Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#921 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 15:24

Sakra prace, zvedavko, ja to myslela vazne! :D Ale na tu nocku bych se k tobe klidne pricucla, pokud se me nebojis :D Jak pojedu zatim netusim, ale kdyby naaahodou jel nekdo kolem Caslavi, tak se branit nebudu! :)


  • 0

#922 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 15:35

Traničko, jakou jste měli v sobotu návštěvnost? My jsme na návštěvu v Plzni nešli, nedalo by se to stihnout. Po eventu byly jasným programem vybrané keše. Sama jsem byla loni u Temelína, předpokládám, že příští rok se podívám znovu.

Myslíš normální návštěvníky nebo kačery? To druhé nemohu říct, neboť se ke mně nikdo nehlásil. A obecně, no asi docela dost, ale my byli zalezlí až na konci a těm nejvytrvalejším to trvalo 90 minut než se k nám dostali. Dobrá polovina to vzdala a místo na poslední štaci zamířila do bufetu... Na příští rok jsme vyhandlovali exponovanější místnost, tak uvidíme :)


  • 0

#923 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 17:12

Tak nějak si ze silvestrovské návštěvy Výšiny pamatuji, že takřka na souřadnicích eventu začíná noční multina, blíže jsem jí nezkoumal. :http://www.geocachin...2CHMG_kovadlina


  • 0

P%C5%88ov.png


#924 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 17:45

Díky, už mám stejný odkaz od jessie.r - jen potřebuji projít postupně doporučené listingy.

Petulinko, nezapomeň baterku, na noční jdeme. :) Jen pokud by zájemců bylo víc, tak se rozdělíme na skupiny a půjdeme s odstupem cca čtvrt hodiny. Zažila jsem nočku v osmi lidech a nebylo to ono. Tedy po pravdě, my ji s nejmenovaným kolegou prokecali a v podstatě šli za davem bez hledání bludiček. Dobrodružství a zábava začaly až když nás po rozchodu na konci zkušenější kačerka vzala na výpravu za jednou archiválií a na další keše.

Pro Tiskaře: ne že na nás někde za bukem bafneš! :D Nezdám se, ale mám poměrně rychlé reflexy a nosím sebou pepřák. :P


  • 0

#925 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 887 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 18:31

Kudy objet Prahu?

Občas jezdíme z Teplic po D8 do Petrova (u Pikovic) na kandíky na Medníku a taky do Zvole (na kopci nad Vraným n. Vlt). O víkendu dopoledne i odpoledne mohu klidně doporučit projet Prahou přímo, tj. kolem Dopravního podniku, kolem Národního Muzea, kolem IKEMu v Krči a pak na starou Benešovskou. Ve všední den je to vyloučené, protože je Praha přecpaná. Liberec je východně od Prahy, takže je lepší objet Prahu z východu po okruhu. Západně to snad lze taky, ale uvědomte si, že kvůli ekoteroristům zatím neexistuje spojka mezi R7 (Chomutovskou) a D8 (Teplickou). Muselo by se jet asi přes Letnou (hrůza!) nebo přes Kralupy na D8 a pak ještě se nějak probít na R10 (Mladoboleslavskou - to si nedovedu představit, snad přes Mělník).


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 24 březen 2014 - 18:32

  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#926 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 18:53

Nene. Láďo, pro Zvědavku by bylo mnohem lepší projet západním okrajem prostě proto, že tam bydlím já :D, rozumíš? A pak zadem, přes Holešovice a Libeň. Dřív se z Libně vyjíždělo na Sokolovskou a Čerňák, ale mam dojem, že dneska už je to lepší přes Prosek.


  • 0

#927 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 19:30

V sobotu dopoledne, navíc o prodlouženém víkendu prostě ze Strakonické odbočíš na jižní spojku. Tomtom tě provede. Pokud se tam nic nestane, bude to plynule průjezdné a těch křižovatek se fakt bát nemusíš.

Podle Jacky by to taky nějak šlo :-)


Tento příspěvek byl upraven od Pnov: 24 březen 2014 - 19:32

  • 0

P%C5%88ov.png


#928 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2014 - 7:46

Koukám, že mi pár stránek uniklo a zrovna růžový event... Zkusím doma zalobovat, aby mne pustili...

 

Jacko, pokud bych jela jen na jeden den, mohla bych tě nabrat. Ale chtěla bych si doma vylobovat i noc :), že bych vyrazila v sobotu ráno vlakem/busem a v neděli by mne rodina autem vyzvedla a zašli bychom do IQ parku. Do kdy to potřebuješ vědět? (Takový hezký výlet jsem jim naplánovala a ohlasy zatím žádné...)


  • 0

#929 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2014 - 8:17

Mě by event. někdo nabral? Účast mám povolenou, ale auto nikoliv :angry:  A bydlím také na západní straně Prahy, kudy se, mimochodem, Praha objíždí stejně nejlíp ;)


  • 2

#930 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 887 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2014 - 10:05

A bydlím také na západní straně Prahy, kudy se, mimochodem, Praha objíždí stejně nejlíp ;)

To je zajímavá informace. Kudy je ze západní části Prahy (nebo třeba ze Zbraslavi) nejlepší cesta na teplickou D8? O víkendu jsme jeli kolem letiště na Slaný, Louny a Bílinu, ale R7 se opravuje a je tam snad pořád omezení na 80 km/h. Jet po "chomutovské" až do Loun je téměř pokus o sebevraždu.


  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#931 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2014 - 10:17

Tak do Teplic bych asi jela na Velké Přílepy a Kralupy a pak najela na E55.

Láďoooooooooo, pomooooooooooc,
ve stromolezeckým vláknu se řeší síla působící na větev s visícím kačerem v případě ukotvení lana a nebo uvázání lana jen na tu větev. Nemůžeš to tam, prosím tě, jít uvést na pravou míru, já na to nemám už duševní síly :D!
  • -1

#932 MiraH

MiraH

    MiraH

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2014 - 10:31

 

Jezdím Litoměřice, ale dá se použít i pro Teplice - Kladno, Zlonice, Budyně, na dálnici Nové Dvory a do Teplic. Většinou bez problémů (1x měsíc), jasně, může se stát, že to někde stojí, ale určitě ne z Kladna na Nové Dvory)


  • 0

#933 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2014 - 16:11

Právě jsem si znovu potvrdila, že zřejmě nebudu zdaleka jediná prdlá jeptiška na světě :D :D :D !


  • 2

#934 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2014 - 16:38

No to opravdu nejsi. :D

 

cca od 2:06

 


  • 1

#935 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2014 - 16:44

A co stará dobrá Sestra v akci? Sice film, ale jeptišky trhlý dost.  :)


  • 0

#936 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2014 - 16:46

Jenže tyhle jsou na rozdíl od Jacky a té Italky umělý ;(!


  • 0

#937 jonathane1

jonathane1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 205 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2014 - 16:53

A Jacko umis taky tak krasne zazpivat......
  • 0

#938 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2014 - 16:58

A Jacko umis taky tak krasne zazpivat......

Ne-e! :D

Já zaprvé  jaxi nemusim popík, a zadruhé ve sboru odjakživa chodim do tenoru :D!

 

A mimo to, 25, jako je tý sestře, mi bylo už hoooooooooodně dávno :D!


Tento příspěvek byl upraven od Jacka dominikánka: 25 březen 2014 - 16:59

  • 0

#939 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2014 - 20:40

Mě by event. někdo nabral? Účast mám povolenou, ale auto nikoliv :angry:  A bydlím také na západní straně Prahy, kudy se, mimochodem, Praha objíždí stejně nejlíp ;)

Nejlépe se cestuje vlakem! Člověk se může natáhnout, prospat se, číst si, rozhlížet se po krajině,... Sedni na nějaký rychlík z Prahy na Děčín (nebo na něco mezinárodního, tudyma pořád něco pendluje), v Ún/L či Děčíně přesedni na rychlík na Liberec a já se k tobě připojím. :D

I když, trpím kočárkovou nemocí, takže ve všem co se pohybuje (auto, autobus, vlak, letadlo) mám po chvilce snahu usnout a probudit se až na konečný nebo v depu. Tudíž bych byl společností tak na první půlhodinu. :D


  • 0

#940 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2014 - 20:57

Jenže to je cesta tak na pět hodin, ne-li víc... Autobusem jste v Liberci z Prahy přesně za hodinu a pět minut...
  • 0




5 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 4 návštěvníků 0 anonymních uživatelů


    Bing (1)

Reklama