Přejít na obsah


Fotka

Handy Geocaching = java aplikace určená pro geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1646 odpovědí na toto téma

#301 MoMir

MoMir

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2010 - 23:53

tak jsem to odzkousel: jak na podepsane HG, tak na vyvojove svn60: Field notes se jakoby odesila a pak naskoci info Nahrano 0 novych ... Na GC.com se pak v Field notes bohuzel nic neobjevi
  • 0

#302 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 0:53

Odpověď viz příspěvek nad tvým dotazem.
  • 0

#303 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 1:13

Včera jsem si ze stránek Google code stáhnul HG 3.5. Objevil jsem problém: Když jsem chtěl zobrazit další logy, tak mi to napsalo, že 0 nalezeno (stalo se mi to u keše Prague Stairs - Voticka). Mám telefon Nokia 5800 XpressMusic.
  • 0
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.

#304 Jerrybike

Jerrybike

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 7:43

OK, tak s touto vlastnosti FN na GC.com budu pocitat.

Jeste jsem nenasel reakci na dotaz (snad jsem jej neprehledl) ohledne problemu se zobrazovanim disable kesi i kdyz je v nastaveni HG zobrazovani kesi disable odskrtnuto? Tak jestli nekdo nevi jestli se ceka na volny cas tvurcu nebo je problem na gc.com ?

Diky moc za reakci.


Arcao napsal/a:
Jerrybike: Pokud je zapnuta volba inkrementální aktualizace v nastavení, tak GC.com zahazuje field note s datumem (na čas nehledí), který je starší nebo je stejný jako poslední nahrané field note.

Takže řešením je odškrtnout volbu inkrementální aktualizace. Ale tím se pak budou do seznamu Field notes na webu GC.com zaznamenávat všechny nahrávané field notes. Takže to chce po nahrátí ty field notes vymazat. Snad je to srozumitelné.


  • 0
Geopřístroj: Nokia E72, Garmin GPSmap 62s, GeoGet

#305 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 7:59

Psal jsem již o tom Destlilovi... Edit: Disablovane kese to uz filtruje.
  • 0

#306 Jerrybike

Jerrybike

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 11:14

Diky moc.

Arcao napsal/a:
Psal jsem již o tom Destlilovi...

Edit: Disablovane kese to uz filtruje.


  • 0
Geopřístroj: Nokia E72, Garmin GPSmap 62s, GeoGet

#307 Brutus74

Brutus74

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 11:17

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s programem pro Windows Mobile 6.1? Mám Samsung Omnia i900 a hledám pro něj vhodnou aplikaci. díky za pomoc. Jirka;)
  • 0

#308 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 11:49

Brutus74: GCz (momentálně nestahuje cache po změně na GC.com), GeoScout, BeeLineGPS... Kdyžtak jsou na to tady specáílní diskuze, tak mrkni tam.

http://wiki.geocachi...plikace_pro_PDA
  • 0

#309 Tomus

Tomus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 17:46

Panove moc diky za zprovozneni Handy Light. :) Funguje to, ale nasel jsem tam malou chybicku, nejde nic ulozit do slozky Oblibene, tvari se jako ze uklada, ale slozka je porad prazdna.
  • 0

#310 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 18:14

Az budu mit cas, mrknu na to...
  • 0

#311 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 9:27

Ahoj lidi. Protože je GCzII stále nefunkční a vypadá to, že Tom nemá na další vývoj a opravy tohoto skvělého SW čas, pomalu začínám uvažovat o jeho náhradě Handy Geocachingem. Potřeboval bych ale poradit. Mám Xperii X1, na které mám kvůli OpenWIG nainstalovánu Esmertec Jbed. Na stránkách HG je důrazné upozornění, že pod tímto emulátorem to nejede a že je nutné mít Esmertec Jeodek. Mám ale strach mít nainstalováno obojí, protože tím si evidentně koleduji o průser, že mi přestane chodit úplně všechno. Takže: 1) je informace o emulátoru stále pravdivá? 2) máte někdo zkušenosti s dvěma emulátory na jednom zařízení? 3) je nějaká alternativa? Díky
  • 0

#312 engys

engys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 10:16

Ahoj. Prosím ještě. Mám jeden dotaz. Když si vyhledám keše a dám volbu stáhnout vše, bylo by možné aby se stáhlo skutečně vše, včetně listingů, nápovědy atd? Nebo toho chci už moc. Mělo by to výhodu např. při free wifi připojení. Díky:p
  • 0

#313 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 10:56

mtauf napsal/a:
Ahoj lidi. Protože je GCzII stále nefunkční a vypadá to, že Tom nemá na další vývoj a opravy tohoto skvělého SW čas, pomalu začínám uvažovat o jeho náhradě Handy Geocachingem. Potřeboval bych ale poradit.
Mám Xperii X1, na které mám kvůli OpenWIG nainstalovánu Esmertec Jbed. Na stránkách HG je důrazné upozornění, že pod tímto emulátorem to nejede a že je nutné mít Esmertec Jeodek. Mám ale strach mít nainstalováno obojí, protože tím si evidentně koleduji o průser, že mi přestane chodit úplně všechno. Takže:
1) je informace o emulátoru stále pravdivá?
2) máte někdo zkušenosti s dvěma emulátory na jednom zařízení?
3) je nějaká alternativa?
Díky

mám nainstalovaný intent a esmertec jbed a nezdá se že by se nějak popraly. Nicméne v intentu HG nejde nainstalovat a v jbed zase spustit ;)
  • 0

#314 consul

consul

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 12:43

HG používám pouze v terénu na E 51 v režimu bez GPS (hledám s Cs60), a to pro vyhledávání konkrétních nebo nejbližších keší kvůli aktuálním listingům. Stávající verze mi naprosto vyhovuje. Když tady sleduji diskusi, která se točí kolem různých zádrhelů u nové verze, trochu váhám s nahráním 3.5. Prosím o doporučení zda se pro to mé jednoduché využívání vyplatí v tuto chvíli updatovat nebo mám zatím vyčkat až se vše stabilizuje. Podotýkám, že moje úroveň ovládání tajů IT odpovídá tak asi cvičenému šimpanzovi, nejsem schopen jakkoliv tvůrčím způsobem do PC aplikací zasahovat. Děkuji za shovívavost a polopatickou radu.
  • 0

#315 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 10:47

Ja si dovolim taky dotaz - jak vlastne funguje ten multisolver? Napriklad u kesky GCV5F9 jsem se docetl, ze listing podporuje stahovani vzorcu do HG ale nejak jsem vubec nepochopil jak na to ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#316 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 11:05

A já bych se chtěl zeptat, zda je nějaký pokrok v odstranění "padání" aplikace u Nokia 5800XM. Jediná a poslední aplikace, která nepadá, je ta, u níž ještě nelze importovat GPX. Každá další padá buď u pokusu o import GPX a poslední zveřejněná (ne vývojová) dokonce padá i při manuálním zadávání souřadnic do oblíbených. Tak vám nevím, velebnosti...
  • 0

#317 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2010 - 19:39

kapsa: je to v dalsich funkcich pod polozkou multisolver, ale co sem se dovedela, tak musis vzorecek sthnout z netu primo z listingu kesky, coz me trosku vadi, protoze ve vytvorenym gpx z geogetu ten vzorecek je, docela by bodlo, kdyby to umel HG nejak nainmportovat zaroven....
  • 0

#318 Dardalion

Dardalion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2010 - 20:42

kapsa napsal/a:
Ja si dovolim taky dotaz - jak vlastne funguje ten multisolver? Napriklad u kesky GCV5F9 jsem se docetl, ze listing podporuje stahovani vzorcu do HG ale nejak jsem vubec nepochopil jak na to ....


V detailu cache v HGAE das volbu Vzorecky kterou se ti stahnou vzorce do MultiSolveru. Potom se prepnes do MultiSolveru, kde uz mas pripravene stazene vzorecky. Nasledne uz staci vybrat prislusny vzorec a zadavat do nej jednotliva cisla tak, jak je nalezas. Nakonec vypoctes souradnice dalsi stage nebo finalky, ty ulozis do oblibenych a jdes dal.

Alternativne muzes vzorecky zadat rucne.
  • 0

#319 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2010 - 21:31

Ahoj, asi se pro většinu zeptám hloupě: Ale jak a kam mám stáhnout HG do telefonu Nokia N86. Ten Zip kde je najít umím. Ale co s ním dál? Prosím jen o polopatický a laický návod:-) Díky.
  • 0

#320 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2010 - 22:09

ten zip rozbalis treba ve winzipu, nebo winraru, mel bys mit dva soubory - jeden s koncovkou jar, druhej jad, hodis je do mobilu a najedes (v lepsim pripade, ikdyz to nejspis je jedno) na ten jad, tuknes na nej(cimz ho nainstalujes). muze se te zeptat, kam chces aplikaci ulozit, tak ji hod do telefonu, je to lepsi. pokud by nesel ten jad, tak spust ten druhej, ten pude stopro. snad sem to moc nezeslonila:Dnvm jestli senokie ptaj kam to ulozit, posledni kterou sem mela este javu neumela....:)snad sem pomohla
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama