Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#1281 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2014 - 6:36

Toniczechu, kdybych byla hbitější, měla bych ji i teď  :)  :)  :) . Příští týden ti budeme držet palce.

 

Nevím, jaký je Peťulinka typ, jestli "suverén" - pak může využít tu formu, co pomáhá tvarovat obsah anebo "nervák"  :D . Jinak u nás se osvědčilo, říkám to i dítku, hlavně nemlčet a mluvit o tom, o čem něco vím (případně zkusit nenápadný odklon od nepříliš známého tématu k něčemu co ovládám); i když u přijímaček něco těžko okecá...


  • 0

#1282 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2014 - 8:56

Jacko, vis, jak jsem vam rikala neco, co jsem vam zakazala ventilovat? Tak ted uz to muzete vesele ventilovat jak se vam zlibi, protoze ted uz nemam co ztratit, jelikoz uz to nemam...

 

Jo, neni to moc ruzovy, vim...


  • 0

#1283 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2014 - 9:07

Jacko, vis, jak jsem vam rikala neco, co jsem vam zakazala ventilovat? Tak ted uz to muzete vesele ventilovat jak se vam zlibi, protoze ted uz nemam co ztratit, jelikoz uz to nemam...

 

Jo, neni to moc ruzovy, vim...

A třeba je to úplně naopak. Jestli tomu teda dobře rozumím, tak bych bejt tebou nelitovala. Někdy je potřeba napřed zůstat stát s prázdnejma rukama, aby člověk mohl přijmout dar. Pokud v těch rukou furt usilovně držim nějaký smetí, nemam jak do nich vzít něco opravdu cennýho.


  • 2

#1284 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2014 - 9:08

Nemohl bych logovat víc jak po měsíci. Ještě, že mám Field Notes, záznam trasy a fotky.

Po týdnu se mi z kešek stává statický výjev doplněný o fantazii. Sestavit potom log je pěkná dřina.

No, to mi připomíná, že potřebuju na Wikimedia Commons nahrát fotky starý X měsíců či už skoro let, to je pak pomalu detektivní práce s Google Maps, turistickejma mapama, garminíma mapama a Street View (a trošku i s pamětí). 


  • 0
:)

#1285 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2014 - 9:15

A třeba je to úplně naopak. Jestli tomu teda dobře rozumím, tak bych bejt tebou nelitovala. Někdy je potřeba napřed zůstat stát s prázdnejma rukama, aby člověk mohl přijmout dar. Pokud v těch rukou furt usilovně držim nějaký smetí, nemam jak do nich vzít něco opravdu cennýho.

Jo, to je pravda. Jenze ja mam ruce zas.. jak jetel a nemam vodu. Takze to chvilku potrva.


  • 0

#1286 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2014 - 9:28

Jo, to je pravda. Jenze ja mam ruce zas.. jak jetel a nemam vodu. Takze to chvilku potrva.

Lepší ruce zas... a už volný, než ještě furt těch s... plný. Pramen se časem najde. Vydrž.


  • 0

#1287 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2014 - 21:23

Pramen se časem najde. Vydrž.

Musel jsem se pousmát nad univerzalní použitelností onoho prohlášení. V to, co Jacka říká jako metaforu, já pro tenhle víkend doufám zcela doslovně aneb máme v merku jednu nepodchycenou položku pro estudanky.eu. :) Ale jak nám to hledání v předpovídaném dešti potažmo všudypřítomném mokru půjde, těžko říci. 

 

Za dnešek geoúspěšnost 50% - GDM verze 2 se napotřetí na místě konečně ráčila vyskytovat, potud tedy s notně úlevným oddechnutím odfajfkováno. Sítnou opodál pro právě nastavší zamudlení nebylo lze pokoušet.


Tento příspěvek byl upraven od Toniczech: 15 květen 2014 - 21:27

  • 0

#1288 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 194 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2014 - 11:49

Musel jsem se pousmát nad univerzalní použitelností onoho prohlášení. V to, co Jacka říká jako metaforu, já pro tenhle víkend doufám zcela doslovně aneb máme v merku jednu nepodchycenou položku pro estudanky.eu. :) Ale jak nám to hledání v předpovídaném dešti potažmo všudypřítomném mokru půjde, těžko říci. 

 

Za dnešek geoúspěšnost 50% - GDM verze 2 se napotřetí na místě konečně ráčila vyskytovat, potud tedy s notně úlevným oddechnutím odfajfkováno. Sítnou opodál pro právě nastavší zamudlení nebylo lze pokoušet.

 

Jo, pramenů pro estudanky mám... Jen se dostat k tomu je tam konečně poslat :-(

Ach ten čas...


  • 0

#1289 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 888 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2014 - 12:16

Petulinko, koukal jsem na horoskop - a toho 28. 5. planety říkají, že  by to mělo být ideální datum.

I když se všechno nestačíš naučit, tak Neptun zařídí, že Tvá intuice na to v pravou chvíli přijde a dobře postavený Merkur značí, že už to úspěšně okecáš. Nejistota ani tréma Tě neparalyzují, protože bojovný Mars v trigonu se Sluncem Tě povzbudí a Jupiter (rozum) v trigonu se Saturnem (řád, solidnost) zařídí, že jim nebudeš vykládat nějaké velké blbosti. A dobře postavené Pluto naznačuje, že až to studium úspěšně absolvuješ, tak si i finančně polepšíš.

Tak se neboj, dobře se před zkouškou vyspi (nejpozději ve 23 hodin zavři knihy a poznámky) - a jistě to dopadne dobře. Budeme Ti držet palce.

(Víc o astrologii třeba na http://appl.l.sweb.cz/web/  )


  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#1290 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2014 - 13:05

By mne zajímalo, co říkají planety na dnešek... V práci nám chybí 40% lidí (jsme malá firma :)) a podle toho to vypadá, takže dělám i věci, které normálně nedělám. Věcí, co člověk nedělá, si normálně moc nevšímá a když to potřebuje a nemá se koho zeptat, tak je to docela sranda... No, ve finále mne dostala pod stůl hláška programu na tisk štítků pro GLS, něco ve stylu "Opravdu neznáte správné PSČ??????"

 

O hodinovém telefonátu s (nemocným) kolegou, kdy jsem se mu marně snažila vysvětlit, že fakt nerozeznám od sebe x různých typů řetězů a už vůbec ne podle faktury se záhadným kódem, radši pomlčím. Fakt si nemyslím, že jsem úplně blbá, ale na některé věci nemám (teda napadl mne příměr, že je to to samé, jako by se chtěl naučit cizí jazyk jen podle slovníku)...


Tento příspěvek byl upraven od Zverinec: 16 květen 2014 - 13:09

  • 0

#1291 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 888 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2014 - 17:43

Tak z toho bych planety nevinil, spíš by se to dalo svést na úplněk (14. 5.). Když člověk blbě spí, tak ani ta jeho práce za nic nestojí a pro firmu je snad lepší, když zůstane doma. I když - když zaměstnanci všechno zvořou, tak místo odvodu DPH (daně z přidané hodnoty) by ta firma měla vykázat DUH (daň z ubrané hodnoty) a požadovat proplacení příslušného procenta od finančního úřadu...

A dobrá zpráva pro Petulinku - 28. 5. je novoluní, tedy nejvhodnější doba pro zkoušky!


  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#1292 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2014 - 21:53

Lada: Dik, jeste tomu tak rozumet :D Dat to musim, uz mi chybej jenom dve zkousky a v zari statnice... A bakule no :D

 

Jinak jsem dneska mela poprvy uplne sama v pacu event... Chvilema jsem mela pocit, ze se asi hanbou propadnu. A nejen svoji hanbou. I za to, jaka byla obsluha.

 

Predem jsem upozornovala, ze zaplnime celej lokal (50 lidi). Nekolikrat. Dokonce jsem udelala i to, ze mel kazdej svuj vlastni listek. Vsichni meli stejny jidlo, tkery mi platili predem (vetsinou) a ja to nasledne platila hromadne. Bohuzel diky pani sefovy se vytvoril zmatek s prilohama. Ale coz. 

 

Prijdu dneska do restaurace, oblsuha vedela prd, co se bude dit. Sefova je skoro neinformovala. 

Rikam jim, ze bude opravdu plno. Slecna vytrestila oci. Byly tam jenom DVE.

Upozornuju, aby si hlidaly, co kdo objednava a psaly jim to na ty listky, co jsem pripravila. K sobe at si to klidne pisou, ez to je mi jedno. Ale ze to delam hlavne proto, aby tam nezustavalo nezaplaceny piti i jidlo.

Mely bejt tri stupne palivosti onoho jidla. Vsechno palilo tak, ze bych se za ten vyraz musela zabanovat. Chut jsem postradala.

Slecny mely strasnej zmatek i s prilohama. Treba pirnesly prilohu, ale jidlo samotny az za pul hodiny. Nektery lidi na to jidlo cekali i dve hodiny. Neskutecny.

V prilohach taky nevedeli, co komu daly... 

Pak jsem zacala postupne zjistovat, ze nekterejm lidem nebylo neco napsano na jejich listek. Zacala jsem bejt (po ty eskapade s palivosti) jeste vic nesva.

Kdyz akce skoncila, tak damy zjisitly, ze tam nejsou zplaceny nejaky dve piti. Dokonce presne vedely, ci to bylo. Cekala jsem to ovsem horsi. Mezitim jeste zacaly resit prilohy. Nastesti ale reskly, ze samy nevedi, jak to bylo a radsi to resit nebudou (odpadla ze me asi cela Snezka v tu chvili). A jak jsme si tak povidaly, tak slecna zjistila, ze to piti vlastne zaplaceny je! Jak ja byla stastna :D

 

Ale porad to nemeni nic na tom, ze s tou restauraci moc spokojena nejsem :( To samy jidlo tam minulej tejden chutnalo tisickrat lip. A jednani s pani sefovou byla taky tragedie. Ale lepsi, nez v druhy restauraci stejnyho typu, kde me ani k sefovi nepustili.

 

Pozitivum: DOpadlo to dobre, nemusela jsem nic doplacet :D


  • 0

#1293 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2014 - 22:12

Petulinko, gratuluji! První event je vždycky "vo nervy", a výběr restaurace je pokaždé tak trochu sázka do loterie!  Nedivím se Ti, že jsi z toho byla celá nesvá.

Zkoušky uděláš, držím Ti všechny palce a Bertík se přidá se svými pacinkami. Koneckonců, jednu zkoušku máš teď za sebou. ;) Tak klídek, jsi šikovná holka! :)


  • 0
1.

#1294 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2014 - 22:31

Diky. Uz jsem se predtim na nejakym to eventu podilela, ale zrovna tu stranku jednani s restauraci mel na starosti vzdycky nekdo jinej. Ve chvili, kdy mi dali <cenzura> palivy vindaloo, ze jsem to ani nedokazala snist, jsem zacala silne pochybovat. Pak zacaly ostatni zmatky a uz to jelo... Nastesti lidi byli celkem chapavy a nikdo mi to nedaval za vinu. 

 

Zkousky udelat musim, jinak jsem v loji :D


  • 0

#1295 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2014 - 15:16

Když tak čtu, co se všechno v růžovém vlákně probírá a jak si sem část kačerstva včetně modrátorky hezky zvykla chodit ( dost často je v jiných vláknech zmínka "nepřesuneme se do růžového?", čili původní myšlenka stáhnout pokec na jedno místo se podařila ), tak bych ráda znovu Láďovi ráda poděkovala za nápad. :) Zároveň bych se chtěla geocachingově starších zeptat, jestli tu bývalo nějaké vlákno na gratulace ke kulatým počtům nálezů nebo narozeninám - všimla jsem si jen pár starých vláken založených pro gratulace jednotlivým kačerům, ničeho univerzálního. Dnes totiž jeden z GEO kamarádů oslavil 2.tisícovku a další brzo a asi dokonce do roka od registrace dokončí první. Proto si říkám, jestli by šlo nějaké starší vlákno najít nebo založíme nové, třeba milníkové, kde by se vedle přání mohly vyskytovat doporučení pěkných keší vhodných pro jubilea?

Tak a jdu zalogovat moc hezkou noční keš :wub: z včerejšího večera - začínám mít pocit, že na nich začínám být závislá a to mi jich v relativně přijatelné vzdálenosti moc nezbývá.  :unsure:


  • 0

#1296 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2014 - 17:35

Na to je tu cela sekce, jen si k tomu musis zalozit vlastni vlakno.
  • 0

#1297 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2014 - 20:57

Ladislave, díky :). Úplněk, neúplněk, spím jako když mě do peřin hodí...

 

Zrovna přemýšlím, jak efektivně zálohovat a archivovat fotky, nějak jsme to dost dlouho nedělali a s digitálem člověk fotí dost; tak nějak tuším, že bych to měla všecho projít, promazat a pak někam uložit, ale nechce se mi. O tom, že poslední vytištěnou fotku máme z 1. narozenin nejmladšího, ani nemluvit :-).


  • 0

#1298 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2014 - 23:11

...začínám být závislá na růžové barvě! :D Po eventu nepřehlédnu žádnou růžovou na ulici, v obchodech, v televizi a vždy mi prolétne hlavou, jak by zapadla na eventu... :D :D :D


  • 1
1.

#1299 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2014 - 23:19

Jó, a po letech návštěv g.cz stylem nicmoc se sem zase těším především kvůli tomuto vláknu. :)

Zvědavko, kdysi tady fungovalo vlákno "Gratulace" a bývalo hojně navštěvováno. To bylo v dobách, kdy tisícovka nálezů byla nedostižným snem a tak se každá tisícovka halasně slavila. Gratulovalo se ke každé stovce.

Dnes stačí zajet na nějaký powertrail a je to doma. Taky dobrý, ale už to nemá takové kouzlo. :mellow:

 

 


  • 1
1.

#1300 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2014 - 13:20

Růžový jsou teď Alpy. Udělejte si vejlet. Kvete vřes, rododendron a spousta jinejch dendronů.


  • 1

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas





3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama