Přejít na obsah


Fotka

Off-topic příspěvky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
51 odpovědí na toto téma

Anketa: Off-topic příspěvky (92 uživatel(ů) vložilo hlas)

Jak se díváte na off-topic příspěvky na fóru

  1. Nemám je rád, v každém případě je nutné je ve všude potírat (3 hlasy [3.26%] - Zobrazit)

    Procento hlasů: 3.26%

  2. V obecných tématech (Geodepresivní koutek, 50 odstínů georůžové) mi nevadí, ale v poradně, vláknech o určitých problémech (poradna, GPS, Geoget) bych je potíral (30 hlasy [32.61%] - Zobrazit)

    Procento hlasů: 32.61%

  3. V rozumné míře mi nevadí nikde, ovšem pokud přerostou původní vlákno je potřeba OT utnout (46 hlasy [50.00%] - Zobrazit)

    Procento hlasů: 50.00%

  4. Nevadí mi, OT bych nechal (13 hlasy [14.13%] - Zobrazit)

    Procento hlasů: 14.13%

Hlasovat Návštěvníci nemohou hlasovat

#21 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 10:16

Však já si nijak nestěžuju. Jen říkám, že v diskuzi se člověk OT dostane velice snadno, v živé diskuzi se na téma nabalují další a další témata. Tu rakouskou kešku jsem zmínil proto, aby bylo vidět, jak jsou někde pravidla přísná a jinde skoro žádná. A samozřejmě se lidi místo pravidel chytli té keše. A mě to nedalo a dál a dál jsem reagoval. Nedávno se mi stalo, že jsem něco četl o keši na skále. A já si vzpomněl, že jsem kdysi jednu našel a vedle ní rostl parádní kaktus! :-) Chtěl jsem to tam napsat jako zajímavost, ale pak jsem si to rozmyslel právě proto, aby se nerozvinula diskuze o kaktusech a já pak nebyl pranýřován za svedení diskuze mimo téma.Takže mě OT vůbec nevadí.


  • 2

#22 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 741 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 10:17

 

Ono když se vyvine plynulá debata, tak se snadno dostanete k jinému tématu, pak plynule zase k jinému a zase. To máte jako v hospodě. Mluví se několik hodin, probere se dvacet témat a přesto je to neustále plynulý hovor. Kdežto mluvit jen ke konkrétnímu tématu není komunikačně přirozené.

Takhle si to myslím i já. Podle mne by OT moderátor neměl vůbec řešit, to je v kompetenci diskutujících. Reagovat by měl jen na urážlivé a vulgární příspěvky.

Ono nakonec všechno souvisí se vším, takže co se jednomu zdá OT, jinému přijde v pořádku.


  • 5

#23 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2014 - 10:31

Však já si nijak nestěžuju. Jen říkám, že v diskuzi se člověk OT dostane velice snadno, v živé diskuzi se na téma nabalují další a další témata. Tu rakouskou kešku jsem zmínil proto, aby bylo vidět, jak jsou někde pravidla přísná a jinde skoro žádná. A samozřejmě se lidi místo pravidel chytli té keše. A mě to nedalo a dál a dál jsem reagoval. Nedávno se mi stalo, že jsem něco četl o keši na skále. A já si vzpomněl, že jsem kdysi jednu našel a vedle ní rostl parádní kaktus! :-) Chtěl jsem to tam napsat jako zajímavost, ale pak jsem si to rozmyslel právě proto, aby se nerozvinula diskuze o kaktusech a já pak nebyl pranýřován za svedení diskuze mimo téma.Takže mě OT vůbec nevadí.

A k tomu snadno, v jiném vlákně udávám čísla a jen 0,4 % příspěvků dostalo nějaké varování, jen část z nich za OT a většina těch OT je chronická. Takže šance že běžný uživatel dostane v diskuzi varování za OT je velice malá. A to se bavím o tom, že jde pouze o pravděpodobnost upozornění na OT, reálná pravděpodobnost faktické penalizace se limitně blíží nule. Ale můžu to opakovat dokolečka, stejně tu pár lidi vytváří dojem něčeho jiného.

Nejde o to jestli si stěžuješ nebo ne, ale že to co si ostatní vezmou z toho příspěvku je to, že chudák Smrk byl varován kvůli rozvinutí diskuze za pouhé OT. Že došlo k totální destrukci původního tématu a tedy poškození těch kteří by k tématu chtěli diskutovat a že varování bylo oprávněné (za tím si stojím a to jsem ho ani neuděloval já) už z toho nikdo nepobere a dojem který to vytváří je, že moderátor terorizoval uživatele a pak se to tu už druhý den řeší že se žádné OT netolerují a kdoví co ještě. 


  • 1

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#24 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 190 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 7:03

Podle mě by bylo nejlepší řešení pokud z jedné diskuze začne vyrůstat druhá větev, která tu původní přerůstá, tak aby byla "přesazena" do nové diskuze a ne stále vyhrožováno zamknutím...

My uživatelé to nemůžeme, pokud založíme nové vlákno - nemá souvislosti. Už se to tu párkrát stalo a to myslím bylo celkem dobré řešení (když Petulinka rozdělila některá vlákna).

Nelíbilo se mi však promazávání příspěvků třeba u Výzev, jen kvůli tomu, že byly OT, i když jinak nijak závadné nebyly... Proč tedy nebyly také rozděleny do dvou vláken?

Jinak v případě takového moderování by myslím většina podobné chování uvítala...

PS.: Omlouvám se, že jsem neodpověděl dříve, včera jsem si to přečetl při sváče z mobilu a na mobilu a nechtělo se mi na mobilu klepat odpověď :-)


  • 0

#25 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 9:32

na druhou stranu by bylo hezký, aby to nebylo potřeba. Pokud je fórum jednoduše rozdělitelné, tak to mohli lehce oddělit rovnou pisatelé. Problém je v tom, že někteří napíšou dva odstavce OT a protože sami vědí, že to tam nepatří, tak připíšou "PS: a abych se vyjádřil k tématu, tak {jedna věta}", někteří si najdou namátkou nějaké téma, do toho prásknou nesouvisející příspěvek a "PS: nechce se mi zakládat vlákno, tak to dávám sem" (chápu, že někdo napíše OT v zápalu diskuze kdy si to neuvědomí, ale tohle úmyslné porušování kdy dotyčný měl možnost si rozjet vlastní téma je skoro drzost). Ono by třeba pomohlo, kdyby to někdo co nejdřív nahlásil ve stylu "došlo k OT, prosím o rozdělení", klidně i na vlastní příspěvek a pak ti nikdo hlavu neutrhne, podobně si někteří nahlašují omylem založenou duplicitu, špatné téma a podobně. Lepší než když si pak moderátor náhodou všimne dvou stránek bordelu kde se každý vyjadřuje v každém příspěvku ke třem nezávislým tématům, to už se řešit nedá. Je potřeba si uvědomit, že nahlášení neznamená automaticky restrikci, jak si někteří asi myslí, ale že je moderátor upozorněn na nějaký problém, který je třeba řešit. Jenže to vyžaduje aktivní spolupráci z obou stran, ne jenom kritizovat, vznášet požadavky a třískat dveřma.


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#26 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 190 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 10:03

Dobře, když si takhle ujasníme, že to tak bude fungovat, myslím si, že je to fajn a může to fungovat k oboustranné spokojenosti. V tom případě si myslím, že i zdejší diskuze k něčemu byla, pokud se takhle začneme chovat.

Za sebe slibuji, že pokud budu v něčem reagovat na něco, co není úplně v souvislosti s daným tématem, zareaguji v druhém příspěvku a v případě, že to nebude první příspěvek na podobné téma, budu ho nahlašovat :-)


  • 0

#27 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 10:06

A kdyz budes v tom "druhym prispevku" pouzivat i citaci toho OT, tak uz se to pak nech apresunout a neztati se puvodni prispevek.


  • 0

#28 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 10:20

A ještě lepší, než nahlašovat vlastní příspěvky, by bylo, kdyby přibylo tlačítko „Citovat v novém vlákně“, které by to všechno udělalo automaticky (a bez nahlášení). Ušetřilo by to práci všem.


  • 1
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#29 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 10:36

za prvé to systém neumí a tak řešíme co lze a za druhé pokud by to bylo moc jednoduché, tak budou někteří hrotiči schopní zakládat každou odpověď jako nové vlákno, aby náááhodou nenapsali OT a nikomu to práci neušetří.


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#30 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 12:31

za prvé to systém neumí a tak řešíme co lze

 
Tak myslel jsem, že jsem tady někde četl, že něco do systému programuješ. Tak jsem si říkal, že bys to možná byl schopen do systému doprogramovat.
 

za druhé pokud by to bylo moc jednoduché, tak budou někteří hrotiči schopní zakládat každou odpověď jako nové vlákno, aby náááhodou nenapsali OT a nikomu to práci neušetří.

 
Tak nevím, jestli taky nereaguješ moc emotivně. Na můj racionální příspěvek vytahuješ emotivní osobní kartu. Používáš stejné způsoby, jaké sám správně kritizuješ a snažíš se potlačovat.
 
Ještě si dovolím ocitovat tvůj příspěvek z jiného vlákna:
 

...
Fórum umožňuje zakládat témata dle libosti. V čem teda vidíte tu nutnost témata nedodržovat a proč máte problém přijmout, když vás na to někdo upozorní?


A tady najednou píšeš, že kdyby to bylo moc jednoduché, tak to budou někteří využívat nevhodně.

 

Takže já se pokusím shrnout, co jsem zatím z tvých a petulinčiných výroků pochopil:

1. OT je špatný, my ho nechceme, budeme ho potírat a trestat.

2. Špatné je i na OT reagovat, budeme postupovat jako v bodě 1.

3. Nebudeme ale trestat všechna OT, ale až když to přesáhne únosnou mez.

4. Co je OT a co je to únosná mez, budeme rozhodovat my.

5. Správný postup je ten, že místo OT si dotyčný založí nové vlákno. Nejlepší je udělat to tak, že ocitujete příspěvek do původního vlákna a svůj nový příspěvek nahlásíte jako OT. My ho pak přesuneme.

6. Zakládání nových vláken vám ale nebudeme příliš usnadňovat, protože kdyby to bylo jednoduché, tak by to pak dělal každý a někdo by toho mohl zneužívat.

 

Pochopil jsem to tedy správně, nebo se někde mýlím?


  • 5
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#31 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 12:56

Ono to opravdu nejde pausalizovat. Kazdy tema je specificky, stejne tak kazdy OT - neco je OT hodne, neco jenom malinko. Nekdo proste rozhodnout musi, co OT je. Kdyby tu nikdo nerozhodoval, tak tu nemusime jako moderatori bejt. A forum si muze zit vlastnim zivotem a propadat se dal do zumpy... 

 

Proc to pepa nechce dodelat? Vis, jak vypadal predchozi system? Byla ukoncena jeho podpora, pepa tam dodelaval tuny veci, aby uzivatele byly spokojeny. A pak z toho byla jedna velka splacanina, ktera uz nebyla dal udrzovatelna. To je, jak kdyz si neco sepises do sesitu a porad do toho pridavas dalsi a dalsi listecky s vpiskama. Pak se v tom uz taky nevaznas a nema to efekt. Tomuhle se prave chce pepa vyvarovat. Jo, muze to dodelat, ale nechce v tom nadelat opet binec. Dalsi problem je, ze system je z vetsi casti placenej - neni to zadarmo. A pepa ty penize z reklamy nema. Ma je nekdo jinej. 

 

Napad mas sice dobrej, ale neni mozny ho realizovat tak, aby to nedelalo binec. Navic tenhle system ma obcas i nejakou tu aktualizaci, co opravuje nahlaseny chyby. A tou aktualizaci by pepa prisel o upravy, ktery udelal.

 

A uprimne - na zadnym foru jsem takovouhle funkci nevidela. 


  • 0

#32 ptychozoon

ptychozoon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 12:58

A začnu zrovna jedním z vlákna Soutěž s tb4d6c7 o tb

 

 

 

Tak s tím bych si dovolil nesouhlasit... Těžko se budeš po 20-ti obnoveních krabičky patlat s nějakou super schovkou, kterou ti stejně za chvíli zničí :-(

I když i takové pokusy byly...

Romane, u mně trpělivost zatím nedošla, vím o čem mluvím, protože kdysi jsem adoptoval cache GC189RR, která byla od svého počátku problémovaá. Z ucty ke starému ownerovi jsem si řekl, že to jednoduše zkusím a krabku jsem x-krát obnovovat. Dokonce ji několik krát obnovili i kačeři, kteří ji našli zničenou, za což jím patří můj vřelý dík. Nakonec mě ale dostal dost nevybíravý log od mudlů, který mě přesvědčil že kačeři si zaslouží nalézat krabky, které mají mnohem lepší úrověň a kulturu a krabku jsem poposunul, dal ji nové mimikry a teď, ve zkušebnim provozu se ukazuje že to bylo jediné správné řešení.

Podobně to bylo i s krabkou Sfinga, ke které si chodila zřejmě omladina úžívat dobrodružství a kačeři při jejim hledání ničili geoobjekt, ve kterém bylo původní umístnění (taky adoptována). Bojoval jsem s tím a věř mi že mě to stálo hodně času, peněz, trpělivosti, ale vůle udělat něco pro OPRAVDOVÉ lovce pokladů nakonec zvítězila a krabka má dnes zcela jinou kulturu a neztrácí se.

Ano, je to o trpělivosti, o vůli vítězit nad lidskou zlobou, nebo vypatlaným mozkem, ale já zvítězil. A pokud to půjde, budu tu energii mít, protože chci taky nalézat krásné krabky a chránit je, jak to jenom půjde. A pokud tu energii a prostředky mít nebudu, budu hledat podobně postiženého kačera, který půjde v mých šlépějích...

Tak doufám že jsem alespoň já, za všechny podobné, nevzdávající se ownery, vyvrátil tvé tvrzení, že "Těžko se budeš po 20-ti obnoveních krabičky patlat s nějakou super schovkou, kterou ti stejně za chvíli zničí :-("


  • 0

#33 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 13:08

 
Tak myslel jsem, že jsem tady někde četl, že něco do systému programuješ. Tak jsem si říkal, že bys to možná byl schopen do systému doprogramovat.
 

 
Tak nevím, jestli taky nereaguješ moc emotivně. Na můj racionální příspěvek vytahuješ emotivní osobní kartu. Používáš stejné způsoby, jaké sám správně kritizuješ a snažíš se potlačovat.
 
Ještě si dovolím ocitovat tvůj příspěvek z jiného vlákna:
 


A tady najednou píšeš, že kdyby to bylo moc jednoduché, tak to budou někteří využívat nevhodně.

 

Takže já se pokusím shrnout, co jsem zatím z tvých a petulinčiných výroků pochopil:

1. OT je špatný, my ho nechceme, budeme ho potírat a trestat.

2. Špatné je i na OT reagovat, budeme postupovat jako v bodě 1.

3. Nebudeme ale trestat všechna OT, ale až když to přesáhne únosnou mez.

4. Co je OT a co je to únosná mez, budeme rozhodovat my.

5. Správný postup je ten, že místo OT si dotyčný založí nové vlákno. Nejlepší je udělat to tak, že ocitujete příspěvek do původního vlákna a svůj nový příspěvek nahlásíte jako OT. My ho pak přesuneme.

6. Zakládání nových vláken vám ale nebudeme příliš usnadňovat, protože kdyby to bylo jednoduché, tak by to pak dělal každý a někdo by toho mohl zneužívat.

 

Pochopil jsem to tedy správně, nebo se někde mýlím?

 

Emotivní kartu nevytahuju. Jenže já na rozdíl od tebe musím přemýšlet jak to bude v reálu fungovat a počítat jednak s lidma který se mi budou snažit něco dokázat (to je prostě fakt, takoví lidi jsou a s emocema to nemá nic společného) a za druhé s lidma, kteří nepochopí rozdíl mezi Citovat a CItovat v novém vlákně nebo si jednoho čudlu nevšimnou a budou používat špatné tlačítko. A naopak jiní se OT v původním vlákně stejně nevyhnou a stejně se bude muset řešit co s tím. Takže když zvážim plusy a mínusy, tak tam jednoznačný přínos nevidim, akorát místo rozdělování vláken budu navíc spojovat. Efekt nula. 

 

Nevidim důvod rozebírat zvlášť každou větu která kdy padla. Mírné OT které se motá kolem původního tématu a nijak ho nenarušuje nikdo nijak neřešil a řešit nechce a nemá na to ani čas. 

Závažnější OT kdy se z původního vlákna vyvine něco jiného už má smysl řešit a tady předkládám návrh postupu jak to nekonfliktně řešit dostupnými prostředky pokud si to té autor odbočky nevyřeší sám tak, že založí nové téma s citací na předchozí. A v tom že někdo napíše OT vycházející z původního vlákna, ale které se s původním tématem rozchází, uvědomí si to a nechá to moderátora přesunout nevidim jedinej problém a nevidim důvod proč by v tom měl problém hledat někdo jiný. Ono se klidně může stát, že to domnělé OT může být jen přísné měřítko pisatele (ano, i taková přehnaná nahlašování se očas vyskytnou) a může to ponechat jak to je.


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#34 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 13:18

Proc to pepa nechce dodelat? Vis, jak vypadal predchozi system? Byla ukoncena jeho podpora, pepa tam dodelaval tuny veci, aby uzivatele byly spokojeny. A pak z toho byla jedna velka splacanina, ktera uz nebyla dal udrzovatelna. To je, jak kdyz si neco sepises do sesitu a porad do toho pridavas dalsi a dalsi listecky s vpiskama. Pak se v tom uz taky nevaznas a nema to efekt. Tomuhle se prave chce pepa vyvarovat. Jo, muze to dodelat, ale nechce v tom nadelat opet binec. Dalsi problem je, ze system je z vetsi casti placenej - neni to zadarmo. A pepa ty penize z reklamy nema. Ma je nekdo jinej. 

 

To že je systém placenej neni problém. Jenže jednak doplněk který by to umožnil neni ani v placené variantě a i kdyby byl, tak stejně nevidím jednoznačně pozitivní efekt (viz výše)


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#35 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 13:20

Pridam jeste jednu takovou... poznamecku:

Vcera se mi zrovna stalo, ze prislo novy nahlaseni. A kdyz jsem na to koukla, tak jsem zjistila, ze si dotycnej splet tlacitko Nahlasit s tacitkem Citovat. Jmenovat ho tady nebudu, za chybu se omluvil, mne bylo jasny, ze to je chyba a neresila jsem to, ale i kdyz jsou cudliky daleko od sebe a kazdej jinej, tak se tohel proste stava. 

 

Ted si predstav, jaky to asi bude, kdyz si nekdo takle bude plist Citovat a CItovat v novem vlakne... Jedno z jakyho duvodu. To bude peknej binec a jen to bude snizovat prehlednost a pridelavat praci.


  • 0

#36 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 13:31

Pridam jeste jednu takovou... poznamecku:
Vcera se mi zrovna stalo, ze prislo novy nahlaseni. A kdyz jsem na to koukla, tak jsem zjistila, ze si dotycnej splet tlacitko Nahlasit s tacitkem Citovat.

 
No to už musela být opravdu velká mejlka, když po stisku "Nahlásit" musím ještě ručně vyplnit důvod nahlášení a vůbec se tlačítko "Citovat" chová úplně jinak než "Nahlásit".
 
No nic. Doprogramovat to nejde, byl to jenom takovej nápad, jak bychom si mohli všichni ušetřit práci. Založit nové vlákno s citací příspěvku z jiného vlákna sice jde, ale je to tedy opravdu jen pro ty zdatnější: Dát citaci v původním vlákně, editor přepnout do režimu "BBCode", přes schránku zkopírovat text do nějakého textového editoru, přepnout se do správného vlákna, případně ho založit a přes schránku zkopírovat uložený text zase do okénka. Řešení pomocí "Nahlásit" zase vyžaduje aktivitu moderátora a není to samozřejmě okamžitě.


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#37 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 13:34

Do BBcode prepinat nemusis, ono si to ten format uchová :)


  • 0

#38 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 13:37

 
No to už musela být opravdu velká mejlka, když po stisku "Nahlásit" musím ještě ručně vyplnit důvod nahlášení a vůbec se tlačítko "Citovat" chová úplně jinak než "Nahlásit".
 
No nic. Doprogramovat to nejde, byl to jenom takovej nápad, jak bychom si mohli všichni ušetřit práci. Založit nové vlákno s citací příspěvku z jiného vlákna sice jde, ale je to tedy opravdu jen pro ty zdatnější: Dát citaci v původním vlákně, editor přepnout do režimu "BBCode", přes schránku zkopírovat text do nějakého textového editoru, přepnout se do správného vlákna, případně ho založit a přes schránku zkopírovat uložený text zase do okénka. Řešení pomocí "Nahlásit" zase vyžaduje aktivitu moderátora a není to samozřejmě okamžitě.

Ještě jednou, i kdyby to doprogramovat šlo, tak to nezaručí stopro řešení problému a přidá to problémy jiné. Takže by to všem problémy rozhodně neušetřilo.


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#39 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 13:40

místo rozdělování vláken budu navíc spojovat. Efekt nula.

 

Ted si predstav, jaky to asi bude, kdyz si nekdo takle bude plist Citovat a CItovat v novem vlakne... Jedno z jakyho duvodu. To bude peknej binec a jen to bude snizovat prehlednost a pridelavat praci.

 
Tak já už vám nerozumím, ale opravdu. Takže špatně je psát OT do vláken, místo toho se prý mají zakládat nová vlákna. Ale to je vlastně taky špatně, protože zase hrozí, že to budete muset spojovat. Jsem zmatený jak Goro před Tokiem.
 

Ono se klidně může stát, že to domnělé OT může být jen přísné měřítko pisatele (ano, i taková přehnaná nahlašování se očas vyskytnou) a může to ponechat jak to je.

 

Takže to je taky špatně? Když sám svůj příspěvek posoudím jako OT a chtěl bych pro něj zvláštní vlákno? Takže jak na to koukám, tak jiná šance, než si to nechat posvětit certifikovanou autoritou, není. Protože když to udělám sám, tak můžu mít přehnané měřítko.

 

Ale jo, proč ne, beru na vědomí. Když to takhle chcete.


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#40 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 13:43

Prestan to uz, prosim, vyhrocovat. Uvedli jsme PRIKLADY. Ty to beres jako ze se to stane vzdycky... Jedu radsi na betatest, tohle uz me prestava bavit, kdyz vsechno prekrucujes tak, aby se ti to hodilo.


  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama