Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#1341 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2014 - 15:45

Ahoj,

tak kdopak byl ještě na Terezínských hrách? Zahlídla jsem jenom Kulíška.

 

 

Ja tam byla s vetsinou rodinky, dokonce jsem koukala, ze krasne zakoncujeme ten klip co o tom natocila regionalni televize :P


  • 0

#1342 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2014 - 17:35

Ja tam byla s vetsinou rodinky, dokonce jsem koukala, ze krasne zakoncujeme ten klip co o tom natocila regionalni televize :P

Ta pětičlenná skupinka nakonec? :) Pokud se nepletu a ten malý klučina měl dlouhé vlasy až po pás, tak toho si pamatuju :)


  • 0

#1343 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2014 - 17:43

Jinak Peťulinko gratuluji k úspěchům  a držím palce na druhý pokus u neúspěchu.


  • 0

#1344 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2014 - 18:21

Ta pětičlenná skupinka nakonec? :) Pokud se nepletu a ten malý klučina měl dlouhé vlasy až po pás, tak toho si pamatuju :)

JJ, ti tři blonďáci jsou moji, ta poslední černovlasá byla holky kamarádka co s nima běžela. A jsi jedna z mála co Patrika identifikovala jako kluka, i na jednom stanovišti na něj mluvili jako na holku :D


  • 0

#1345 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2014 - 19:58

Mam tady jeden dobry forek pro Jacku:

Ježíš s Mojžíšem vyrazí na golf. První pálí Mojžíš, míček pošle neomylně do vodní překážky. Dojde k vodě, vztáhne ruce, ta se rozestoupí, míček leží na dně. Druhou ranou pošle Mojžíš míček na green těsně vedle jamky...
Ježíš odpálí rovněž do vody, ale míček zůstane na hladině. Ježíš vztáhne ruce, suchou nohou dojde po vodě k míčku a pošle ho na green těsně k jamce.
Vtom se k nim přidá nenápadnej pán v kostkovanym kvádru a odpálí jako třetí. Míček spadne do vody, vypluje zlatá rybka s míčkem v tlamě, z nebe se spustí orel, chytne rybku a nese jí i s míčkem pryč. Z křoví vystoupí myslivec s nataženou kuší, trefí orla, orel pustí rybku, ta padá dolů a vyklouzne jí z tlamy míček a spadne přesně do jamky.
Ježíš se naštvaně otočí: "Tak sakra tati, hrajem golf a nebo machrujem??"
  • 10

*


#1346 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2014 - 20:16

Když jste u tužek a propisek, tak přidám taky jednu - jak člověka potěší, že potrhlí jsou i mladší než on ;), někdo už to ode mne asi slyšel vyprávět:

Člověk tu chvíli není a už ho pomlouvaj. Já mám pocit, že to už slyšeli všichni. :D

 

Ty seš! To se dělá, takhle ho prásknout? :D  :D  :D

To bylo opravdu na místě. :P


  • 1

P%C5%88ov.png


#1347 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2014 - 20:26

Člověk tu chvíli není a už ho pomlouvaj. Já mám pocit, že to už slyšeli všichni. :D

 

Tsss, asi jsi špatně četl, vždyť jsem tě CHVÁLILA , jaký jsi solidní a zodpovědný.   B)

 

Už jsem přemýšlela, jestli my se tak rádi nepošťuchujeme, protože já nemám bráchu a ty sestru? Někdy mi to přijde, že se vyblbneme jak kdybychom byli mladší než naše děti. :rolleyes:


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 30 květen 2014 - 20:36

  • 0

#1348 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2014 - 20:47

49b44e25cdf73579a67a0000.jpg


  • 4

#1349 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2014 - 21:16

Ad propisky, ve středu na třídní schůzce budoucích prvňáčků jsem si musela na vyplňování jakýchsi formulářů propisku půjčit (!), měla jsem v batohu jen 2 obyčejné tužky (ale v kešovací ledvice propisku mám)...


  • 0

#1350 Macik74

Macik74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2014 - 20:07

Tak my včera taky vyrazili s kámoškou já dala pět a kámoška tři.. ona už ty dvě měla... :-) bylo to moc prima! zase krásně pohodový odlov a čistá hlava!! 


  • 0

#1351 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2014 - 20:56

Jj, i já si dneska pár neplánovaných keší po Přesekově eventu užila. Event víc než povedený - původně také nebyl v plánu, ale vyhecoval mě mail od geokolegy. Byla jsem moc ráda, že jsem jela, owner překvapil, byl lepší než leckterý průvodce. Navíc jsem "zakopla" o auto, které přidávám do užšího výběru kandidátů na náhradu Fifíka. A keše? Začínám mít pocit, že nejlepší výpravy jsou neplánované - zvlášť když se jen bavím, neřídím, nenaviguji na silnici a jen hledám keše :wub:.  Ale něco jsem zaslechla, že snad bych na místě spolujezdce navigovat měla  :o , kdo by to byl řekl? Nějak jsem zvyklá, že když řídím, tak se starám o všechno a když jsem spolujezdec, tak do cesty řidiči zásadně nekecám. B)  V logách asi bude něco o blondýnách, prý kdyby nebyl nějaký vhodný vtip, tak si ho kolega snad i vymyslí. No nevím jestli jsem trumfla Pazderkovou v roli "blbé blondýny", ale v každém případě jsem se královsky bavila, další deštík i komentáře přežila...jen kolega si mumlal cosi o tom, že se po dnešku bude hodně dlouho léčit a vzpamatovávat. :D  :P 

Na závěr jsem si málem i růžové brýle v Decatlonu koupila, ale přece jen ve finále vyhrály tmavé, protože růžový mám občas díky geocachingu život a to bohatě stačí. :)


  • 0

#1352 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2014 - 15:13

Tak se vam musim pochlubit - dneska jsem poprve vlastnima islama odlovila T5 stromovku :) S jumarem, lanem a gordem jako prepinakem, protoze to mi proste jeste tak nejak nejde. Ale vylezla jsem si pro ni sama :) Byl to super pocit :D Ale stejne jsem byla rada za instruktaz (kde gord zjistil, ze nechat mi prepinani fakt neni dobrej napad) a pri sestupu za jisteni od lukabika :)

 

10419467_10201038561126664_1855257057184


  • 3

#1353 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2014 - 15:26

Gratulace k úspěšně provedenému odlovu: :) Já se zatím těm stromovkám a T5 obecně nějak vyhýbám, i když bych si to taky někdy rád zkusil.


  • 0

#1354 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2014 - 17:07

Tak doraž k nám na jih :)


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#1355 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2014 - 17:10

Peťulinko, ty teda válíš, gratuluji! :-)


  • 0

#1356 Macik74

Macik74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2014 - 17:29

super gratulace ke stromovce... nevím taky jsem ji ještě nezkoušela.. uvidíme.. zatím mi klasika stačí! 


  • 0

#1357 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 743 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2014 - 18:43

49b44e25cdf73579a67a0000.jpg

Koukám, že co jsem tady nebyl tak sis stihla zkrátit nick :)


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 01 červen 2014 - 18:43

  • 0

#1358 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2014 - 18:47

No jo, toho jsem si vubec nevsimla. Jacko, zkratilas jenom nick nebo jeste neco jinyho? Jako treba zavoj a tak :D


  • 0

#1359 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2014 - 21:29

Koukám, že co jsem tady nebyl tak sis stihla zkrátit nick :)

No jo, toho jsem si vubec nevsimla. Jacko, zkratilas jenom nick nebo jeste neco jinyho? Jako treba zavoj a tak :D

Tichá voda břehy mele. :D Také jsem si toho nevšimnul (a bez toho Dominikanka už to není ono :( )

 

 

 

Mimochodem, neví někdo, jaký má RW názor na wigo, kde je nutné urazit danou trasu vlakem? Vím, že nějaké takové wigo existovalo, ale nedaří se mi ho dohledat a od těch dob se pravidla měnila.


  • 0

#1360 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2014 - 5:12

Chi, to se asi Jacka chystá ulovit tu challenge s písmeny nicku, tak operativně krátí, aby to vůbec stíhala ;-)!
  • 0




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama