Přejít na obsah


Fotka

Handy Geocaching = java aplikace určená pro geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1646 odpovědí na toto téma

#481 I3oris

I3oris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2010 - 13:43

Podobny problem ako hlasi Witko&Wendy mam aj ja, ale v pripade ze dam Ulozit Field note. Vyskytuje sa len obcasne, ale ked, tak pomoze len natvrdo zhodit aplikaciu a znova do nej vstupit. Field note zostane ulozena.
  • 0

Garmin 550 + Galaxy S4 / iPhone 4S & Geocaching Live


#482 bihi75

bihi75

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2010 - 7:21

Super, ze sa pokracuje vo vyvoji HG, pouzivam ho primarne a som velmi spokojny. Ale ako uz niekto spominal, bolo by fajn, keby sa dalo vyhladavat v oblubenych,lebo ked ich tam mam vela a mam sa preklikat k nejakej v strede zoznamu tak... :( No a este jedna vec co mi robi: ked oznacim viac ako 3 kesky v oblubenych na vymaz, vymaze ich, ale aplikacia nasledne skonci s chybou. Ale to je skor len taka chybicka krasy, az tak velmi mi to nevadi.B)
  • 0

#483 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2010 - 13:58

Můžete někdo s Nokií 5800 XM otestovat, zda poslední 3.5.2-r73 stále padá?

http://code.google.c...es/detail?id=18
  • 0

#484 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2010 - 21:03

Zatim se zda byt vse ok, dal jsem mu schroustat gpx s asi tisicovkou kesi, nejen ze nespadnul, ale kese opravdu nahral :) To jsou veci..diky za vyreseni (pravdepodobne) tohoto vlekleho bugu :)
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#485 poetka

poetka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 7:33

Navrh na funkci HG: Nebylo by mozne pridat do menu funkci neco jako "Odpojit/Pripojit GPS" ? Vysvetleni: Paralerne s HG mam v telefonu zapnuty SmartCom GPS - mapovy podklad. Ten, umoznuje "zapnout/vypnout" GPS signal (pres tlacitko v menu), aniz bych musel aplikaci ukoncit. Tento "uvolneny signal" se chytne pri spusteni HG - abych napr. videl vzdalenost od cache... Pote, abych dostal GPS signal zpet na mapy tak HG musim ukoncit. Kdyby v HG bylo nejake prepinadlo zapnuti/vypnuti signalu (jako u Smartcom GPS), tak by pro me bylo rychlejsi a jednodussi vyuzivat obou aplikaci zaroven. Obe by bez problemu bezeli na pozadi telefonu a prepinani mezi nimi bylo opravdu rychle. Technicky netusim jak je to narocne na zprovozneni ci zda to je vubec mozne u HG.
  • 0

#486 I3oris

I3oris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 7:41

Na Nokii je mozne zdielat GPS signal pre rôzne aplikacie. Ja mam bezne spustene tri naraz: HG, SmartGPX a niekedy aj Geocaching Live. A nerobi to ziadny problem. Takej presile väcsinou keska neodola ;)
  • 0

Garmin 550 + Galaxy S4 / iPhone 4S & Geocaching Live


#487 poetka

poetka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 8:02

I3oris napsal/a:
Na Nokii je mozne zdielat GPS signal pre rôzne aplikacie. Ja mam bezne spustene tri naraz: HG, SmartGPX a niekedy aj Geocaching Live. A nerobi to ziadny problem. Takej presile väcsinou keska neodola ;)


Zajimave, toto jsem vubec netusil. Jakym zpusobem lze nastavit sdileni signalu ?

Mam Nokii E51 + externi BT Evolve GPS modul. Je mozne sdileni signalu i z ext. GPS ?
  • 0

#488 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 8:06

Tak, tak. Pokud si na Symbianu GPS v HG připojíš jako interní (a jedno, jestli máš opravdu interní GPS nebo GPS připojený přes bluetooth), tak dokáže GPS spojení sdílet mezi více aplikací.
  • 0

#489 poetka

poetka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 8:14

Arcao napsal/a:
Tak, tak. Pokud si na Symbianu GPS v HG připojíš jako interní (a jedno, jestli máš opravdu interní GPS nebo GPS připojený přes bluetooth), tak dokáže GPS spojení sdílet mezi více aplikací.


Bezva, odpoledne vyzkousim. Interni pripojeni BT GPSky me opravdu nenapadlo.

Diky za upozorneni :>
  • 0

#490 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 773 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 9:24

poetka napsal/a:

Arcao napsal/a:
Tak, tak. Pokud si na Symbianu GPS v HG připojíš jako interní (a jedno, jestli máš opravdu interní GPS nebo GPS připojený přes bluetooth), tak dokáže GPS spojení sdílet mezi více aplikací.


Bezva, odpoledne vyzkousim. Interni pripojeni BT GPSky me opravdu nenapadlo.

Diky za upozorneni :>

Hlavně nezapomen v nastavení SmartComGps u volby use internal gps nastavit volbu ano.
  • 0

#491 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2010 - 16:53

Vypadá to, že aplikace na N5800XM konečně FUNGUJE, a to bez jakéhokoliv problému!
Import GPX (225 keší, smazáno, pak 126 keší) plus ručně zadáno 5 keší bez pádu aplikace, no a navigace na keš taky bez potíží.
Pravda, zkoušel jsem to krátce, ale vypadá to dobře.

Tedy díky za super vychytávky, konečně funkční věc!
  • 0

#492 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2010 - 19:20

Mozna uz se to tu nekde resilo ---proc mam nekdy vzdalenosti k nejblizsim kesim v majlich a nekdy v kilometrech ???? -- pri "sipce" uz je to OK
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#493 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2010 - 20:46

Dobesch: S tim se obcas setkavam taky, taky by me to zajimalo ;) Arcao: Tak r73 na N 5800 XP konecne slape jak ma. Zkusil jsem import nekolika GPX, zadany bod, cist listing apod. a nespadnula ani jednou. Mas muj obdiv. Diky! ;)
  • 0

#494 daliborf

daliborf

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 8:36

> proc mam nekdy vzdalenosti k nejblizsim kesim v majlich a nekdy v kilometrech ? S timto jsem se setkal naposled nekdy pred rokem. Mile se ukazaly ve chvili, kdy prihlaseni na srv geocaching.com vyprsel timeout. Jinou souvislost jsem nenasel.
  • 0

#495 hi.petr

hi.petr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 9:38

daliborf napsal/a:
> proc mam nekdy vzdalenosti k nejblizsim kesim v majlich a nekdy v kilometrech ?
S timto jsem se setkal naposled nekdy pred rokem. Mile se ukazaly ve chvili, kdy prihlaseni na srv geocaching.com vyprsel timeout. Jinou souvislost jsem nenasel.


Taky se mi to stává. A taky v tom momentě ukazuje i nalezený keše. Nejspíš to fakt bude vypršením session. Zatím to řeším vypnutím a zapnutím HG.
  • 0

#496 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 14:28

Ano, je to způsobeno vypršeným session. Zkusim s tím něco udělat...
  • 0

#497 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 14:59

Arcao napsal/a:
Tak, tak. Pokud si na Symbianu GPS v HG připojíš jako interní (a jedno, jestli máš opravdu interní GPS nebo GPS připojený přes bluetooth), tak dokáže GPS spojení sdílet mezi více aplikací.


BB8900 se chová stejně. Paralelně mi běží GPSLogger a HGAC a bez problému. Domá se pak dívám, jak jsem se motal kolem keší a nacházel/nenacházel...
  • 0

#498 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2010 - 19:13

Ahoj, dneska jsme narazil na to, že se nalezené kešky zobrazují jako tradiční...
  • 0

LG G6 + c:geo + OSM


#499 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2010 - 23:48

Při dnešním kešování jsem na razil na další drobnou chybičku... Když si v Oblíbených dám nový bod a zadám mu ručně souřadnice tak když jsou souřadnice třeba N 50° 09.123, ale já je zapíšu jako N 50° 9.123, tak mě po uložení a ve chvíli kdy dám navigovat zmizí šipka (jen problikne po otevření obrazovky) a místo vzdálenosti se ukazuje jen 0, ale v hlavičce se pořád zobrazuje název bodu, popřípadě "není signál...". U východní souřadnice jsme to nezkoušel, ale dělá to jen mě nebo to je obecný problém?
  • 0

LG G6 + c:geo + OSM


#500 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2010 - 2:46

Já používám Samsung B3410 a tato aplikace (v.3.5.) mi běží taky,ač tuším není pro Samsungy přímo podporovaná. Jediné mouchy vidím v tom,že se obraz nepřetáčí, když vysunu klávesnici (aplikace na to samozřejně není asi "stavěna"), odmítají se mi smazat oblíbené položky (tlačítko "reaguje"- zabarví se označením,ale nic se nestane,je to zamrzlé a musím aplikaci restartovat) a trucuje nahrávání více než 5 logů-netuším proč:-) Jinak je to super prográmek, používám ho jako berličku,když si něco zapomenu poznamenat, tak na jednorázovou akutní pomoc:) (používám bez připojení k GPS, mám svého Garmina)
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.




7 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 7 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama