Přejít na obsah


Fotka

Handy Geocaching = java aplikace určená pro geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1646 odpovědí na toto téma

#341 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2010 - 20:39

Arcao napsal/a:
Dobesh: Máš GC kód nějaké PM keše? Ať to můžu vyzkoušet.

kapsa, vitablondak: Pouze "slepá" mapa. V plánu je udělat pořádnou mapu.

plavcik: Pokud je listing v GPX, tak se ukládá offline. Je možné, že při poslední úpravě se tam něco změnilo, mrknu na to.

Zilin:
1) asi chyba/vlastnost telefonu. Plánu je to trochu předělat.
2) v novém HG se toto nezměnilo (aspoň jsem na to nešahal). Spíše to vypadá, že serverové api nevrací žádné informace.
3) vím, že wherigo hlásí jako tradiční, ale mrknu na to. Kdybys přihodil nějaké příklady, líp se to bude testovat.


Dík za odpověď, posílám kešku, kde se mi naposledy neuložil listing ofline, jestli to pomůže: Blatenský vrch - http://www.geocachin...17-7391b862c92b
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#342 consul

consul

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 15:02

Pokusil jsem se zaktualizovat HG na verzi 3.5, přeinstalace zdá se probíhala normálně, ale ve vlastnostech se mi stále objevuje označení předchozí verze 3.2.5. a při připojování se objevuje hláška o nové verzi k dispozici. Jak poznám, že je vše OK. A když ne, kde asi může být chyba? Mám Nokii E51 a instaluji přes NOKIA PC SUITE.
  • 0

#343 MoMir

MoMir

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2010 - 13:22

Neslo by posilat polozky z adresare oblibene napr. pres bluetooth na jiny telefon se spustenou aplikaci HG? Obcas si potrebujeme v tymu podstoupit souradnice a tohle by byl fakt rychly a efektni a efektivni zpusob.
  • 0

#344 mauricio

mauricio

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2010 - 18:03

Měl bych dotaz, pokud to tu už je, tak pardon, nemám čas prolézat všechny strany ( :( ), mám Handy Geocaching v kombinaci s Nokií 6230i a modulem GPS Nokia LD-4W. Samozřejmě i internet v mobilu - funkční. Když se chci připojit přes Handy Geocaching na internet (například po zadání souřadnic), napíše mi to "špatně nastavené nebo nedostupné GPRS spojení: err:java.io.IOE xception: Error in HTTP operation". Umí někdo tento problém vyřešit? Díky :)
  • 0

#345 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2010 - 23:23

Taky bych se zeptal: HG v Nokii N86. Když v terénu hledám nejbližší keše, tak mi to najde i ty , které už jsem našel. Myslím, že nevšechny, ale některé ano. Nastaveno mám svoje a nalezené - nezaškrtnuto. Jde nějak nastavit, aby mi HG neukazoval již nalezené keše??
  • 0

#346 MoMir

MoMir

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2010 - 9:12

Ahoj, mam dalsi problem. Zakladam novou multinu a chtel jsem k ni udelat vzorecek pro multisolver. Vzorecek jsem zvladnul, po stazeni do HG a zadani hodnot pro pismena se provede vypocet bez problemu. Problem mam se symbolem ° (deg), ve vzorecku a pak i ve vypoctu se mi misto symbolu stupne zobrazuje ? ( N 49? 55.). HG pak podle tohoto formatu nedokaze navigovat. Zkousel jsem pouzit v html v listingu na gc.com pro symbol stupne i tento format: ° (& # 1 7 6 ; ) Mam E51 a na jinem telefonu jsem to zatim nezkousel.
  • 0

#347 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2010 - 11:09

momir: me to dela s tim symbolem stupnu taky, nakonec sem tam nedavala nic...a bylo mi receno ze prej to funguje...
  • 0

#348 MoMir

MoMir

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2010 - 11:27

petulinka1: To jsem taky zkusil, nedat tam zadny symbol, ale kdyz pak vypocet ulozis do oblibenych a das navigovat, naskoci kompas bez sipky a nenaviguje to. Navic ani nevim jak v Nokiich napsat symbol ° ,aby se dal ten vypocet aspon opravit....
  • 0

#349 Dardalion

Dardalion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2010 - 12:15

Momir napsal/a:
Ahoj, mam dalsi problem. Zakladam novou multinu a chtel jsem k ni udelat vzorecek pro multisolver. Vzorecek jsem zvladnul, po stazeni do HG a zadani hodnot pro pismena se provede vypocet bez problemu. Problem mam se symbolem ° (deg), ve vzorecku a pak i ve vypoctu se mi misto symbolu stupne zobrazuje ? ( N 49? 55.). HG pak podle tohoto formatu nedokaze navigovat. Zkousel jsem pouzit v html v listingu na gc.com pro symbol stupne i tento format: ° (& # 1 7 6 ; ) Mam E51 a na jinem telefonu jsem to zatim nezkousel.


Dva postrehy:
1) Zkusil jsi se podivat na jine stranky? Napr. cache GCY6EK?
2) Podobne chovani jsem zjistil na stejnem mobilu, kdyz jsem u jine multiny zadaval komplikovane vzorecky pres copy&paste. Vizualne OK, ale nenavigovalo.
  • 0

#350 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2010 - 18:48

Místo symbolu stupňů stačí dát mezeru, takže mezi číslem ve stupních a číslem v minutách budou ty mezery celkově dvě (jedna tam již byla předtím). Do nové verze ještě přidám akceptaci i toho otazníčku, který je jako zástupný symbol pro znak v neznámém kódování.
  • 0

#351 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2010 - 19:14

arcao: vim ze to tu porad opakuju, ale bylo by mozny vzorecek importovat z gpx?pekne prosim, smutne koukam....:(;)
  • 0

#352 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2010 - 20:40

Můj možná hloupý dotaz tu zanikl:-(( Jde v HG nastavit aby neukazoval už nalezené keše? Zaškrtlé nalezené a své nemám:-) Mám tel Nokia N86. Některé nalezené neukazuje, ale některé ano:-(( Díky za radu.
  • 0

#353 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2010 - 13:11

Hlásím problém s gc1b53y. Nějak se tam nedaří parsování HTML a skončí to chybou java.lang.arrayindexoutofboundsexception. Ostatní keše fungují k mé plné spokojenosti, za což patří autorům dík. :)
  • 0
Vložený obrázek

#354 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2010 - 13:42

Nejak nezvladam precist cele tema, tak se zeptam. Dneska jsem se pokousel vyhledat jednu prazskou kes, hledal jsem podle klicoveho slova a tim slovem byla Tramvaj. Vim ze kes kterou jsem hledal je mystery, tak jsem v nastaveni nechal zaskrtnute prave pouze Mystery a po vyhledani jsem mel v seznamu vsechny mozne typy kesi. Zkratka me pripada ze nejak nefunguje filtr na typ kesi. Pouzivam verzi 3.5 na W910i.
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#355 hi.petr

hi.petr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2010 - 14:08

lukabike.com napsal/a:
tim slovem byla Tramvaj.

Nehledal jsi, čistě náhodou, spíš Tramway GC1EZNM?
  • 0

#356 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2010 - 14:23

hi.petr napsal/a:

lukabike.com napsal/a:
tim slovem byla Tramvaj.

Nehledal jsi, čistě náhodou, spíš Tramway GC1EZNM?

Ech, no to vis ze jo :) tak se omlouvam za zbytecny prispevek..
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#357 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 370 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2010 - 9:24

Tak jsem upgradoval na verzi 3.5 a ted si s tim hraju a pri stahnout vse na mne problikne hlaska: Server geocaching.com zrejme zmenil HTML kod. Kontaktujte prosim autora. Do oblibenych se ulozi jen 4 cache. Muzete to nekdo testnout, jestli se vam to chova stejne?
  • 0

#358 I3oris

I3oris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2010 - 12:25

Pri importe z GPX suboru sa mi stava, ze ak je v cache TB alebo GC, tak zameni nazov cache s menom trackable predmetu ktory je v nej. Robi to este niekomu? Da sa to riesit? Druhy problem sa vyskytuje pri pokuse o stiahnutie niektorych listingov online, vyhlasuje to chybu. (obrazok v prilohe) Priklad: GC1J08B

Přiložené miniatury

  • scr000004.jpg

  • 0

Garmin 550 + Galaxy S4 / iPhone 4S & Geocaching Live


#359 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2010 - 12:41

Zdravím. Především bych rád poděkoval, že aplikačka pořád žije :) Je to paráda...
Mám s ní ale problém na jiném telefonu, který jsem začal používat (Samsung SGH-i900 Omnia), kde jsem zkoušel rozeběhnout podepsanou poslední verzi, ale vše se mně zastaví na úvodní obrazovce s logem poklady.com :( Phone reaguje normálně - nezatuhne, ale nehnu se dál.
Zkoušel jsem i poslední SVN 61, ale ten mně nejde po kompilaci spustit (The MIDlet could not be instantiated: java.lang.NoClassDefFoundError).
Javu mně pohání aplikačka Esmertec Jbed Build ID: 20090216.5.1.
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#360 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2010 - 21:50

Firestone: Tak s WM moc zkušeností nemám. Abych pravdu řekl, tak nemám žádné. Ale zkus se mrknout na wiki pro TrekBuddy a postupovat nějak obdobně.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama