Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#1501 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2014 - 12:18

Jacko, tipuju C, ono u jeptišky se celkem předpokládá, že těhotná nebude. Jen by mne zajímalo, kde bys ty vzala metrák???

By ses divila, když jsem byla mladší, stávalo se, že se na mě občas někdo ostatních sester diskrétně vyptával na zastávce autobusu, kde jsem to mimino vzala :D. A taky odpovídaly jako ta tvoje známá :D! No, teď už mě snad nikdo rozumnej podezřívat nemůže :D!

Doufám že jako hrdá kačerka vytrénovaná cyklistikou a lezením na T-pětky hrdě odmítáš :D .

Jak kdy, po celým dnu na kole nebo vypíďalkování ňákýho stromu si člověk docela rád posedí, že jo :D!
  • -1

#1502 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2014 - 14:41

Pávě jsem zjistila, že jsem ještě mladá...zatím mě nikdo v autobuse sednout nepustil. Nebo to možná bude tím, že jezdím spíš na tom kole :).


  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#1503 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2014 - 14:52

Pávě jsem zjistila, že jsem ještě mladá...zatím mě nikdo v autobuse sednout nepustil. Nebo to možná bude tím, že jezdím spíš na tom kole :).

 

Já teda dokud to počasí dovoluje taky jezdim radši na kole. Navíc je to po městě rychlejší než třeba bus. ;)


  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#1504 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2014 - 14:56

Já jsem zjistila, že úplně nejrychlejší způsob dopravy po Praze je kombinace kolo + metro. Akorát je potíž, když člověk má nějaký nákupy a vyřizování, kde to kolo nemůže vzít s sebou dovnitř, protože ani zámek nepředstavuje pro některý individua žádnou překážku. Už mam ale vyzkoušeno i v kterým kostele člověka nevyrazí, když kolo zaparkuje v postranní lodi :D.


  • 1

#1505 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2014 - 22:02

Ano, ano, byla jsem svědkem několika takových situací a je to vždy dost trapas... Jednou ve školce jistá maminka a podruhé to byla známá, kdy ji se k ní jeden známý radostně hrnul se slovy "jé, ty už jsi zase těhotná!", načež ona kontrovala "Ne, já jsem ještě pořád tlustá..."... No...

Nerada bych se kterékoli z nás dotkla, ale které z nás se to aspoň jednou nestalo? :D

 

A musím se pochlubit? Zřejmě budeme mít v práci zvířátko (nebyl to můj nápad!), šéf přišel s info, že si pořídí agamu, jen doufám, že to bude agama vousatá a ne límcová (o zvířátka se prý stará asistentka, tj. já)...

Gratulace :)  Ale proč raději vousatou než límcovou?

 

Ad doprava po Praze: mě do práce nejrychleji dostane MHD (nepočítám-li současnou prázdninovou výluku). Možná, kdybych jezdila pravidelně... :rolleyes:

 

Už mam ale vyzkoušeno i v kterým kostele člověka nevyrazí, když kolo zaparkuje v postranní lodi :D.

A ve kterým? :lol:


  • 0

#1506 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2014 - 22:39

A ve kterým? :lol:

U Ignáce, tam je to úplně v pohodě, stačí přijít tak o 10 minut dřív, aby tím člověk nerušil. A tolerantní babičky ti ještě při odchodu podrží dveře.


  • -1

#1507 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2014 - 6:29

Traničko  :) , nj, máš samozřejmě pravdu.

 

Agama vousatá vypadá normálně, kdežto u límcové už bych měla trochu obavy, že mne sežere  :ph34r: , vypadá jak drak.


  • 1

#1508 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2014 - 7:14

U Ignáce, tam je to úplně v pohodě, stačí přijít tak o 10 minut dřív, aby tím člověk nerušil. A tolerantní babičky ti ještě při odchodu podrží dveře.

Aby se z kostela nestala úschovna kol... cyklista v nouzi je schopen různých zvěrstev... znám to z vlastní zkušenosti :D


  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#1509 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2014 - 9:42

Kulíšku, máš pochvalu!

Sic trochu se zpožděním, ale děkuji. :)

 

Ono to není jen v MHD, že lidé jen projdou a nevšímají si těch, kteří by potřebovali něco vynést po schodech, nebo naložit do autobusu/vlaku/tramvaje. Co si pamatuji, tak jsem při procházení městem jednou tahal i topení či skříň. Je pak docela zábavné pozorovat nechápavé pohledy lidí, že jim někdo na ulici jen tak pomohl. :D :)

 

 

 

Mimochodem, před chvílí se mi tu obrátila pošta a doručila nástupce Xperia Ray, který je již v křemíkovém nebi. Tak snad mi bude Xperia M sloužit stejně dobře, jako její předchůdce.


  • 1

#1510 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2014 - 13:00

XM je v pohode. Akorat teda ted neivm, jeslti ty problemy s GPSkou byly u ni nebo XL... Ale tim te nechci nijak desit :D


  • 0

#1511 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2014 - 13:11

Neděs, zatím jsem GPS zkusil jednou načíst a mou polohu mi ukázala během několika chvil, takže ty problémy byly jistě s XL. :D


  • 1

#1512 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2014 - 13:53

Mno, nemám nejlepší zprávu Kulíšku - v týdnu, co budeš na jihu bude rušno a nějak se mi plány hroutí, protože bych měla předávat Fifíka a trávit čas na příslušných úřadech....dost mě to děsí, když slyším zkazky o registrech. :(


  • 0

#1513 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2014 - 18:30

Zvědavka: To je nemilé... :( Poslal jsem ti SZ s trochu upravenými datumy příjezdu a odjezdu.

 

 

Teď ještě k Xperia M, dneska jsem s ní zaměřoval mou další keš a GPS běhala na výbornou (nebo se tak alespoň tvářila). :) A hurá na emaily a logy (chybí mi dologovat 36 krabek, měl jsem nějaký úrodný prodloužený víkend)...jak mně se nechce logovat, mám nějakou krizi logování... :wacko:


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 19 červenec 2014 - 18:31

  • 0

#1514 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2014 - 5:26

Kulíšku, koukám, že jsi byl v Chřibské :-). My tam byli začátkem července na dovolené...

 


  • 0

#1515 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2014 - 10:20

Byli jsme se tak po delším čase podívat. :) Prarodiče tam mívali domek, tedy spíše chalupu, takže jsme se šli projít po známývh místech. Je tam hezky. :) Kde jste bydleli?


  • 0

#1516 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2014 - 15:21

Zvědavko a Traničko, od 17. srpna jsem na Šumavě, co bude s tím Otava trailem v dlouhejch sukních :D? Vyjde nám z těch plánů tentokrát aspoň to společný kafe + zmrzlina v Sušici?


  • -1

#1517 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2014 - 16:25

Moc ráda bych vás všechny viděla :) , ale je nějak málo víkendů a moc akcí :huh:  ! Sice budu od 10. do 22.8. bezdětná, ale takhle dopředu nevím. Alespoň zmrzlinu v Sušici bych ráda, jen kalendář se nějak moc plní - většinou jsou to super akce bez bodu ( příští týden má být něco u Tábora, další už srpnový víkend Klatovy ) a to jsem si říkala, že omezím gc na 1 event nebo podobnou záležitost měsíčně. Zatím to vypadá opačně, je vyjímka, když spíš 1x za měsíc nic není. Mno a to ani nemluvím o keších, třeba na Hrusjiny plánované na duben/květen stále ještě nedošlo a máme pomalu srpen - snad počkají. Setkání s lidmi dávám přednost.

 

Jacko, podle toho, co psala Tranička, tak bude v lokalitě dřív než ty přijedeš, musím se mrknout, jestli se nemíjíte - mám obavy že ano.

 

Tak se dámy o týden míjíte, skoro to vypadá, že někdy - snad na podzim - budu muset přijet za vámi do Prahy.


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 20 červenec 2014 - 16:56

  • 0

#1518 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2014 - 16:58

Alespoň zmrzlinu v Sušici bych ráda, jen kalendář se nějak moc plní ...

Tyjo, já ti tam snad založim T5 powertrail, abych tě tam dostala na FTF! Když to nejde po dobrým, pude to po zlým :D :D :D!


  • -1

#1519 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2014 - 17:12

Zakládej, Jacko, zakládej ! :D Ty asi nevíš, že PVT moc nedám a když pípne něco v okolí, obvykle FTFkařům napíšu nějaké milé WN ( např. že mají volné pole působnosti, že peču kachnu s ořechovou nádivkou nebo že jsem si právě umyla vlasy a nikam nejedu ) - FTF jsem zkusila, kupodivu i vyšlo, ale moc mě to nebere a tak je nechávám těm, co z nich mají větší radost. ;)  Už mě za přístup pochválil i sám legendární Lakus - je spokojený, že z mé strany nic nehrozí. :D  Jen Pe-bo se snažil mi vážně vysvětlit, že u nich se prostě vyráží ihned, i když spadne buchta právě do trouby vložená a nedopečená. :P Docela jsme se nad naším rozdílným přístupem k FTF na jednom z eventů zasmáli, bylo to dobré téma a zážitky.

 

Ale vážně, hlavní problém je, že se míjíte o týden vy dvě - špatně sis naplánovala volno ;) , Tranička tam bude o týden dřív.

 

Teď jsem si všimla, že dokonce T5, hm - to nejvýš tak lezení na stěnu a ta je prosím v Písku nebo vodu v zimě :wub:  a tam bych zase potřebovala osvědčeného parťáka z letošního 1.února, byl moc tolerantní, ani pádlem jsem nedostala. :D


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 20 červenec 2014 - 17:16

  • 0

#1520 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2014 - 18:05

Zvědavko, přijet do Prahy je moc dobrý nápad! :)

 

Kulíšku, bydleli jsme v Penzionu Laura, zabrali jsme celý objekt...


  • 0




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama