Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#1141 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2014 - 19:11

Peťulo, a když máš teda čas na hlídání, tak bys neměla čas aspoň na jeden den bez spaní?

To myslis jak? :D


  • 1

#1142 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2014 - 19:13

To myslis jak? :D

To myslim bez přespávání v Liberci :D.
  • -1

#1143 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2014 - 20:11

Vzhledem k tomu, ze spani jsem mela domluveny u Tiskare, tak by neprespavani moji situaci nijak nezmenilo.


  • 0

#1144 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2014 - 22:05

No, hlavně berte v potaz, že to s těmi Bělokami a Černým Volem jsem nadhodil žertem a nemíním to nijak prosazovat. Na "oblékací" event je pochopitelně mnohem příhodnější formát statický, tedy aby se všechno odbylo jaksi na jednom místě. 

 

Jo, taky se přiznám, že když jsem tu marodni omluvenku četl, bylo mi za Zvědavku moc líto. To jsou přesně takové chvíle. kdy člověk cítí indispozici druhého jako svou vlastní... Ale já vám ten Liberec stejně skorem určitě nevytrhnu, byť mně by zdraví momentálně snad sloužilo - teď pro květen už mám věcí, kterým nutno nebo záhodno se věnovat, tolik, že na nějaké další celovíkendové rajzování ani pomysl. Co se GC a eventů týče, budu rád, když vyjde moje účast alespoň v Terezíně (přinejmenším na besedu s pamětnicí). 

 

Takže Jacko, je to asi opravdu hlavně na tobě. S tričkem, mašlí a růžencem budeš za hvězdu večera. A kdo ví, přece jen spes ultima moritur, třeba našim momentálním marodům vedle antibiotik pomůže přimluva svaté Rozálie, ta má taky mory v gebíru.  


Tento příspěvek byl upraven od Toniczech: 28 duben 2014 - 22:10

  • 1

#1145 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2014 - 22:50

Ach jo! Geoosud s námi nemá slitování přesto, že mu toho tolik obětováváme! :(

Je mi to líto, tolik jsem se na vás na všechny těšila! Věřím, že se osobně poznáme někdy jindy někde jinde. Ale všichni ostatní NÁSTUP! :D


  • 0
1.

#1146 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 10:48

Vypadá to, že ač se Zvědavka nedostaví, objevím se s růžovým kufříkem slušně naditým převážně jejím dřívím v několika verzích. A prý běda mi, jestli to všechno nevyměním!


  • 2

P%C5%88ov.png


#1147 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 13:22

Tak já to spolu s poděkováním ochotnému kolegovi upřesním ( má palec nahoru za to, že se sám nabídl, i když dřevíčka nemá zrovna rád  :D )  a jestli mu pošta CWG včas doručí, přepíšu i k eventu:

Pňov u sebe bude mít pouze malou část toho, co jsem si na event doobjednávala, u některých mých verzí 10 CWG a k tomu poslední verzi CWG CarlosChico a asi tři Quetellent. Pokud od něj někdo bude chtít všech pět soviček a sám má zatím třeba jen jednu verzi svého CWG :wub: , nemám s výměnou problém, jsem v kontaktu s dalšími sběrateli, kterým duplicitní CWG udělají radost. 


  • 0

#1148 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 13:26

No jo, vidis to. To nikdo z vas nedostane ty moje CWGcka s mysi pr.. zadnici :D A t je to exclusive edition, neb vic uz jich nebude... 

 

PS: Neni nahodou nekdo z vas doma zijici senior se snizenou sobestacnosti? :D


  • 0

#1149 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 13:30

No jo, vidis to. To nikdo z vas nedostane ty moje CWGcka s mysi pr.. zadnici :D A t je to exclusive edition, neb vic uz jich nebude... 

PS: Neni nahodou nekdo z vas doma zijici senior se snizenou sobestacnosti? :D

Tak přece jen pojeď, exkluzivní cwg tam rozprodej á 20,- a hned se ti zlepší finanční bilance :D!


  • -1

#1150 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 13:32

Petulinko, zatím naštěstí ne, ale jestli chceš, můžeme něco vyměnit poštou.  :)


  • 0

#1151 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 13:36

Tak přece jen pojeď, exkluzivní cwg tam rozprodej á 20,- a hned se ti zlepší finanční bilance :D!

Kdyz ja jich mam uz asi jenom 17 :D A to nepocitam ty zamluveny... 

 

Petulinko, zatím naštěstí ne, ale jestli chceš, můžeme něco vyměnit poštou.  :)

Nejakyho seniora? :D To se da posilat postou? :D

 

PS: CWGcka nesbiram, mam je jenom proto, ze mi Tiskar zkazil razitko, tak me uplacel CWGckama... :D


  • 0

#1152 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 13:37

Zvědavko, já si snad to CWG konečně udělám :lol:


  • 1

#1153 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 13:44

Doufám, že si jako motiv dáš nějaké zvířátko? CWG s nimi mám moc ráda, dokonce si je zakládám extra a do vitríny-obrazu na zeď půjdou jako první. Momentálně mi udělal radost GG, sovička třetí verze vypadá na bukovém suku moc hezky. 


  • 0

#1154 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 13:47

Jedině zvířátko - želva nebo krysí smrť :D

Nejdřív potřebuju někoho, kdo umí kreslit... S těmi právy na obrázky je to poslední dobou dost o šajstlich...


Tento příspěvek byl upraven od Tranicka: 29 duben 2014 - 13:47

  • 1

#1155 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 15:10

No vidíš, Zvědavko, a já mám pro tebe tátovo krásný cwg s naším kocourem, a ty si drze nepřijedeš ;-)!?
  • 0

#1156 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 293 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 16:27

Já se nakonec asi taky neukážu.

Z počátku mě tam táhla spousta věcí, třeba potkat se znovu se zvedavkou.

Nepřijede.

Pak se potkat s petulinkou.

Nepřijede.

Tak to už potkám stejné lidi i na každém jiném libereckém eventu.

Pak jsem si říkal, že tam přeci musím přivézt CWG jenž chtěla Olí vyrobit.

Vyrábí někdo jiný.

Pak jsem si říkal, že tam musím přivézt Yuma, který si u mě zamluvil místo v autě.

I ten před chvílí volal, že nepojede.

Tak nevím no, nějak už nemám proč jet. Leda by snad zvedavka prehodnotila svoji nemoc ci se usporadala sbirka na dopravu petulinky...


  • 0

#1157 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 16:37

JJ, je to ode mě nezodpovědnost. Kdybys  Jessie.r viděla, jak jsem hezky probrala růžové hadříky, dlouhé sukně, doobjednala čtyři verze CWG....škoda mluvit. Jestli budeš mít zájem o sovičky, odlov si Pňova - už vidím, jak bude nejobletovanější kačer na eventu  :), když jako první přiznal, kolik přiveze dříví.  :P  

 

Tiskaři, jak tě tak čtu, tak mě to mrzí ještě víc, ale myslím si, že poznat Kulíška nebo Pňova taky stojí za to. Dokonce si myslím, že s nima oběma je víc legrace než se mnou. ;) Tak jestli máš volné odpoledne, jsi fit a máš to takový kousek, tak to nevzdávej. Já o tom dlouho přemýšlela, ale v tomhle stavu fakt ne - budu ráda, když to tentokrát do neděle vyležím. Už jsem to jednou přechodila a je to na nic.


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 29 duben 2014 - 16:43

  • 0

#1158 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 17:16

PS: Neni nahodou nekdo z vas doma zijici senior se snizenou sobestacnosti? :D

Já skoro jo, proč?

A limitovanou edici za dvacku si taky koupím.


  • 0

P%C5%88ov.png


#1159 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 18:14

Petulinko, obavam se, ze na tomhle fóru se ti slézá ne zrovna ten žádoucí výřez populace. :D Někdy mívám přímo pocit, že při všech těch vylomeninách, co to naše běhání za šipkou skal a stepí divočinou přináší, to nemálo z nás, co spadáme do kategorie středního či mladšího věku, na seniora ani nedotáhne. ;) 

 

Ještě by se mohlo zkusit tě otrackovat a doručit na event štafetou na způsob Zubaté žáby...

 

A koukám, že s Tranickou jsme stejně literárně postižení. :) Jestli můžu, tak z těch dvou variant hlasuju pro "kvík". Ale pokud by menuselo být nutně zvířátko, přímo se jako motiv nabízí první pozůstatek Lepše, který se z vody vynořil.

 

Dřívího jsem nedávno na event taky dovalil celý pytel. Ale nekrájeného a pálili jsme na místě. Buřty. :) Legrační na tom ovšem bylo za jakých okolností. Kolem nás totiž byly doslova tuny dřeva, dvě sta metrů dlouhý a dva metry vysoký násep, z větví, který jsme za tu akci vyrubali a navršili. Jenže protože celý den mělo lít (a taky že lilo) musel jsem alespoň pytel suchého dříví předem přichystat a na místo z dálky dovalit. :D No zkrátka klasika sovy do Athén, někdy se pro zdar akce musí člověk drbat levou rukou za pravým uchem...


  • 1

#1160 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 18:44

Jedině zvířátko - želva nebo krysí smrť :D

Nejdřív potřebuju někoho, kdo umí kreslit... S těmi právy na obrázky je to poslední dobou dost o šajstlich...

Sakra, ten krysi smrt, ten by byl hooodne dobrej na CWGcko! A ja tam mam jenom mysi zadek :D No, co nadelam, uz je pozde. Ale prava na obrazek bych moc neresila.

 

Já skoro jo, proč?

A limitovanou edici za dvacku si taky koupím.

Ale, potrebuju jich par na vyplneni dotazniku do bakule a zakladat kvuli tomu tema se mi fakt nechce :D Moje fotky totiz nejsou nijak uchvatny.


  • 0




11 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 11 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama