
EVINCE mimo provoz
#2
Publikováno 08 únor 2017 - 20:36
I u mě.
#3
Publikováno 09 únor 2017 - 10:53
i mě to hlásí :
Account suspendedAccount for domain evince.locusprime.net has been suspended
takže je s ní asi konec.
#4
Publikováno 09 únor 2017 - 10:57
Nebo jen zapomneli vcas zaplatit za domenu/hosting, a za par dnu to zase pobezi. Fakt nevim, proc hned tahate ty definitivni soudy...
#5
#6
Publikováno 09 únor 2017 - 11:35
#8
Publikováno 10 únor 2017 - 7:30
Taky mohli presvihnout nejake limity vytizeni stroje, zahranicni hostingy casto maji podobne nesmyslne omezeni.
#10
Publikováno 15 únor 2017 - 9:09
Thank you for contacting Geocaching HQ.
We are aware the website for the evince geochecker is suspended. The geocacher who built evince no longer plans to maintain the website.
Therefore, cache owners will need to use another geochecker. We recommend contacting the cache owner to suggest they add a different geochecker (such as Certitude or Geochecker) to their cache page. If it is not possible to find the geocache without the geochecker, the CO must replace the geochecker or the cache may get archived by a community volunteer reviewer or Geocaching HQ.
Best regards,
Paul
Geocaching Community Manager
Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!
#11
Publikováno 15 únor 2017 - 11:40
P. S. (OT) Taky se vám příspěvky nezalamují do rámečku? Rád vidím, co jsem napsal. Znáte někdo jinou fintu než <ENTER>?
#12
Publikováno 15 únor 2017 - 12:08
Je fakt, že evince mi moc nevyhovovala pro příliš časté nečitelné capthe. Za mě? Byly pro mě příjemnější jiné ověřovače, viz zmíněný geocheck. Takže vlastně mě to ani moc nevadí.
Tento příspěvek byl upraven od Loo36: 15 únor 2017 - 12:09
#13
Publikováno 15 únor 2017 - 12:17
http://www.geocheck.org
http://www.geochecker.com/index.php
http://www.geo.hermansky.net
http://www.geo.komurka.cz/add.php
https://www.gccounter.com/GCchecker
https://www.certitudes.org
http://www.geochecker.gps-cache.de
http://gccheck.com
http://www.gc-apps.com/multichecker
https://www.geocache.fi/checker
http://geowii.miga.lv
Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!
#14
Publikováno 15 únor 2017 - 12:18
Mně docela chybí. Jednoduchá, žádné serepetičky, žádné přihlašování, jen se zadaly souřadnice, případně rozptyl, a už byl vygenerovaný link. V podstatě nehacknutelná. Škoda, že GS nepustil pár šušňů a nepřevzal provoz.
Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.
#15
Publikováno 15 únor 2017 - 12:22
taxoft napsal/a 15 Úno 2017 - 11:18:
Mně docela chybí. Jednoduchá, žádné serepetičky, žádné přihlašování, jen se zadaly souřadnice, případně rozptyl, a už byl vygenerovaný link. V podstatě nehacknutelná. Škoda, že GS nepustil pár šušňů a nepřevzal provoz.
Jasně, bral jsem v potaz hledisko kačera "luštitele" nikoliv kačera "tvůrce" keše, v tom samozřejmě zkušenost nemám.
#16
Publikováno 15 únor 2017 - 12:28
Mně na ní byla paradoxně sympatická ta její "nepřátelskost", přestože jsem se na ni nanadával. Neúspěšný pokus, chtěl jsi zkusit hned další a vybaflo na tebe "whoa, pardner, not so fast!" a bylo třeba počkat deset minut (nebo změnit IP pomocí nějaké proxy
), v každém případě nešlo zkusit deset variant souřadnic během chvilky.
Jestli budu dělat nějakou mysterku, tak mým favoritem bude teď zřejmě Certitude.
SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul
"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat
#17
Publikováno 15 únor 2017 - 12:59
Byla jedna z nejhorších ověřovačů.
1) Když jste luštili více mysterek, tak neuspěšný pokus vyřadil možnost zkusit ověřit jakoukoli jinou mysterku.
2) Při převodu z 1 pole neměnila W-E.
3) Nebrala , jako .
Prostě ji programoval amík.
#18
Publikováno 15 únor 2017 - 13:21
LudaL napsal/a 15 Úno 2017 - 11:59:
S bodem 1) nesouhlasím, to je spíše vlastnost Geocheckeru. Ten počítá i úspěšné pokusy a po desátém ověření musíš čekat.Byla jedna z nejhorších ověřovačů.
1) Když jste luštili více mysterek, tak neuspěšný pokus vyřadil možnost zkusit ověřit jakoukoli jinou mysterku.
3) Nebrala , jako .
Prostě ji programoval amík.
Bod 3) - pro nás ajťáky je tečka naprosto přirozený oddělovač, takže by mne nenapadlo psát něco jako čárku.
Víc mne vadila ta captcha, ta doslova prudila. Mnoho obrázků špatně čitelných takže jsem často několikrát překlikával aby se objevil nějaký rozumnější.
Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!
#19
Publikováno 15 únor 2017 - 17:01
Kdyby nekdo chtel opravdu jednoduchy checker, ve stylu evince (zadne serepeticky navic, a hlavne opravdu tvrde omezeni poctu pokusu), neco maleho jsem spichnul Vice si pripadne dohledejte u mych mysterek, tri z nich maji overovac a vsude jsem evince vymenil za ten muj vytvor
Je tam timeout 2x 15 minut a pak po hodine na pokusy, a je to na IP, takze to nejde obejit vycistenim prohlizece nebo anonymnim rezimem. Proste dost podobne evince.
#20
Publikováno 15 únor 2017 - 17:34
You are leaving the map zone database. You are on your own, Claire.
1 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů