Přejít na obsah


Fotka

Fabia combi 1,2htp 47KW


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 sdhmarklovice

sdhmarklovice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2012 - 12:59

Nabízím kačerům geovozidlo. Prodám Fabia combi 1,2Htp 47KW - r.v 2003.Stav tachometru 97tis.Jsem druhý majitel, zakoupeno v Auto Heller v Ostravě s prověřeným původem.Barva modrá základní. Výbava je classic plus - El.okna ve předu, zámek řadící páky, tažné. Auto je ve výborném stavu.Za kilometry ručím!!! Před týdnem vyměněn olej a udělaná spec.politura laku před zimou (děláno pravidelně) Na laku jsou drobné oděrky od používání.Nikdy nebylo havarováno. Spotřeba:podařilo se mi najet na jednu nádrž 920km na cca 53l. Pneu je letní na AL kolech 14R firestone a určitě vydrží min. jednu sezonu. Za cenou si stojím a kdybych nekoupil jiné auto z rodiny nikdy bych ji neprodával. Jsem ochoten (po dohodě) dát i určitou záruku. Nejsem AUTOBAZAR!!!! Auto vždy využíváno jako rodinné. Interiér zachovalý, po celou dobu byly používány potahy. Pokud bude mít kdokoliv zájem, rád ukážu. Okr.KARVINÁ
  • 0

#2 sdhmarklovice

sdhmarklovice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2012 - 13:00

cena 70000Kč:)
  • 0

#3 sdhmarklovice

sdhmarklovice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2012 - 6:50

Změna ceny!!! 62000Kč a pokud se ozve nějaký kačer, se kterým bude rozumná řeč. tak se na ceně určitě domluvíme.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama