Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#841 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2014 - 18:35

Tak když už jste u těch kačátek, tak nevím, jestli jste to zaregistrovali, ale zhruba před měsícem spatřil poprvé světlo světa malej Hoblíček, tedy vnuk Svetého Mikuláše blahé paměti :D!


  • 2

#842 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2014 - 20:41

Heh, a Smrk má kolečka jaký, doufám že ne bukový? :ph34r:

 

Ten přírustek, to sem se dověděl shodou okolností někdy před hodinou, to je ten u PeBíků?

 

Poslední zprávy mám z rána, takže asi víš víc než já. :)  V sobotu Versla jen kvetla, prý Pebík dá oznámení na geojih. Adámek už trénoval na GeoMDŽ s kočárkem. :D


  • 0

#843 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2014 - 21:03

Každý den trávím v dílně více a více času, v lesích též raději už nepočítám, jetnotlivé krabičky, které ještě před pár týdny vypadaly jako naprostá fikce se začínají objevovat, osobně mi to dělá opravdu velkou radost. A proč to všechno vlastně? Jeslti si někdo myslí, že to bude nějak velký PWT, tak je na omylu. Vše kvůli jednomu jedinému bodíku, ale nic pro Kapsu, žádné desítky kilometrů. ;) Tak si skoro říkám, že by mohli dávat suvenýr i za něco podobného. :D


Tento příspěvek byl upraven od Novom: 11 březen 2014 - 21:10

  • 3

#844 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2014 - 23:51

Každý den trávím v dílně více a více času, v lesích též raději už nepočítám, jetnotlivé krabičky, které ještě před pár týdny vypadaly jako naprostá fikce se začínají objevovat, osobně mi to dělá opravdu velkou radost. A proč to všechno vlastně? Jeslti si někdo myslí, že to bude nějak velký PWT, tak je na omylu. Vše kvůli jednomu jedinému bodíku, ale nic pro Kapsu, žádné desítky kilometrů. ;) Tak si skoro říkám, že by mohli dávat suvenýr i za něco podobného. :D

 

A kde přibližně to bude, smím-li se optat?

 

A ať nejsem OT: Dneska jsem si konečně odlovil kešulku kolem který jsem víc jak rok chodil, vždycky to vyšlo za tmy a nikdy jsem jí nenašel (taky mezitim byla přesunutá o pár metrů což jsem nezkontroloval takže jsem tak 6x hledal jinde). Konečně tam mam ten žlutej ksichtík.


Tento příspěvek byl upraven od mr3ska: 11 březen 2014 - 23:52

  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#845 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2014 - 7:07

Pardubice a okolí, jako vždy. ;)

 

Akorát ještě musím vyřešit elektroniku, té se bojím ze všeho nejvíc. Ale až to bude, to bude zase radosti, jako když jsem prvně na jedné předchozí keši správně zapojil drátky od ledky k baterce a ono to začalo vážně svítit. . :D


  • 1

#846 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 12 březen 2014 - 22:26

Ztracený geocoin co se po dvou letech nečekaně objevil...
TB2X67J


  • 1

#847 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 807 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2014 - 22:31

Smrkovo kolečko mám, našel jsem ho pod smrkem, na Vysočině. Na kolečkobraní jsem byl, ale vyměnil jsem jen tři duplicity a dvě vlastní. To bych opravdu musel objednávat po pytlech. Zatím jsem měl jen eventová co jsem byl a osobní z keší.


  • 1

#848 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2014 - 6:47

No vida, kde všude jsem k nalezení :-)


  • 1

#849 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2014 - 16:46

Tak když už jste u těch kačátek, tak nevím, jestli jste to zaregistrovali, ale zhruba před měsícem spatřil poprvé světlo světa malej Hoblíček, tedy vnuk Svetého Mikuláše blahé paměti :D!


Doneslo se, bohuzel jsem se nemohl zucastnit zapijeni... tak snad to jeste pujde dohnat po odlovu nejake te stromove... U nas se schyluje k dalsimu kaceti kolem pulky cervna, tak asi napisu jestli koncem leta neusporadat nejaky kocarkovy event..... podminkou by bylo dovezt "neco" v kocarku nebo jinem podobnem vozitku (kolecko pro prerostlejsi "kacatka"), ovsem samozrejme v zavinovacce, s plinou a dudlikem v puse ;-) aby nehrozila nejaka diskriminace.
  • 1

#850 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2014 - 23:55

Ztracený geocoin co se po dvou letech nečekaně objevil...
TB2X67J

Koukám, že se na dva roky ztratil již podruhé. Nebo byl na vojně?


  • 1

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#851 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2014 - 6:32

Doneslo se, bohuzel jsem se nemohl zucastnit zapijeni... tak snad to jeste pujde dohnat po odlovu nejake te stromove... U nas se schyluje k dalsimu kaceti kolem pulky cervna, tak asi napisu jestli koncem leta neusporadat nejaky kocarkovy event..... podminkou by bylo dovezt "neco" v kocarku nebo jinem podobnem vozitku (kolecko pro prerostlejsi "kacatka"), ovsem samozrejme v zavinovacce, s plinou a dudlikem v puse ;-) aby nehrozila nejaka diskriminace.

Rekl jsem manželce, že se toho kočárkového eventu chytím, udělám ho v parku a budeme závodit v tlačení kočárků. Event se jí zamlouval, ale když jsem řekl nápln, jsem prý debil.


  • 6

#852 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 14 březen 2014 - 6:42

Koukám, že se na dva roky ztratil již podruhé. Nebo byl na vojně?

Možná ve výkonu trestu :ph34r:


  • 0

#853 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2014 - 10:36

Rekl jsem manželce, že se toho kočárkového eventu chytím, udělám ho v parku a budeme závodit v tlačení kočárků. Event se jí zamlouval, ale když jsem řekl nápln, jsem prý debil.


Nerada tlaci? ;-) Ja mel spis predstavu takovy Ladronky, tam je docela rovinka a da se tlacit kocarek i s koleckovyma bruslema.... a extremisti si to tam klidne muzou vytlacit z Motola/od Plzenske :-)
  • 0

#854 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2014 - 10:54

Rekl jsem manželce, že se toho kočárkového eventu chytím, udělám ho v parku a budeme závodit v tlačení kočárků. Event se jí zamlouval, ale když jsem řekl nápln, jsem prý debil.

 

Pockej, nakonec bude rada, ze Smrcka (nebo Jedlicku?) na chvili odvezes a co si s nim (s ni?) budes delat, ji bude srdecne sumak, bude rada, ze se chvilku vyspi.


  • 6

#855 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2014 - 0:16

Dneska jsem si cestou z jihu Cech odlovil jednu kesku, ktera se mi fakt libila. Docela zaludnost. Nicmene musim ownerovi podekovat za "Dalsi mikro v lese" (owner: Citecka). To provedeni mne fakt dostalo  :D


Tento příspěvek byl upraven od mr3ska: 16 březen 2014 - 0:17

  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#856 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2014 - 10:45

Tak takovejhle log fakt potěší:

 

Poeta64 found Geometricky stred Cech

 

Byla neděle, krásný slunný den
a tak vesele vyšlápnul jsem ven.

Jel jsem skouknout kandíček
juj, tam bylo lidiček.

Pak z Medníka k cukrárně
zmrzlina bodla, chutnala náramně.

A potom k Petrovu, tam co je ta keška
což ostatně byl hlavní cíl dneška.

Místečko je krásné, posezení s výhledem do kraje
pastviny a koně moc hezký pohled to je.

Byl to krásný den, splnil své poslání
a tobě KAPSO dík za tvé pozvání.

 

Díky, takovej log fakt udělá větší radost, jak 1000 x TFTC.


  • 4
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#857 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 974 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2014 - 10:46

Pozor hlaseni.

Vcera nam 6 mesicu po zahajeni vyroby sjel z linky nahradni georobotek. K tri roky staremu modelu Vojtisek nam ted pribyl model Eliska. Stejne jako u prvniho kusu doslo k expedici z vyroby o vice jak dva mesice drive, takze se nedivte pocatecnim rozmerum 1480g, 39cm. Vojtisek na tom byl podobne a ted to na nem neni vubec znat. Georobotka i vyrobni linka jsou v poradku.

Konec hlaseni.

<az se zena dozvi jak jsem tu o ni mluvil, tak budu bez vecere :)>


  • 11

#858 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2014 - 11:25

Gratuluju. A o veceri bych se nebal, stejne asi ted vari pivovar a ne vyrobni linka :)


  • 4

#859 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2014 - 11:44

Pozor hlaseni.

Vcera nam 6 mesicu po zahajeni vyroby sjel z linky nahradni georobotek. K tri roky staremu modelu Vojtisek nam ted pribyl model Eliska. Stejne jako u prvniho kusu doslo k expedici z vyroby o vice jak dva mesice drive, takze se nedivte pocatecnim rozmerum 1480g, 39cm. Vojtisek na tom byl podobne a ted to na nem neni vubec znat. Georobotka i vyrobni linka jsou v poradku.

Konec hlaseni.

<az se zena dozvi jak jsem tu o ni mluvil, tak budu bez vecere :)>

"sjel z linky", pro tvoje zdraví doufám, že tohle nebude číst manželka. :)


  • 4
:)

#860 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2014 - 12:01

Připojuju se ke gratulaci, hlavně teda Elišce nezapomeň založit co nejdřív účet na GC.com, aby, chudák, za pár let nemusela pracně dologovávat, co s váma teďko odloví :D :D :D. Uctivé pozdravení rovněž ctěné paní výrobní lince!


  • 0




8 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 8 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama