Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#401 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2013 - 6:59

Takhle jsem jednou zkoumal mapu v PDA, to jsem potom strčil do kapsy, kapsu zavřel na suchý zip a vyrazil na kole k cachi. Ujel jsem sotva 100m, suchý zip povolil a PDA vypadlo na silnici. Posbíral jsem ho, zjistil že pořád funguje a pokračoval k cachi. Tam jsem zjistil, že mi z PDA vypadla SD karta. Měl jsem na ni jak program pro navigaci, tak listingy. Takže těch 300m zpátky a hledat. Nakonec jsem kartu našel asi 20m od místa, kde mi PDA vypadlo a na druhé straně silnice, s neklamnýmí známkami že ji přejelo auto. Zkustil jsem ji dát do PDA a co myslíte? Fungovala!
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#402 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 235 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2013 - 12:30

Mně vypadl před třemi týdny za jízdy telefon z kapsičky na kole. Ve třicítce sebou švihnul o asfalt a rozlětěl se na několik kusů (baterka, kryt, tělo, karty) - samozřejmě se projel několik metrů po displeji... Myslel jsem, že jsem právě dokešoval a můžu jet domů. Telefon jsem poskládal a...běží! B)
  • 0

#403 krecek kuba

krecek kuba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2013 - 12:41

No ja jsem jel předevčírem na kole taky v kapse smatphone ke všemu nějakých 25-30 telefon mi sice nevypadl a le ja jsem spadl no udělal jsem na kamenech křivy kotoul rameno to pěkně odneslo zbytek byl v pohodě a stejně jako vaše mobily jsem se pozbíral (naštěstí jsem se nemusel sládat) a jel jsem bez poruchy ale doma to teda hodně štípalo naštěstí jsem nemusel do opravárny (nemocnice).
  • 0

#404 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2013 - 12:57

Opět mi v poště přistál pěkný log z jedné mé kraby, který nejenom pobavil, ale i potěšil tím, že se kačer hned nevzdal a keš našel i když to vypadá, že ji někdo před ním uložil poněkud jinam než má být. http://www.geocachin...db-5a5988af40f5

...no a pro mne bude asi další radostnou událostí, až si při nejbližší kontrole tu svou keš také co nejrychleji najdu ;)
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#405 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2013 - 13:23

KulisekW napsal/a:
Mně vypadl před třemi týdny za jízdy telefon z kapsičky na kole. Ve třicítce sebou švihnul o asfalt a rozlětěl se na několik kusů (baterka, kryt, tělo, karty) - samozřejmě se projel několik metrů po displeji... Myslel jsem, že jsem právě dokešoval a můžu jet domů. Telefon jsem poskládal a...běží! B)


Dříve bylo toto u telefonů úplně normální :-D
  • 0

#406 kmenicka

kmenicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2013 - 18:44

Smrk napsal/a:

KulisekW napsal/a:
Mně vypadl před třemi týdny za jízdy telefon z kapsičky na kole. Ve třicítce sebou švihnul o asfalt a rozlětěl se na několik kusů (baterka, kryt, tělo, karty) - samozřejmě se projel několik metrů po displeji... Myslel jsem, že jsem právě dokešoval a můžu jet domů. Telefon jsem poskládal a...běží! B)


Dříve bylo toto u telefonů úplně normální :-D

No a nejen u telefonů. Mně vypadla navigace Garmin Etrex Legend z kapsy, když jsem byl na hradě Velhartice a letěla přes dvě patra až do suterénu. Myslel jsem si, že to je úplný konec, ale když jsem ji poskládal, běžela dál jako by se nechumelilo.
  • 0

#407 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2013 - 19:05

Mam radost, že mi dnes reviewer pustil novou serii.
  • 0

#408 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 235 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2013 - 19:05

Smrk napsal/a:

KulisekW napsal/a:
Mně vypadl před třemi týdny za jízdy telefon z kapsičky na kole. Ve třicítce sebou švihnul o asfalt a rozlětěl se na několik kusů (baterka, kryt, tělo, karty) - samozřejmě se projel několik metrů po displeji... Myslel jsem, že jsem právě dokešoval a můžu jet domů. Telefon jsem poskládal a...běží! B)


Dříve bylo toto u telefonů úplně normální :-D


Dříve ano, ale můj ,,dotykáč" mě ne a ne udivovat svou výdrží. :D Některé co měli mí kamarádi jednou upadly a bylo to na opravnu... Holt, jsem rád, že mám kvalitní zařízení a jen celoplastový odlitek za "pár stovek". ;)

Trochu jsi mi připomněl jednu mou "nehodu" s mou Nokii 6100 (těžko říct, kolik to je let nazpět...). Z blbosti jsem si s ní hrál na šňůrce a najednou cvrnk o roh stolu - posbíral jsem součástky, poskládal a bez jediného škrábnutí mi funguje jako záloha dodnes. :D
  • 0

#409 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2013 - 19:08

Mam radost, že mi dnes reviewer pustil novou serii.
  • 0

#410 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 235 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2013 - 19:11

Alke04 napsal/a:
Mam radost, že mi dnes reviewer pustil novou serii.


Škoda, že jsem žatečák, zrovna dneska mám náladu jak na kolo... :(;)

EDIT: A dnes mě potěšila čistota uložení jedné mé kešky, když jsem byl na kontrole (druhá kontrolovaná byla desrt cm pod zemí, ale to mě taky potěšilo - že jsem ji vůbec našel :D )
  • 0

#411 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2013 - 19:36

Alke04 napsal/a:
Mam radost, že mi dnes reviewer pustil novou serii.

Tak na tohle se těším Arabela byla luxus tak tohle bude neméně pěknej kousek.
  • 0

#412 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2013 - 19:44

Alke04 napsal/a:
Mam radost, že mi dnes reviewer pustil novou serii.


tak na vikend mam uz program jasny..... tohle si nenecham ujit
  • 0

#413 Joe Tramp

Joe Tramp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2013 - 22:11

Alke04 napsal/a:
Mam radost, že mi dnes reviewer pustil novou serii.


Tak jen doufám, že vydrží dýl než Arabela :) Přecijen v nejbližší době to na ni nevidím.
  • 0

#414 dymak

dymak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2013 - 7:29

Nedá mi to, abych se taky rozdělil o jednu radostnou událost:). Minulý týden jsme byli na keškách u Ždáru a u jedný krabičky u jezírka jsem ztratil mobil. Zjistil jsem to až po dvou hodinách a tak jsem už ani nedoufal, že ho najdu na místě. Vyzkoušel jsem se "prozvonit" a ono jo....mobil našli geokolegové Základna a Stritecaci, kteří se už mezi tím snažili zjistit jiný kontakt na mě. A pak jsme si dohodli předání a bylo vyřešeno. Velký díky kluci, měl jsem velkou radost, opravdu klobouk dolů, bylo moc fajn zjistit, že jsou na světě ještě férový lidičkové.
  • 0

#415 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2013 - 8:45

dymak napsal/a:
Bylo moc fajn zjistit, že jsou na světě ještě férový lidičkové.


Super - moc gratuluju, zřejmě jsi měl mimořádné štěstí ;-) Já mám bohužel poslední dobou spíš opačné zážitky :-)
  • 0

#416 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2013 - 9:27

Jeden kačer odlovil můj noční chirpový letterbox pomocí "sociálního inženýrství" a na konec logu napsal, že doufá, že mě to nedožene do Geodepresivního koutku! Spíš naopak, mám radost, protože moc lidí tam do lesů, natož nočních, nezavítá :-) :-) :-)
  • 0

#417 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2013 - 11:16

Joe Tramp napsal/a:

Alke04 napsal/a:
Mam radost, že mi dnes reviewer pustil novou serii.


Tak jen doufám, že vydrží dýl než Arabela :) Přecijen v nejbližší době to na ni nevidím.


No, já myslím, že životnost keší není o době existence, ale o počtu návštěv. Arabela byla na světě 3 měsíce, ale... přišlo na ní 1000 lidí. Když to srovnám třeba s Žebráckými pověstmi, které jsou na světě 3 roky a z 80% jsou to drive-in, tak tam bylo průměrně 800.

Nic méně... plán je vydržet do konce října určitě, podle počasí se uvidí co dál.
  • 0

#418 Johule

Johule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 8:26

Krásná zpráva po ránu, po dvou letech se objevil můj dávno oplakaný TB a pokračuje dál v cestování :)
  • 0

#419 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2013 - 19:46

Vždycky mi vrtalo hlavou, proč je 1. keš u nás zrovna ve Štramberku. Proč ne Karlštejn, Hluboká apod. Přikládal jsem to možnostem údržby. O dovolené jsme shodou náhod a okolností přespali nedaleko a tak jsme tam zajeli při odjezdu. Georadost - a). odlovená Legenda, B). keš - s původní pixlou a úkrytem už nejspíš nemá nic společného, ale pěkná krabka i krytí potěšilo, díky všem "údržbářům" c). Štramberk - pro nás běžně nedostupný kraj, kam by jsme se jen tak nepodívali. Moc hezké městečko, Truba, výhled od keše i z věže, paráda. Jsem rád, že jsme jí našli i že je zrovna tam.
  • 0

#420 Hyger

Hyger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2013 - 21:37

Já jsem taky rád :P
  • 0
Dub kulatý, Džordž tu pije,
to je tupec, ten to ryje.




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama