Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#421 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2013 - 23:36

Hyger napsal/a:
Já jsem taky rád :P

Jsem rád, že si taky rád. Prostě georadostný koutek!:D:D:D
  • 0

#422 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2013 - 7:50

:pI já jsem ráda a mám k tomu docela důvod - TB, který jsem našla zavlhlý v keši Poustevna u Lipna, už majitel prohlásil za ztracený a ejhle, je po více než roce na světě. :)Při logování jsem viděla, že v keši se žádný TB nenachází, říkala jsem si, že někdo na dovče bude teprve logovat, že pár dní počkám + TB se sušil pověšený v autě, až jsem ho vytáhla, podívala se na něj v počítači a mohla napsat majiteli, snad jsem mu udělala radost. :P Už ví, kam TB zítra dovezu a pustím znovu na cesty.;)
  • 0

#423 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 361 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2013 - 14:12

mam vsechny duvody ke georadosti 141 kesi z 14deniho vejletu na sever spousta poponesenych nebo umistenchy a vyzvednutych TB/GC dnes se mi nasel po roce straceny TB ... jen proc nemam ten radostny pocit :oS
  • 0

#424 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2013 - 14:13

Mě včera konečně jeden Němec dal do keše coin, který rok nosil u sebe a protahoval ho keškami.
  • 0

#425 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2013 - 16:11

Xork42 napsal/a:
mam vsechny duvody ke georadosti

141 kesi z 14deniho vejletu na sever
spousta poponesenych nebo umistenchy a vyzvednutych TB/GC
dnes se mi nasel po roce straceny TB

... jen proc nemam ten radostny pocit :oS


No protoze to ted musis vsechno zalogovat.... :D:D:D
  • 0

#426 kosmohill

kosmohill

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 125 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2013 - 16:16

petegeo napsal/a:

Xork42 napsal/a:
mam vsechny duvody ke georadosti

141 kesi z 14deniho vejletu na sever
spousta poponesenych nebo umistenchy a vyzvednutych TB/GC
dnes se mi nasel po roce straceny TB

... jen proc nemam ten radostny pocit :oS


No protoze to ted musis vsechno zalogovat.... :D:D:D


Ale nemusi, povinne to neni, ne...? ;o)

Ale abych nebyl uplne OT: vcera jsem krasnym 80km vyletem na kole dokoncil jednu takovou hnusne rozplizlou serii, MHC tusim se to jmenuje...B). Pekne poctive, vlastnima silama, bez nejakejch Finalek a podobnyho sajrajtu,... No neni to radost...? ;)
  • 0

#427 Ursus75

Ursus75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2013 - 17:04

To Xork42: Hele navíc si jedno šíleně těžký TB dala medvědovi! Taky důvod k radosti... navíc já mám pro kabelové oka slabost :).. důvod k radosti....
  • 0

#428 Mukina

Mukina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2013 - 18:09

Smrk napsal/a:
Mě včera konečně jeden Němec dal do keše coin, který rok nosil u sebe a protahoval ho keškami.


Taky mám jeden TB v Německu a marně se snažím pochopit jak to tam u nich funguje ... najednou se u někoho objeví, ten ho ani neprotahuje (nebo neloví), občas ho někomu ukázal a po 4 měsících plácnul do nějaký keše ...
U TB kde mám psanou prosbu "jen v ČR" - tam je to fofr, to nestíhám sledovat, jak putuje (konkrétně teda u jednoho, z toho mám radost) ;)
  • 0

Garmin Dakota 10  :ph34r: 

C:geo - Huawei P8 Lite

 

#429 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 361 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2013 - 18:34

petegeo napsal/a:

Xork42 napsal/a:
mam vsechny duvody ke georadosti

141 kesi z 14deniho vejletu na sever
spousta poponesenych nebo umistenchy a vyzvednutych TB/GC
dnes se mi nasel po roce straceny TB

... jen proc nemam ten radostny pocit :oS


No protoze to ted musis vsechno zalogovat.... :D:D:D


jaaaa to logovalaaaa den a puuul

asi potrebuju dovolenou abych se vspamatovala z dovoleny :D

proto zitra vstanu ve tri rano abych mohla nekam do ritky nyst nejakyho plysaka :oF
  • 0

#430 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 361 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2013 - 18:53

Ursus75 napsal/a:
To Xork42: Hele navíc si jedno šíleně těžký TB dala medvědovi! Taky důvod k radosti... navíc já mám pro kabelové oka slabost :).. důvod k radosti....


by si ho taky medved mohl grabnou :oF
  • 0

#431 Ursus75

Ursus75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2013 - 19:09

Xork42 napsal/a:
by si ho taky medved mohl grabnou :oF


Taky mě to napadlo :-))
  • 0

#432 Mirdule22

Mirdule22

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2013 - 21:18

Před chvílí mi udělalo radost zjištění, že GC http://coord.info/TB38DT5 který jsme 27.10.2012 vložili do keše http://coord.info/GC2P6MR už zase putuje. GC není náš, ale míváme z toho špatný pocit když po našem vložení některý uvízne.
  • 0

#433 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2013 - 22:27

Mirdule22 napsal/a:
GC není náš, ale míváme z toho špatný pocit když po našem vložení některý uvízne.

Z toho mívám stejně špatný pocit... každé TB i GC nějakou dobu sleduju, dokud se neposune a je to opravdu geodeprese, když po našem vložení zůstane cestovatel v kešce a nehýbe se, ačkoli tam stále někdo chodí. Naštěstí za tu dobu jsou to asi jen 4 kousky, ale mrzí mě to, kdykoli si na to vzpomenu.:(
Dnes jsme vkládali dalšího cestovatele, tak snad to bude na georadost.;)
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#434 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2013 - 7:02

Tak včerejší výprava mi udělala opravdu radost, protože se z ní stala kolekce takřka výhradně pozitivních zážitků: Rozjel jsem se na Litoměřicko ke kontrole svojí keše GCG363. Už během přípravy, co se tak ještě případně nechá stihnout po trase, jsem zjistil, že nedaleký památný strom, který taky zamýšlím za účelem foto navštívit, dokonce má vlastní keš GC3FYQW. Co víc si přát - budu to tedy mít i se suvenýrem, pomyslel jsem si natěšeně. Ráno, po posledním předstartovním mrknutí na aktuální radarová data hypnotizuju cestou pohledem zatahující se oblohu, aby očekávaný déšť od jihu přišel, až teprve potom, co bude servis odbytý. V půli cesty na kopec narážím na nově instalovanou tabuli naučné stezky, velkou pomalu jako vrata od stodoly. No paráda, tak copak tu stojí psáno? A heleme se, tohle povídání je mi nějaké povědomé... Že jsem namnoze nekreditovaným autorem či spoluautorem listingů pro tucty mně jinak neznámých keší, nad tím se bavím už dávno. Ale teď k tomu přibyla i NS. Dokonce s pěkným překladem do němčiny. B) Sotva jsem tedy rozdýchal toho půl kopce a tabuli, odbočím za stromem. Na příslušníka rodu Sorbus opravdu kromobyčejný velikán a ozdoba krajiny, radost podívat. Po chvíli se nechávám šipkou dovést kousek stranou k oné keši. A ona vypadá trochu provizorně sflikovaná (dodatečná malá krabička ve větší proražené, lb už dost popsaný a rozsýpající se). Tak to máš, miluško, kliku, povídám jí, poněvadž já zrovna nesu na zádech na servis půl železářství a papírnictví, to by bylo, aby se v tom něco na tvou velikost nenašlo. Takže keška coby TFTC vystrojena novou škatulkou a čerstvým logbookem a v náladě o další dva stupně lepší se ubírám dál nahoru. za vlastním cílem. Cestou potkávám poslední mudly, klidící se z vrcholu domů pod střechy. Na místě opravdu je krabička i s lb ve velmi dobrém stavu, ale není to ta, kterou jsem naposled měnil někdy předloni, tuhle věnoval v rámci první pomoci kolega Cink 1435. Takže aniž bych to sebeméně čekal či připravoval, podařilo se mi během jedné hodiny prožít si ono úsloví přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. A myslím, že to krásně ilustruje to, co jsem tu už nejednou tvrdil, že je potřeba, v mezích možností, dávat pozor i na cizí keše, protože skoro každá dřív či později nějakou slabší chvilku zakusí a kolikrát nejúčinnější pomocná ruka je prostě na konci paže některého z následijících návštěvníků. Stačilo tedy už jen trochu protřídit obsah, vyměnit škatuli opět za o číslo větší, na destičky logbooku přidat "autorizovaný" popisek. Déšť přišel, jakoby přesně načasovaný, akorát, když jsem keš ukládal na místo. Dolů s kopce na nádraží vede cestička namnoze mezi křovím a skrze trávu, takže výsledný efekt byl, no jak to nejlíp vyjádřit, asi jako froté ručník přepnutý na revers. :D Třebas napůl durch, rozhodnul jsem se na zpáteční jízdě ještě hodinu zdržet vystoupením na jedné zastávce pro GC4CCH8. Tu podotýkám, že počtu FP či hvězdiček jsem si při tom úmyslu vůbec nevšimnul, mně jen bylo tuplem sympatické téma té keše, protože se v něm protínají železnice a technické nehody/černá kronika. Tak tam po bahýnku na jinak rovinaté polňačce dosurfuju až k cíli - no a pecka! Najít na, jinak nenápadném, místě keš takového provedení, to je na obdivem spadlou čelist a připitomělý úsměv po celý zbytek návratu domů. Takže po předešlém dnu, kdy jsem si při hledání jedné při cestě ležící "středoškolské" drobnosti, vážně říkal, zda mám tohle zapotřebí (trávit čas otlapkáváním kdovíjakých pochybných zákoutí v centru nejmenovaného cizího okresního města, nad keší, která mě tématem absolutně nezajímá), mi to geoosud tak nějak ráčil vynahradit v tom opačném směru. Když si tedy odmyslím, že jsem se ve finále k večeru dohrabal na HC promoklý a docela i prokřehlý, tak všechno, co mě ten den potkalo, bylo se znamínkem plus. Málokdy se to tak vydařeně sejde, že by člověku padly samé šestky, ale snad ten zážitek vydrží na dlouho...
  • 0

#435 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2013 - 19:34

Namísto geodepresivního koutku teď navštívím tenhle :) Mám dnes docela dobrou náladu a před chvílí mi přišel pěkný log na moji keš. Vždy mne potěší, když si dá někdo práci a napíše k PETce pěkný log, že se mu líbilo okolí, že je tam pěkná stavba,... :) Pár vět je prostě víc než jen ,,Díky" B)
  • 0

#436 Evcice

Evcice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2013 - 19:57

Mám dětinskou radost z vyluštění a odlovu GC1JQEY . Má v průměru šest nálezů za rok, pro mou krátkou a stále ještě elévskou geokariéru je to tedy poměrně cenný kousek. Ale hlavně - toto luštění je přesně podle mého gusta a owner mi jím udělal velkou radost :)
  • 0
Stále ještě geo elévka.

#437 mmartin1977

mmartin1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2013 - 21:27

V květnu se mi cestou k tisící krabičce v Mělníku u Vltavy povedlo ztratit neaktivovaný geocoin, který jsem do ní chtěl vložit... Po dvou měsících a po přežitých povodních, o pár desítek až stovek metrů dál, vykoukl z bahna a usmál se na další návštěvníky téže krabičky :-) Ti našli v logbooku mojí zmínku o ztrátě a ozvali se... Po domluvě byl jimi vypuštěn - TB4H9ME - a začal svojí cestu světem, tak mám několik důvodů pro georadost :-)
  • 0

#438 mmartin1977

mmartin1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2013 - 16:42

... a po dvou letech se nějaký "soudruh z NDR" rozhodl nejspíš vrátit ke geocachingu, takže zmrtvýchvstal můj už oželený geocoin :-) Takže můžu vlákno opět posunout výš :-)
  • 0

#439 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 20:41

Dostal jsem nádherný coin a hned je důvod ke georadosti. :):):)
http://www.coinsandp...500-500x500.jpg
  • 0

#440 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 22:24

DNES SE MI PO 3 HODINÁCH ODEPISOVÁNÍ NA MAIL PODAŘILO DOSTAT POD 2000 NEPŘEČTENÝCH E-MAILŮ A UŽ JSEM POZADU JEN 3 TÝDNY.... LOGY DO TOHO NEPOČÍTÁM..... JUPÍÍÍÍÍÍ
  • 0




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama