Přejít na obsah


Fotka

Handy Geocaching = java aplikace určená pro geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1646 odpovědí na toto téma

#421 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 21:41

Mam takovej problem na svy 6230i -- nainstaluju HandyGeocaching a vse jede tak jak ma .. Waypointy cache muzu dat do oblibenych ....po nejakem case --cca mesic-2 se najednou neco semele a kese z oblibenych zmizi - vcetne posledni kese, a waypointy se tam proste neulozi--sice napise ze jo, ale oblibeny jsou prazdne. Zatim pomohl vzdy jen reinstal programu. Nevite cim by to mohlo byt ???
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#422 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2010 - 17:18

Dobesch: Některé telefony mají omezenou kapacitu databáze, kam se ukládají informace o keších, listingy, nastavení, field notes, atd. Konkrétní kapacitu zjistíš v O aplikaci -> Informace o paměti. V tvém případě bych doporučil častěji používat v oblíbených volbu Smazat vše, která smaže celou databázi a vytvoří ji znovu. Konkrétně se mažou v tomto případě kešky, listingy, nápovědy u kešek, ...
  • 0

#423 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2010 - 12:04

Arcao je BUUUH --fakt to funguje. Jen me teda nenapadlo, ze si to telefon realne strka do nejaky databaze, a ac to neni videt tak to tam nekde je :)
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#424 comparare

comparare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 10:54

filki napsal/a:

miroslav.turek napsal/a:
HG moc často nepoužívám, ale už mě párkrát dost pomohl, protože na rozdíl od ostatních aplikací je univerzální a jde ho pustit skoro na všem. Nedávno jsem zjistil, že se nedaří zobrazit víc jak 5 logů. Pokud kliknu na načtení dalších logů, tak to chvíli něco dělá a potom zobrazí prázdný seznam. Pokud něco nemůžu najít, tak se mi právě možnost rychlého on-line načtení logů moc hodí, proto bych chtěl poprosit o kontrolu načtení dalších logů. Díky moc.


Nedávno jsem v terénu zjistil, že mi to dělá to stejné a taky nevím proč.

Mě to téže nejde :( Ví se proč?
  • 0
vylezu všechno,ale nevim za jak dlouho

#425 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2010 - 18:12

http://code.google.c...es/detail?id=12
  • 0

#426 Hrošík97

Hrošík97

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2010 - 16:28

Bude někdy možné místo hlášky máte vypnuté bluetooth napsat Chcete zapnout bluetooth?
  • 0

#427 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2010 - 16:50

Ne, tohle není možné.
  • 0

#428 zasa

zasa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2010 - 10:48

Měl bych dotaz. S aplikací mám skvělé zkušenosti, pomocí SE k750 + modulu lovím naprosto bez problémů. Teď jsem však získal nový služební mobil Nokia 3720, na kterém jsou k dispozici mapy. Když spustím aplikaci mapy a použiju svůj bluetooth modul (evolve), vše okamžitě funguje jak má mobil s ním skvěle a rychle komunikuje. Ovšem když spustím HG, jakoukoli z dostupných verzí, tak ani jedna z nich modul nenajde, občas celá aplikace celá spadne. Čím by to prosím mohlo být? :(
  • 0

#429 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2010 - 13:12

Zkoušel si i poslední vývojovou verzi? Tam jsem to kolem Bluetooth GPS hodně změnilo.
  • 0

#430 zasa

zasa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2010 - 16:08

Jj, zkoušel. Ta je na tom ale nejhůř - ani nenapíše, že žádný modul nebyl nalezen, ale okamžitě při stisknutí položky bluetooth GPS napíše chybovou hlášku...
  • 0

#431 Kolc

Kolc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2010 - 20:35

Ja mam tento problem: S5230 Star "vodafone" sw S5230CZIH3 + HC 5.3.1-r67 + Holux M-241 pri pokusu o vyhledani modulu zahlasi chybu Sekce:signal paint Druh:java.lang.NullPointerException:0 Date:" Zkusil jsem pak nizsi verzi HG, ale to bez zrejme priciny bud ohlasi potize s modulem, nebo ho sice najde, ale pak pri pokusu o nacteni polohy dojde k resetu mobilu. Nevim, jestli to muze byt uzitecne, ale stejny hw s OpenWIG spojeni navaze. Jeste jsem se nedopidil, ktery typ cartridge mam do OW stahnout, tak nevim, co se stane pak :)
  • 0

#432 CARREAUM

CARREAUM

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2010 - 17:35

Tento prográmek jsem si vždycky nemohl vynachválit, nyní jsem si pořídil nový telefon Satio, nainstaloval jsem poslední vývojovou podepsanou verzi, a co zažívám ? horor, telefon se rázem zpomalí, začne se sekat, nechce naskočit třeba menu, nebo zčerná obrazovka, když tu aplikaci odinstaluji je to v pořádku, ostatní aplikace takhle neblbnou, rád bych se tedy zeptal co s tím ? Rád bych tu aplikaci používal :( Díky
  • 0

#433 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2010 - 17:52

Kolc napsal/a:
Nevim, jestli to muze byt uzitecne, ale stejny hw s OpenWIG spojeni navaze. Jeste jsem se nedopidil, ktery typ cartridge mam do OW stahnout, tak nevim, co se stane pak :)

Verzi PC. Jiné budou bez zvuků.
Vzhledem k OT prosím dále v tomto vlákně nerozvíjet.
  • 0

#434 foto-tapety.cz

foto-tapety.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2010 - 22:17

to Kolc : mám taky S5230 a modul Qstarz Q1000x a vývojová verze jede v pohodě..ale je fakt že s dřívějšíma verzema to zlobilo..aplikace se šíleně zpomalila a padala..ted ne....ale když jsem s vývojovou verzí zkusil modul Evolve GoTreXX tak to bylo taky zpomalené..nebo to mělo problémy modul nalézt a dost často ani nenašlo...podobné problémy dělal OpenWIG a pak se tam ošetřila ta komunikace přes BT a už je to OK....jediná aplikace která fungovala na všech modulech co jsem testoval..byla Jmap ...ta šlapala no problémo...nemám teda S5230 od Vodafonu...ale to nehraje roli protože jsem to na Vodafonáckém testoval taky (má ho manželka). Mě s mým modulem ted fungují všechny aplikce co pro navigaci potřebuji TrekBuddy, HandyGeocaching a OpenWig.
  • 0

#435 SAKULPOL

SAKULPOL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2010 - 22:54

Ahoj bude aplikace Handy Geocaching podporovat mapove podklady? ( klidne i online ) jak to ma Locify? Locify me neprirostlo k srdci :-), nacitani map co ted je v handy neni zrovna to prave orechove :-( tato funkce by byla super v Handy ... Dekuju Sakulpol
  • 0

#436 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2010 - 9:29

To Kolc: na OW bych ti doporucil si zkusit stahnout jak verzi pro PPC tak pro Oregon ---- a ZKUSIT. Ano ve verzi pro oregon nejsou zvuky, oproti tomu, zvuky se na nekterych telefonech nevejdou do "operacni pameti" a hra pada. Takze je lepsi mit obe verze a zkusit -- pokud ti verze pro PPC pojede bud rad, pokud ne pouzij tu pro Oregon
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#437 Poslednici

Poslednici

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2010 - 11:05

Nokia N70+ Nokia LD-3W + HG 3.5.1-r67. Pri zvoleni S bluetooth GPS vypise chybu: Sekce: searchDevices Druh:java.lang.NullPointerExc O Data:" .Ve verzi 3.5 pri teto volbe aplikace vytuhla. Mam neco spatne nebo je to chyba? Ve SmartCom mi normalne GPS modul funguje.
  • 0

#438 smajchl.bokovka

smajchl.bokovka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2010 - 20:02

ahoj poradite ? nejde mi spustit HandyGeocachingPorter instalace probehne v pohode , pak kdyz chci spustit hodito chybu ze nelze spustit. mam HTC snap.
  • 0

#439 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2010 - 14:07

Ahoj, objevil jsem takový malý problém, všechny FN co si vytvořím jsou po odeslání na GC.com o hodinu posunuty, viz přiložené obrázky (ta samá keš):

1. v mobilu:
Vložený obrázek
2. v PC.
Vložený obrázek


Předpokládám, že to bude kvůli té přiblblé změně času na letní. Nedalo by se s tím něco udělat prosím?

Dík Werki.
  • 0

LG G6 + c:geo + OSM


#440 JotT

JotT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2010 - 15:44

2Werki: A nemuze to treba souviset se spatne nastavenym casovym pasmem v tvem profilu na GC.com? Your Account Details -> Time Zone
  • 0
-=JotT=-




5 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 5 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama