Přejít na obsah


Fotka

Handy Geocaching = java aplikace určená pro geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1646 odpovědí na toto téma

#261 EvelinaO

EvelinaO

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 17:48

Tak já hlásím ještě jeden problém HGAE na Nokii 6700. Objevoval se už před aktualizací firmware na 10.50, jen jsem doufala, že aktualizace pomůže i tu a bohužel nepomohla :( Při volbě z oblíbených na mapy.cz se bohužel neukáže mapa, ale text: seznam.cz chyba omlouvAAme se, v tuto chvAli je slulžba nedostupnAA. Opakujete dotaz nebo to zkuste pozdaoji. Pokud problAŠM pLOtrvAAvAA, informujte se na seznam.namobil@firma.seznam.cz Ta čeština je v hlášení ještě horší, ale spoutu znaků bohužel nevím, kde najít, pokud by to pomohlo, zkusila bych nějak přidat foto. Nový pokus ani zkoušení jindy nepomůže, chybová hláška se objevuje pořád. Přitom když zadám vyhledat mapy.cz ručně - objevuje se standardně možnost hledání, plánovač tras, zadání místa a pod. Lze s tím něco provést?
  • 0

#262 engys

engys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 18:36

Díky. Už to zase jede.
  • 0

#263 Kas.

Kas.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 20:49

Arcao napsal/a:
kas.paja: Koukal jsem se na specifikace tvého telefonu a HG-3.5 (HGAE) by ti mělo fungovat. Zkoušel jsi třeba instalaci nepodepsané verze? Zkus nainstalovat třeba aktuální testovací verzi. Je velice pravděpodobné, že předchozí verzi bude potřeba odinstalovat (Nelze na podepsanou verzi instalovat nepodepsanou).

Tak jsem stáhnul testovací verzi a funguje skvěle i bez vyskakovavacích bezpečnostních dialogů.
Mám tam teda jednu mouchu a to, že když dám vyhledat keše tak to najde i ty co jsou "disabled" i když to mám v nastavení odškrtnuté.
Jinak děkuji za rychlou odpověď :-)
  • 0

#264 JotT

JotT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 21:55

Arcao, diky, kesky se stahuji. Po zmene na strankach GC.COM ale vyvstal jeste jeden problem. A to s cestinou. Bohuzel vetsina autoru cz kesek ma listingy publikovany vc. diakritiky a ta je ted prevadena na entity (typu &.cute, &.caron a pod). Browsery si s tim somozrejme poradi, v HandyGeocachig je tak listing temer necitelny. Neuvazujes o zabudovani prevodniku, ktery by znaky zobrazil zpet? Klidne bez diakritiky..
  • 0
-=JotT=-

#265 Destil.cz

Destil.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 0:18

Ahoj,
problémy s novými stránkami GC.com by měly být zažehnány, dnes jsem opravil i diakritiku v listingu.

Zároveň dochází ke sloučení projektu s HG Arcao Edition - Handy Geocaching povyšuje na verzi 3.5

Od teď stahujte Handy Geocaching z nové adresy:

http://code.google.c...andygeocaching/
  • 0
Autor Handy Geocachingu, Locify, organizátor Geocaching na ČVUT, autor na poklady.com

#266 JotT

JotT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 0:57

Tak to je kluci (Destil a Arcao) bomba.. Proste fofr. Diky!!! Ted si jen pockam, az tu verzi s opravenou diakritikou uploadnete. Zatim je ke stazeni v. z 11.1.2010
  • 0
-=JotT=-

#267 JotT

JotT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 7:23

Witko&Wendy napsal/a:
Moc pěkný,ale pro majitele mobilních telefonů celkem k ničemu kdyz je to na těch nových stránkách v ZIPU! Prosím pěkně dejte to sem někdo rozzipovany. Taky by neškodilo kdyby přímo v aplikaci byl Update. Díky díky


To prece zas tak velky problem neni. Stahnout do PC, rozbalit a do mobilu nahrat pres kabel, bluetooth ci rovnou v PC na kartu a pak teprve v mobilu pres JAD soubor nahrat. Ja to aspon takhle delal i kdyz byly ke stazeni samostatne JAR a JAD.
  • 0
-=JotT=-

#268 Jirgi

Jirgi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 7:40

Taky autorům děkuju za aplikaci. Konečně se v mobilu chytla i podepsaná verze, takže je po potvrzování. Malinká drobnost - ztratila se (mi) ikonka prográmku.
  • 0

#269 rbolf

rbolf

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 8:58

tak jsem kratky na to rozchodit HG v mobilu - mam nokia 5800, pouzivam bt nokia ld-3w. a pri vyhledavani - nejblizsi dle gps mi to napise pri prihlasovani k serveru geocaching.com "spatne nastavene nebo nedostupne GPRS spojeni: err:java.io. IOException: -1. To stejne mi napise i u pouziti interni gps. Tak uz jsem v koncich - nic nepomaha. Prihlaseni k serveru mam spravne. Fakt nevim cim by to mohlo byt - HG mam tu posledni podepsanou verzi. Nemohl by mi nekdo poradit? Dekuji predem...
  • 0

#270 riki

riki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 9:59

rbolf napsal/a:
tak jsem kratky na to rozchodit HG v mobilu - mam nokia 5800, pouzivam bt nokia ld-3w. a pri vyhledavani - nejblizsi dle gps mi to napise pri prihlasovani k serveru geocaching.com "spatne nastavene nebo nedostupne GPRS spojeni: err:java.io. IOException: -1. To stejne mi napise i u pouziti interni gps. Tak uz jsem v koncich - nic nepomaha. Prihlaseni k serveru mam spravne. Fakt nevim cim by to mohlo byt - HG mam tu posledni podepsanou verzi. Nemohl by mi nekdo poradit? Dekuji predem...

Tak to asi budeš mín špatně nastavený internet v mobilu, zkus se na to mrknout.
  • 0
Šťastný blázen..až nás budou milióóóóny...

#271 I3oris

I3oris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 10:34

Zlucenie HG Arcao Edition a povodneho HG do verzie Handy Geocaching 3.5 je len kozmeticka uprava nazvu alebo nieco pribudlo? Je v3.5 zhodna s AE 0.4.1 ?
  • 0

Garmin 550 + Galaxy S4 / iPhone 4S & Geocaching Live


#272 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 10:38

I3oris: HGAE 0.4.1 + nějaké další změny (budoucí 0.4.2, které nikdy nevyjde). Witko&Wendy: s tím rozbalením to nějak vymyslím. Automatická aktualizace není možná. Java v telefonu tohle neumí.
  • 0

#273 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 10:43

Podepsaná aplikace HG 3.5 mi na Nokia 5800XM stále padá při pokusu o export GPX. Stačí jen najet, odkud bych chtěl GPX stáhnout, ani se mi nezobrazí nabídka a apl. spadne. V provozu jsem ji ještě nezkoušel, ale minulá vývojová verze padala i při navigaci z ručně zadaných souřadnic. Tak nevím...
  • 0

#274 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 10:51

Ostravacek: Takže vybereš soubor v tom procházení adresářů a nebo se k tomu souboru ani nedoklikáš?
  • 0

#275 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 11:03

Arcao napsal/a:
Ostravacek: Takže vybereš soubor v tom procházení adresářů a nebo se k tomu souboru ani nedoklikáš?


V předchozích verzích jsem se dostal dokonce i k načítání souboru.
Minule, jak mi to nahlásilo, že aplikace spadne, a od té doby se už nedostanu ani k cestě, odkud bych GPX načetl.
Tzn. že jakmile kliknu na položku Importovat GPX, app. prostě spadne.
  • 0

#276 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 11:09

Stejna zkusenost...

Ostravacek napsal/a:
V předchozích verzích jsem se dostal dokonce i k načítání souboru.
Minule, jak mi to nahlásilo, že aplikace spadne, a od té doby se už nedostanu ani k cestě, odkud bych GPX načetl.
Tzn. že jakmile kliknu na položku Exportovat GPX, app. prostě spadne.


  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#277 rbolf

rbolf

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 11:15

riki napsal/a:

rbolf napsal/a:
tak jsem kratky na to rozchodit HG v mobilu - mam nokia 5800, pouzivam bt nokia ld-3w. a pri vyhledavani - nejblizsi dle gps mi to napise pri prihlasovani k serveru geocaching.com "spatne nastavene nebo nedostupne GPRS spojeni: err:java.io. IOException: -1. To stejne mi napise i u pouziti interni gps. Tak uz jsem v koncich - nic nepomaha. Prihlaseni k serveru mam spravne. Fakt nevim cim by to mohlo byt - HG mam tu posledni podepsanou verzi. Nemohl by mi nekdo poradit? Dekuji predem...

Tak to asi budeš mín špatně nastavený internet v mobilu, zkus se na to mrknout.



internet mam asi spravne protoze se mi seznam.cz chytne normalne.. Tak nevim..
  • 0

#278 Ivca & Maty

Ivca & Maty

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 12:17

Tak sem dneska zjistil, ze HG se opet pohnul ve vyvoji kupredu, zacoz jsem velmi vdecny ;) Locify mi vubec nevyhovovalo. Novy spolecny projekt vypada slibne, na Nokii E71 k dnesnimu dni se zda, ze vse funguje jak ma. Vice mene vse zustalo zachovano, jen bylo pridano par vychytavek navic. Tesim se, jak to zitra odzkousim v praxi pri lovu. Ovsem jeden problem sem stejne hned objevil. Zkousel sem vytvorit a nasledne uploadovat poznamku na server gc.com. Vytvoreni poznamky v pohode. Libi se mi rozhrani a moznosti, ktery si tam lze vybrat. Ovsem pri uploadovani to zahlasi chybu: "Chyba, nepovedlo se odeslat field notes", a nic se neuploaduje. Doufam, ze to chlapci vyresi, protoze tohle by byla totalni bomba. To jedine mi u HG chybelo - abych si mohl v terenu zapsat log, a po prichodu domu si ho pres wifi zalogovat.
  • 0

#279 Franbrok

Franbrok

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 14:18

Zdravím chtěl jsem se zeptat..bylo by možné program nějakým způsobem přesměrovat z mapy.cz na google map ?? Děkuji za odpověd ahoj franta
  • 0

#280 I3oris

I3oris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 14:21

presne toto som sa chcel opytat aj ja. google mapy by mi vyhovovali ovela viac ;)
  • 0

Garmin 550 + Galaxy S4 / iPhone 4S & Geocaching Live





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama