Přejít na obsah


Fotka

Handy Geocaching = java aplikace určená pro geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1646 odpovědí na toto téma

#581 Marcio

Marcio

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 31 May 2010 - 11:12

Ahoj Arcao. Jsem moc rád, že ses chytil vývoje této skvělé aplikace. Stáhl jsem si poslední beta verzi, ale, žel, je pro mně nepoužitelná. Bugy: - po spuštění navigace a načtení satelitů zmizí šipka, zahlásí "Chyba aplikace" a program se ukončí - po zapnutí nočního režimu by se popisek měl změnit na "Denní" - klasika - tlačítko "zpět" je jednou tu na levé, tu na pravé straně - prosím sjednotit - chtělo by to popis, jak má fungovat kompas a jeho kalibrace. Každopádně Ti moc fandím! Díky. Telefon: Nokia N97 mini, poslední FW
  • 0

#582 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 31 May 2010 - 17:08

WitkoAWendy napsal/a:
Ahoj Arcao,prosím o radu. Nejde mi nahrát FN. Naskočí hláška: Nahrávám na GC.COM a po chvíli mi to napíše: špatně nastavené nebo nedostupné GPRS. Přitom mi to funguje.stáhnout nejbližší a listing mi taky jde a v jiných aplikacích mi to taky funguje správně. Co dělám špatně? Díky za odpověď.


Takže ta samá hláška, ale při pokusu stáhnout keše a to ať nejbližší, nebo podle klíčového slova. Pokud přeinstaluji tak to párkrát stáhne ale za chvíli zase stejná hláška.
  • 0

#583 Marcio

Marcio

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 31 May 2010 - 17:42

Tak jenom doplňuji, že navigace funguje při vypnutém el. kompasu, ale po vypnutí spadne, ovšem po opětovném spuštění už pak funguje korektně (ovšem bez použití kompasu).
  • 0

#584 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 31 May 2010 - 17:57

Marcio: 1) Já jsem psal, že ten kompas je potřeba vyzkoušet, protože takové zařízení s magnetickým kompasem nevlastním. 2) Vlastnost. 3) Někdy v budoucnu bude opraveno... majkeld: Je to v plánu, momentálně mám zkouškové, takže čas není. Sloup: Nevim jak funguje přesně A-GPS, takové zařízení nevlastním, ale aplikace by se měla připojovat jen v případě, pokud nejsou uloženy data v offline režimu. Data, která se vždy ukládají off-line (jsou dostupné i po restartu aplikace) jsou keš, hint keše a listing keše. Ostatní se vždy stahuje, repektive většina věci se uloží po stažení do paměti, a zůstanou tam do vypnutí aplikace. Jerrybike: Jo to STOP není až tak dokonalé, mrknu na to do další verze.
  • 0

#585 Marcio

Marcio

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 31 May 2010 - 18:09

Arcao: Chápu a prosím, neber to jako kritiku. Jsem ochoten aplikaci testovat a hlásit výsledky. S tím kompasem to asi nebude fungovat, dokud neproběhne jeho kalibrace, takže asi bude třeba do programu tuto funkci přidat.
  • 0

#586 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 31 May 2010 - 18:25

Ta funkce tam je, to je to textové pole Magnetická deklinace v Nastavení -> Kompas. Více: http://lab.arcao.com...jova-verze.html
  • 0

#587 Marcio

Marcio

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 31 May 2010 - 18:30

Jo taaak, takže se vlastně nemusí kalibrovat tak, jako např. v Ovi Maps. Už to chápu. V tom případě je škoda, že program padá a navigace podle šipky nefunguje... budu netrpělivě čekat na novou verzi ;-)
  • 0

#588 I3oris

I3oris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 01 June 2010 - 11:04

kullch napsal/a:
Tak doteď jsem handy geocaching nepoužíval.. :) teď jsem si ho prakticky sháněl kvůli FTFkám.. a na tu mapu se ptám z prostého důvodu.. když jsi třeba zrovna pryč od PC a pípne ti FTF, tak bych se rád podíval kde je, zda se tam chci vydat.. :)


Tak presne na toto co pises je idealny Geocaching Live Beta
  • 0

Garmin 550 + Galaxy S4 / iPhone 4S & Geocaching Live


#589 kullch

kullch

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 01 June 2010 - 18:34

I3oris napsal/a:

kullch napsal/a:
Tak doteď jsem handy geocaching nepoužíval.. :) teď jsem si ho prakticky sháněl kvůli FTFkám.. a na tu mapu se ptám z prostého důvodu.. když jsi třeba zrovna pryč od PC a pípne ti FTF, tak bych se rád podíval kde je, zda se tam chci vydat.. :)


Tak presne na toto co pises je idealny Geocaching Live Beta

dík za radu,mrknu na to... :) .. jak je na tom pls s datama? není to nějakej extra žrout? :)
  • 0

#590 I3oris

I3oris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 01 June 2010 - 19:40

no vzhladom na to ze to taha mapy online cez net, tak to zerie data celkom dost... Ale co keser neurobi pre FTF? ;)
  • 0

Garmin 550 + Galaxy S4 / iPhone 4S & Geocaching Live


#591 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 03 June 2010 - 0:54

Tak ke změně na GC.com. Co jsem tak zběžně koukal, jde snad vše kromě invetáře keše a dalších logů. Testoval jsem to se zapnutou češtinou na gc.com, pokud objevíte ještě něco, nezapomeňte upozornit.

PS: Ještě nefunguje Další funkce->TB/GC.

PS2: Tak pro anglickou mutaci gc.com by to mělo fungovat.
  • 0

#592 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5455 příspěvků(y)

Publikováno 03 June 2010 - 11:39

Arcao napsal/a:
...jde snad vše kromě invetáře keše a dalších logů. Testoval jsem to se zapnutou češtinou na gc.com, pokud objevíte ještě něco, nezapomeňte upozornit.
PS: Ještě nefunguje Další funkce->TB/GC.
...

Mám tomu rozumět, že se zapnutou češtinou tyhle funkce nefungují a fungují jen pro anglickou verzi?
Aby bylo jasno :)
  • 0

#593 Marcio

Marcio

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 03 June 2010 - 12:58

Arcao: Ještě k té navigaci s použitím kompasu: Vůbec nejlepší by asi bylo, kdyby se zobrazovaly 2 šipky, z toho ta dolní by byla podle pohybu GPS a ta horní podle kompasu. Tím by se eliminovaly případné nepřesnosti. Opravdu na to čekám napjatý jako struna! ;)
  • 0

#594 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 03 June 2010 - 21:54

dr.vota: No projel jsem to a opravil pro angličtinu, ale teoreticky by ty nové opravy neměli být závislé na použitém jazyku. Před úpravami jsem tam měl zapnutou češtinu a fungovalo vše kromě toho co jsem napsal. Možná jen u češtiny budou dělat potíže odchytávání chybových hlášení z gc.com.
  • 0

#595 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2010 - 9:48

Teď by to mělo fungovat i s českou mutací GC.com. Kdyby nechodilo, tak se ozvěte.
  • 0

#596 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2010 - 9:58

GC kód keše?
  • 0

#597 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2010 - 10:22

Nějak sem hledal ale nenašel. Dá se v HG použít offline mapa? Jestli to někde je tak sry
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#598 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2010 - 10:32

Momentálně nedá. Respektive momentálně umí jen slepou mapu.
  • 0

#599 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2010 - 10:38

Ok Díky.
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#600 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 04 June 2010 - 13:30

Ahoj, mám fakt radost, že HG funguje na N5800XM naprosto dokonale. Jen ještě maličkost - nešlo by v Oblíbených dodat funkci "Označit vše"? Jedná se mi o to, abych mohl označit všechny kešky naráz a vyklikat si pak ty, které označit nechci a pak ostatní smazat - protože mezi všemi mám i nějaké vyluštěné mysterky ručně zadané a když chci aktualizovat seznam tradiček natahaných z PQ, musím ručně označit všechny keše a vynechat ty, které smazat nechci... a je to někdy docela "hustodrsný" (krásné slovo, které jsem před časem četl...). Díky.
  • 0




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama