Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#841 dílna u mnicha

dílna u mnicha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 02 March 2014 - 16:23

Jacko - že jsi se nezeptala včera , bych ti jí i ukázal :) 

tak myslím že ty tampony  měli spojitost s rozděláváním ohně v lese . 

 

jinak tuto kpz mám jako přívěšek na klíčích ať jdu vlastně kamkoli:

všechno z té kpz jsem už více méně použil - mimo páratka ( tam čekám dle jedné pohádky na velkou odměnu a proto ho nosím :D


  • 0

#842 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1163 příspěvků(y)

Publikováno 02 March 2014 - 21:24

No, vidím, že mám docela mezery, KPZ nevlastním, ale přemýšlím, co tak tahám pořád sebou (do práce, na výlet, na kolo) a jako první mne napadlo jídlo :rolleyes: .

Toniczechu, dotazník je zajímavý nápad, ale otázka je, jakou by to naše "šetření" mělo vypovídací hodnotu. Mám jisté pochybnosti. Já se naopak družím ráda, takže nemám problém se zeptat :)


  • 0

#843 PeTrTemny

PeTrTemny

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 03 March 2014 - 14:18

KPZ jsem v minulosti měl krásnou vybavenou energitku, ale již jsme ji omezil a zrušil...Skončil jsem u nože (každý muž,má mít nůž), který je po městě nahrazen univerzální kovovou kartou s ostřím a pilkou a nástavci na matky...) a tužky (to je prřeci jasné, proč ji mít... :-) Ale teď začínám rozšiřovat výbavu pro první pomoc, co kdyby náhodou, obvaz, gumové rukavice...


  • 0

#844 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4194 příspěvků(y)

Publikováno 03 March 2014 - 14:52

To já naopak KPZ rozšířil a rozrostla se mi na 1 základní a jednu rozšířenou lock&lock krabičku :-) minimálně 4 AA baterie, čelovka, napáječka na USB pro mobil, nůž, několik tužek do keší, propiska, razítko, stativek na foťák, toaleťák, sirky, + další součástky normální KPZ atp. A to vše jako součást batohu :-)


  • 0

#845 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2236 příspěvků(y)

Publikováno 03 March 2014 - 15:54

Viděli jste už poslední nabídku nejlepšího geoobchodu v republice? :D (od Tiskař94)

http://img.kx.cz/ima...zzbq82w4ly6.png


  • 1

#846 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5271 příspěvků(y)

Publikováno 03 March 2014 - 16:21

Já nosím tužku, razítko, tenké kleště na vytahování logbooků z petek, hromadu náhradních baterek, čelovku, rukavice, toaleťák, zmijovku, náhradní logbooky a hračkářství na plnění prázdných keší.


  • 0

#847 dílna u mnicha

dílna u mnicha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 03 March 2014 - 16:28

Viděli jste už poslední nabídku nejlepšího geoobchodu v republice? :D (od Tiskař94)

http://img.kx.cz/ima...zzbq82w4ly6.png

 

to je hodně dobrý - přemýšlím o nějakém geocoinu :D 


  • 1

#848 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4194 příspěvků(y)

Publikováno 04 March 2014 - 7:12

Zajímavé, ale přiznám se, že jako báseň mě to moc nenadchlo... Ale nemám básnické střevo :-)


  • 3

#849 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 04 March 2014 - 11:16

A to se mi líbí, jak jsou ty PETky jazykově podány: Říct "otestované v provozu" místo "použité" to je opravdu pěkné marketingové umění. Asi si z toho vezmu příklad a budu psát do logů věci jako "dopřáli jsme si procházku lesem nad rámec plánované trasy" místo "zabloudili jsme" a "schránka je dodatečně vybavena pasivní ventilací" místo "v keši je díra jako vrata". :D


  • 7

#850 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 04 March 2014 - 11:52

 

 Ale na co třeba ty sirky? 

 

 

To pochopis hned, jak se mnou budes na kesich a ja budu hystericka, protoze si nebudu mit cim zapalit. Smrk by mohl vypravet...


  • 2

#851 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 04 March 2014 - 12:05

Zajímavé, ale přiznám se, že jako báseň mě to moc nenadchlo... Ale nemám básnické střevo :-)

 No nebo je to možná tím, že básnické střevo nemá autor. :-) Některé části jsou OK a některé dost drhnou...


Tento příspěvek byl upraven od Raraku: 04 March 2014 - 12:06

  • 1

#852 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4214 příspěvků(y)

Publikováno 04 March 2014 - 13:46

To pochopis hned, jak se mnou budes na kesich a ja budu hystericka, protoze si nebudu mit cim zapalit. Smrk by mohl vypravet...

 

Dobrá, až pudu s tebou, vemu si zapalovač poslední záchrany.


  • -1

#853 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2743 příspěvků(y)

Publikováno 05 March 2014 - 23:15

No, zjevně "slušněj oddíl", kdo tu restauraci nápisu prováděl...Alespoň to výmluvně ilustruje, jak je dobré tyhle drobné památky kolem sebe průběžně fotografovat.  Na http://commons.wikim...Category:Loučim sice už něco z obce máme, ale ten sv. Jan nám tam zatím chybí, takže kolegové kačeři z oblasti DO/KT mají možnost se ukázat. 

Tak jsem se konečně dokopal přidat 6x foto ke svému logu (ze 17.8.2013) u kešky Loučim GC19APP. Něco je z loňska, Jana Nepomuckého jsem fotil před 14 dny.

Toniczech mi snad promine, ale nějak jsem nenašel důvěru v projekt, kde bych měl kvůli přidání fotky programovat kus kódu stránky. Já vím, že to je komunitní projekt, ale přece jenom...


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 06 March 2014 - 11:35

  • 0

#854 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 06 March 2014 - 9:31

A to se mi líbí, jak jsou ty PETky jazykově podány: Říct "otestované v provozu" místo "použité" to je opravdu pěkné marketingové umění. Asi si z toho vezmu příklad a budu psát do logů věci jako "dopřáli jsme si procházku lesem nad rámec plánované trasy" místo "zabloudili jsme" a "schránka je dodatečně vybavena pasivní ventilací" místo "v keši je díra jako vrata". :D

Před pár dny jsem zaslech v rozhlase krásné slovní spojení "mentálně znevýhodněný". Určitě nemusím napovídat, jak se to dá použít.


  • 0

P%C5%88ov.png


#855 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 06 March 2014 - 12:52

Toniczech mi snad promine, ale nějak jsem nenašel důvěru v projekt, kde bych měl kvůli přidání fotky programovat kus kódu stránky. Já vím, že to je komunitní projekt, ale přece jenom...

Ono je to spíš naopak - ten projekt má takovou důvěru v tebe (potažmo každého), že se v kódu hrabat můžeš. :-) Ale nemusíš. Od toho je tam ten začátečnický UploadWizard, tam stačí jen popisek, datum atd. doplnit do příslušných okýnek ve formuláři a systém už si to do formátovanéjo kódu přechroupá sám na pozadí. No a pokud se opravdu ostýcháš a cítíš se líp u nahrávacího formuláře k logu, pořád ještě je možnost, že bys na GC.com (nebo kdekoli jinde máš ve zvyku obrázky z cest skladovat /flickr, rajče atp./) poznamenal do popisku oněch foto, že tenhle obrázek publikuješ pod licencí CC-BY-SA-3.0. Ta licence je minimální údaj, který by nám sochu umožnil pro Seznam KP a heslo Loučim na Wiki využít, Jinak bohužel, škoda práce.


  • 1

#856 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2743 příspěvků(y)

Publikováno 06 March 2014 - 13:37

Ono je to spíš naopak - ten projekt má takovou důvěru v tebe (potažmo každého), že se v kódu hrabat můžeš. :-) Ale nemusíš. Od toho je tam ten začátečnický UploadWizard, tam stačí jen popisek, datum atd. doplnit do příslušných okýnek ve formuláři a systém už si to do formátovanéjo kódu přechroupá sám na pozadí. No a pokud se opravdu ostýcháš a cítíš se líp u nahrávacího formuláře k logu, pořád ještě je možnost, že bys na GC.com (nebo kdekoli jinde máš ve zvyku obrázky z cest skladovat /flickr, rajče atp./) poznamenal do popisku oněch foto, že tenhle obrázek publikuješ pod licencí CC-BY-SA-3.0. Ta licence je minimální údaj, který by nám sochu umožnil pro Seznam KP a heslo Loučim na Wiki využít, Jinak bohužel, škoda práce.

Ano, i o tu licenci mi šlo a tu informaci budu k fotkám na GC.com doplňovat, minimálně to dám k té Loučimi. A nezlob se, ale jako (dnes už spíš bývalý) dlouholetý programátor považuju možnost hrabat se v kódu spíš za bezpečnostní riziko než za výhodu. Ale delší debata na tohle téma už by asi zasloužila nové vlákno.


  • 0

#857 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 06 March 2014 - 15:55

Ano, i o tu licenci mi šlo a tu informaci budu k fotkám na GC.com doplňovat, minimálně to dám k té Loučimi. A nezlob se, ale jako (dnes už spíš bývalý) dlouholetý programátor považuju možnost hrabat se v kódu spíš za bezpečnostní riziko než za výhodu. Ale delší debata na tohle téma už by asi zasloužila nové vlákno.

Ale ty se nehrabeš v kódu, ty se máš možnost hrabat v "markupu", do kódu tě systém nepustí. Ale i za tu licenci CC díky, dobrá práce.


  • 0
:)

#858 satanovo_dite

satanovo_dite

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 07 March 2014 - 13:56

Ahoj, dneska mě rozesmála nově otevřená keška.

Být ownerem, tak bych možná chtěl po groundspeaku omluvu...:D

http://www.geocaching.com/geocache/GC4ZMRD_ne-kazdej-netopyr-je-batman

  • 6
Dakota 20 PRO + Galaxy S apl. Geocaching

#859 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 07 March 2014 - 14:32

 

Ahoj, dneska mě rozesmála nově otevřená keška.

Být ownerem, tak bych možná chtěl po groundspeaku omluvu... :D

http://www.geocaching.com/geocache/GC4ZMRD_ne-kazdej-netopyr-je-batman

 

Takovejch lidi, kterym by se dala ta kes venovat!


  • 0

#860 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4040 příspěvků(y)

Publikováno 07 March 2014 - 14:35

Trochu mi to připomnělo, jak v době, kdy ještě byly SPZ podle okresů, tak se pro změnu z politických důvodů muselo u Strakonic vynechat B. ;) U Písku se zase řešilo, jestli bude nebo nebude J, ale přišla změna systému...


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 07 March 2014 - 14:37

  • 0




9 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 9 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama