Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#801 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 19:42

Já to neviděla, čím?

Smrkem  :)

 

Edit: prostě mi to nedalo :D , doplňuji že šlo konkrétně o smrkovou větvičku.


Tento příspěvek byl upraven od Raraku: 25 únor 2014 - 20:10

  • 2

#802 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 20:04

Smrkem  :)

Ehm... aby si to tu ale někdo nevzal osobně :D !


  • 2

#803 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 194 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 21:43

Říkal jsem si, že tohle měl pronést někdo jiný :-)

 

Smrkem  :)


Tento příspěvek byl upraven od Roman_Jaromer: 25 únor 2014 - 21:44

  • 0

#804 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 21:51

Teď abych trávil hodinu denně v koupelně.


  • 5

#805 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 22:42

Tak v konci procesu uz mam vcelku jasno, dekuji za laskave pouceni. Mozna preci jen preventivne ukradnu kus hajzlpapiru v putyce, az se budu chystat na kese se Smrkem...

Nicmene, co takovy tremp ji?

Jakoze kdyz to nosi armadni hadry, krmi se to treba timhle? http://www.theguardi...cks-in-pictures


  • 0

#806 dílna u mnicha

dílna u mnicha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 23:30

Tak v konci procesu uz mam vcelku jasno, dekuji za laskave pouceni. Mozna preci jen preventivne ukradnu kus hajzlpapiru v putyce, az se budu chystat na kese se Smrkem...

Nicmene, co takovy tremp ji?

Jakoze kdyz to nosi armadni hadry, krmi se to treba timhle? http://www.theguardi...cks-in-pictures

 

moc pěkná stránka a srovnání různých dávek jídla - několika zemí .

vyzkoušel jsem řadu z nich a na několik jsem měl tady i svoje recenze na blogu . 

Ale byl jsem obviněn že je to reklama a že jsem prodejce tak jsem je smazal . 

Nejlepší ze všech po chuťové stránce byli francouzské dávky ( navíc je jejich plus 2 hlavní jídla, je tam skládací lihový vařič,líh, tablety na úpravu vodu atd - nevýhody vyšší hmotnost ) , pak následují americké MRE momentálně 24druhů takže by si měl vybrat každý co mu chutná - ( tam je výhoda trvanlivost při 26°C jsou to 3roky za každých 10°C dolů je to + 3 roky , tam je bezplamený ohřívač a také cena je o cca polovina nižší). 

 

Na vandry a airsoft akce to bylo fajn bylo to lehké, hned připravené , kompaktní . Jedno MRE mám i v autě pro případ nouze .

 

pokud by vás zajímal obsah francouzské bojové dávky tak obsah + fotky najdete ZDE


  • 0

#807 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 23:45

To je pecka. Ja nakonec budu trempem rada... To jsou ale paradoxy.

Uz to tu okukuju hodinu, fakt budu muset neco objednat, naplanovat vylet a otestovat.

 

Dik za ten odkaz na fotky, hodne zajimavy. 


  • 0

#808 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2014 - 6:36

U Estonců mě překvapila paštika Hamé :-)


  • 1

#809 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2014 - 6:56

 

Nicmene, co takovy tremp ji?

 

Tohle náhodou vím, žerou malé děti. Došlo mi to, když jsem vídával, jak si babička odplivla a pokřižovala se, když šli kolem její chalupy.


  • 5

P%C5%88ov.png


#810 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2014 - 7:54

Tak v konci procesu uz mam vcelku jasno, dekuji za laskave pouceni. Mozna preci jen preventivne ukradnu kus hajzlpapiru v putyce, az se budu chystat na kese se Smrkem...

Nicmene, co takovy tremp ji?

Jakoze kdyz to nosi armadni hadry, krmi se to treba timhle? http://www.theguardi...cks-in-pictures

 

Pěkný, ale ten toaleťák tam nevidim....  :lol: u těchhle kosmických pikniků si myslim dost zásadní doplněk. Ikdyž před útokem je lepší dát si něco, co "vyčistí a nepoškrábe", páč prázdnej teřich se prej šije líp než plnej... (už z čistě hygienických důvodů....)

 

Smrkem  :)

 

Edit: prostě mi to nedalo :D , doplňuji že šlo konkrétně o smrkovou větvičku.

 

Nooo, už jsem to nechtěl dál rozmazávat, přeci jen to má být 50 odstínů růžové...  :D ale mám u T5 cajku přibalenou ruličku, jeden nikdy neví, co se bude při odlovu hodit  ;) ztratit hore při přepínání grigri, tak by možná došlo aj na ruličku :blink: ale pro takové případy s sebou nahoru pro sichr tahám kýbl...  ^_^

 

Takže kýbl a rulička, poslední záchrany krabička....  :P


  • 1

#811 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 890 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2014 - 8:27

Omlouvám se za znečištění sluníčkového georůžového vlákna přízemním geohnědým tématem. Takže odpověď na základní otázku "Čím si vytře zadek pravověrný tremp po vykonání velké potřeby v lese", se zde asi nedozvím, neb pravověrní trempové již zpaďourštěli, nebo to je jedno z jejich velkých tajemství. Ani já tedy nemám šanci se mezi ně tímto způsobem zařadit.

Očekával jsem odpovědi ve stylu "smrkovou větvičkou", čímž by se potvrdila reálnost té zmiňované scény z nejpopulárnější české filmové komedie, i když možnost, že "veverkou", by byla též akceptovatelná, s ohledem na tradované prostředky ze středověku (viz http://lucienne.cz/2...irani-housetem/ ). Jinak za dob mého mládí, což by mohli i někteří pamatovat, toaletní papír v dnešní podobě u nás neexistoval, a ani ten skládaný, co byl k mání, ani Rudé právo jsme s sebou do lesa nenosili. V případě potřeby tedy posloužil vhodný lopuch.

PS: jako drobnost pro pobavení mohu uvést, že jedna má známá má v chatce v lese místo kadibudky vedle dveří motyčku. Použití je jasné: vzít motyčku, na vhodném místě vykopat důlek, vykonat potřebu a zase upravit do původního stavu. V případě potřeby je motyčka využitelná pro opření nebo k sebeobraně.

 

Ale abych nebyl úplně OT, tak v jedné variantě KDP, používané Československou armádou, byl v jedné plechovce i ten skládaný toaletní papír. Ten je i v moderní verzi - http://www.diverzanti.cz/cl_038


  • 0

#812 dílna u mnicha

dílna u mnicha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2014 - 10:57

Pěkný, ale ten toaleťák tam nevidim....  :lol: u těchhle kosmických pikniků si myslim dost zásadní doplněk. Ikdyž před útokem je lepší dát si něco, co "vyčistí a nepoškrábe", páč prázdnej teřich se prej šije líp než plnej... (už z čistě hygienických důvodů....)

 

 

ale je tam :) tedy určitě u nějakých - u francouzské je balíček kapesníků (taková klasika) 

a US MRE je toaletní papír ukryt v acessory packetu což je takový balíček kde je : ( káva , cukr,sůl,lahvička tabasco,smetana do kávy,zápalky,čistící ubrousek,skládaný toaletní papír)

 

100_4378_1.jpg?ver=0


  • 1

#813 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2014 - 12:59

Autocenzura.


Tento příspěvek byl upraven od Dan-Sam: 26 únor 2014 - 13:03

  • 0

#814 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2014 - 14:29

K tématu toaleťáku jsem si říkala, že v dnešní době snad má balíček papírových kapesníčků u sebe stále každý a jak vidím, tak asi ne? V autě mám navíc i papírové kuchyňské utěrky, zvykla jsem si v době, kdy dcera byla malá a každou chvíli bylo třeba umýt ruce - zjistila jsem, že mají poměrně dost dalších možností využití. :D  ;)

Podle sebe soudím, že to platí jen pro osoby ženského pohlaví (zkušenosti s dětmi :-)), můj muž takové "zbytečnosti" nenosí...


  • 1

#815 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2014 - 14:34

Podle sebe soudím, že to platí jen pro osoby ženského pohlaví (zkušenosti s dětmi :-)), můj muž takové "zbytečnosti" nenosí...

 :)

Dneska jsem seděl u policajtů a nebylo to jen pár minut a přišlo na mne kejchání a jak jsem si bral ráno čerstvý" kalhoty, kapesník jsem tak nějak nepřibalil... načeš začlo křečovité zadržování kašle a prošahávání kapes bundy, košile, kalhot, štrachání v tašce, jestli tam třeba někdo kapesníčky nezapomněl nebo se tam mohly i vylíhnout, vyvinout za zapomenutý jízdenky nebo něco, páč z toho, že bych je koupil a dal tam někam sám, to sem se teda nepodezíral... :D

Takže jsem absolvoval potupné pšíkání do pěsti a pak venku v drogérii poměrně dlouho hledal správnej regál. Věděli jste, že to dávaj vedle plenek? B)


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#816 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2014 - 14:36

Hele, je prece spousta mist, kde se kes jaksi nehodi, protoze by to mostu neprospelo. V takovych pripadech by prece nemel byt problem ji umistit o kus dal. Kdo se bude chtit podivat, zajde se podivat, kdo chce jen kes, da si jen kes. Nebo jsem zase naivni?


  • 4

#817 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2014 - 22:01

  :)

Dneska jsem seděl u policajtů a nebylo to jen pár minut a přišlo na mne kejchání a jak jsem si bral ráno čerstvý" kalhoty, kapesník jsem tak nějak nepřibalil... načeš začlo křečovité zadržování kašle a prošahávání kapes bundy, košile, kalhot, štrachání v tašce, jestli tam třeba někdo kapesníčky nezapomněl nebo se tam mohly i vylíhnout, vyvinout za zapomenutý jízdenky nebo něco, páč z toho, že bych je koupil a dal tam někam sám, to sem se teda nepodezíral... :D

Takže jsem absolvoval potupné pšíkání do pěsti a pak venku v drogérii poměrně dlouho hledal správnej regál. Věděli jste, že to dávaj vedle plenek? B)

Promiň, že by další typicky mužský rys? Nestačilo poprosit o kapesník někoho z nich? Nebo jsi tam byl jako zadržený? :-) :-) :-)... A když bloudíš, tak se na cestu zeptáš, nebo ne? :-) :-) :-)


  • 1

#818 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2014 - 22:15

Promiň, že by další typicky mužský rys? Nestačilo poprosit o kapesník někoho z nich? Nebo jsi tam byl jako zadržený? :-) :-) :-)... A když bloudíš, tak se na cestu zeptáš, nebo ne? :-) :-) :-)

Asi to bude opravdu častější záležitost - už jsem si párkrát říkala, jestli kačerovi nabídnout papírový kapesník či ne. Sami si o něj řekli snad jen dva. ;) A ne že teď každý, kdo mě potká, bude zkoušet, kolik jich u sebe zrovna mám! Sama jsem obsahem své kabely často překvapená a divím se, kolik načatých balíčků kapesníků v ní objevím. Jenže když se mi spustí rýma, jak podle Murpyho zákonů, objevím jen prázdný obal. :D  


  • 0

#819 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2014 - 22:24

No vidíš, já se občas nestydím a v sobotu mi cizí mudlové nabídli svačinu :ph34r: (když oni svačili přímo u keše na takovém místě, kde by člověk ne-kačera neočekával).


  • 0

#820 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2014 - 22:39

A když bloudíš, tak se na cestu zeptáš, nebo ne? :-) :-) :-)

Zeptat se na cestu? To snad může napadnout jen ženskou! :-D


  • 3

P%C5%88ov.png





6 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 6 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama