Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#1201 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2014 - 12:53

Pro ty, kdoz na eventu nebyli - mensi ochutnavka zde

 

Hlavni akterky Jacka dominikánka a jessie.r :)


  • 1

#1202 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2014 - 13:24

No konečně nějaká zpráva, to to trvalo! Koukám, že jste si to užili(y).  :)


  • 0

#1203 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2014 - 13:34

Bude vic, ale mam pocit, ze vsichni bud logujou, spej nebo lovej po Liberci/jedou domu :D


  • 0

#1204 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2014 - 14:11

Internetové připojení na výšině nebylo zrovna nejlepší (rozuměj: internet se tam táhnul jak šnek) a teprve teď jsem ve vlaku z Liberce...takhle, petulinka má pravdu ve všech bodech :D nejdřív spánek na výšině, pak lovení po Liberci a teď návrat.

Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 04 květen 2014 - 14:13

  • 0

#1205 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2014 - 14:50

Jak ja to delam... :D Mam pravdu, hura! :D

 

PS: Az budou fotky od kulhala z myho stromolezeckyho pokusu, tak tady bude teprve veselo :D


  • 0

#1206 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2014 - 18:32

Pro ty, kdoz na eventu nebyli - mensi ochutnavka zde

 

Hlavni akterky Jacka dominikánka a jessie.r :)

Takový indiskrétnosti tu zveřejňuješ... jen počkej, až začnu indiskrétnosti zveřejňovat já!!!


  • 0

#1207 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2014 - 18:34

To mi neudelas  :o

 

Tak hezky jste zpivaly :( To prece nemuzu smazat. Nebo jo?  :(


  • 0

#1208 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2014 - 18:57

Před sedmou jsem se vykutala z postele a jako první jsem šla číst logy a prohlížet fotky. :)  To musela být super akce, až tolik růžové jsem nečekala  - už od příchodu po růžově opentleném můstku až po růžové buchty. :)  Dam v růžovém potkávám stále dost ( viz. zprávy a fotky, že i královna Pařížské  se s jarem bez ohledu na věk ukázala v nových růžových šatičkách ), ale pánové v růžovém byli podle fotek naprosto neodolatelní. :D To jsem ráda, že event se tak povedl, při prohlížení fotek jsem se pobavila, díky všem autorům za zdokumentování sladké akce.


  • 0

#1209 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2014 - 21:51

Ahoj, zvědavko!

Vzpomínali jsme na Tebe, že by se Ti u nás líbilo. Já jsem sice tak úplně nestíhala pokecat se všemi, nechala si ujít srandu na FTF a užívala si poloprázdný sál, pořád jsem něco hledala ve svých dvou koších, odpovídala pěti lidem najednou, zlobila se na pípátko, že jej není moc slyšet, ale ono chvílemi nebylo slyšet vlastního slova, zapomněla jsem na několik detailů,  prostě správnej eventovej blázinec! Jako už několikrát jsem se i tentokrát zařekla, že už nikdy!

Mnó, třeba mi otrne.... ;)  :)  :D 


  • 0
1.

#1210 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2014 - 21:54

Petulinko,

... jsem si tu nahrávku hned uložila, kdyby jsi vyslyšela Jacku, abych o ni nepřišla. :D Díky moc, šikovná holka! :)


  • 0
1.

#1211 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2014 - 22:15

Kdyz Jacka rekne smazat, tak mi holt nezbyde, nez to dat pryc, no... Ale stejne to mam porad u sebe v PC i v mobilu :D To se neztati!


  • 0

#1212 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2014 - 19:33

Mám tu takový dosti předběžný dotaz na ty, kdož znají zákoutí Prahy poněkud lépe než-li já (a že to bude dost lidí). Kamarád uvažuje nad žádostí o ruku své vyvolené pomocí uschované schránky s prstýnkem (alespoň tak jsem pochopil jeho záměr). Zatím je to jen úvaha, není ani datum, a ani jistota, že se tento nápad zrealizuje. Máte návrh na nějaké kouzelné místo v Praze či blízkém okolí, kde je klid a nějaký krásný výhled? :)
 
P.S. A nikomu ani muk! Nerad bych se dostal do potíží, že jsem vyzradil něco, co je tajemstvím! :P


  • 0

#1213 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2014 - 19:53

Věděla bych o hromadě takových v oblasti mezi Vltavou od Tróje dál a letištěm. Předpokládám, že na to nehodlá zakládat oficiální keš, takže kolize řešit nemusí, ne? Respektive musí potud, aby si to ňákej kačer nesplet a nevyměnil mu ty prstýnky za CWG :D. Kdyžtak ráda poradím přes SZ nebo osobně.


  • 0

#1214 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2014 - 20:17

Úplně to vidím... In: šmoula, Out: dva žluté kroužky, PS v keší chybí mudlokarta 8-). Prostě klasický férový trade...
  • 4
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#1215 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2014 - 20:27

Bude vic, ale mam pocit, ze vsichni bud logujou, spej nebo lovej po Liberci/jedou domu :D

Anebo řeší domácí resty :-)


  • 0

#1216 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2014 - 9:32

Anebo zrovna v terénu do nevidím makají na přípravě další keše :) Náhodou, logy i galerie jsem si důkladně prolistoval a moc se mi ty zprostředkované růžové dojmy líbily. Taková věc dokáže poskytnout dobrou náladu i na dálku.

 

Kulíšku, jaký je vztah kamarádovy vyvolené ke GC? Předpokládám, že pasivní (jinak by ses asi veřejně neptal), takže případné kolize si asi vědoma nebude. Podstatné pro další nabídku lokalit je stanovit si, zda by mělo jít spíš o atrapu keše, kam by se za šipkou pro něco šlo (v tom pádě připadají do úvahy i místa poněkud klopotněji dostupná) nebo něco po mudlovsku objevitelného (tedy něco kam se "oběť" vmanévruje jen tak mimochodem, tedy místa více civilizovaná)?

 

Kdyby (jako že asi ne) to šlo urychlit na tenhle týden, pak by jasnou volbou na Kladensku bylo stromořáadí a skrýš po ex-Ploskovská kaštanka (listing viz v mých bookmarcích, archivníčku pro okr. KL) poblíž Lánské obory - představ si cca 1,5 km velké Y z právě kvetoucích jírovců.

 

Ale myslím, že o kousek blíž k vám na pomezí Mostecka a Lounska takový kopec Milá by za hezkého počasí byl ideální - příjemné prostředí, výhledy do kraje a nadto název sám. Už je to pár let, co jsem tam na kešce byl, snad pořád ještě na vrcholu funguje. EDIT: Ano, funguje: GCQF3X. Takže tohle místo určitě k úvaze o prstýncích (a vůbec k návštěvě) doporučuju.


Tento příspěvek byl upraven od Toniczech: 06 květen 2014 - 10:29

  • 0

#1217 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2014 - 20:52

Jsem si docela jistý, že sem na fórum nechodí (stát se to může, ale ta pravděpodobnost návštěvy fóra a právě tohohle vlákna...nevím, nevím). Oba se GC věnují, ale kvůli pracovnímu vytížení a mnoha jiným zájmům spíše jen jednou za čas (pár keší do měsíce či jednou za měsíc, nebo méně). Zatím se na to rozhodně nespěchá, žlutý kroužek se bude teprve kupovat a do samotné akce času více než dost. Jednalo by se o "keš" na jedno použití, čistě za tímto účelem, mimo oficiální GC - kolize netřeba řešit. Vše by proběhlo asi jako normální výprava na keš a tím, že na konci bude speciální found it bez logování do logbooku a na web (i když, na to jistě ani nepomyslí  ;)). Prahu a blízké okolí jsem uváděl z toho důvodu, že ač je polovička z Mostecka, již delší dobu bydlí v Praze (oba), takže proto.

Prozatím si vás znamenám (Jacka, Toniczech) jako zdroje informací, pokud se nápad začne přesouvat ze světa představ do reality. :)

 

Jinak, Milá je moc pěkná, keš sice nemám, ale nahoře jsem byl již dříve. :) A škoda, že jsou kvetoucí jírovce tak narychlo, takový pohled by určitě stál za to... :)


  • 0

#1218 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2014 - 23:18

Jestli z Mostecka, tak je Milá asi jasná volba. No a kaštanka naštěstí kvete v půli května každý rok zas a znova, tak kdo nestíháte letos, vzpomenete na ni třeba někdy příště. Stromořadí je chráněné coby památné, nadto v rámci CHKO Křivoklátsko, takže určitě nehrozí, že by mu silničáři přes zimu ublížili. To je ideální námět tak na cyklovýlet - najmě kolega kulhal má v okolí pěkných pár kousků a tras  No a doufejme, že do dalších let už kaštanka zase svou kešku mít bude, protože ten nynější stav, kdy kvůli autorově světabolu stažena opona nad několika z podle mě nejhodnotnějších položek jižní čáasti našeho okresu,.není rozhodně žádoucí. Mezitím jsem vyhledal i ten přímý odkaz, takže keška blahé paměti: GC1G3VX.


  • 0

#1219 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2014 - 6:27

Já bych měla docela strach něco hodnotnějšího někde nechat bez dozoru, byť schované.

A potvrzuji, ploskovská kaštanka je krásná.


  • 0

#1220 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2014 - 8:47

Ja bych ted nejradsi zahodila vlastni hlavu. Toho vina a Lemonda bylo vcera nejak moc....


  • 0




14 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 14 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama