Přejít na obsah


Fotka

Handy Geocaching = java aplikace určená pro geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1646 odpovědí na toto téma

#441 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2010 - 18:32

Werki, JotT: Pravdu nemáte ani jeden. Groundspeak má tam chybu, resp. neakceptuje časové zóny. Ve Field notes je čas reprezentován v ISO 8861, např 2010-04-01T10:55:22z, kde to z označuje Zulu, tedy vojenský název pro GMT, tedy časová zóna 0. Groundspeak práci s časovými zónami nejspíše nepodporuje, i když všechna zařízení s podporou Field notes posílají čas v časové zóně 0. Každopádně, pokud dáš Compose Log, tak tam je již čas správně. Zkusím to nadhodit do fóra na GC.com. SAKULPOL: Je to v plánu...
  • 0

#442 I3oris

I3oris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2010 - 19:12

Po najnovsich upravach na geocaching.com nejde online stiahnut Napoveda - hint :(
  • 0

Garmin 550 + Galaxy S4 / iPhone 4S & Geocaching Live


#443 SAKULPOL

SAKULPOL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2010 - 20:04

Arcao: diky budu se tesit Hlasim stejny problem nejde stahnout napoveda u kesek. :-(
  • 0

#444 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2010 - 20:04

to s tou nápovědou opraveno... http://code.google.c...es/detail?id=16
  • 0

#445 I3oris

I3oris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2010 - 20:26

Vdaka za promptnu opravu, Napoveda uz funguje, overene priamo v terene ;)
  • 0

Garmin 550 + Galaxy S4 / iPhone 4S & Geocaching Live


#446 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2010 - 17:37

Nová vývojová verze 3.5.1-r68, kde je vyřešeno vyhledávání BT zařízení (viz hlášení od Poslednici) a zmenšeno písmo v TextArea (text nápovědy, listingu a chybových hlášení).

http://code.google.c.../downloads/list
  • 0

#447 hi.petr

hi.petr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2010 - 20:29

Arcao napsal/a:
Nová vývojová verze 3.5.1-r68, kde je vyřešeno vyhledávání BT zařízení (viz hlášení od Poslednici) a zmenšeno písmo v TextArea (text nápovědy, listingu a chybových hlášení).

http://code.google.c.../downloads/list


Bohužel ani nová verze nezobrazuje trackovatelné předměty. A pak mám kosmetický dotaz: Byl by velký problém sjednotit pozici tlačítka Zpět? Nepřijde mi zrovna šikovný, že se stěhuje zprava doleva a naopak. Žít se s tím ale dá, kdyby to teda nešlo. A na to menší písmo si holt vezmu silnější brejle :). Ale jinak díky.
  • 0

#448 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2010 - 0:54

Tak od Destila jsem dostal k dispozici server API. Tak jsem ho přesunul k sobě a zároveň opravil dvě dlouhotrvající chyby: 1. Nezobrazování trackovatelných předmětů v náhledu keše 2. Nezobrazení více než 5 logů. Také jsem trochu upravil výpis listingu, který je v novém TextArea daleko čitelnější. Toto se z důvodu změny adresy serverového API projeví v HG 3.5.1-r69. Ve stabilní to bude v připravované HG 3.5.1, která vyjde v brzké době. PS: S tou velikosti písma v TextArea to ještě pořešim...
  • 0

#449 foto-tapety.cz

foto-tapety.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2010 - 8:50

Otestoval jsem vývojovou verzi r69 na Samsung S5230 a BT modul Qstarz 1000X a funguje perfektne...to menší písmo je naopak super...je to krásně přehledné...ale je jasny že pro lidi se slabši zrakem a mensim displejem to muze byt problem..vyresila by to moznost prepnout si to v nastaveni podle toho co komu vyhovuje. Díky za super softik.
  • 0
Moje hobby www.foto-tapety.cz

#450 zasa

zasa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2010 - 9:56

U poslední vývoj. verze hlásím menší změnu k lepšímu u Nokie 3720 a modulu Evolve goTraxx. Po (při) vyhledávání už aplikace nespadne. Modul ovšem stále není schopna nalézt... :(
  • 0

#451 Kliford

Kliford

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2010 - 9:59

tak mě pro změnu nejde aplikace ani nainstalovat (W800i)
  • 0
Jak říkám, mlčím...

#452 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2010 - 11:46

Kliford: Nepřeinstalováváš to přes verzi 3.5? Ono totiž nejde přeinstalovat podepsanou verzi nepodepsanou. Musíš tu verzi 3.5 nejprve odinstalovat.
  • 0

#453 Kliford

Kliford

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2010 - 11:58

Arcao: Aha, sorry, máš pravdu, už to jede. Ale víte co je na tom úplně nejzajímavější? Že tuto věc jsem požadoval po Kruchovi - výrobci TrekBuddyho na foru TrekBuddyho.

A taky mě napadla věc, jak jistě víš K750 nemá moc rozměrný displej a tak by se mohlo provést to, že celý obsah GPX by byl provedený ve formátu jako seznam, tudíž menší písmo,možnost nastavit bílé pozadí. teďka se tam vleze 8 řádků, v seznamech 10+menší písmo,tzn. více informací.

A hele na co nenarazím tady v HG o 4 dny později. Chlapi,vy mi čtete myšlenky :D
  • 0
Jak říkám, mlčím...

#454 zasa

zasa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2010 - 12:05

Jak je vlastně prosím z exportem do oblíbených přes GPX? Funguje? Mé dva mobily totiž načítají, načítají, ale ani po několika hodinách nic nenačtou... :|
  • 0

#455 Shida

Shida

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2010 - 12:14

to zasa: Mi to dělalo taky, zkoušel jsi to projet tím makrem v GeoGetu?
  • 0

#456 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2010 - 12:20

zasa: Pošli mi to GPXko, já se na to mrknu. arcao@arcao.com
  • 0

#457 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2010 - 12:24

Jemnost zobrazeni listingu je parada, tak se mi to moc libi. Jen mozna malicky bug je, ze pokud na Nokii 5800 dojedu na konec listingu, samo mi to skoci na jeho zacatek, coz je malicko neprakticke... Ale jinak jak rikam, zase krok dopredu, diky.
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#458 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 455 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2010 - 15:51

Colonel74 napsal/a:
Jemnost zobrazeni listingu je parada, tak se mi to moc libi.
...

Ještě jeden malý problémek: na N6300 se mi přes text zobrazuje v levém horním rohu "E" ve čtverečku (asi symbol spojení), takže první asi dvě písmena textu jsou překrytá a nečitelná. U hintu by to mohlo někdy vadit.
Jinak velký dík.:)
A co "další logy..."? Pořád to nefunguje
  • 0

#459 ados

ados

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2010 - 16:04

Čus! Mám Nokii N70 s rozlišením 178x220 a HG 3.5.1 a na obrazovce GPS signál mi údaje (počet NMEA, GSV, GGA atd) překrývají rychlost, souřadnice a ještě cosi. Tak si říkám, že by nebylo špatné hodit tyto údaje na druhou stránku, takže by byl GPS signál rozdělený na dvě obrazovky. Pro mobily s menším rozlišením displayem by to byl lepší;) Dík. Ádos
  • 0

#460 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2010 - 21:26

Arcao napsal/a:
Werki, JotT:
Pravdu nemáte ani jeden. Groundspeak má tam chybu, resp. neakceptuje časové zóny. Ve Field notes je čas reprezentován v ISO 8861, např 2010-04-01T10:55:22z, kde to z označuje Zulu, tedy vojenský název pro GMT, tedy časová zóna 0. Groundspeak práci s časovými zónami nejspíše nepodporuje, i když všechna zařízení s podporou Field notes posílají čas v časové zóně 0. Každopádně, pokud dáš Compose Log, tak tam je již čas správně. Zkusím to nadhodit do fóra na GC.com.


Tak, jsem napsal až neuvěřitelně dlouhej příspěvek o tom jak mi to nefunguje a proč nechápu v čem je chyba a teď koukám, že na GC.com mám nastavenou zonu Prague, ale nemám zaškrtnutou fajfku "Adjust for Daylight Savings Time", takže tím to asi celé bude. Nojo vlastní blbost. :)

Když už jsem, ale v tom otravování :|, tak mám stejný problém jako dr.vota, nové zobrazení listingu a hintu je super, ale Nokiím se v levém horním rohu zobrazuje indikátor připojení vždy úplně nad vším, takže to zakrývá v případě 5500, začátky prvních dvou řádků, viz. fotky. Když je to dlouhé slovo tak je to v pohodě, ale v případě něčeho kratšího se špatně odhaduje co je napsáno. Musím říct, že mě mile překvapil rovnou funkční noční režim stejně jako u "šipky", protože to byla jedna z prvních věcí co mě napadla když jsem viděl tu bílou záři. :)

Vložený obrázek Vložený obrázek

Ještě, jak píše ados, tak to, že je funkce GPS signál nějak rozházená jsem si všiml také, ale už to bude několik verzí HG zpět...

Nově přidaný odkaz na GC.com je šikovný, bohužel mi nějak nefunguje, ale to bude problém spíš u mě. S tím odkazováním na všechno možné pořád bojuju i v jiných aplikacích...

Doufám, že neotravuji nějak moc a rovnou se pro jistotu omlouvám. :) Arcao DÍKY, HG byl perfektní od začátku, ale po tvých úpravách je to LUXUSNÍ nástroj pro téměř každý mobil.
  • 0

LG G6 + c:geo + OSM





3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama