Přejít na obsah


Fotka

Handy Geocaching = java aplikace určená pro geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1646 odpovědí na toto téma

#461 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2010 - 11:37

O tom znaku překrývající text vím, sám mám Nokii N73 :) Bohužel se toho nedá rozumným způsobem zbavit, takže jedině posunout řádky (buď přidat nějaký header a nebo na pevno na začátek přidám dva řádky.) nebo odsadit první dva řádky s tím že na pravo může text přetékat mimo obrazovku. Ale přidáním dvou řádků na začátek mi přijde nejschůdnější....
  • 0

#462 Jirgi

Jirgi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2010 - 13:16

Zdravím Arcao. Mám malou prosbu. Více než GPX soubory používám LOC soubory z GC.com. Byla by možnost naprogramovat import i z LOC souboru?
  • 0

#463 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2010 - 14:13

Jirgi, no teoreticky ano, ale LOC soubory neobsahují všechny informace, které jsou vidět při náhledu keše v HG. A ani neobsahují informaci o typu keše, takže po importování by asi měli ikonku Tradicionálky. Prostě náhled keše by byl dost osekaný z hromadou prázdných položek.
  • 0

#464 dema

dema

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2010 - 15:52

zasa napsal/a:
Jak je vlastně prosím z exportem do oblíbených přes GPX? Funguje? Mé dva mobily totiž načítají, načítají, ale ani po několika hodinách nic nenačtou... :|

ahojte, mam podobny problem. importujem gpx subor s 200 keskami zo skrysotlace a tiez nacitava dlho a nic, stale len nacitava. ked som vsak skusil dat naimportovat jednu kesku v gpx stiahnutu z gc.com od premium uzivatela tak ju naimportovalo. asi zrejme by som mal hladat pricinu v tom gpx-ku ze? je tam nejaky limit kolko kesi moze hg nacitat?
  • 0

#465 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2010 - 16:08

zasa napsal/a:
Jak je vlastně prosím z exportem do oblíbených přes GPX? Funguje? Mé dva mobily totiž načítají, načítají, ale ani po několika hodinách nic nenačtou... :|

Mám ten stejný problém s načítáním GPX a zatím jsem přesvědčená o tom, že problém je diakritika. GPX ze zahraničních keší mi to totiž načetlo, ale zopakovat totéž s českýma se mi nikdy nepovedlo.
  • 0

#466 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 455 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2010 - 16:27

Arcao napsal/a:
...
Ale přidáním dvou řádků na začátek mi přijde nejschůdnější....

Mne tohle řešení napadlo taky, asi by to bylo nejjednodušší a nejlepší
  • 0

#467 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2010 - 16:38

Pošlete mi ty GPX soubory, které vám to nenačítá, já se na to mrknu. Takhle vám nic rozumného neporadím... PS: E-mail: arcao@arcao.com
  • 0

#468 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2010 - 17:10

Teď jsem při čtení listingu objevil malinkou chybičku, HG si neporadí se znakem "Š" místo toho vypisuje entitu.
  • 0

LG G6 + c:geo + OSM


#469 Jirgi

Jirgi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2010 - 10:03

Arcao napsal/a:
Jirgi, no teoreticky ano, ale LOC soubory neobsahují všechny informace, které jsou vidět při náhledu keše v HG. A ani neobsahují informaci o typu keše, takže po importování by asi měli ikonku Tradicionálky. Prostě náhled keše by byl dost osekaný z hromadou prázdných položek.


Chápu. Pro moje účely jít za šipkou by to stačilo až nad hlavu. Takhle to hrkám ještě přes geoget pro převod na gpx přes tvoje makro (nevím jestli je jednodušší způsob převodi loc na gpx).
Jsem v nicotné menšině a životně důležité to pro mě není. Takže to klidně hoď za hlavu. Já jen řešil odpadnutí jednoho kroku při importu do mobilu. Každopádně dík za reakci.
  • 0

#470 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2010 - 18:12

Nová vývojová verze HG:

* Prvek TextArea je nyní použit i na Logy keší.
* Do TextArea jsou přidány na začátek dva řádky, aby u Nokií symbol spojení nezakrýval text.
* GPX import nyní akceptuje i novější verzi GPX souboru s atributy (viz problémy nenačítání některých GPX souborů).
* V Signálu byli odstraněny výpisy počtu NMEA zpráv - nevešli se na malé displaye.
* U signálu družic jsou zvýrazněny družice WASS / EGNOS / MSAS, pokud je použito zpřesnění DGPS.

Kompletní seznam změn stabilní vs vývojová.

Odkazy ke stažení hledejte na obvyklém místě.
  • 0

#471 Vrbina

Vrbina

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2010 - 10:09

Ahoj, mám v telefonu HG i Locify, ve většině případů upřednostňuji HG, jediné, co mi v něm na rozdíl od Locify chybí, je možnost uložit kešku jako bod zájmu do nokia map. Nešlo by to zabudovat i do HG? Jinak super aplikace, funguje rychle a spolehlivě, díky!
  • 0

#472 BakerFT

BakerFT

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2010 - 11:16

Zdravím. HG je vynikající aplikace a používám jí primárně a moc za ní děkuji. Jen mi blbne jedna věc s kompasem a nevím jak se jí zbavit. Zkoušel jsem to už na Nokia N95, E75 a nyní E72, s modulem (3 různé kusy od Nokie) i s interní GPS. Kompas mi stále lítá dokola, pokud se nějakou dobu pohybuji, tak se krapet ustálí, ale jakmile zastavím nebo zpomalím, tak začne opět lítat a na dohledání místa je značně složité ho pochopit :). Kolega má Nokii 6300 s též Nokia modulem a jemu kompas drží polohu jak víno. Nesetkal jste se někdo prosím s tím problémem?? U E72 nyní používám převážně interní GPS. Díky moc za pomoc. BakerFT (Jindra)
  • 0

#473 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2010 - 14:39

V posledni vyvojove verzi kdyz si dam zobrazit kesku ulozenou v oblibenych, program okamzite spadne...A import GPX samozrejme pada stale...Nokia 5800
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#474 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2010 - 21:06

Nová vývojová verze HG-3.5.2-r72:

- plná podpora GPX 1.1 a nestandardních hodnot v GPX souboru (export ze Skrýšotlače)
- podpora importu LOC souborů, ale s omezeními (není známa většina informací o keši kromě názvu keše, souřadic a GC kódu. Další informace je možné dotáhnout z internetu přes Obnovit).
- předěláno pojmenování waypointů při stahnutí z internetu nebo GPX importu (nyní mají název <název_keše>-<název_waypointu>)

Odkazy ke stažení hledejte na obvyklém místě.
  • 0

#475 wadesss

wadesss

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 6:55

Handy Geochaching se stal mou nejoblíbenější aplikací pro odlov,musím fakt pochválit.Jen mi chybí jedna pro mne důležitá věc.Pokud by šlo udělat vyhledávání v oblíbených.Pak bych přímo vrněl blahem.Díky za skvělou práci.
  • 0

#476 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 11:14

Diky za dalsi vyvojovku. Otevreni z oblibenych uz je v poradku, funguje (v minule verzi koncilo padem). Import z GPX samozrejme stale pada, stale pada...
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#477 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 11:22

HG už nepoužívám, je vidět že udělal zase další kus cesty. Hodně zdaru pro další vývoj, je to určitě nejlepší aplikace pro telefony co existuje. S aplikací na iPhone se nedá srovnávat...
  • 0

#478 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 11:35

Jen tak at se daří :-) HG je BEST aplikace na mobily ;-) Děkuju za všechny za skvělý vývoj ;-)
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#479 Martuska

Martuska

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 12:28

Můžu se zeptat jaký je rozdíl mezi Locify a Handy?? Navíc jsem si myslela, že Handy už nepokračuje v vývoji. S Locify jsem byla spokojená, ale po nainstalovaní nového FW na telefon se mi nějak nedaří ho dát do provozu.
  • 0

#480 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 12:57

Martuska: http://lab.arcao.com...andygeocaching/
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama