Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#901 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 11:19

Autem zřejmě pojede (a osobně doufám, že to vezme zkratkou přes metropoli severozápadu) :P

No já jsem se právě chtěla zdvořile dotázat, jestli by třeba né přes okraj Prahy :D! Ale já hodně váhám, zda vůbec, takže tím se situace zřejmě značně zjednosduší


  • -1

#902 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 11:25

Též váhám, avšak zřejmě méně než-li ty a co se týče dopravy, okraj Prahy není na trase zkratky přes Žatec. :D Jestli můžu, tak doporučuji neváhat a jet, já se k účasti asi také rozhoupu. :)


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 24 březen 2014 - 11:26

  • 0

#903 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 11:27

Též váhám, avšak zřejmě méně než-li ty a co se týče dopravy, okraj Prahy není na trase zkratky přes Žatec. :D Jestli můžu, tak doporučuji neváhat a jet, já se k účasti asi také rozhoupu. :)

No já bych jela fakt jen v případě, že by mě někdo kolem 9 ráno vyzvedl autem doma a do půlnoci doručil zpátky, a i to ještě s pochybnostma


  • -1

#904 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 293 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 11:29

To si v případě zvědavky nejsem jist, vždyť kdo by u mě spal s petulinkou?


  • 0

#905 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 11:31

Však já netrvám na tom, že to musí bejt tam i z5 ta samá osoba :D!


  • -1

#906 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 11:35

Já tě můžu vzít po představení do Prahy, pokud by nikdo nejel...
  • 0

#907 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 11:44

Já tě můžu vzít po představení do Prahy, pokud by nikdo nejel...

Moc dík, ale přijde mi dost bláznivý a kapku přes hranu tahat tě p šichtě uprostřed noci do Prahy, abys pak jela sama zpátky do Liberce.


  • -1

#908 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 11:46

Proč ne, já ráda jezdím, mně to vůbec nevadí!
  • 0

#909 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 11:51

Se mi tam pak někde ve tři ráno vybouráš o kance a já tě budu mít na svědomí!


  • -1

#910 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 12:02

Jé, já už jsem toho takhle najezdila, to bych musela jen sedět doma... Prostě to neřeš, domů se dostaneš!
  • 0

#911 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 13:36

Už mi delší dobu zvoní v uších a nějak se sem nemůžu dostat k odpovědi. Asi je na čase vydat stručné varianty plánu na výpravu na event 50 odstínů růžové. V první řadě děkuji Tiskařovi za nabídku přenocování, ale už mám objednaný a potvrzený hotel. :) Včera jsem to brala jako vtípky. :P

A teď k variantám cesty. Původně jsem si myslela, že se vypravím v sobotu brzo ráno autem a Praze se vyhnu VÝCHODNÍM směrem ( Kulíšku, západně by to bylo asi hooodně delší a musela bych vyjet kdovíkdy ;) ), podle času cestou zkusím alespoň pár drive-in, zůstanu do neděle - chtěla bych v okolí alespoň na jednu noční keš :wub:  a v neděli dopoledne možná na Ještěd + improvizace. Jenže v sobotu cestou do Plzně přišel další kačer s variantou B, že by možná do Liberce v tu dobu jel na více dní a abych pouvažovala....proto mě napadlo, že bych MOŽNÁ jednou nechala auto doma ( dost podivná představa, protože i do malého auta se vejde podstatně víc než do velké tašky), přijela vlakem nebo busem a s ním se svezla na jih a domů se dostala zase třeba kombinací s vlakem nebo busem, protože bydlíme o cca 70 km jinde.

Takže shrnuto, jsem ve fázi úvah a více budu vědět někdy kolem 20.dubna - předpokládám, že plány doladíme na velikonočním eventu. :)


  • 0

#912 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 293 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 13:43

Safra, Tiskař to bral vážně! :D No nic, tak aspoň může Petulinka vzít někoho s sebou.


  • 0

#913 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 13:47

No, Zvědavko, já myslím, že Praze neradno se vyhýbat, ideální je škrtnout jí ZÁPADNÍM směrem po okraji, když přijedeš od Strakonic, navede tě to přímo do tunelů a vyjedeš na Praze 6, tedy zcela mimo centrum. Tam se zorientuješ snadno, neb v těch oblastech je Praha přehledná a v sobotu ráno lidu i autoprázdná, a po chvíli už se můžeš orientovat i s pomocí zkušených navigátorů :D!


Tento příspěvek byl upraven od Jacka dominikánka: 24 březen 2014 - 13:47

  • -1

#914 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 14:01

....proto mě napadlo, že bych MOŽNÁ jednou nechala auto doma ( dost podivná představa, protože i do malého auta se vejde podstatně víc než do velké tašky)

A kam das vsechny ty boty? A dalsi veci? Fakt mas dost velkou tasku?


  • 0

#915 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 14:30

Jacko, dostala jsem instrukce přesně opačné - pokud přes Prahu, tak přes řeku u Barrandova a pořád po okuhu na východ. Ale jak jsem psala, rozhodnutí padne po 20.4. 

Modráku, díky za dobrou připomínku, uvědomila jsem si, že asi stále ještě mám jedny růžovoučké letní boty, měla jsem je kdysi jen na firemním tématickém večírku. Snad  bych je mohla najít. To budu sladká ! :D

Jinak jestli Tiskařova slečna může mít velikost S, určitě bych další růžové tričko na půjčení našla. :) To se člověk diví, co se kdy nosilo a co stále ještě najde na dně skříní. :D


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 24 březen 2014 - 14:38

  • 0

#916 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 14:34

Modráku, díky za dobrou připomínku, uvědomila jsem si, že asi stále ještě mám jedny růžovoučké letní boty, měla jsem je kdysi jen na firemním tématickém večírku. Snad  bych je mohla najít. To budu sladká ! :D

Jinak jestli Tiskařova slečna může mít velikost S, určitě bych další růžové tričko na půjčení našla. :) To se člověk diví, co se kdy nosilo a co stále ještě najde na dně skříní. :D

Já se taky nestačila o víkendu divit, když jsem dělala zase po čase úklid v šatníku, kolik mám růžových věcí... 


  • 0

#917 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 14:37

No, Zvědavko, já myslím, že Praze neradno se vyhýbat, ideální je škrtnout jí ZÁPADNÍM směrem po okraji, když přijedeš od Strakonic, navede tě to přímo do tunelů a vyjedeš na Praze 6, tedy zcela mimo centrum. Tam se zorientuješ snadno, neb v těch oblastech je Praha přehledná a v sobotu ráno lidu i autoprázdná, a po chvíli už se můžeš orientovat i s pomocí zkušených navigátorů :D!

Že bych se vykašlala na tradiční rodinnou dovolenou, zabavila rodinné auto a vzala to od nás přes Lysolaje?


  • 0

#918 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 293 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 14:38

Jinak jestli Tiskařova slečna může mít velikost S, určitě bych další růžové tričko na půjčení našla. :) To se člověk diví, co se kdy nosilo a co stále ještě najde na dně skříní. :D

To může, ale než ji dostat do S, bude problém ji dostat do něčeho růžového :D. Což o to, pro ni se snad něco najde u mamky ve skříni, ale co já? :D


  • 0

#919 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 14:46

Traničko, jakou jste měli v sobotu návštěvnost? My jsme na návštěvu v Plzni nešli, nedalo by se to stihnout. Po eventu byly jasným programem vybrané keše. Sama jsem byla loni u Temelína, předpokládám, že příští rok se podívám znovu.


  • 0

#920 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 14:50

Západní varianta je sice delš, ale proto jsem psal, že se jedná o zkratku, ne? :P Já mám jisté čím pojedu, autobusem/vlakem/s někým do Mostu, odtud do Ústí n/L a pak už vlakem zvaný rychlík (rychle to jede tak možná v části Ún/L - Děčín) přímo do Liberce. :) I když, jak na to koukám, ve čtvrtek je svátek, takže bych si možná udělal prodlouženej víkend, dvě noci v Děčíně a odtud následně do Liberce. Začíná se mi to líbit. B)


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 24 březen 2014 - 14:50

  • 0




6 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 5 návštěvníků 0 anonymních uživatelů


    Bing (1)

Reklama