Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#1521 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2014 - 21:41

Kulisku, ja uplne zapomnela, odkud jsi :D

 

Takze oznamuji: Jsme v Jetrichovicich!!! :D Zejtra jedem smer Zitava a trojmezi :)


  • 0

#1522 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2014 - 7:49

Jacko a Zvědavko :D

17.8. sice už na Šumavě nebudu, případně budu akorát na odjezdu, ale ten další víkend, tj. 23. - 24.8. jen kvůli vám dvěma do té Sušice přijedu. Jestli na vodu, FTF nebo jen na pokec do cukrárny je mi celkem putna ;)


Tento příspěvek byl upraven od Tranicka: 21 červenec 2014 - 7:49

  • 0

#1523 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2014 - 7:58

Sumavu vam zavidim. Leta jsme nikam jinam na dovolenou nejezdili. A letos nasi hrablo a ze pojedem na sever :(


  • 0

#1524 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2014 - 8:42

Jo, ale tam je taky móóóc pěkně! (Promluvila o co větší "náplava", o to větší patriotka ;D!)
  • 3

#1525 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2014 - 13:11

Jacko a Zvědavko :D

17.8. sice už na Šumavě nebudu, případně budu akorát na odjezdu, ale ten další víkend, tj. 23. - 24.8. jen kvůli vám dvěma do té Sušice přijedu. Jestli na vodu, FTF nebo jen na pokec do cukrárny je mi celkem putna ;)

Já bych měla docela chuť vzít děcka a zkusit ten Otava trail. Myslíte, holky, že bysme zvládly raft? Na kormidlo si ale netroufám. Z mojí strany dva indiáni (synovci 10 a 13), zkušenosti s vodou mají  plavat umějí.


  • 0

#1526 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2014 - 19:35

Naší juniorce 23.8.končí tábor a vyzvedáváme si ji kde? Jsem zvědavá, jestli si to Jacka od loňska pamatuje - napovím, že úplně jiným směrem. :( Takže pro mě nejspíš v daném termínu ani ta cukrárna, i když na pokec a místní zmrzlinu bych přijela ráda. 

Původní termín od Traničky by mi naopak docela vyhovoval, jenže na místě ještě nebude Jacka....začíná mi to připomínat loňský Vyšší Brod, co Jacko?  B)


  • 0

#1527 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2014 - 19:57

Holky, já se z nás picnu :D  OK, tak co nějaký všedný den?


Tento příspěvek byl upraven od Tranicka: 21 červenec 2014 - 19:59

  • 0

#1528 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2014 - 20:01

Pokud se nesejdem všechny, tak se, holky, spíš domluvte spolu, já Traničku na kafe můžu pozvat i v Praze.


  • 0

#1529 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2014 - 6:27

Se zájmem vaši diskusi pozoruji, volný víkend koncem srpna bych i mohla mít, i když, včera to začalo vypadat, že spíš budeme o volném víkendu chodit do práce kvůli jedné řekla bych dost nesmyslné hurá akci  :wacko: ...


  • 0

#1530 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2014 - 6:48

Naší juniorce 23.8.končí tábor a vyzvedáváme si ji kde? Jsem zvědavá, jestli si to Jacka od loňska pamatuje - napovím, že úplně jiným směrem. :( Takže pro mě nejspíš v daném termínu ani ta cukrárna, i když na pokec a místní zmrzlinu bych přijela ráda. 

Původní termín od Traničky by mi naopak docela vyhovoval, jenže na místě ještě nebude Jacka....začíná mi to připomínat loňský Vyšší Brod, co Jacko?  B)

Zvědavko, řekni si, kdy by ti to vyhovovalo, zkusím to nějak vymyslet...

 

Jacko, ty budeš na Šumavě až od neděle nebo už od pátku/soboty? Pak by ten víkend 16.-17. možná i šel, pokud máti nebude zhroucená ze 14ti-denního hlídání 5 vnoučat...

 

Se zájmem vaši diskusi pozoruji, volný víkend koncem srpna bych i mohla mít, i když, včera to začalo vypadat, že spíš budeme o volném víkendu chodit do práce kvůli jedné řekla bych dost nesmyslné hurá akci  :wacko: ...

Bylo by super, kdyby ses mohla přidat :)

 

 

já Traničku na kafe můžu pozvat i v Praze.

Kdy? (Podej mi prst... :D )


  • 0

#1531 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2014 - 6:57

a) Jacko, ty budeš na Šumavě až od neděle nebo už od pátku/soboty? Pak by ten víkend 16.-17. možná i šel, pokud máti nebude zhroucená ze 14ti-denního hlídání 5 vnoučat...


B) Kdy? (Podej mi prst... :D )

Add a) Přijedu za doprovodu kolegy v sobotu v noci na kole z Třeboně - předpokládám, že v neděli budu schopna akorát tak doplazit se na mši :D. V pondělí budu vyprovázet řečeného kolegu asi do Klatov na vlak, pak už budu volná.

 

Add B) úterý 29?


  • 0

#1532 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2014 - 12:35

Přijedu za doprovodu kolegy v sobotu v noci na kole z Třeboně - předpokládám, že v neděli budu schopna akorát tak doplazit se na mši :D. V pondělí budu vyprovázet řečeného kolegu asi do Klatov na vlak, pak už budu volná.

Pokud by Zvědavce vyhovoval i všední den, tak přijedu :-) Buď na kafe nebo v dlouhé sukni na vodu :-)


  • 0

#1533 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2014 - 12:56

Já bych všednímu dni dala přednost, přece jen o víkendu se tam objeví i brácha, kterýho nevidim, jak je rok dlouhej.


  • 0

#1534 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2014 - 14:46

Milé dámy, už někdy na jaře jsem tu psala, že se mnou není letos přes léto jistého naprosto nic :huh: - a nerada slibuji něco, co pak nemohu dodržet. V pracovních dnech naprosto nevím, co bude v pondělí natož v průběhu srpna, proto se domluvte bez ohledu na mě. Nejvýš vás mohu překvapit, že se dostavím na zmrzlinu :wub: , ještě jsem na ní letos v Sušici nebyla a to je u mě co říct.. Momentálně opravdu nemohu říct nic jiného než že nevím.

A jak se tak dívám na srpnové víkendy, jsem značně překvapená, že volný vypadá už jen 9.8. - tedy pokud jsem si nezapomněla něco poznamenat do diáře, což nelze při mé potrhlosti vyloučit. Mno, je to divné, kde se to tam všechno vzalo, ale je to tak - dokonce převažují akce " bez bodíku ", event vidím zatím jediný.


  • 0

#1535 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2014 - 1:04

Kulisku, ja uplne zapomnela, odkud jsi :D

Pročpak, pohybuji se nějak moc, že mě ani nestíháš sledovat? :D

 

 

 

Konečně jsem dokončil logování keší z předminulého prodlouženého víkendu (celke devětatřidět krabek). Fuuuu...to byla fuška...jak mně se do toho nechtělo. :lol:


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 23 červenec 2014 - 1:05

  • 1

#1536 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2014 - 17:18

To ani ne, ale rekneme, ze jsem byla kousek od tebe :D Dneska jsme prijeli z dovoleny dom...


  • 0

#1537 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2014 - 9:55

Je nutno ředit?

Správná otázka :lol:  Ale někdy ano...

 

 

Keše u kostelů, kaplí, kapliček a božích muk je povoleno logovat při mešním víně :D .

A navrhuju přesunout tohle OT vlákno do georůžového koutku.

Mešní můžou být i červená ;)

 

Přesunuto :)


  • 0

#1538 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2014 - 22:49

Milé dámy!

Na jaře jsem vám tak trošku záviděla plány na vodní výpravu v dlouhých sukních, ale jak tak koukám, o nic nepřijdu, protože to vypadá spíše na kafe v Praze a to by bylo i pro mně přijatelné, přijela bych za vámi. Jenom konec srpna budu trávit za hranicemi všedních dnů - na Korsice.

Tak to nějak naplánujte a už se těším! :D

Oli


  • 0
1.

#1539 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2014 - 17:39

Ivank, přeji krásnou dovolenou. :)  

Minulou sobotu jsme se sešli  u nás na jihu s Kulíškem, jsem moc ráda, že alespoň jedno setkání vyšlo. 

O Praze jsem se zmínila  s termínem až někdy na podzim, v srpnu nemohu ani já. Nějak záhadně se diář zaplnil..


  • 0

#1540 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2014 - 21:08

Nějak záhadně se diář zaplnil..

 

Samože sám od sebe. Pozoruji stejný trend mého diáře. To zní jako diářové spiknutí... Asi bude opravdu něco na rčení "bílí lidé mají hodinky, afričané mají čas"...


Tento příspěvek byl upraven od mr3ska: 01 srpen 2014 - 21:08

  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"





4 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 4 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama