Přejít na obsah


Fotka

Handy Geocaching = java aplikace určená pro geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1646 odpovědí na toto téma

#621 Marcio

Marcio

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 18:31

Je mi lito, ale stale beze zmen. Nevzdavej to ;-)
  • 0

#622 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 18:42

Marcio: To byla odpověď na WitkoAWendy. Až teď jsem si všimnul, že si posílal odpověď ještě přede mnou. Ale i tak jsi mě nepotěšil....
  • 0

#623 tamagoci

tamagoci

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2010 - 10:58

Nainštaloval som si do mobilu verziu 3.5.2. predtým som používal 3.2.5. Ako dostanem Oblíbené zo starej do novej verzie? Súbory mám zazálohované.
  • 0

#624 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2010 - 17:00

Ahoj, stala se mi taková možná trochu záhada. :) Byli jsme na serii cesta a všechny keše mi HG nalezl a zobrazil bez problému, ale když jsem si chtěl otevřít keš "Cesta 1" (GC291GT), tak mi HG vyhodil hlášku co je přiložena v příloze. Další následující keše otevřel opět bez problému.
Pak už tu mám jen takový menší detailek, že HG nezobrazuje v listingu velké Š. Ukázka na druhém obrázku. Jendná se o keš GC254TH

Vložený obrázek Vložený obrázek

EDIT: používám poslední vývojovou verzi co je na google code nebo aspoň myslím :), je to ta už s nějakou podporou kompasu, ale bez projekce.
  • 0

LG G6 + c:geo + OSM


#625 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 10:06

Ahoj, omlouvám se, že otravuji tak často, ale narazil jsem na další drobnosti. U keší nahraných z GPX se v hlavičce zobrazuje nápis "archived" a pak Where I go keše se zobrazují jako tradičky a vlastní keše dělají totéž. Pokud to je jen otázkou ikonky, tak by mi stačilo někam uložit originál nějaké jiné a já bych to klidně přemaloval. Díky. Werki.
  • 0

LG G6 + c:geo + OSM


#626 svetylecko

svetylecko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 13:47

Werki napsal/a:
Ahoj, stala se mi taková možná trochu záhada. :) Byli jsme na serii cesta a všechny keše mi HG nalezl a zobrazil bez problému, ale když jsem si chtěl otevřít keš "Cesta 1" (GC291GT), tak mi HG vyhodil hlášku co je přiložena v příloze. Další následující keše otevřel opět bez problému.


Vložený obrázek Vložený obrázek

EDIT: používám poslední vývojovou verzi co je na google code nebo aspoň myslím :), je to ta už s nějakou podporou kompasu, ale bez projekce.


Mám stejný problém, v terénu mi přibližně čtvrtina keší píše identickou chybu
  • 0

#627 kullch

kullch

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2010 - 22:50

mam takový problém s handy.... GPSku mam integrovanou v mobilu (Nokia 5800XM), takže tudle volbu zadávám i při spouštění handyho.. no a problém je v tom, že přes handyho nechytám žádný signál, i když stojím kdekoli s výhledem.. no a divný je to, že s Garminem XT signál chytám... nevíte někdo,v čem by mohl být háček? :) dík
  • 0

#628 bucifal-cz

bucifal-cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 15:44

Prosím,půjde tato aplikace na Androidu?Chci přejít z nokie na HTC právě.Děkuju za radu
  • 0

#629 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2010 - 8:47

bucifal-cz: Tak to ti nepovím, netestoval jsem to, android zařízení nevedu. Ale na Androidu bych spíš šel do c:geo. Dá se stáhnout přímo z marketu.
  • 0

#630 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2010 - 8:49

Werki, svetylecko: Trochu jsem si s tím hrál a mělo by to být lepší. Ten problém s češtinou by měl být opravený.
  • 0

#631 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2010 - 10:38

Arcao napsal/a:
Werki, svetylecko: Trochu jsem si s tím hrál a mělo by to být lepší. Ten problém s češtinou by měl být opravený.


Ahoj, perfektní, ta zmiňovaná keš už funguje :), bohužel jsem narazil opět na další: GCR5D1 :( Ale co je pozitivní, tak pokud si dělám přípravu doma a nahraji ji z GPX a pak dám v HG Obnovit, tak ji to načte bez problému. V popisu chyby je jen rozdíl v té závorce kde je jiná velikost "(... 48769997 bytes)" a dole na konci je jiná hodnota a to 363 místo 777.


...mimochodem s těma ikonkama to asi nebude, tak jednoduché jak si myslím co? :(
  • 0

LG G6 + c:geo + OSM


#632 cz.mikes

cz.mikes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2010 - 12:28

Pls. : Zkoušel jste někdo rozeběhnout HG na telefonu LG KP 500 cookie ?
  • 0

#633 Doly

Doly

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2010 - 18:35

Mám stejnej problém jako Werki a svetylecko. Dnes jsem takto načetl 2 ze 7 keší. Je to velká škoda :( . Program je super akorát tato chyba se nějak nyní začala projevovat.
  • 0

#634 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2010 - 17:35

Ahoj, tak u mé E52 se objevila taky chybová hláška :( , jakou má Werki a svetylecko. Jen je rozdíl v : <b>777</> , u mě je tam <b>363</b>. Prosím Tě, Arcao, už jsi se tím zabýval?
  • 0

#635 Filip Pecha

Filip Pecha

    Filip Pecha

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2010 - 20:46

mám nokii n97 a mám s rozjetím handygeocaching docela problém - zkušel jsem podepsanou i nepodepsanou verzi a pokaždé mi funguje jen po první zapnutí po instalaci - při dalším zapnutí získá souřadnice dle GPS ale již se jí nepodaří přihlásit ne gc.com :(
  • 0

#636 rudiik

rudiik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2010 - 21:41

Zdravim Arcao,
tak dneska jsem zkousel posledni vyvojovku r76 i kdyz tam nebyla reportovana zadna zmena, ktera by mohla souviset s mym problemem a ve finale jsem zjistil, ze se GPS po nejakem case objevi pri nastaveni obecne GPS se sekundovou aktualizaci. Takze solved :-)

rudiik napsal/a:
Zdravim, nemate nekdo zkusenost s Handygeocaching na Nokii 7230 nebo na necem podobnem se Series 40 OS? Aplikace jede, ale nedari se mi najit GPS....


  • 0

#637 SAKULPOL

SAKULPOL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2010 - 21:49

Ahoj a jaky gps modul pripojujes k telefonu? prvne gps modul sparuj s telefonem, spust Handy ... potom se chytne gps modul
  • 0

#638 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 13:40

Ahojte, na doporuceni v jinem vlaknu jsem si aplikaci nainstaloval a uspesne rozchodil. Potrebuji ji primarne pro prohlizeni offline listingu a logovani nalezu. Podarilo se mi naimportovat PQ. A ted s cim bych potreboval pomoct. Ani po dlouhem laborovani s moznostmi, hledani v napovede a na foru nevim jak v importovanych oblibenych vyhledavat?? Mam tam 500krabek a ted jsem se dostal podle navigace k nejake, tak si chci rychle zobrazit jeji listing, pripadne si ji oznacit pomoci FN jako ulovenou. Jak ji vyhledam? Diky za odpoved, verim ze jsem neco prehledl.
  • 0

#639 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 15:44

Ok dekuji za odpoved. V tom pripade je HG pro offline kesovani prozatim nepouzitelny. Primlouvam se za vyhledavani v seznamu oblibenych - at uz podle nazvu, nebo by mne osobne stacil i GCkod. Inspiraci lze vzit ze SmartGPX, ktery se prave snazim necim docasne nahradit.
  • 0

#640 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 16:41

WitkoAWendy napsal/a:

LukasX napsal/a:
Ahojte,
na doporuceni v jinem vlaknu jsem si aplikaci nainstaloval a uspesne rozchodil. Potrebuji ji primarne pro prohlizeni offline listingu a logovani nalezu. Podarilo se mi naimportovat PQ. A ted s cim bych potreboval pomoct.

Ani po dlouhem laborovani s moznostmi, hledani v napovede a na foru nevim jak v importovanych oblibenych vyhledavat??

Mam tam 500krabek a ted jsem se dostal podle navigace k nejake, tak si chci rychle zobrazit jeji listing, pripadne si ji oznacit pomoci FN jako ulovenou. Jak ji vyhledam?

Diky za odpoved, verim ze jsem neco prehledl.

vyhledávat nelze. Jediné tak že to prostě prolistujes šipkou dolů. Já vím pakarna.zatím to nejde ale myslím že Arcao na něčem už pracuje.

¨

Stačilo by kdyby se třeba "2" a "8" posunovalo aspon po deseti.
To je na naprogramování možná lehčí :)
A třeba ne protože tomu prd rozumím :D
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama