Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#361 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2013 - 12:59

No jo no, cash měl být přímo v cache a bylo by to bez problémů. ;)
  • 0

#362 Nekra

Nekra

    Nekra

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2013 - 13:19

No, mě to teda vtipný nepřipadá. Já to chápu tak, že ten chudák se fyzicky zapsal do logbuku, ale neví, která keš to je na netu a nemůže si připsat ten bod.
  • 0
NEPOSÍLEJTE MI BONUSOVÉ ČÍSLO, KTERÉ JSEM SI ZAPOMNĚL OPSAT Z KEŠE (PLATÍ PRO KTEROUKOLIV KEŠ!)
--------------------------------------------
Nehodlám ustupovat prudičům snažícím se mne donutit k prolinkování profilů. Teprve neprolinkovaný profil nevyskytující se na geocaching.com jsem ochoten považovat za anonymní.
--------------------------------------------
Neexistuje špatná keš. Existují jen chyby a/nebo špatná rozhodnutí, která dělám já jakožto lovec.
-----------------------------------------------------
Nejhorší chyba je ta, ze které se mohou poučit akorát ostatní.
-----------------------------------------------------
Jít Tě lovit, ale kdež,
nejsi Waymark ani Keš
a taky nemáš číslo Trackovací,
tak proč si dávat s Tvým odlovem práci.

#363 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2013 - 13:58

Tiskařova odpověď ho, chudáka, spíše zmate, případně odradí.
  • 0

#364 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2013 - 18:12

Tak tomu říkám poctivé FTF: http://www.geocachin...f6-9ff90632a8b2 ... :-o
  • 0

#365 DEXTER25

DEXTER25

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2013 - 18:19

sambar439 napsal/a:
Tak tomu říkám poctivé FTF: GLBAVBH2... :-o


nějak to nefunguje
  • 0
GPSka:Garmin Dakota 10
Mapky:TOPO Czech 2013 PRO
Software:Mapsource

#366 GEkOn-cz-

GEkOn-cz-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2013 - 20:28

sambar439 napsal/a:
Tak tomu říkám poctivé FTF: http://www.geocachin...f6-9ff90632a8b2 ... :-o

jojo "CEPI" Tak tohoto dobrodruha jsem potkal u nas na morave. Na cyklo serii" chribsky okruh"
Tenkrat mel pujcene kolo od mladeho, tak se ani nedivim ze to svoje kolo na FTF lovu zahodil "do kopriv" :-)))
Je radost poznat takove super lidi ;-) spousta zazitku a zkusenosti....
timto zdravim!!
  • 0

#367 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2013 - 22:30

Logy viz GC464XJ :-) to je přesně důvod proč mě baví zakládat keše... dva nálezy, dva FP, žádné negativní reakce, krásná procházka v pěkném městě :-) co víc si přát? To že já něco vytvořím a někdo je rád za to co jsem udělal je k nezaplacení :-)
  • 0

#368 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2013 - 22:55

Dnes se nám po více jak pěti letech vrátil náš TB. To je radosti. :) [tb]TB1RKVY[/tb]
  • 0

#369 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 19:32

Naši kosové - druhá rodina
Na předchozí straně tohoto vlákna jsem 31. 5. psal o hnízdění další kosí rodinky v květináči na našem balkonu. Staré hnízdo jsme vyhodili - a za pár dnů tam seděla jiná kosice. Hnízdo nyní nebudovali, jen trochu udusala hlínu pod sebou a snesla 5 vajec. Vylíhli se tři mladí (dvě zbývající vejce vystrnadila k okraji). A včera jsem objevil jedno mrtvé mládě taky u okraje, už ztuhlé... Vyndal jsem ho a vyhodil, ale nevím, jestli ho třeba nechtěli jíst :( , aby si ušetřili námahu se sbíráním žížal.
Jen doufáme, že to ti dva mladí navzdory rodičovské péči přežijí...
  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#370 Dratenik

Dratenik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2013 - 23:53

Tramtadá. Mám tu pro vás dvě radostné zprávy. Začnu tou novější:

Včara zapsala CherryTimika k [tb]TB40RF3[/tb]:

Po dllllllhej dobe zaregistrovaná, akonáhle som ju našla v skrynke.

Poslední manipulace byla 04/05/2012, tj. nalezeno po 1 roce, 1 měsíci a 26 dnech.

A ještě větší radost mi udělala bertik148 u [tb]TL5TBZDF[/tb]. Váže se k tomu jeden příběh. 11/14/2011 jsem blexu vložil do GCV8QA. Měsíc se nic nedělo, načež mě kontaktoval Mel-Man s otázkou, jestli jsem si blexu náhodou nenechal a jestli jsem jej opravdu vložil do Pavilono 1981 jak jsem psal. 01/25/2012 Mel-Man označil blexu za stracený a já jsem smutně koukal na můj poslední zápis. Kalimero svůj Discovered log musel přidat až hodně dlouho potom. A 05/25/2013 píše bertik148:

Blexu jsem našla v keši na Šumavě, Tišina-rybník Cholmer, nebyl v inventáři a zjistila jsem, že je ztracený, určitě uložím jinde, myslím, že si kačeři myslí, že je to CWG, škoda za tu geoneznalost.....

tj. nalezeno po 1 roce 6 měsících a 11 dnech.
  • 0

#371 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2013 - 6:25

Tyhlety výlety trackovatelných předmětů do paralelních vesmírů nejsou nijak vzácné. Už jsem také našel coin, který měl naposledy zalogované vložení do cache asi 50km daleko a potom několik měsíců nic.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#372 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2013 - 7:58

Taky se mi stává, že se ztracené coiny zase někde záhadně objevují stovky kilometrů jinde.
  • 0

#373 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2013 - 9:17

Smrk napsal/a:
Taky se mi stává, že se ztracené coiny zase někde záhadně objevují stovky kilometrů jinde.


mě udělalo radost a vylečilo depresi, že jsem našel Smrkovo CWG v keši v Tišnově
1. mne potěšilo že sem po dlouhééé době našel v keši CWG
2. mne to potěšilo neb vždy rád aspon takto "potkám" někoho koho znám aspoň z fora :-)
  • 0

#374 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2013 - 9:26

Mě vždycky pobaví, když při logování zjistím, že jsem se s někým z fóra nebo koho znám osobně minul u škatule třeba jen o pár hodin nebo pár dní...také takové "potkávání"
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#375 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2013 - 13:29

prazskychytrak napsal/a:
Mě vždycky pobaví, když při logování zjistím, že jsem se s někým z fóra nebo koho znám osobně minul u škatule třeba jen o pár hodin nebo pár dní...také takové "potkávání"

Také mne potěšilo, když jsem při logování cache nedaleko Bad Ischlu zjistil, že tam pár dní přede mnou byl kolega cacher se kterým se znám osobně.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#376 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2013 - 13:50

jakouback napsal/a:

Smrk napsal/a:
Taky se mi stává, že se ztracené coiny zase někde záhadně objevují stovky kilometrů jinde.


mě udělalo radost a vylečilo depresi, že jsem našel Smrkovo CWG v keši v Tišnově
1. mne potěšilo že sem po dlouhééé době našel v keši CWG
2. mne to potěšilo neb vždy rád aspon takto "potkám" někoho koho znám aspoň z fora :-)


To ja jsem pak treba se Smrkem v lese, hledame jak vztekli na evidentne uplne blbym miste a pak se objevi kolega kacer, ktery kdyz zjisti, ze se tam poflakuje Smrk, chce se s nim desne moc seznamit. Ja tam pak funguju jako Smrkova sekretarka, stojim v pozadi, neco jako vaza ve vyblitym odstinu na konferencnim stolku u steny a premyslim, jestli mam byt smutna, ze nikoho nezajimam nebo pysna, ze me vzala vyvencit takova supernova. ;)
  • 0

#377 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2013 - 14:58

Slanecek napsal/a:
To ja jsem pak treba se Smrkem v lese....


Tak to se nediv. V lese je to vsude samej smrk kam dohlidnes, takze nejakej slanecek se mezi tema smrkama snadno prehlidne. Me by taky nenapadlo hledat v lese slanecka.
  • 0

#378 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2013 - 15:48

jakouback napsal/a:

Smrk napsal/a:
Taky se mi stává, že se ztracené coiny zase někde záhadně objevují stovky kilometrů jinde.


mě udělalo radost a vylečilo depresi, že jsem našel Smrkovo CWG v keši v Tišnově
1. mne potěšilo že sem po dlouhééé době našel v keši CWG
2. mne to potěšilo neb vždy rád aspon takto "potkám" někoho koho znám aspoň z fora :-)


Tak to mám radost, že nějaké kolečko skončí taky v poctivé sbírce :-) V Tišnově jsem utrousil dvě, tak snad má radost ještě někdo další. A jedno jsem si odtamtud odvezl.
  • 0

#379 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2013 - 15:49

Slanecek napsal/a:
...premyslim, jestli mam byt smutna, ze nikoho nezajimam nebo pysna, ze me vzala vyvencit takova supernova. ;)


Tak jsme snad nějací nadkačeři, ne? Máme PMko, lovíme pětky, sbíráme i zaokapovky pro body, jedeme do Rakouska pro suvenýr :-D :-D
  • 0

#380 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2013 - 15:50

prazskychytrak napsal/a:
Mě vždycky pobaví, když při logování zjistím, že jsem se s někým z fóra nebo koho znám osobně minul u škatule třeba jen o pár hodin nebo pár dní...také takové "potkávání"


Občas se taky takhle s někým minu a když se podívám do logbooku, tak zjistím, že je to někdo, o kom jsem už mockrát slyšel, jen jsem nevěděl, kdo to je :-)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama