Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#1161 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 19:52

Tiskaři, třeba proto, že to nemáš daleko a třeba se tam najde i někdo, koho ještě neznáš? :)


  • 0

#1162 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 20:16

Kdyz ja jich mam uz asi jenom 17 :D A to nepocitam ty zamluveny... 

 

Nejakyho seniora? :D To se da posilat postou? :D

 

 

Jestli si trochu vybavuješ školení GG v Plzni, tak se ti vybaví, že Pňov má do seniora sakra daleko, nesmíš mu hned všechno spolknout - je to mladší ze dvou pánů, kteří tam na mě dohlíželi. Přece jako společnost na noční keše bych si nevybrala někoho, kdo by mě mohl zapomenout díky počínajícímu A. v hlubokém lese nebo v případě úrazu nebyl schopný dotransportovat do civilizace. Loni už mě jednou málem házel někdy v jednu v noci přes potok. :D


  • 0

#1163 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 20:27

Hele, ja jsem rada, ze vim jak vypadas ty! :D Jeste si tak pamatovat nejaky dva, co tam byli s tebou.... :D


  • 0

#1164 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 20:27

Jojo, kolega mi dneska v práci řekl, že jsem nevyzpytatelnej. Nevěděl, jestli ho zase nelakuju, ale já se tentokrát děsil doopravdy.


Tento příspěvek byl upraven od Pnov: 29 duben 2014 - 20:31

  • 0

P%C5%88ov.png


#1165 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 20:39

Hele, ja jsem rada, ze vim jak vypadas ty! :D Jeste si tak pamatovat nejaky dva, co tam byli s tebou.... :D

Tak já jsem si myslela, že pány si zapamatuješ spíš než ženskou. :D I když....já ti mám problém, že keše si vybavím úplně přesně, ale s kačery jsem naprosto mimo. To takhle přijedu někam na event, někdo mi začne vyprávět, kdy jsme se kde potkali, já vím, že jsem se tam s někým zakecala, poměrně často vím i o čem, ale že to byl zrovna on....natož jeho nick....a tak opatrně pokukuji, jestli nemá po ruce právě CWGčko, z kterého bych mohla zjistit, kdo to vlastně je.... a v nejhorším se přiznám.   :D Njn, to je tak, když víc koukám do GPSky než po kačerech.


  • 0

#1166 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 20:57

Jo, jsem na tom stejne - ksichty si proste tezko pamatuju. A nejhorsi to je, kdyz me poslou pro pacienta a ja vubec nevim, jak vypada :D


  • 1

#1167 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 21:06

A koukám, že s Tranickou jsme stejně literárně postižení. :) Jestli můžu, tak z těch dvou variant hlasuju pro "kvík". Ale pokud by menuselo být nutně zvířátko, přímo se jako motiv nabízí první pozůstatek Lepše, který se z vody vynořil.

:)  Osobně dávám přednost HŇ HŇ, ale není to nezbytné. Ještě mě napadá Zavazadlo B)

 

 

Sakra, ten krysi smrt, ten by byl hooodne dobrej na CWGcko! A ja tam mam jenom mysi zadek :D No, co nadelam, uz je pozde. Ale prava na obrazek bych moc neresila.

Dám na Tebe :lol:  Teď už jen sehnat někoho, kdo je udělá a nebude po mě chtít vektorový obrázek :ph34r:


  • 0

#1168 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 21:29

Obrazek jsou vetsinou schopny si do vektoru previzt sami, nemusis to zas tolik hrotit :)

 

Jo a zavazadlo by mohlo vzhledem ke svejm nozickam bejt trochu problem (ale to je jen moje domnenka), to bych spis sla do toho krysiho smrte :)

 

 

Btw v sobotu jsme byli v Praze na Mortovi a musim rict, ze Smrt i Mort byli naprosto, ale naprosto bozsky udelany! 


  • 0

#1169 MK1977

MK1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2014 - 6:01

Tak teď mám z tohodle vlákna spíš depresi. Podle fotek to vypadá na super představení a podle toho co jsem našel, tak na něj asi lístky neseženu :(
Z těch fotek mi Smrť připomíná trochu toho z Dlouhý
  • 0

#1170 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2014 - 6:12

Traničko, Toniczechu, citujete Zeměplochu? :)

 

Pňove, to máš ještě dobrý, mě onehdá kolega v práci řekl, že jsem divná, ale že už si zvykl  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r: . Tak jako prdlá, to beru, ale divná??? To se mne fakt dotklo  :D .

 

Nemáte náhodou radu, jak překonat asi střevní ? virozu, když člověku "nic není", ale pořád je mu blbě? (A je to osoba nezletilá, takže prosím bez alkoholu).

 

Krysí Smrť mi trochu připomněl křečka v mrazáku (jedni známí ho tam deponovali na mezičas mezi smrtí a pohřbem),


Tento příspěvek byl upraven od Zverinec: 30 duben 2014 - 6:15

  • 0

#1171 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 743 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2014 - 7:08


Nemáte náhodou radu, jak překonat asi střevní ? virozu, když člověku "nic není", ale pořád je mu blbě? (A je to osoba nezletilá, takže prosím bez alkoholu).

 

Zletilá, nezletilá, mamka mě kdysi léčila rumem a fungovalo to. Zapamatoval jsem si to a v případě potřeby to používám s úspěchem dodnes :D .


  • 0

#1172 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2014 - 7:16

Obrazek jsou vetsinou schopny si do vektoru previzt sami, nemusis to zas tolik hrotit :)

Jo a zavazadlo by mohlo vzhledem ke svejm nozickam bejt trochu problem (ale to je jen moje domnenka), to bych spis sla do toho krysiho smrte :)

Traničko, Toniczechu, citujete Zeměplochu? :)

Ano, prosím B)

 

 

Nemáte náhodou radu, jak překonat asi střevní ? virozu, když člověku "nic není", ale pořád je mu blbě? (A je to osoba nezletilá, takže prosím bez alkoholu).

Slivovice? Vlastně bez alkoholu... Černé uhlí?


Tento příspěvek byl upraven od Tranicka: 30 duben 2014 - 7:16

  • 0

#1173 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2014 - 7:27

Tak teď mám z tohodle vlákna spíš depresi. Podle fotek to vypadá na super představení a podle toho co jsem našel, tak na něj asi lístky neseženu :(
Z těch fotek mi Smrť připomíná trochu toho z Dlouhý

Jo, bylo to vyborny. To posledni vyprodany bylo jen pro Klub Terryho Pratchetta a zacpali jsme to tam totalne :D Ale mozna, ze kdyz jim napises, tak se ti nejakej listecek postesti :)

 

Jsou to sice asi malinko amateri, ale hrali fakt vyborne. A ten Smrtuv hlas! To bylo proste zradlo :D


  • 0

#1174 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2014 - 7:59

Nemáte náhodou radu, jak překonat asi střevní ? virozu, když člověku "nic není", ale pořád je mu blbě? (A je to osoba nezletilá, takže prosím bez alkoholu).

Hele, hlavně se neopovažuj onemocnět ty! :D Já bych se taky přiklonila k žaludeční dezinfekci, zejména jestli to neni úplně malý děcko, ale třeba puberťák. Není nad přírodní prostředky.
  • 0

#1175 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2014 - 8:11

Hele, a jak se to "porad je mu blbe" projevuje celkove?


  • 0

#1176 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2014 - 9:10

Jacko, tak nějak předpokládám, že když jsem to nechytla za 4 dny a ani nikdo jiný z rodiny, tak už to nechytnu.

Peťulinko, odpověď v SZ.


  • 0

#1177 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2014 - 19:18

No dobre, ukecali jste me (podekujte kulhalovi a Zverinci). Na ruzovej event dojedu, jen musim jeste nekde zapujcit neco ruzovyho :D


  • 1

#1178 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 888 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2014 - 19:34

Zdravím všechny, kteří se zúčastní a posílám fotku-přání. To víno je španělské růžové suché. Povšimněte si prosím mé ruky v rukávu manželčiny růžové halenky! (Druhou jsem fotil.)

Přiložené miniatury

  • pozdrav.jpg

Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 01 květen 2014 - 19:35

  • 2
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#1179 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2014 - 19:34

No dobre, ukecali jste me (podekujte kulhalovi a Zverinci). Na ruzovej event dojedu, jen musim jeste nekde zapujcit neco ruzovyho :D

Nechtěla bys přijet v oblečku, který má ta "sestřička" na tvé profilové fotce? :D


  • 1

#1180 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2014 - 19:36

Bohuzel, nemohla. Ona to je nejaka ruska stripterka ci co a asi by mi to nepujcila. Navic by mi to bylo maly...


  • 0




8 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 8 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama