Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3630 odpovědí na toto téma

#961 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2014 - 15:29

Je nepopsatelné, jakou má kačer radost, když čte, jakou udělal radost jinému kačerovi...  :) A když si navíc vybere jeho keš pro svůj jubilejní milník... :)

 

Taky mi teď přišel krásný log. Moc potěšil.

 

"Poslední krabička dnešního kešovýletu mě moc potěšila,dala bych jí určitě pět bodíků, nemůžu,tak aspoň jeden.

Perfektní úkryt,klídek,a nádherné kvetoucí lekníny na rybníčku moc jsem si to užila. Zrovna když jsem byla přímo

u keše přiběhl ke mně krásný francouzský buldoček a málem mě shodil do vody jak se ke mně lísal. Bylo to moc

milý a jen doufám, že buldoček nic neprozradí a pán byl ještě dost daleko.Díky za pohodovou kešku na krásném

místě."


  • 2

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#962 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2014 - 19:19

U nás na jihu mi poslední dobou udělaly radost eventy - návštěvní dny různých zajímavých míst, kam by řadu z nás nenapadlo se jít podívat. Stihla jsem ze čtyř jen dva, radnici ČB ( s procházkou na střechu a výhledem na proslulé náměstí, opravdu zážitek ) a strážní domek koněspřežky, ale klobouk dolů před ownerem. Nejen, že vše připraví a zorganizuje, ale svými znalostmi předčí i řadu profesionálních průvodců. Zároveň nás během prohlídek udržuje ve střehu různými minikvízy, prostě paráda - zaslouží si velké poděkování. Budu se těšit na další ze série eventů a doufat, že se stihnu přihlásit včas.


  • 3

#963 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2014 - 21:55

Další radost, tentokrát díky zodpovědným a poměrně novým kačerům, co jako první posunovali můj soutěžní TB a dopřáli dráčkovi pěkný výlet. Děkuji za kilometry a fotky, mile jste mě překvapili. :)

Dovču za mořem si společně s geokamarádem užívají i mé dva starší TB, takže jediný, kdo zatím necestuje, jsem já. Ale nevadí, snad v sobotu si udělám malý výlet alespoň u nás - jak jinak než spojený s geocachingem. :wub:


  • 1

#964 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2014 - 12:07

Po nedělní zprávě o ztrátě TB jsem si potřeboval trochu zlepšit náladu. Takže je na světě další budka. :)


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 08 červenec 2014 - 13:10

  • 3

#965 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2014 - 13:43

Po nedělní zprávě o ztrátě TB jsem si potřeboval trochu zlepšit náladu. Takže je na světě další budka. :)

Myslíš normální budku? A nebo v ní zabírá místo nějaká plastová krabice? ;)


  • 0

#966 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2014 - 13:50

Myslíš normální budku? A nebo v ní zabírá místo nějaká plastová krabice? ;)

Plastová ne...a krabice vlastně taky ne, na ní to má moc zakulacené tvary. Ale místo v ní je určitě zabrané. ;)


  • 0

#967 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 293 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2014 - 15:58

Jaká může být zábava psaní listingů! :D

Rozhodl jsem se založit jednu kolizní tradičku na soukromém pozemku s názvem Pocta Vrsovi, který takovéto keše bez problému pouští a NA logy ignoruje. Aby to mělo nějaký šmrnc, rozhodl jsem se listing přeložit do Slovenštiny. Google překladač pobavil hned při první větě:

ifghhvoxjb0l9f2u2uo.png


  • 7

#968 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2014 - 21:26

Cestou přes Hošťálkovou mě zase pobavila vzpomínka na archivační log na jedné keši. For je, že tam o té keši nic moc nepíšu :-D

 

5.png Archive
13/05/2014

Keš je neustále přemisťována, nalezena mudly. Log uživatele SKYWALKER V byl poslední kapkou.
Děkuji všem za návštěvu.

 

2.png Found it
01/05/2014

*1903.*
prej že si v zamku dame zmrzlinu.... ty blaho, takova putyka, smrad hniloby, pochcanych hajzlu a tisice vycpelych cigaret z chodby mě rychle vyvyedl z představ prijemne domaci cukrarny :-)

Kes ve zbytcich zameckeho parku me v tom utvrdila.
Misto ma to nejlepši za sebou.
škoda no.
Každopadně diky za ukazani, člověk se stale uči.


  • 0

*


#969 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 888 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2014 - 21:39

Dobří mudlové ještě žijí! :)

Při úpravě svahu a odstraňování kamenů a různého nepořádku narazili zaměstnanci firmy na mou keš. Nevyhodili ji, ale položili na své místo u stromu. Sice zcela odkrytou, nezabalenou do plastového sáčku, ale nikdo ji neukradl.

Jde o keš  Gravitace - aneb padám, padáš, padáme. GC2DB67  Je to samozřejmě mysterka, ale naučná a příklady jsou přímo ze života, resp. z lékařského kufříku. Není těžká, ale pro matematicko-fyzikální antitalenty tam je jako obvykle návod.


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 23 červenec 2014 - 21:43

  • 4
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#970 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2014 - 10:29

Po noční práci na listingu odeslána ke schválení další budka, tedy krabka. :)


  • 4

#971 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2014 - 10:36

... Nevyhodili ji, ale položili na své místo u stromu. Sice zcela odkrytou, nezabalenou do plastového sáčku...

 

Jestli vyhodili jeden z těch hnusných igelitů, ve kterých akorát bydlí slimáci, tak udělali jedině dobře. Nechápu lock lock krabičky v igelitu, jsou vodotěsné.


  • 11

#972 Joe Tramp

Joe Tramp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2014 - 11:51

Jestli vyhodili jeden z těch hnusných igelitů, ve kterých akorát bydlí slimáci, tak udělali jedině dobře. Nechápu lock lock krabičky v igelitu, jsou vodotěsné.

 

Kešku vyhrabe zvíře, kolem jde mudla, ale vidí jen odpadek (černý igelit), a ani se jí nedotkne; pak jde kolem kačer, je mu vše jasné a kešku vrátí. A co se týká těch slimáků, igelit u mých keší nenajdeš, ale slimáky vyhazuju každou kontrolu - zpravidla jsou "jen" na dřevě, ale menší zalézají i za klipsy lock&lock krabiček - a otevírat takovou kešku je opravdové pošušnání! Jedinou ochranou je správně zvolit umístění - na šutrech, suchých místech (např. pískovec) apod., což bohužel ne vždy lze...


  • 0

#973 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2014 - 12:09

Argument o "vidí jen odpadek" je tak úchylný, že pravděpodobně přežije i dobu igelitovou :rolleyes:

 

Osobně mám vždycky cukání ten humus odnýst sám. Občas to i udělám.

 

A co mne vysloveně nadchne, je podobné "vylepšení" mých keší, na které je fakt, ale fakt nedávám - když už, tak ušité z netkané textilie.


  • 5

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#974 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2014 - 15:13

Jestli vyhodili jeden z těch hnusných igelitů, ve kterých akorát bydlí slimáci, tak udělali jedině dobře. Nechápu lock lock krabičky v igelitu, jsou vodotěsné.

 

Kdo říká, že pytlík se používá proti vodě? Krabičky sice jsou vodotěsné, ale první roky se lesknou a jsou – bez nátěru – světlé.


  • 0

#975 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2014 - 16:43

Pytlík se vždy používá k udržení dostatečné vlhkosti na keši, aby měly jak růst plísně a hoby a kde žít slimáci. I když se keš leskne, tak je to 10000x lepší, jak humusný sáček. :huh:


  • 4

#976 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 743 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2014 - 17:10

Kdo říká, že pytlík se používá proti vodě? Krabičky sice jsou vodotěsné, ale první roky se lesknou a jsou – bez nátěru – světlé.

Dobré řešení jsem viděl na Hojsově Stráži. Ownerka krabičky nastříkala (uvnitř) černou barvou. Schválně jsem se jí ptal a ona že nesnáší igeliťáky.


  • 2

#977 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2014 - 21:31

Vysloveně krabičky pro radost tvoří Caravel.. ( nejsem si jistá, jestli je místo teček číslo 76,77 nebo podobné ) - kdo budete poblíž Zvíkova, mrkněte na jeho multinku nebo poměrně novou tradičku Leknínáč. Super vyřešené maskování bez igelitů, prostě pan owner - a to už ani nemluvím o jeho noční keši V moci zeleného ďábla. Prostě samá radost. :)

 

Další radost mi udělal Kulíšek, už je na jihu a zítra navštívíme jednu kačeří sešlost bez bodu. Doufám, že podobně to NĚKDY vyjde s Traničkou a Jackou.

 

A třetí radost je nová kamarádka  :wub:  místo Focuse , jen trochu dost nápadná, už u benziny bylo veselo  :D. Mno, že k ní dostanu i stejně barevnou kytici jsem rozhodně nečekala, to byla radost navíc. Že by nový zvyk autosalonů? 


  • 0

#978 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2014 - 2:45

Nápadná? To jako třeba růžová posetá zelenýma ještěrkama? Čtvrcená žluto-zeleno-modro-červeně? Nebo tak něco? :D No, hlavně ať tě ve zdraví navozí nejmíň tolik kilometrů, co její předchůdce blahé paměti, a at nikdy nemusíš zakládat keš jako byla svého času GCKTC0. :D  :D A kytice? No neboj, že by na tom tratili... Ale jasný příklad genderové disparity - na pány autosalon líčí fešnými asistentkami v první linii, no a na dámy pugétem nakonec. Ovšem když pomyslím, jak hubené jídlo špargl z těch kytic je, to by se tedy člověku moc nezavděčili, na mísu koláčů bys jistě dojela dál než na otýpku bejlí... 


Tento příspěvek byl upraven od Toniczech: 26 červenec 2014 - 2:48

  • 3

#979 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2014 - 5:59

Ano, přiznávám, od dnešní 18.hodiny už nehledejte zeleného Focuse s černou ještěrkou :(. Během pár dnů po přidělení SPZ bude nástupkyně také trekovací a časem dostane snad i ještěrku - jen se budu muset Vojtíka zeptat, jestli by neměl stříbrnou, aby ladila s doplňky.
A když mě "pan učitel" tak hezky prásknul, tak já mu to mírně oplatím :P a vysvětlím, že on typ auta dobře zná, protože sám jezdí čokoládovou - jen utajeně bez ještěrky a TB. Dokonce tak utajeně, že jeden kačer se o něm v logu poblíž drajvky zmínil jako o mudlovi, co nesledoval okolí. :D

PS: Vyzkoušeno, že na přespání menší kachny bohatě stačí. Kolik se vejde krabic bot naopak netuším, přestože jich mám dost, asi bych jimi kufr nezaplnila. :D


Tajný tip: Nedávej tam boty ve škatulích, házej je jen tak, vejde se jich trojnásobné množství :D!

Ale jasný příklad genderové disparity - na pány autosalon líčí fešnými asistentkami v první linii, no a na dámy pugétem nakonec. Ovšem když pomyslím, jak hubené jídlo špargl z těch kytic je, to by se tedy člověku moc nezavděčili, na mísu koláčů bys jistě dojela dál než na otýpku bejlí...


Toníčku, teď jsi mě dostal :D :D :D, ty tvoje vejšplechty, zvláště použitý slovník, to mi dycky složí :D.
  • 0

#980 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2014 - 9:33

Toníčku, je proti plánu na stříbrnou nebo bílou červenovínová a se stříbrnými a černými lištami. Ještěrku teprve dostane, musím zkusit Vojtíka z Bechyně, jestli by byla šance - zrovna po obědě tam dnes máme sraz, ale to se mi asi nepovede ho kontaktovat tak rychle.

Jinak taktikou prodejců ( nejen aut ) se dost bavím - mám je poměrně přečtené, jen tentokrát překvapili, mně se celou dobu věnovala jediná prodejkyně, pánové jen občas kolem drobností, protože jsem chtěla pár konkrétních doplňků a nenechala si vnutit jiné. Se mnou to prodejci nemají moc lehké, většinou napochoduji s tím, že mám nastudováno, přesně vím, co chci a nechci, takže zrovna ideální zákazník nejsem. :D Navíc trochu klamu vizáží, asi vypadám jako naivní neškodná teta, ale dovedu vytáhnout drápky. :P Třeba smlouvu jsem řešila s obchodním ředitelem firmy, protože.....no, jsem sice blondýna, ale hoooodně si rozmýšlím, co kde komu podepíšu a každá smlouva je věcí dvou stran, že? ;)


  • 0




7 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 7 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama