Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#1221 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2014 - 9:33

Já bych měla docela strach něco hodnotnějšího někde nechat bez dozoru, byť schované.

Zbytečně. Sice k vymudlení dochází někdy na místech, kde by je člověk zrovna nečekal (a naopak), ale obecně četnost toho jevu a trendy nejsou takové, aby dávaly příčinu k obavám v případě, který tu diskutujeme. Pokud se vybere schovka někde na odlehlejším přírodním místě a ještě tak, aby nebyla nápadná už pri pohledu z cesty, myslím, že náhodný nález hrozí v řádu desítek či spíše stovek let. U jednorázovky, jejíž existence se bude počítat na nejvýš několik dní je to pravděpodobnost nula nula nic. Navíc namnoze k vymudlení vede geodálnice, nedbalé či naopak přehnaně okaté maskování, případně pozorování "nenápadného" kačera při akci. Nic z uvedeného zde prakticky nehrozí. Myslím, že prstýnky v takové skrýši budou statisticky možná proti odcizení bezpečnější, než v šuplíku o ownera doma.


  • 0

#1222 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2014 - 9:34

Ja bych ted nejradsi zahodila vlastni hlavu. Toho vina a Lemonda bylo vcera nejak moc....

The day after the day before... :D

To máš z toho lemonda, tydle sladký tlamolepy mají katastrofální účinky už v množství o fous větším než mizivém.Příště zůstaň u suchýho vína a budeš v poho.


  • -1

#1223 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2014 - 9:38

Kdyz voni ty kluci vypadali tak smutne, kdyz byli s tim Lemondem sami... Jsem je v tom prece nemohla nechat! Tak jsme to vypili ve trech... :D

 

PS: Kdopak mi to poslal tu SMSku, ve ktery mi rika, ez nechce bejt videt? :D


  • 0

#1224 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2014 - 9:46

PS: Kdopak mi to poslal tu SMSku, ve ktery mi rika, ez nechce bejt videt? :D

he? Já určitě ne, nemam tvoje číslo :D A vidět jsem dycky tak jako tak!


  • -1

#1225 MK1977

MK1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2014 - 9:47

Proč u suchýho Jacko? Z takový Pálavy, vyběr z bobulí (sladké), ji taky hlava bolet nebude. Nebo taková šedá rulanda, v pozdním sběru, polosladká, mňam.


  • 2

#1226 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2014 - 10:09

Jo, sedyho rulanda jsme pili. Vybornej byl! Mame za rohem vinarnu, kde prodavaj staceny a to je proste luxus :D

 

Jacko, ty jsi videt, to je pravda :D Ale takovou krasnou fotku nebe jsem jeste od nikoho nedostala :D Jsem zvedava, jestli mi posle dalsi. Vybral si na to fakt suprovou dobu (viz to, co jsem rikala u Kovadliny a o cem vlastne nesmime mluvit) :D


  • 0

#1227 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2014 - 11:03

My nesmíme ani naznačovat :)... Ale jsem hrozně zvědavá, jakou fotku nebe?

Peťulinko, tys někam dávala fotky z eventu?


  • 0

#1228 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2014 - 11:10

Kdepak, ty daval kulhal sem do galerie. Ja akorat zverejnila T5 romanci :D

 

K ty fotce nebe: Vcera mi prisla MMSka od cisla, ktery neznam, kde byla fotka nebe a text "Treba nekdo nechce, aby byl videt". Tak cekam, co z toho vyleze :D


  • 0

#1229 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2014 - 12:07

Kdepak, ty daval kulhal sem do galerie. Ja akorat zverejnila T5 romanci :D

 

K ty fotce nebe: Vcera mi prisla MMSka od cisla, ktery neznam, kde byla fotka nebe a text "Treba nekdo nechce, aby byl videt". Tak cekam, co z toho vyleze :D

Hm, přijít mi něco takovýho, tak si začnu dávat majzla, abych nechodila sama domů za tmy :D!


  • -1

#1230 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 456 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2014 - 13:39

Zbytečně. Sice k vymudlení dochází někdy na místech, kde by je člověk zrovna nečekal (a naopak), ale obecně četnost toho jevu a trendy nejsou takové, aby dávaly příčinu k obavám v případě, který tu diskutujeme. Pokud se vybere schovka někde na odlehlejším přírodním místě a ještě tak, aby nebyla nápadná už pri pohledu z cesty, myslím, že náhodný nález hrozí v řádu desítek či spíše stovek let. U jednorázovky, jejíž existence se bude počítat na nejvýš několik dní je to pravděpodobnost nula nula nic. Navíc namnoze k vymudlení vede geodálnice, nedbalé či naopak přehnaně okaté maskování, případně pozorování "nenápadného" kačera při akci. Nic z uvedeného zde prakticky nehrozí. Myslím, že prstýnky v takové skrýši budou statisticky možná proti odcizení bezpečnější, než v šuplíku o ownera doma.

 

Znám jeden takový příběh. Krabička byla uschována večer před dnem "D" a druhý den už tam nebyla... Stalo se díky nesplnění parametrů, které uvádí Toniczech.


  • 0

Hoblíkovo geocoiny, nevelký geocaching blog a T5 geocaching


#1231 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2014 - 12:20

Hm, přijít mi něco takovýho, tak si začnu dávat majzla, abych nechodila sama domů za tmy :D!

 

No vidíš, tak tato možnost mne vůbec nenapadla, jako první mne napadla spojitost s tvým oborem.

 

Ladislave, tak v českém jazyce jsem neprošla :), po chybě pátrat jsem zatím neměla čas, "i" a "y" asi docela OK, ale u "a" jsem si vůbec nebyla jistá :)... Teď jsem chvíli s dětmi zkoumala pro změnu přírodopis (to je myslím kačersky dost blízké téma)... Ale obecně, nemáš ty kešky nějak moc těžké? :) :) :)


  • 0

#1232 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 194 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2014 - 13:04

Jsem si docela jistý, že sem na fórum nechodí (stát se to může, ale ta pravděpodobnost návštěvy fóra a právě tohohle vlákna...nevím, nevím). Oba se GC věnují, ale kvůli pracovnímu vytížení a mnoha jiným zájmům spíše jen jednou za čas (pár keší do měsíce či jednou za měsíc, nebo méně). Zatím se na to rozhodně nespěchá, žlutý kroužek se bude teprve kupovat a do samotné akce času více než dost. Jednalo by se o "keš" na jedno použití, čistě za tímto účelem, mimo oficiální GC - kolize netřeba řešit. Vše by proběhlo asi jako normální výprava na keš a tím, že na konci bude speciální found it bez logování do logbooku a na web (i když, na to jistě ani nepomyslí  ;)). Prahu a blízké okolí jsem uváděl z toho důvodu, že ač je polovička z Mostecka, již delší dobu bydlí v Praze (oba), takže proto.

Prozatím si vás znamenám (Jacka, Toniczech) jako zdroje informací, pokud se nápad začne přesouvat ze světa představ do reality. :)

 

Jinak, Milá je moc pěkná, keš sice nemám, ale nahoře jsem byl již dříve. :) A škoda, že jsou kvetoucí jírovce tak narychlo, takový pohled by určitě stál za to... :)

 

Tohle mi připomíná něco, co se stalo už před rokem a 9 dny :-)

Ovšem já to řešil oficiální krabičkou...

A aby to byla tradička, tak před publikací byla opatřena zámečkem, který tam potom nezůstal a v pohodě tam ten den zůstala, i když byla hodně viditelná...

Bohužel ale místa v Praze ti neporadím. Kdybys chtěl pár míst ve Východních Čechách, tak možná :-).


  • 1

#1233 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2014 - 16:22

Roman: Pěkný příběh o dokonale připraveném FTF s překvapením. :) Krásně připraveno a "oběť" dokonale naverbována. :)

 

Jacka: Nemáš tam nějakou modlitbu pro cestování? Za chvíli odjíždíme směr Biograd na Moru, tak abychom měli tam nahoře pojištěno, že náš autobus dojede v pořádku. :rolleyes:


  • 0

#1234 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2014 - 16:57

Jacka: Nemáš tam nějakou modlitbu pro cestování? Za chvíli odjíždíme směr Biograd na Moru, tak abychom měli tam nahoře pojištěno, že náš autobus dojede v pořádku. :rolleyes:

Já když sedám do auta (jako řidič), tak se modlím starou židovskou modlitbu před cestou:

Ať je mi Gabriel po levici, Michael po pravici, přede mnou Rafael, za mnou Uriel a nade mnou sláva Boží. (ti čtyři, to jsou archandělé).

 

Moji spolujezdci se pak obvykle celou cestu modlívají v tom stylu, jako Luis de Funés, když jel coby četník s tou sestřičkou, co měla řidičák "od včerejška, synu".


  • 4

#1235 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2014 - 17:00

Takze rikas, ze muzem bejt radi, ze na event ridil kulhal? :D To snad ne :)


  • 0

#1236 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2014 - 17:35

Nene, můžete bejt neradi, páč aspoň byste byli jednou pozdvihli mysl a srdce vzhůru, bando bezbožná :D :D :D!

Pozn.: tím nemyslím ten strom, co jsme na něj lezli!


  • 2

#1237 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2014 - 18:28

Kulíškovi šťastnou cestu. Jak vás tak čtu, pěkně od Liberce řádíte, to vás tam ownerky tak rozdováděly? :o  :D Jinak děkuji za CWG a pozdravy, už mám vše doma, jedno CWG hezčí než druhé :wub:, mám z nich radost.

A jedna novinka, auto už má vedle ještěrky i takový nějaký shluk číslic a písmen, který možná udělá pár lidem radost. :ph34r:


  • 0

#1238 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2014 - 18:31

Jacko, ja to delam celkem casto, ale ten nahore me furt ignoruje, takze se dostavam do divnyho bludnyho kruhu, kde po nem neustale neco chci, ale zaroven vim, ez tam neni a tim me stve :D

 

zvedavko, mysi prdleku jsi taky nasla? :)


  • 0

#1239 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2014 - 18:38

JJ, myší prdelka mě pobavila, díky. Asi už jsi četla, že CWG se zvířátky si dávám zvlášť a ještě když je v tom nápad, to mám moc ráda. :)

Zítra držte palce i mně - jedu cca 120km, sama, a to občas nadávám jak špaček - jak jinak sprosté slovo je ode mě slyšet vyjímečně, tak za volantem.....


  • 0

#1240 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2014 - 21:10

Vsak taky Pnov dostal nakazanou specialni predavku :D

A neboj, zejtra to das :)
  • 0




5 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 5 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama