Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#921 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2014 - 17:01

Hlavne pozor na prach :)

 

Jo, jo. Zítra ještě fólie a je to. U Dakoty se mi osvědčila. Když jsem Dakotu po třech létech prodával, vypadala jako nová.


  • 0

#922 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 194 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2014 - 6:42

Jo, to já raději GPS Map 64.

Poté, co mi po 7 letech 60 začala hodně stávkovat, tak jsem už nevydržel a taky mi včera přijela... Sice mě Garmin překvapil, byli jsme domluvení na platbě kartou a poslíček řekl, že "asi v tom je faktura" a nechtěl po mě žádný peníze (škoda, že chtěli peníze na té faktuře:-) )

Mimochodem, neprodávaný typ s TOPO PRO... Napsal jsem dotaz, kdy konečně bude, oni, že oficiálně ještě ne, ale mohou mi ji přibalit...


Tento příspěvek byl upraven od Roman_Jaromer: 16 duben 2014 - 6:43

  • 0

#923 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2014 - 18:23

Dneska úspěch, našel jsem svou vlastní keš! :D (při minulé kontrole nenalezena)


  • 6

#924 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2014 - 23:24

Přesně díky takovýmhle logům (byť krátkým) člověk rád přemýšlí o nějaké další krabičce...

 

"Diky za originalni napad.potesil nas i deti."

 

Vrátil jsem se domů ze severních Čech a tenhle log na mě čekal v e-mailu. Takže nejen, že jsem měl dobrou náladu z víkendu, z jedné odlovené kešky cestou, která mne přivedla na několikero krásných míst (mimochodem GC182WR), ale ještě ten log mi ji zdvojnásobil. Pěkný nový týden všem.


Tento příspěvek byl upraven od mr3ska: 27 duben 2014 - 23:24

  • 2

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#925 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 9:33

Občas člověku vrátěj chuť něco dělat... čiliž takovéhle logy můžou za to, že ty bláznivý kačeří zaplevelujou les platovejma odpadkama či co to je!

 

19:00 FTF icon_smile_big.gif
No této výzvě se prostě nedalo odolat icon_smile.gif. Na eventu "Kaczveverky aneb Hon za kaczerem stromovym" se mi nezadařilo tak dobře, jak bych chtěl icon_smile.gif a tak jsem si to jel zopakovat. Nastřelení se povedlo hned na první pokus a lano bylo na správném místě za pár minut. Chvíli jsem pak ještě poskakoval po větvích a hledal čísílka. Pak už byl odlov keše hračka. Na závěr mě ještě čekalo překvapení v podobě kontroly rakouskou policií - nějaký přičinlivý občan si asi myslel, že něco pašuju icon_smile.gif. Po chvíli se naštěstí vše vysvětlilo.
Díky za pěknou keš a ještě víc za krásnou FTF placku do sbírky icon_smile_cool.gif.
IN: Extremcaching 2009 Geocoin
OUT: FTF placka

 

 

STF super
Tak jsme si udělali výlet do rakous. Nejprve jsem si domluvili s místními parkování a pak vyrazili ke stromu. nahozeno celkem rychle. když už bylo vše připraveno tak přišel pan a začal vyzvídat co tu děláme. tak jsem se hezky rakousky usmíval a nechal Irču vyjednávat. Ta mu vysvětlila že oproti Pebovi nic nepašujeme a že hrajeme hru. já jsem mezi tím scháněl indicie na stromě. Chvilku jsem si pohrál z čísly a byla moje. Lano jsem měl krátké tak jsem si nahoře udělal oko a přidělal provázek na stažení. dole když jsem stahoval lano tak se vše zaseklo a já musel nahoru znovu a tak jsem si to celé dal 2x.

 

Tak hlásíme TTF.

Teď z tepla domova, s grogem a slivovičkou nám to už nepřipadá tak šílené, ale věřte, že když se se stromkem perete dvě a půl hodiny v ledové sprše, proklínáte všechny a všechno.

Cestou ke stromku mírně poprchalo, ale nejsme přeci z cukru ne? Vytipovat rozsochu a nahodit bylo dílem okamžiku. Sice jsme vybrali rozsochu, která nám absolutně nepomohla k prohlédnutí destiček, ale co už - cvičně nahoru, vykoumat, co se dá nahoře vymyslet s tou tunou smyc, co táhnu, totálně se zamotat a asi dvakrát viset hlavou dolů, to už jsme uprostřed neskutečnýho slejváku. Mno co budu psát - totálně vyplivnutej slaňuju, posílám hore Anku aby sbalila, co jsem tam nechal a hledám motorovku.

Nakonec jsme se rozhodli strom nechat ještě chvilku žít, zvolili jsme jinou rozsochu a Anka se vydává už konečně tou správnou cestou. Jen ty provázky od lanovky za mokra poněkud (více) drhnou. Pak už jen sbalit totálně promočený cajky, doběhnout k autu a nadávat, protože se zrovna vyčasilo a u auta nás vítá krásné a slunečné počasí. Ty dvě a půl hodiny nás možná budou stát dva týdny marození, ale co už - umění T5 kačerů je v tom si přiznat, kdy na to prostě nemám, nebo je nevyhovující počasí .... Bohužel se za umělce nepovažujeme a nechat tam krásnou odměnu pro TTF prostě nepřipadalo v úvahu.

Vcelku to stálo za to, nahazování jsem po zimě nezapomněl a dokonce, když tenhle stromek člověk nahazuje střízlivej - docela to i jde - na 3 přetáhnutí lana jsem 4x nahazoval. Dokonce jsem ani olůvko neutrh.


Takže Pete díky za keš a honem šupajdi dolů s lahvinkou nějakýho tvrdýho, abychom vyhnali počínající zápal plic.

In: 2x ž´ton Tasovci a zbytky chatrného zdraví jop a ještě kličku od navijáku - nějak se ulomila potvora
Out CWG, TTF odměna a asi 4 litry vody nasáknutý v lanech, smycích a sedácích

 


  • 3

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#926 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2014 - 8:04

Tak mi v minulých dnech udělal radost kačer Drahyy ohledně mojí keše Radyně - Emperor's new castle (GCJVHJ), když mi poslal "tytrubkový" odkaz na jím natočené video hradu z ptačí perspektivy s prosbou o zařazení do listingu. Tuze pěkný dárek pro kešku k jejím blížícím se desátým narozeninám! Takže kdo z Plzeňska a okolí víte o nějaké méně profláknuté stavbě, areálu či krajinném prvku, které by ze vzduchu mohly vypadat zajímavě, určitě mu je za mě doporučte jako námět na nějaký další výlet. 

 

A pak mě čerstvě potěšila zpráva, popisující chronický problém s uptradem na další mojí keši (kterou nebudu jmenovat). Cituju z došlého logu: 

 

Děkujeme za tuhle keš, krásný výhled s01.png Opravdu povedený sváteční výlet s01.png a oceňujeme nápad s překvapením pro každého v kešce s01.png Oceňujeme nápad pro lidi v kešce s01.png Přikládáme foto.
PS: Chtělo by to zvětšit nebo vyprázdnit kešku s02.png už jde sotva zavřít

Děkujeme

(podpis) 

 

Takže aby se mi v rámci krabičkového portfolia nezvyšoval Giniho index, budu asi nějakými speciálními instrukcemi v onom listingu na dálku zajistit redistribuci směrem k potřebnějším, než přetlak pod pokličkou vybouchne. :D


  • 4

#927 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2014 - 23:03

Nedávno mě pobavil jeden týpek asi s 5ti nálezy u earthky založené k propasti ve skalách. Myslel si, že v té propasti je krabka a hodlal tam vlízt ( Propast byla přes 20m hluboká a 1m široká). Ještě že jsem přijel a řekl mu, že tam nic není, protože ten blázen by toho byl schopnej.


  • 2

Samsung Galaxy Core LTE + Garmin Etrex 30


#928 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2014 - 1:50

...Takže kdo z Plzeňska a okolí víte o nějaké méně profláknuté stavbě, areálu či krajinném prvku, které by ze vzduchu mohly vypadat zajímavě, určitě mu je za mě doporučte jako námět na nějaký další výlet...

Slintám po tom dronu, co to točil :-)


  • 2

#929 Petrtra

Petrtra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2014 - 17:14

Tak se mi dnes na putování po krabičkách podařilo předpublikační FTF. Ne, že bych po prvonálezech toužil, ale potěšilo to.


  • 5

#930 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2014 - 23:00

Mno, tímhle víkendem jsem si spravila smutnou náladu z neúčasti na růžovém eventu v Liberci. Jednak se mi moc líbila místa náhodně vybraných keší kolem Klatov a Kdyně :wub: , některé byly provedením opravdu suprové  ( Canoppy a Kubidlo za pár dní z logů zjistí, kam jsem alespoň nakoukla ), jednak se moc povedl jeden z eventů Geozávodu, owner Hipík musel mít radost. :)   Že se sejde tolik kačerů a připraví tolik cestovatelů jsem rozhodně nečekala, večer byl moc fajn. TB připravené do závodu udělají přes léto kačerům určitě v keších radost, když jsem si je prohlížela, dobře jsem se bavila. Sama jsem měla trochu problém se rozhodnout, kterou z připravených variant přívěsků použít - nakonec jsem vybrala s ohledem na děti. Doufám, že mi rodiče prominou, že ta příšerka i bliká a piští - nějak jsem si toho nevšimla, dokud si jeden z kačerů nezačal hrát. :o  :D


  • 1

#931 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2014 - 19:11

Tak dnes jsem se pobavil, když jsem zjistil publikaci této nové keše GC551TY .

  ... Je vidět, že smysl pro humor nám nezmizel :-)


  • 1

#932 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2014 - 19:16

Zjistil jsem, že můj mobil ( Xperia mini pro) je pro hledání kešek rychlejší, přesnější a lépe se ovládá, než Garmin Etrex Legend H ( Ten modrý). Nevím, proč jsem ho nezačal používat dřív. :D  


  • 0

Samsung Galaxy Core LTE + Garmin Etrex 30


#933 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2014 - 20:37

Tak dnes jsem se pobavil, když jsem zjistil publikaci této nové keše GC551TY .

  ... Je vidět, že smysl pro humor nám nezmizel :-)

Škoda, že nejde dát revírníkům bodík bez nálezu - keš mám hodně daleko, ale protože jsem si kolem onoho legendárního eventu a Honzíka dost početla, jsem v obraze a jemný revírnický humor mě pobavil.  :) Pánové, jen tak dál. Skoro mám chuť něco vyvést a čekat, jestli dostanu příští rok ke kulatinám krabičku.  :D  :P

Keš si dávám do watch listu, určitě logy budou stát za přečtení. :P

PS: Sopdete neboj, vím, že tě dost zaměstnává kačerstvo v tvém oblíbeném městě.


  • 0

#934 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2014 - 20:59

Zjistil jsem, že můj mobil ( Xperia mini pro) je pro hledání kešek rychlejší, přesnější a lépe se ovládá, než Garmin Etrex Legend H ( Ten modrý). Nevím, proč jsem ho nezačal používat dřív. :D  

 

Víš, to je i kompas...


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#935 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2014 - 6:06

Není ten modrý Garmin Etrex Legend? A žlutý je Garmin Etrex H?


  • 0

#936 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 743 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2014 - 23:36

Hlásím, že jsem do roka ha do dne (jak se říká v našich krajích) od registrace na gc.com pokořil hranici tisíce odlovů a virtuálně utratil první koťátko. Na svou obranu uvádím, že bylo úplně černé a ta jsou na světě jen proto, aby přinášela smůlu všem nešťastníkům, kterým kdy zkříží cestu. Už se těším na trochu odpočinku, protože poslední tři týdny jsem věnoval prakticky jen kešování a už mně to docela leze krkem. Ale můžu nadávat jen sám sobě, byl to můj vlastní nápad a doufám, že už mě taková blbost příště nenapadne :)


  • 4

#937 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2014 - 23:58

Hlásím, že jsem do roka ha do dne (jak se říká v našich krajích) od registrace na gc.com pokořil hranici tisíce odlovů a virtuálně utratil první koťátko.   :)

Tak gratuluji. Mě to trvalo roky skoro tři. Jelikož zpočátku šlo čistě o vedlejší aktivitu k turistice.  :D


  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#938 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2014 - 5:24

Chi, to já jsem první koťátko odkráglovala po sedmi letech, no a to druhé ani ne po roce - to byl hukot :-D!
  • 0

#939 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2014 - 20:15

Přidávám se ke gratulaci phrkt k první tisícovce - už jsme na eventu probírali, že já ji nespíš nedám ani za dva roky, to bych fakt musela vyrazit do Německa na doporučenou lajnu cca 300 keší. Už jsem to nadhodila jako hec dvěma kačerům a v jednom případě mi odpovědí bylo silně zdvižené obočí  :D  :P a konstatování, že to by do mě neřekl. K sousedům bych sama nejela, mám obavy, že bych při mém štěstí určitě musela místní policii minimálně podávat vysvětlení, kam lezu popř. co tam vyvádím a asi bych to jako u nás neokecala. :wacko:  Na druhou stranu musím znat, že naše policie je na mě poslední dobou mimořádně hodná - sice při výpravě za pouhou jednou noční keší jsem v pátek potkala hned dvě hlídky, ale první kolem nás v pohodě projela, přestože jsme s baterkami asi museli působit jak dvojice sběračů kovů, co se chystá rozebrat svodidla a druhá při návratu téměř u domova byla zabavená, čili jsem jako obvykle kupodivu nedýchala. :)


  • 0

#940 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 888 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2014 - 22:10

Rozmýšlel jsem se, zda gratulaci 94leté úspěšné luštitelce mé mysterky dát sem, ale dal jsem ho do 50 odstínů georůžové. Je to příspěvek č. 1302 na straně:

http://www.geocachin...-66#entry471262


  • 2
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).




9 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 9 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama