Přejít na obsah


Fotka

Vytisknuti.cz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2012 - 9:01

Nemáte někdo zkušenosti se shora uvedeným internetovým obchodem (firma Bordado s.r.o. v Ústí nad Labem) - nebo ještě lépe někoho známého u nich? Vyrábějí kalendáře a podobné věci. Neodolal jsem jejich nabídce na týdenní kalendáře za 198 Kč a nedokážu teď z nich svou zakázku dostat. Jen samé neurčité výmluvy, žádná konkrétní informace. Přitom jiné zakázky, i ty, které převzali o pár dnů později, už mají vyřízené (k ověření stavu zakázky stačí zadat její číslo, takže bylo snadné tohle zjistit). Vím, jednoduchá rada je odstoupit od smlouvy (ty prachy bych z nich jako právník už nějak dostal), ale ty kalendáře mají být vánoční dárky a jinde bych je už asi nestihl udělat.
  • 0

#2 kytrox

kytrox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2012 - 0:44

Zkusit to samý objednat na jinej login a hlavně z jinýho pc kvuil IP adrese v e-mailu. Vyzkoušet je. Nebo na tvrdku jim pohrozit medialní cestou i soudama jako právník a tasit paragrafy.. Vubec bych se s nima nemazlil. Vyuzij pravnickeho umu.Ale - Škoda nad 5000 nevznikla, tak usuzuju, že akorát odstoupí od smlouvy. Jak to většinou je a napíšou paradoxně omluvný e-mail, určitě s láskou. :-) a skříženými prstama na ruce. Objednej to jinde, pokud máš v místě byliště nějakou reklamní agenturu, tak to objednej u nich a máš klid, kdyby to měli dražší, tak jako právník by ti to nemělo vadit, ale pokud jde o peníze, tak řekni že na internetu za to samý chcou míň než u nich a tu cenu i webovky klidně tam ukaž, pokud jim nelžeš, (Já občas ano, vyšlo mi to u foťáku a za to co mi snížily cenu jsem ještě koupil do toho kartu, tu jsem taky ukecal a nakonec mi dali ještě šňůrku na klíče, jako dárek - kravinka, ale v nouzi potěší)Zase, ale záleží co vybereš za typ, rada je oháněj se všude levnějšíma cenama na netu, zabírá to a mám to vyzkoušený. Každej radši slevý, než aby neprodal. Už mi to vyšlo hodněkrát, ale na ten fotak vzpomínam do dnes. Snad jsem ti to aspoň trochu pomůže.
  • 0

#3 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2012 - 9:14

Nakonec to vypadá na dobrý konec. Chtělo to jen pořád otravovat, protože odpovědné osobě se nechtělo zjišťovat, kde mají chybu. Ale díky za rady a podporu.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama