Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#1361 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2014 - 6:17

No jo, toho jsem si vubec nevsimla. Jacko, zkratilas jenom nick nebo jeste neco jinyho? Jako treba zavoj a tak :D

Myslíš něco takovýho, jak v tý písni o Tálinským rybníku? ( "...sukničky se mi krátí, kdo mi mou čest navrátí?")

 

 

Chi, to se asi Jacka chystá ulovit tu challenge s písmeny nicku, tak operativně krátí, aby to vůbec stíhala ;-)!

Na to zatim nemam vůbec čas ani tak, ale s tim nickem se hodně blbě logovalo obyčejnou tužkou do nanovek.


  • -1

#1362 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2014 - 6:41

Tichá voda břehy mele. :D Také jsem si toho nevšimnul (a bez toho Dominikanka už to není ono :( )

 

Třeba si zvykneme ;) (zatím mi  "Dominikánka" taky chybí :-) )

 

V sobotu jeden známý známých na zahradě vyprávěl o cestě do Santiaga de Compostela, jeli na kolech po Svatojakubské cestě (tuším z Francie).

 

V neděli jsem si málem uškvařila na kole kotoučovky a to ten terén nebyl asi tak hrozný (pouze průjezd Smečenskou roklí po žluté turistické), ale moje technika stojí za prd a brzdy nestíhaly... Zato jsem na stagi 2 desetikilometrové multiny zjistila, že jsem na stagi 1 měla zjistit dvě indicie a ne jednu... Takové drobnosti...


  • 0

#1363 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2014 - 6:57

Myslíš něco takovýho, jak v tý písni o Tálinským rybníku? ( "...sukničky se mi krátí, kdo mi mou čest navrátí?")

Chi, nebo jako v Postřižinách :-D!
  • 0

#1364 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 088 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2014 - 7:23

Tak se vam musim pochlubit - dneska jsem poprve vlastnima islama odlovila T5 stromovku :) S jumarem, lanem a gordem jako prepinakem, protoze to mi proste jeste tak nejak nejde. Ale vylezla jsem si pro ni sama :) Byl to super pocit :D Ale stejne jsem byla rada za instruktaz (kde gord zjistil, ze nechat mi prepinani fakt neni dobrej napad) a pri sestupu za jisteni od lukabika :)

 

10419467_10201038561126664_1855257057184

Já tam byl taky :-) Stálo to za to, že Petulinko? Dej sem fotku po slanění :-) 


  • 1

#1365 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2014 - 15:18

Fotky v logu

24 kesi k logovani a mne to trva jak psovi s..ka... No, vy vite, co mam na mysli :D


  • 0

#1366 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2014 - 19:15

Mimochodem, neví někdo, jaký má RW názor na wigo, kde je nutné urazit danou trasu vlakem? Vím, že nějaké takové wigo existovalo, ale nedaří se mi ho dohledat a od těch dob se pravidla měnila.

 

Byl a je to GC312Q2 - Vlak na Dobříš.


  • 0

#1367 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 088 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2014 - 19:46

Tak ten log je hodně luxusní :-) Petulinko.


  • 0

#1368 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2014 - 20:47

Tak ten log je hodně luxusní :-) Petulinko.

To jo, taky gratuluju a vlastně i trochu závidím. Potom, co mě nahoru podobným způsobem vytáhl Modrák a spol, dokážu prvovýstup ocenit a koukám, že jsi si to užila stejně jako nedávno já. Tak gratulace. :)

A pochlubte se, na víkend varovali před klíšťaty, prý nějaký stupeň 10, kolik jste jich nasbírali? A Váš názor na očkování?


  • 1

#1369 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2014 - 21:11

I tobě opožděná gratulace, zdezizi. :)

O klíšťatech je lepší ani nemluvit, alespoň u nás na jihu - v sobotu jsme po eventu byli s kolegou na pár keších a klíštata jsem nestačila z rukou sklepávat, měla jsem krátké rukávy a tak jsem je viděla pochodovat. I zastavit kolega musel, protože jsem jedno z ještě nezakousnutých nechtěla sklepávat v jeho autě. Kolik klíšťat odlovil on nevím, ale měl krátké kalhoty a zřejmě jich bylo mnohem víc než jsem zlikvidovala já. Stejně mi jedno uniklo a měla jsem ho zakousnuté netypicky asi 10 cm nad zápěstím na boku ruky. U dalšího si nejsem jistá, jestli jsem ho nezískala na vlastní zahradě.

Proti KE očkovaná jsem už nějaký rok, už jsem byla na přeočkování - jen kdyby bylo už i očkování proti LB, to bych brala, zažila jsem u mladé kolegyně důsledky neléčené LB.


  • 0

#1370 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2014 - 7:22

Diky, diky :)

 

Co se klistat tyce, tak jsem zatim zadny na sobe nenasla, asi jim letos nechutnam (ted jsem to beztak zakrikla) :D A to se docela divim, protoze v sobotu jsme sli za sipkou docela slusnou dzungli :D

Ockovana jsem byla kdysi jako mala, cert vi, jestli to jeste vubec ma nejakej ucinek :D 

A LB je to docela potiz, nekdy se totiz ta svine neprojevi tak, jak by se dalo cekat a pak se to tezko rozeznava :(


  • 0

#1371 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2014 - 9:39

Do mě se v květnu zakousl asi piják stepní (Dermacentor marginatus), to je teprve monstrum ošklivé, může dorůstat až 1,5 cm, v boku mám pořád pěknou díru. Chutnala jsem mu až moc. Bohužel včasné vyjmutí jsem úplně nezvládla, prostě špatný večer, snad nic nepěkného nepřenášel...


Tento příspěvek byl upraven od Raraku: 03 červen 2014 - 10:04

  • 0

#1372 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2014 - 9:56

Hm... a já tu mam na stole recept na antibiotika kvůli rozšiřujícímu se fleku podezřelého vzhledu z kousance neznámého původu :D. Prej pro jistotu, výsledek z krve na hraně. LB v počátečním stádiu jsem měla už dvakrát, je toho tu kolem všude plno (klíšťata/komáři).


  • -1

#1373 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2014 - 17:42

Do mě se v květnu zakousl asi piják stepní (Dermacentor marginatus), to je teprve monstrum ošklivé, může dorůstat až 1,5 cm,....

No fujtajbl, už ten název zní děsivě, to já měl jen miminka. Přeju všem, ať se nám ty nakažený potvory vyhýbaj, v televizi to prý líčili tak dramaticky, že jsem málem nedostal na neděli propustku, abych nezhynul někde v trávě vysát do poslední kapky.

Teď se vrátil kamarád z několikadeního vandru a 19 kousků. Tak hlavně zdraví.


  • 0

#1374 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2014 - 21:11

Piják stepní vypadá dost hnusně, teda... Peťulinko, namátkou jsem vygooglila, že přeočkovat proti encefalitidě po 3-5 letech, tak to už máš asi prošlé :)

 

Snažím se vyřešit zatraceně dlouhé prázdniny (aneb "kam s nimi") a už mi z toho organizování 5ti lidí trochu hrabe (kdoví co jsem zapomněla objednat, přihlásit, zaplatit, zařídit)...


  • 0

#1375 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2014 - 8:22

Petulinko, gartuluji, to je skvělý výkon!

Jacko, kratší nick je výhoda, ale něco mi teď na něm chybí. :D

Zvědavko, zítra se na týden přesouvám k vám na jih. Budeme bydlet v Bozdíši. :)

 

Přeočkování proti encefalitidě jsme letos stihli taktak, snad to bude fungovat. Klíšťata nenávidím, boreliozu mi ty potvory nadělily 2x! Veškeré havěti náramně chutnám, takže jsem začala od jara do podzimu polykat B-komplex Forte, každé ráno 1 kousek. Musím zaťukat, už 2 roky jsem na sobě nenašla klíšťovou mrchu, za to Bertíček je sběrač, tahám mu i 5 zakousnutých potvor denně. Přestala jsem chutnat i komárům, i když se semtam nějaký vytrvalec najde, ale nejsem tak poštípaná, jako jindy.

 

Moji milí, přeji všem príííma prázdniny a dovolené, skvělé kešky a žádná zahryznutá klíšťata! :) ;) :D :)


  • 0
1.

#1376 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2014 - 8:29

Ivank: Diky, diky :D

 

Aby toho gratulovani nebylo malo, tak jsem vcera v noci zavrazdila svoje druhy kotatko :(

 

http://coord.info/GLEE7FMX


  • 0

#1377 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2014 - 17:37

Jejda Ivank, ty jsi mi dala, pěkně jsi mě vylekala, že neznám jih, protože netuším, kde je Bozdíš .... našla jsem, že by měla být v okrese Domažlice, čili Plzeňský kraj? Ono pro tebe je to vlastně taky na jih ;) nebo spíš JZ. Už jsem chtěla jásat a lákat tě na sobotní event za Tábor do Sezimova Ústí, jenže to bys od Domažlic měla něco málo pod 200 km, jen Písek - Domažlice bez "zkratek na keše" je necelých 120 km plus od nás do Sezimáku.....Škoda, ráda bych se s tebou viděla.

Jestli budeš chtít, doporučím alespoň pár keší a jedno wigo, Domažlice a Klatovy mají  pár kačerů, kteří dělají nadprůměrné keše a zavedou tě na krásná místa. Byla jsem tam nedávno a určitě se v létě ještě nejméně jednou vrátím.

Přeji krásnou dovču. :)


  • 0

#1378 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2014 - 18:04

Zvědavko, zhruba za necelé dva měsíce se na týden objevím ve vísce Horní Chrášťany, která je cca 20 km západně od ČB. To bychom se potkat mohli, co? :)


  • 0

#1379 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2014 - 18:49

Kulíšku, to musí vyjít, i když Fifík bude asi nějaký den v "ozdravovně". Napiš mi víc přes SZ a přizpůsobím "termity". :D

Tak trochu mě napadlo, což takhle event od AHA týmu 28.6.? To by se ti nelíbilo? Popřemýšlej. ;)


  • 0

#1380 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2014 - 17:03

Připojuji se k zabíječům koťátek a dneska jsem slavnostně po šesti letech dorazil půl druhého koťátka.

A aby toho nebylo málo, tak jsem letošní cyklo km dotáhl na kulatých 1000.


  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama