Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#1321 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2014 - 7:20

Byl jsem tam v patek. Moc povedeny. Videt me nikdo nemohl, neb byla tma :)


  • 0

#1322 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2014 - 10:26

Zverinec a Kulhala jsem potkal rád, alespoň pár známých tváří z Liberce. :) Akci jste připravili moc pěkně, prostředí pevnostního města Terezín je pěknou kulisou.
Jak to vypadá se "směnárnou"? :D Včera jsem v Tescu platil eury a za pokladnou seděla nějaká mladá brigádnice. Evidentně jsem ji vylekal, ale nakonec to zvládla. :D
  • 0

#1323 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2014 - 11:25

Organizačně akci zajišťovali jiní, takže pochvala patří jim :), já jen drobně vypomáhala.

No jo, směnárna... Příště budu připravena líp :) :) :) (což mi připomíná, že jsem si chtěla udělat soupis poznámek, abych do příštího ročníku nezapomněla)


  • 1

#1324 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2014 - 16:39

Doufám, že to peťulince s těmi zkouškami dobře dopadlo - od rána na ni co chvíli myslím - zatím žádná zpráva?

 

A jo, byl jsem v Terezíně, na kole, jak avizováno. Ale jen v neděli na otočku na CITO od dvou do pěti, ještě pak cestou vyzobnout dvě tradičky, co mě extra zajímaly a to bylo všechno. V pátek mi to kolidovalo s volbami, v sobotu se rozumně nedalo jezdit do bouřky, alespoň jsem strávil pár hodin pomocí druhým kačerům s přípravou něčeho nového, no a v neděli konečně se počasí usmálo. Takže paradoxně, ač jsem na neděli už účast neplánoval, nakonec mě osud přihrál právě na ten subevent, který mi je typově nejmilejší. Vzhledem k tomu, že akce byla personálně dobře podpořena a navíc na těch cca 2 km trasy, kterou jsem s pytlem prosbírával, to nevydalo objemem ani na plnou igelitku (tak byli návštěvníci města čistotní), že nebylo moc co řešit, bylo těch mých 100 km kvůli hrstičce odpadků asi bezkonkurenčně nejefektivnějším příspěvkem celému Terezínu :D :D :D Ale fakt jsem chtěl geokamarády alespoň takhle symbolicky účastí podržet.  

 

Co mě pobavilo až dojalo, je, jak se některé drobnosti dokážou svými následky napříč časem otisknout a spojit přání kačerů napříč prostorem v hmatatelný výsledek. Abych to vysvětlil: Na jaře 2008 jsem na nějakém tom lovu dostal od klíštěte dárek v podobě boreliózy. Než se to zdárně vyřešilo, trápila mě tehdy v létě oteklá a bolavá kolena. Protože jsem tedy zrovna nemohl moc běhat po kopcích, naordinoval jsem si tehdy mj. coby náhradní program .kešovací procházku po relativní rovině z Bohušovic do Doksan. Vedlejším produktem té procházky byl popis a dokumentace nějakých tamních památek pro cs: wiki, kde jsem ml. zmiňoval jeden malebný, ale žalostně zchátralý kostel v naději, že mu víc lidí bude věnovat pozornost (a možná i keš). No a teď opravdu - keš na tom podkladě jsem si v neděli mohl osobně odlovit. Přitom nebýt toho klíštěte tenkrát, no vlastně nebýt oné dnes už asi nejzjistitelné krabičky kdesi někde úplně jinde, kvůli které jsem ono klíště chytil, pár set lidí by možná nemělo příležitost nechat se tou památkou a jejím stavem tady dojmout. Krásná ilustrace efektu motýlího křídla tedy. . 


  • 2

#1325 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2014 - 8:51

Před 14 lety (30.5.2000) byl poprvé použit výraz geocaching. :)


  • 0

#1326 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2014 - 9:01

Doufám, že to peťulince s těmi zkouškami dobře dopadlo - od rána na ni co chvíli myslím - zatím žádná zpráva?

 

Petulinka se omlouva, nejak ted strasne moc zapomina :( 

 

Jednu zkousku (tu osklivejsi) jsem nedala, prijimacky na Mgr. jsem udelala a druhou zkousku taky (jeste aby ne, kdyz to byla kolektivni prace :D). Pristi patek mam repete a uz to musim dat nebo me sibne.

A ted jsem si tak vzpomnela, ze mi psala Zverinec mejla a ja ji neodepsala. Jsem fakt ztracenej pripad :D


  • 1

#1327 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2014 - 12:29

Takže teď začneš studovat na nefalšovanou, úředně stvrzenou Megeru?


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#1328 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2014 - 12:35

No, to se teprve uvidi. Mam v podstate prislibeny dve mista - jedno interna, druhy domaci pece (ale tam to je spis jen o tom, ze byli stastny jak blechy, ze budu koncit a chtej rozjet i zdravotni peci), oboji podmineny tim, ze musim udelat statnice. A kdyby nahodou ani jedno misto z nejakyho duvodu nevyslo, tak holt pudu studovat. Ale kdyz bude treba, muzu bejt i megera s malym M :D


  • 0

#1329 Macik74

Macik74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2014 - 12:46

ahoj čtu tady tu volnou diskusi.. a fákt se bavím! Jooo někdy je to legrace! Já se zatím stále cítím jako začátečník a jsem zatím natěšená na každou krabičku. Ale v pondělí jsem teda taky měla zápich. Vám, zkušeným se to jistě stalo už mnohokrát. Došla jsem ke keši. Našla jí. Loguju... Pohoda. Říkám si - je fákt pěkná. a v tom začíná pršet. Deštík se mění ve slejvák. K autu cca 300 metrů. Chvátám. Balím a běžím zpět. V plánu mám ještě jednu keškulku nedaleko. Déšť trošku ustává tak k ní jedu. Když ji nacházím a otvírám taštičku kde mám razítko a věci s hrůzou objevuji logbook té předešlé! Místo abych ho vrátila do keše sebrala jsem ho! No dobrý.. deštík se zas mění ve slejvák a já letím zpět abych napravila vše co jsem způsobila a keš nezůstala bez logbooku (mimo jiné byl krásný - nový). Mokrá jak myš. Ale chechtala jsem se až domů!  :D


  • 3

#1330 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2014 - 13:00

Taky dobry :D Ja se jednou vracela po FTFku zpatky, protoze jsem zkonfiskovala tuzku :) A dneska se mi naopak podarilo jit na kes a tu tuzku si nevzit, stejne tak zustalo doma i razitko, logovat nebylo cim, tak jsem pred chvili psala ownerovi, jestli si teda muzu zalogovat :D


  • 0

#1331 Macik74

Macik74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2014 - 13:13

to mi volala dcera v pondělí, že nemají tužku u keše a ani tam není. co má dělat.. tak se logovala klacíkem a blátem.. ale to jsem se dověděla až potom co se vrátila.. 


  • 0

#1332 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2014 - 13:20

V plánu mám ještě jednu keškulku nedaleko. :D

Krásné slovo - keškulka - takové hravé...  ;)

 

My jsme v začátcích logovali u keše, kde kolem dokola byla spousta velkých mravenců, stačilo chvilku stát a už jich člověk na sobě měl mraky. Takže jsme rychle chytli keš, šup k autu, tam zalogovat a honem s ní zpátky. Do toho se spustil slejvák, takže to byl fofr. Přijeli jsme domů a koukáme, na zemi v autě leží obyčejná tužka, musela vypadnout z krabičky. A teď co? Hlad jsme měli jako vlci, tak honem domů najíst, šup zpátky do auta a zpátky ke keši - no, dobrých 50 km. 

Nemohli jsme přece dopustit, aby další kačeři neměli čím logovat.  :rolleyes: A máme tenhle přístup dodnes...Ale asi je to dáno výchovou...


  • 1
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#1333 Macik74

Macik74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2014 - 13:38

Určitě.. já bych si taky nedovolila nevrátit logbook či tužku do keše... :-) a odpoledne jsem chtěla jít na nějakou s kámoškou a už zas prší! vrrrrrr


  • 0

#1334 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2014 - 13:59

To mi volala dcera v pondělí, že nemají tužku u keše a ani tam není. co má dělat.. tak se logovala klacíkem a blátem.. ale to jsem se dověděla až potom co se vrátila.. 

Klacík, cihla, kytička,...já už se logobal takovou spoustou věcí, když nebyla při ruce tužka ani razítko. :D

 

Určitě.. já bych si taky nedovolila nevrátit logbook či tužku do keše... :-) a odpoledne jsem chtěla jít na nějakou s kámoškou a už zas prší! vrrrrrr

U nás konečně po třech dnech přestalo pršet a roztrhala se obloha, takže krása. :) Trochu nezvyk, když je Žatec ve srážkovém stínu a tři dny leje jak z konve. :P


  • 0

#1335 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2014 - 14:02

U nás déšť taky polevil (Příbramsko), tak snad konečně dovedeme do zdárného cíle i instalaci naší nové kešky. :rolleyes:


  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#1336 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2014 - 14:34

Když jste u tužek a propisek, tak přidám taky jednu - jak člověka potěší, že potrhlí jsou i mladší než on ;), někdo už to ode mne asi slyšel vyprávět:

To jsme domluvili se vzdálenějším kolegou kačerem, že po jednom eventu spolu vyrazíme na pár keší, jedno wigo a den zakončíme pěknou noční keší, ty máme oba rádi. Jak jsme naplánovali, tak jsme udělali, optimisticky jsme si přibalili i inlajny, kdyby nám zbyl čas i na trochu sportu, se vším všudy jsme vypadali jak výprava na severní pól a ne na jeden den na keše. :DDobře jsme se celý den bavili, já se pochlubila, jakou mám krásnou novou propisku s vygravírovaným nickem :wub:  a kolega se pro změnu pochlubil, jak když projde v práci pár kanceláří, je schopný za den nasbírat nechtěně i 3-4 cizí propisky :D , čili ať si na tu krásnou novou před ním dávám pozor. Mno, já mu moc nevěřila, vím že je solidní a zodpovědný, takže jsem mu ji půjčovala, protože jsem k razítku stejně potřebovala zapsat datum a on se tehdy ještě jen podepisoval.....Odlovili jsme takhle dvě tradičky během pár desítek km dlouhého wiga, občas sáhli pro něco dobrého do košíku, prostě pohodový pěkný den....a o nějaké ty kilometříky dál jsem zjistila, že milou propisku v kešovací minitaštičce, s kterou vybíhám z auta, opravdu, ale opravdu nemám. A oba jsme začínali vzpomínat a došlo nám, kde asi skončila - k uvedené keši jsem večer doma do logu napsala, že je pravděpodobné, že do ní kolega nechtěně přidal propisku s mým nickem a kdo ji najde, ať se ozve. A opravdu se ozvali velice příjemní kačeři s dvěma nálezy přibližně v mém věku - domluvili jsme se na předání a zároveň je uvedli  do komunity na dalším z blížících se eventů. Poznali, koho mají nejblíž k domovu pro případné rady, zeptali se na vše, co je zajímalo, takže spokojenost zavládla na obou stranách. Jen jsem pro jistotu onomu nejmenovanému kačerovi pořídila stejnou propisku s jeho nickem.  :P

Propisek tahám obvykle víc než dost, u většiny bych ztrátu neřešila, posloužily by v keši ostatním, ale zrovna o tuhle jsem nechtěla přijít - ani jsem nečekala, že vše tak dobře dopadne a ještě jako bonus poznám bezvadné nové kačery. :)

Čili poučení: ani potrhlost není vždycky na škodu. ;)


  • 1

#1337 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2014 - 14:39

Já zase s oblibou nechávám v keši jako dárek razítko...


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#1338 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2014 - 15:02

Jo, moje razitko jednou nechal v kesi jako darek Adrian_S. Vsichni v tom aute byli stestim bez sebe, ze se vracime :D


  • 0

#1339 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2014 - 15:31

Ty seš! To se dělá, takhle ho prásknout? :D  :D  :D


  • 0

#1340 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2014 - 15:39

Uz s nim par let nechodim, takze je mi to sumak :D


  • 1




10 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 10 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama