Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#1001 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2014 - 14:08

Ač houby ze svého jídelníčku zásadně vyškrtávám, musím konstatovat, že tohle je pěkný úlovek. :)


  • 0

#1002 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2014 - 14:20

Tak to já houbičky moc rád :)


  • 1

#1003 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2014 - 14:24

Sakrblajz, taky budeme muset vyrazit na houby, snad už konečně taky něco najdeme... a ne houby... :lol:


  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#1004 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2014 - 14:39

Ono jak kde. Tam co obvykle chodím tam není ani prašivka, tohle bylo zhruba o 30 km dál a tam to roste nádherně.


  • 0

#1005 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2014 - 14:44

Odkud jsou? Kolem Nového strašecí pořád nic :-( na Kladensku asi taky ne, neověřovala jsem to...


Tento příspěvek byl upraven od Raraku: 13 srpen 2014 - 14:44

  • 0

#1006 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2014 - 14:52

Jsem z Rakovníka a jestli chceš na houby tak na Jesenicko tam to nemáš ze Strága tak daleko.


  • 0

#1007 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2014 - 18:43

Odkud jsou? Kolem Nového strašecí pořád nic :-( na Kladensku asi taky ne, neověřovala jsem to...

 V neděli jsme byli u Bratronic a už začínají.


  • 0

#1008 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2014 - 22:05

Krásný úlovek  :), u nás je to podobně jako loni, zatím převážně babky a masáci, zatímco na Šumavě rostou a tak se chystám na výlet. Jen keše v místech houbaření už mám z loňska odlovené, tak to asi bude jen na hříbky a rychle domů zavařovat. Jinak než naložené je nejím, co není na zavařování, rozdávám známým, protože houbaření mě baví, hledám ráda. 

 

A abych nezapomněla, radost mi udělalo první SQ  :wub: , povedlo se a začínám sovičky ( co jiného, že?) měnit po dvou kusech, aby se na dalších deskovkách dalo hrát trochu jiné pexeso. Kdo by měl zájem o výměnu poštou, ať se ozve přes SZ nebo mail. Moc se mi tenhle nápad líbí, třeba budou mít jednou vnoučata radost z originální postupně nasbírané hračky. :D


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 13 srpen 2014 - 22:11

  • 0

#1009 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2014 - 12:36

Tak jedna dnešní :)
 
Liškobraí

  • 3

#1010 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 890 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2014 - 13:29

Je to sice pěkný, ale když si představím to čištění a zpracovávání (krájení, sušení, mrazení, vaření, zavařování, aj.), tak je to pomalu na depresi.

Jinak rostou už i u nás na suché jižní Moravě, ale většinou jen babky, které jsou za pár dní červivé, a po deštích nasáklé vodou, takže začínají plesnivět. Ale na smaženici k večeři jsem včera nasbíral za chviličku, takže radost byla.


  • 0

#1011 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2014 - 14:09

Jo, přesně takhle to vidim i já! Když rostou, nejsem schopná se urvat z lesa, sbírám a sbírám. A doma to je pak na depresi, když si uvedomím, jak dlouho bude trvat, než se ta hromada očistí a zpracuje...
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#1012 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2014 - 17:00


A abych nezapomněla, radost mi udělalo první SQ  :wub: , povedlo se a začínám sovičky ( co jiného, že?) měnit po dvou kusech, aby se na dalších deskovkách dalo hrát trochu jiné pexeso. Kdo by měl zájem o výměnu poštou, ať se ozve přes SZ nebo mail. Moc se mi tenhle nápad líbí, třeba budou mít jednou vnoučata radost z originální postupně nasbírané hračky. :D

Asi jsem trochu mimo - co je SQ?


  • 1

#1013 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2014 - 17:10

Asi jsem trochu mimo - co je SQ?

Snad nebude vadit odkaz na eshop http://geogadget.cz/...nt/12-info-o-sq :)


  • 0

#1014 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 254 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2014 - 18:02

Aha:)  Taky jsem vůbec netusil, ale libi se mi to. Kaceri by se mohli delit na koleckare a ctvereckare. Urcite dobry pro deti i dospely deti na dominoefekt a staveni domecku a vůbec. Az zbohatnu, tak zauvazuju o porizeni - budu obojetnik.


  • 1

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.


#1015 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2014 - 20:45

Dik, fakt zajimavy, akorat ze obrazek na CWG jsem si vybirala aby se hodil na CWG, na tohle by asi nebyl idealni :-(


  • 0

#1016 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2014 - 21:10

Možná by tvůj obrázek víc vynikl než na CWG - nemyslím si, že by se na SQ nehodil. Navíc přece nemusí být oboje stejné.

Moje CWG sovička verze č.3 byla původně barevná,  o CWG s ní byl největší zájem a tak jsem ji použila na SQ. Jestli ji chceš vidět, mrkni na můj profil do galerie - barevně asi trochu crazy, ale roztomilá a první reakce dětí, kterým jsem ji v úterý dala byly docela fajn.  Pobavila i některé dospěláky. 


  • 1

#1017 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 743 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2014 - 21:28

  Pobavila i některé dospěláky. 

 

Mimochodem, ty se počítáš kam, mezi děti nebo dospěláky ? :D
 


  • 2

#1018 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2014 - 21:33

Pepo, podle rodného listu už mám koeficient dospělosti nad 2,5, ALE jak vidíš, radost mám z kousku dřevíčka jak malé dítě a stále jsem podobně hravá - už se těším, až budeme při deskovkách hrát s SQčky pexeso. Vždyť mě znáš. :D


  • 1

#1019 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 254 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2014 - 4:41

Sůva modra dobra - tzn. na drivku muze bejt i barevnej obrazek? S tim jsem se na cwg tedy nesetkal. Ctverecek s pekne vybarvenym rosomákem by mi tedy dosti medil... nebo bych si nechal zrobit pěkného potkana. To me bavi! :)


  • 1

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.


#1020 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2014 - 14:56

Njn, čtvereček za pár korun a radosti za milion. :)  Tvůj nápad se zase líbí mně, ať budeš realizovat kteroukoliv verzi, výměna by potěšila, určitě se ozvi přes SZ nebo mail.


  • 0




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů


    Bing (1)

Reklama