Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#541 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 887 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 17:34

pěkná představa, takový svatý Houmlez z Kauflandu

Nebo svatý Lidl? Patron výhodných nákupů, akčních slev a konzumu vůbec? Ale ten by měl těch uch deset. V každé ruce dvě igelitky a k tomu svoje uši...


  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#542 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2014 - 13:44

Taky používáte statistiky jako diář? Zrovna jsem sepisovala dodatek k nájemní smlouvě a píšu: dodatek ke smlouvě uzavřené dne...hmm, kdy jsme to podepsali? Kouknu na GC kdy jsem našla ty keše v Hrochově Týnci, a mám datum podpisu, nemusím hledat smlouvu :D


  • 3

#543 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2014 - 13:55

Ja si podle kesi pamatuju 90 % zazitku :D Nevim, jak bych na tom byla s pameti, nebejt kesi :D


  • 0

#544 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2014 - 14:36

Mám to naprosto stejně. Když nevím, kolikátýho se co konalo, tak kouknu, kdy jsem tam lovila.  :)


  • 0

#545 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2014 - 7:48

Ja si podle kesi pamatuju 90 % zazitku :D Nevim, jak bych na tom byla s pameti, nebejt kesi :D

Pokud člověk tráví kešováním 90 % volného času, tak to tak překvapivé není  :)  :)  :) .

 

Já si spíš podle keší pamatuji místa (jo, to bylo tam, jak jsme lovili tu...

 

Úkol z matiky dohru (= vysvětlení) nemá, ve škole už se k tomu nevraceli a dítko se nezeptá...


  • 0

#546 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2014 - 8:43

90 % rozhodne ne. A nebejt kesi, tak ani nevim, ze jsem treba byla v Podebradech :D
  • 1

#547 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 194 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2014 - 11:01

Pokud člověk tráví kešováním 90 % volného času, tak to tak překvapivé není  :)  :)  :) .

 

Já si spíš podle keší pamatuji místa (jo, to bylo tam, jak jsme lovili tu...

 

Úkol z matiky dohru (= vysvětlení) nemá, ve škole už se k tomu nevraceli a dítko se nezeptá...

 

 

To je otázka, podle čeho posuzuješ, který čas strávený na výletu započítáváš jako strávený "geokešingem" :-)

Pokud bys bral to, že jedu na 14 dní na dovolenou, kde nasbírám přes skoro 200 keší, tak je celých 14 dní strávených geokešingem - tak trávím geokešingem tak 60% času...

 

Ale osobně jsem jezdil na výlety pěšky, na kole i jinak už předtím, než jsem sbíral keše. Takže i kdybych keše neznal, jezdil bych na ty výlety dál. Takže při té dovolené jsem vybral trasy, které by se mi líbily i bez kešek a jen podle keší jsem vybíral 2 dny :-). Takže výlety 2 dny jen po keších (i když jeden byl taky nádhernou krajinou a vůbec jsme nelitovali, že jsme se tam podívali ;-) ) a pak ten čas, kdy jsme se zdrželi s keškami... A hned je z toho tak 20% času z dovolené ;-)


  • 1

#548 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2014 - 11:01

90 % rozhodne ne. A nebejt kesi, tak ani nevim, ze jsem treba byla v Podebradech :D

:-)

Znáš to, podle sebe, soudím tebe :-)

 

Jinak, nejen "já" mám přehled o tom, kde a s kým se pohybuju :-); ovšem na záletného kolegu s trackovacím vozem nemám.


  • 0

#549 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2014 - 11:05

Romane, máš pravdu - i my jezdili na výlety, kola a tak i před geo-časy; jen teď tedy už málokdy jedu někam, abych "alespoň jednu" nepotkala. Ale - já teda celý výlet považuju za čas strávený geocachingem :-)


  • 0

#550 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2014 - 11:09

Jo, taky vybiram vejlet podle toho, jeslti tam nejakou ulovim (kesku, na zensky nejsem :D). Ale nekdy mam pocit, ze tata (ke keterymu se obcas nacpu do auta, kdyz jede na sluzebku) je vetsi kacer, nez ja - on je schopnej si zajet 5km, kdyz ma mamlo casu, jen abych si tu krabku odlovila, a mi je to pritom putna :D


  • 1

#551 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2014 - 12:56

U úkolu by mě zajímalo, jestli bylo ze zadání jasné, kde se auta měla nacházet na začátku. Škoda, že se dítko nezeptalo na správné řešení.

Njn, někdy je výhoda mít možnost si podle keší najít, kdy se člověk kde vyskytoval, ale někdy je přehled nežádoucí. Kolega to zřejmě s trekovacím autem nedomyslel? Já si dala jen ještěrku :wub:  spíš z toho důvodu, že když jsem měla kdysi auto v méně obvyklé barvě v okresním městečku jediná, štvalo mě, že mi kdekdo hlásil, kde mě kdy viděl ( a já si to samozřejmě už ani sama nepamatovala ). Proto jsem si říkala, že trekovací nebude, že bych si hlášení užila ještě víc, ale dnes už uvažuji o trekovací podložce pod SPZ. Ta se mi docela líbí a proč vlastně neudělat ostatním radost dalším úlovkem?

A s cestami kousek dál už také začínám mít díky gc drobný problém - díky různým zajížďkám nebo i jen zastávkám u cesty mi trasa trvá i několikanásobně delší čas než v dobách předgeocachingových. ;)  Příští týden se chystám do Plzně, medila jsem si, jak se nikde nebudu zdržovat, protože mi toho těsně kolem cesty moc nezbývá a ejhle, ona je tam nová série - už mě na ni upozornili dva známí, notifikace až tak daleko radši nemám. Je mi jasné, jak cesta dopadne. :D Zvlášť, když keše mají každá svůj listing a byla slyšet chvála - no nezasekněte se tam! :D  

 


  • 0

#552 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2014 - 14:09

.... uvažuji o trekovací podložce pod SPZ. Ta se mi docela líbí a proč vlastně neudělat ostatním radost dalším úlovkem?

 

Naprosta zbytecnost. Tracking code mas na aute i tak a kdyz te nekde vyfotej, zalogujou si to v pohode v databazi, dokonce i body za to pridelej a jeste ti o tom poslou pisemnou notifikaci a pozvou si te osobne zaplatit ucet. Radost z ulovku urcite mit budou, to se neboj. Funguje to krasne a myslim ze dodatecnym trackovacim cislem jim to uz ani nijak neusnadnis, to na tech fotkach stejne neprectou  :ph34r: 


  • 5

#553 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2014 - 14:13

A nejhorsi je, ze ted uz na to na osobu blizkou proste neuhrajes :(


  • 0

#554 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 743 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2014 - 14:14

Naprosta zbytecnost. Tracking code mas na aute i tak a kdyz te nekde vyfotej, zalogujou si to v pohode v databazi, dokonce i body za to pridelej a jeste ti o tom poslou pisemnou notifikaci a pozvou si te osobne zaplatit ucet. Radost z ulovku urcite mit budou, to se neboj. Funguje to krasne a myslim ze dodatecnym trackovacim cislem jim to uz ani nijak neusnadnis, to na tech fotkach stejne neprectou  :ph34r:

Tak tyhle kačery nějak nemusím :unsure: :wacko: :blink:


  • 0

#555 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2014 - 14:21

A nejhorsi je, ze ted uz na to na osobu blizkou proste neuhrajes :(

No ale bejvala to nadhera. Vzpominam si na takovou scenku a policii. Ukazali mi fotku moji zeny, na padestace namereno 72 a co prej jim k tomu reknu. Tak prohlidnu foto a rikam: " No jo, moje auto. Koukam ale, to ridi nejaka zenska. To snad vidite ze to nejsem ja. Tak k tomu vam nemam co rict". A bylo hotovo :D


  • 2

#556 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 887 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2014 - 15:27

Objev japonských vědců: Jak správně držet hamburger?

Zítra bude sv. Valentýna a tak někoho může napadnout pozvat osobu blízkou do McDonaldu na hamburger. Ale jak ho správně držet, aby se člověk najedl a přitom se neztrapnil?

Trojice japonských vědců (expert na mechaniku, inženýrství a stomatologii) strávila celkem čtyři měsíce svého času řešením výše zmíněného problému.

Japonci sérií pokusů odhalili, že obvyklá technika jedení hamburgeru nemůže povětšinou udržet tento pokrm pohromadě. Nejenže se při klasickém použití malíčků hamburger zcela rozpadne, navíc ho při jedení opustí výrazně více omáčky a gastronomických doplňků.

Správný postup ukazuje tento obrázek a článek (odkaz) pod ním:

414399-top_foto1-gp9d0.jpg?1392238353

http://www.novinky.c...-hamburger.html

Dobrou chuť! :rolleyes:

Námět pro fyzioterapeuty: jako téma bakalářské práce pomaturitního studia můžete zpracovat téma: Nácvik správné techniky požívání hamburgeru u osob po amputaci prstů. Bude to určitě prospěšnější než vymýšlet nějaké dotazníky o geocachingu s otázkami typu: "Lovíte keše nejraději s: 1) manželem/kou, 2) milencem/kou, 3) psem?" apod... :D


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 13 únor 2014 - 15:42

  • 4
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#557 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2014 - 16:33

A nejhorsi je, ze ted uz na to na osobu blizkou proste neuhrajes :(

Pokud bych to auto opravdu řídil, fackovala by mne hanba, svádět to na osobu blízkou.


Tento příspěvek byl upraven od Pnov: 14 únor 2014 - 7:13

  • 2

P%C5%88ov.png


#558 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2014 - 16:40

Ale prý to zas jde uhrát na osobu vzdálenou něco jako "no, auto jsem půjčil obchodnímu partnerovi z Japonska, jmenuje se ....... " Nevim co je na tom pravdy, ale jsme v Čechách, v tom našem malým Kocourkově :D


Tento příspěvek byl upraven od mr3ska: 13 únor 2014 - 16:41

  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#559 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2014 - 16:49

Pokud bych to auto opravdu řídil, fackovala by mne hamba, svádět to na osobu blízkou.

Kdyz to ridis, tak je to o necem jinym. Ale proc platit za nekoho jinyho?


  • 0

#560 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2014 - 16:54

Pokud bych to auto opravdu řídil, fackovala by mne hamba, svádět to na osobu blízkou.

 

Proč ?


  • 0

*





4 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 4 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama