Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#1061 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4214 příspěvků(y)

Publikováno 15 April 2014 - 8:53

Navrhuji uspořádat na růžovém eventu dvě soutěže. První o nejvyšší nadváhu přítomných kačerů a druhá o nejlepší buchtu, koláč či bábovku :rolleyes:

Jsem pro, do soutěže se mohou hlásit jen dobrovolníci, takže v klidu. Aspiruju na první cenu!


  • -1

#1062 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 15 April 2014 - 8:53

První soutěž neprojde (přese mně ;D!), druhou bych schválila, ale vzhledem k tomu, že event se koná v restauraci, tak to neprojde přes majitele jako nekalá konkurence... S tím už jsme s Oli kdysi měly problémy na našem prvním eventu, takže to známe...

Žádné soutěže, žádné kontroly pánského šatníku... Do toho to počasí... Přesouvám se do depresivního koutku :ph34r: 


  • 0

#1063 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1865 příspěvků(y)

Publikováno 15 April 2014 - 8:57

Žádné soutěže, žádné kontroly pánského šatníku... Do toho to počasí... Přesouvám se do depresivního koutku :ph34r:

Já bych neházela flintu do žita. Třeba budou pánové ukazovat šatník dobrovolně. Však kdo by se nepochlubil růžovými slipkami?  ;)  A počasí - já věřím, že bude líp...


  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#1064 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 15 April 2014 - 8:57

No, hlavně počítejte s tím, že bábovky možná na noční keš vůbec nedostanete. ;) ;) ;)


  • 0

#1065 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1865 příspěvků(y)

Publikováno 15 April 2014 - 9:03

:o  :blink:  :huh:


  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#1066 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 15 April 2014 - 9:07

Jacka: Aspiruju na první cenu...

 

Hahaha, ty děláš, jako bys mě neznala ;D!


  • 0

#1067 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4214 příspěvků(y)

Publikováno 15 April 2014 - 9:08

Jacka: Aspiruju na první cenu...

 

Hahaha, ty děláš, jako bys mě neznala ;D!

Ale já jsem se od našeho posledního setkání výrazně zdokonalila (rozuměj: přiblížila dokonalému tvaru) :D!


  • 0

#1068 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 15 April 2014 - 9:11

No, já jsem zase asy/imetrická: asi metr vysoká, asi metr široká...


  • 0

#1069 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 15 April 2014 - 9:20

Já bych neházela flintu do žita. Třeba budou pánové ukazovat šatník dobrovolně. Však kdo by se nepochlubil růžovými slipkami?  ;)  A počasí - já věřím, že bude líp...

 

Takže program následující?
Módní přehlídka - dobrovolná, avšak ceněná.

Nejlepší přiblížení se ideálnímu, rozuměj symetrickému, tvaru - dobrovolné, v případě stydlivosti přesunuto do pozdních nočních hodin.

Noční keš s ochutnávkou buchet a koláčů na finálce - dobrovolné, avšak bábovky jsou předem vyloučeny z přepravy.

 

A o počasí mi nemluv. Minulý týden po mně chtěla paní učitelka na třídních schůzkách vědět jaké budou mít na škole v přírodě počasí. Jedou až příští týden... :ph34r:


Tento příspěvek byl upraven od Tranicka: 15 April 2014 - 9:21

  • 2

#1070 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4040 příspěvků(y)

Publikováno 15 April 2014 - 11:32

Mno, na nějaký ten event jsem už pekla jak sladké tak slané, ale to nejlepší a málo známé není na transport přes 200 km. Možná by šla i nějaká ta výměna receptů ;)  - ráda zkouším nové věci, třeba cibulový koláč ochutnaný na GeoMDŽ od Výletníků jsem zařadila do oblíbených receptů. A štrůdl se zelím a anglickou nebo uzeným také není marný. :wub:

S kontrolou pánského oblečení to nevidím moc růžově, jestli se najde odvážlivec s růžovými trenkami, zasloužil by si speciální cenu za odvahu. :D Zatím se pánové moc nepochlubili, co chystají, světlou vyjímkou je Kulíšek, ten bude nezaměnitelný. :)  

Jinak upozorňuji, že pokud recesistická módní přehlídka, tak v dlouhé sukni pro legraci klíďo, ale prádélko, jak mě zkoušela šedá eminence našeho vlákna - LA, opravdu ne. Žádný test, jestli by někteří spolkli vínovou krajkovou soupravu jako georůžovou a děsit účastníky, podnikat nehodlám. :)


  • 0

#1071 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 15 April 2014 - 12:23

Mno, na nějaký ten event jsem už pekla jak sladké tak slané, ale to nejlepší a málo známé není na transport přes 200 km. Možná by šla i nějaká ta výměna receptů ;)  - ráda zkouším nové věci, třeba cibulový koláč ochutnaný na GeoMDŽ od Výletníků jsem zařadila do oblíbených receptů. A štrůdl se zelím a anglickou nebo uzeným také není marný. :wub:

Ježek, ženská, nech toho. Jinak můžeš příští či přespříští víkend přepadovku. Samozřejmě řádně ohlášenou, abys stihla napéct :lol:

 

S kontrolou pánského oblečení to nevidím moc růžově, jestli se najde odvážlivec s růžovými trenkami, zasloužil by si speciální cenu za odvahu. :D Zatím se pánové moc nepochlubili, co chystají, světlou vyjímkou je Kulíšek, ten bude nezaměnitelný. :)  

Jinak upozorňuji, že pokud recesistická módní přehlídka, tak v dlouhé sukni pro legraci klíďo, ale prádélko, jak mě zkoušela šedá eminence našeho vlákna - LA, opravdu ne. Žádný test, jestli by někteří spolkli vínovou krajkovou soupravu jako georůžovou a děsit účastníky, podnikat nehodlám. :)

No počkej, dlouhá sukně se snad usnesla jako povinná, ne?


  • 0

#1072 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1163 příspěvků(y)

Publikováno 15 April 2014 - 13:27

 

No počkej, dlouhá sukně se snad usnesla jako povinná, ne?

 

JO? Ale kolegyně v práci dlouhé nenosí, tak kdo mi ji půjčí? :) :) :)


  • 0

#1073 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2236 příspěvků(y)

Publikováno 15 April 2014 - 18:52

Noční keš s ochutnávkou buchet a koláčů na finálce - dobrovolné, avšak bábovky jsou předem vyloučeny z přepravy.

Jestli si vzpomenu včas, možná zkusím také nějaký kus žvance dovléci (ale předem upozorňuji, že možná nepřežije přepravu :D).

 

S kontrolou pánského oblečení to nevidím moc růžově, jestli se najde odvážlivec s růžovými trenkami, zasloužil by si speciální cenu za odvahu. :D Zatím se pánové moc nepochlubili, co chystají, světlou vyjímkou je Kulíšek, ten bude nezaměnitelný. :)  

Jinak upozorňuji, že pokud recesistická módní přehlídka, tak v dlouhé sukni pro legraci klíďo, ale prádélko, jak mě zkoušela šedá eminence našeho vlákna - LA, opravdu ne. Žádný test, jestli by někteří spolkli vínovou krajkovou soupravu jako georůžovou a děsit účastníky, podnikat nehodlám. :)

Své plánované hlavní poznávací znamení budu vymáhat tento víkend, ono totiž není moje, takže mě bude výpujčka asi stát nějakou protislužbu (čti sekání trávníku, nebo seřízení kola).

Jinak, už se těším na tu přehlídku sukní :wub:.


  • 0

#1074 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1163 příspěvků(y)

Publikováno 15 April 2014 - 20:50

KocickyMensi2.jpg

 

Tematičtí maskoti :)


  • 2

#1075 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 15 April 2014 - 22:03

Miláčkové a zlatíčkové!

Utřela jsem si slzy smíchu a pár poznámek si zapsala do programu. Všem vám děkuji za inspiraci!

Jistě se mnou budete souhlasit, tedy dámská část eventu určitě, že kačer v růžových trenkách či slipech by měl být ohodnocen nejvyšším možným počtem bodů. :D Zabijeme tak ´dvěmouchyjednouranou´ a nikdo nám nemůže vyčítat, že jsme pány diskriminovaly povinnou ukázkou spodního prádla. ...a my si přijdeme na své!... :D :D :D


  • 0
1.

#1076 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 15 April 2014 - 22:04

To Zverinec: Maskoti jsou nááádherní! Věnuješ je jako ceny?


  • 0
1.

#1077 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2236 příspěvků(y)

Publikováno 15 April 2014 - 22:08

Až teď mě napadlo, že jsem s sebou mohl vzít parfém, který se ke mne dostal asi před dvěma měsíci. Ta nuchutně růžová barva na obalu mne dráždila oči už při prvním pohledu, takže by se jako cena na eventu jistě výjimal. Velká škoda, že jsem ho již stačil někomu věnovat (po měsíci provokace na poličce jsem se prostě rozhodl, že musí pryč).


  • 0

#1078 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 15 April 2014 - 22:20

Jééé, to je škoda! To by byla krásná cena! :D

Jó, a na různé buchty a koláče jsou dnes k dispozici formy s víkem a držadlem, takže výmluvy, že hamky nevydrží cestu, se nepřijímají! :D ;) :D


  • 0
1.

#1079 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4040 příspěvků(y)

Publikováno 15 April 2014 - 22:22

Tak a teď jednou konečně vážně, skutečně by mě zajímalo, jakou barvu mají rády ownerky? Nemusí přece chystat jen ony překvapení  pro nás. ;) Za jejich starosti by mělo čekat nějaké drobné překvapení i na ně. 

 

Ivank, cukroví, o kterém jsem psala, je s amoniem a krémem - potřebuje být v chladu. Vím, jak dopadlo jen za 50 km do ČB a to byl začátek března. :( Různých speciálních krabic je dost.


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 15 April 2014 - 22:26

  • 0

#1080 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2236 příspěvků(y)

Publikováno 15 April 2014 - 22:58

Jééé, to je škoda! To by byla krásná cena! :D

Jó, a na různé buchty a koláče jsou dnes k dispozici formy s víkem a držadlem, takže výmluvy, že hamky nevydrží cestu, se nepřijímají! :D ;) :D

Ono docela záleží, kdo provádí dozor nad tím převozem...a když člověka z dlouhé chvíle přepadne hlad, protože si při té dlouhé cestě vlakem vzpomene, že jak spěchal, tak se ani nenasnídal... :D :P :D


  • 2




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama