Přejít na obsah


Fotka

Handy Geocaching = java aplikace určená pro geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1646 odpovědí na toto téma

#361 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2010 - 8:26

Ok, díky za info. Něco z toho zkusím a kdyžtak se holt budu muset poohlídnout po alternativě stavěné na WM. HG se mně líbí hlavně z důvodu své jednoduchosti a taky, že jsem na něj navyklý :)
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#362 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2010 - 9:08

Diky za odstraneni smyckovani stahovani u PM kesi --- nejak sem uplne prehlid zda tu bylo zmineno ze bylo opraveno :)
  • 0

#363 I3oris

I3oris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2010 - 12:30

Problem pri importe z GPX suboru pretrvava. Ak je v cache GC alebo TB, dôjde k zamene nazvov. Cache ma nazov trackable predmentu a skutocny nazov cache je uvedeny v poznamke.

Přiložené miniatury

  • acr.jpg

  • 0

Garmin 550 + Galaxy S4 / iPhone 4S & Geocaching Live


#364 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2010 - 23:25

Pošli mi GPX soubor, já na to mrknu...
  • 0

#365 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2010 - 15:09

Tak jsem na GoogleCode nahrál verzi 3.5.1-r63, kde je opravena ta chyba s TB při importu keše.

Rád bych tuhle verzi prohlásil jako stabilní, tak by se hodili nějaký testeři :). Ono totiž v poslední stabilní verzi 3.5 je docela dost chyb a teď chystám dost změn do další verze (waypointy a multisolver bude pod keší, v seznamu keší by měli být jen uživatelské waypointy a keše samotné) a nerad bych stále opravoval chyby.
  • 0

#366 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2010 - 20:43

Arcao: díky, díky, díky, zejtra ji (doufam) prubnu v HB, snad se mi podari taky jednou chytit signal:D
  • 0

#367 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2010 - 23:13

Arcao napsal/a:
Tak jsem na GoogleCode nahrál verzi 3.5.1-r63...

Rád bych tuhle verzi prohlásil jako stabilní ...


Po testování na Nokia 5800XM musím verzi 3.5.1-r63 prohlásit jako nestabilní.

Důvod:
- Při pokusu o uložení ručně zadaných souřadnic aplikace bez varování padá
- Při pokusu o import GPX souboru aplikace taktéž padá bez varování už při ťuknutí na "Importovat z GPX"
- Když už se povede zadat ručně souřadnice, aplikace spadne po několika desítkách sekund při navigaci.

Poslední stabilní verze na N5800XM je poslední HGArcao, která ještě neumí import GPX.
Ta mi funguje bez potíží a je spolehlivá.
  • 0

#368 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2010 - 9:13

Můžeš to zkusit ještě v režimu Bez GPS? Můžeš ještě napsat verzi firmware telefonu (zadej *#0000# na hlavní obrazovce)?
  • 0

#369 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2010 - 16:28

tak sem to dneska zkusila, mobil SE W995, pri importu z gpx OK, rucni zadano souradnic je taky v poradku, jen to navigaci se mi nepodarilo dat do kupy, ale to bylo tim ze se mi nepovedlo pohcytat tolik druzis, aby s tim byl mobil schopnej fungovat....
  • 0

#370 Freekiwi

Freekiwi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 9:50

Ahoj, mohu potvrdit, ze v3.5.1-r63 je na NOKII 5800XM nestabilní a padá. Vrátil jsem se zpět k poslední HGArcao, která ještě neumí import GPX. Ta mi funguje bez potíží a je spolehlivá.
  • 0
Freekiwi

#371 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 10:00

Arcao napsal/a:
Můžeš to zkusit ještě v režimu Bez GPS?
Můžeš ještě napsat verzi firmware telefonu (zadej *#0000# na hlavní obrazovce)?


Zkoušeno v režimu Interní GPS i Bez GPS, a to nesčetně krát.

Mám FW v40.0.005.C04.01
Ale HG padal i na předešlé verzi v31.0.0.15
  • 0

#372 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 12:17

Verze 3.5.1-r63, BB8900 stabilní a bez problémů.
  • 0

#373 altair-36755

altair-36755

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2010 - 17:33

dobrej,geomaniaci! prosim vas,´mam w910i a rad bych mobile svazal s GPSkou. ale on mi pise ze na to je potreba specialni softwre ale na netu jsem ho nikde nenasel. dekuji, Altair:D
  • 0

#374 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2010 - 17:45

Ahoj, nedá se nějak rychle listovat uloženými keškami (třeba pomocí prvního písmene)? Pokud jich mám v oblíbených hodně, dostat se od A do Z mi po několika týdnech zlikviduje můj kvalitní pevný telefon :-))...
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#375 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2010 - 11:44

HG moc často nepoužívám, ale už mě párkrát dost pomohl, protože na rozdíl od ostatních aplikací je univerzální a jde ho pustit skoro na všem. Nedávno jsem zjistil, že se nedaří zobrazit víc jak 5 logů. Pokud kliknu na načtení dalších logů, tak to chvíli něco dělá a potom zobrazí prázdný seznam. Pokud něco nemůžu najít, tak se mi právě možnost rychlého on-line načtení logů moc hodí, proto bych chtěl poprosit o kontrolu načtení dalších logů. Díky moc.
  • 0

#376 filki

filki

    filki

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2010 - 14:14

miroslav.turek napsal/a:
HG moc často nepoužívám, ale už mě párkrát dost pomohl, protože na rozdíl od ostatních aplikací je univerzální a jde ho pustit skoro na všem. Nedávno jsem zjistil, že se nedaří zobrazit víc jak 5 logů. Pokud kliknu na načtení dalších logů, tak to chvíli něco dělá a potom zobrazí prázdný seznam. Pokud něco nemůžu najít, tak se mi právě možnost rychlého on-line načtení logů moc hodí, proto bych chtěl poprosit o kontrolu načtení dalších logů. Díky moc.


Nedávno jsem v terénu zjistil, že mi to dělá to stejné a taky nevím proč.
  • 0

#377 Shida

Shida

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2010 - 18:21

Ahoj, chtel bych se zeptat jak mam ten soubor .gpx dostat do mobilu, resp. kam ho mam ulozit. Dik
  • 0

#378 Ignacius73

Ignacius73

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2010 - 14:40

Ahojte. Nemáte někdo zkušenost s tímto programem na telefonu Samsung S8000? Program spustím, zvolím režim Interní GPS...zobrazí se Průběh připojení...Připojuji...Našli jsme GPS přijímač...a dál se nic neděje. Zřejmě by tam mělo asi naskočit nějaké menu, ale prostě nic. Dík...
  • 0

#379 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2010 - 17:27

Shida napsal/a:
Ahoj, chtel bych se zeptat jak mam ten soubor .gpx dostat do mobilu, resp. kam ho mam ulozit.
Dik

Můžeš ho do telefonu uložit kam chceš.V HG zvolíš import z GPX a najdeš složku kde se daný .GPX soubor nachází. ;)
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#380 Kvety

Kvety

    Lezec

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2010 - 22:11

Lidičky ukazuje se vám při načtení kešky trackovatelné předměty? Předpokládám že by měli být pod nadpisem Inventář. Mě ne a mám telefon Nokia 6131. Pokud víte nějakou radu, budu vděčný.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama