Přejít na obsah


Fotka

Handy Geocaching = java aplikace určená pro geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1646 odpovědí na toto téma

#381 Shida

Shida

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 22 February 2010 - 22:41

Mel bych dalsi problem: Pri importu GPX to porad nacita a nic se dale nedeje. Vyrdrzel jsem to 2 hodiny ale furt nic, mozna je to tim, ze mi to porad vyhazuje hlasky ze aplikace neni od duveryhodneho dodavatele. Nevite nekdo jak to obejit? Nokia 5310 XpressMusic
  • 0

#382 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1260 příspěvků(y)

Publikováno 22 February 2010 - 23:21

Kvety napsal/a:
Lidičky ukazuje se vám při načtení kešky trackovatelné předměty? Předpokládám že by měli být pod nadpisem Inventář. Mě ne a mám telefon Nokia 6131. Pokud víte nějakou radu, budu vděčný.


Ahoj, dělalo mi to to samé, ale zdá se mi, že jak poslední ofišl, tak i vývojová verze už chodí OK. Argao to už řešil...:


Arcao napsal/a:
Tak jsem na GoogleCode nahrál verzi 3.5.1-r63, kde je opravena ta chyba s TB při importu keše.

Rád bych tuhle verzi prohlásil jako stabilní, tak by se hodili nějaký testeři :). Ono totiž v poslední stabilní verzi 3.5 je docela dost chyb a teď chystám dost změn do další verze (waypointy a multisolver bude pod keší, v seznamu keší by měli být jen uživatelské waypointy a keše samotné) a nerad bych stále opravoval chyby.


  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#383 Kvety

Kvety

    Lezec

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 22 February 2010 - 23:48

plavcik napsal/a:

Kvety napsal/a:
Lidičky ukazuje se vám při načtení kešky trackovatelné předměty? Předpokládám že by měli být pod nadpisem Inventář. Mě ne a mám telefon Nokia 6131. Pokud víte nějakou radu, budu vděčný.


Ahoj, dělalo mi to to samé, ale zdá se mi, že jak poslední ofišl, tak i vývojová verze už chodí OK. Argao to už řešil...:


Bohužel tak mi to nefunguje ani v nepodepsané verzi. Ale děkuji za odpověď. Kdyby někdo věděl jak na to....

Děkuji
  • 0

#384 I3oris

I3oris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 23 February 2010 - 8:56

Groundspeak znova planuje zmenu API, takze pravdepodobne sa znova vsetko pokazi :(

There will be site maintenance on 23 February 2010, starting at 8 PM Pacific Time (GMT -8). Elias expects the downtime to be 4 hours. During that time, all Geocaching.com services including the web site, Pocket Queries, the Geocaching iPhone application, Geocache Navigator, and other 3rd party applications that access our API, will be inaccessible.

http://forums.ground...howtopic=242302
  • 0

Garmin 550 + Galaxy S4 / iPhone 4S & Geocaching Live


#385 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 23 February 2010 - 11:28

I3oris: Spiše posilují jen HW/SW u databazí... Add TB a Inventář: Nedávno se to opravovalo, takže by to mělo fungovat (nezávisí to na verzi HG). Kdyžtak pošlete GC kód keší, kde se to nezobrazuje. Shida: Ani ti to nezvedá počítadlo importovaných keší? Zkus ještě poslední vývojovou verzi. Ignacius73: Uff, už jsem kolem toho něco hledal, ale nic moc moudrého nenašel. Ještě pořešim. Add víc jak 5 logů: Přidal jsem to do issue trackeru, tak až bude mít Destil čas, tak to opraví (nezávisí na verzi HG).
  • 0

#386 I3oris

I3oris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 23 February 2010 - 11:47

Bolo by mozne urobit ponuku na EXPORT ulozenych waypointov z Oblubenych, do nejakeho GPX suboru? V oblubenych mam totiz ulozene finalky vyriesenych mysteriek. Ked chcem vyskusat nepodpisanu verziu a potom sa vratit spät k podpisanej, vzdy to znamena pracne rucne nahadzovanie waypointov... To ma dost odradza od testovania vyvojovej verzie :( Dalo by sa to nejako vyriesit? ;)
  • 0

Garmin 550 + Galaxy S4 / iPhone 4S & Geocaching Live


#387 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 23 February 2010 - 11:52

I3oris napsal/a:
Bolo by mozne urobit ponuku na EXPORT ulozenych waypointov z Oblubenych, do nejakeho GPX suboru? V oblubenych mam totiz ulozene finalky vyriesenych mysteriek.


Mám to ve wishlistu
  • 0

#388 I3oris

I3oris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 23 February 2010 - 12:11

Prave som vyskusal import GPX vo vyvojovej verzii Handy Geocaching 5.3.1-r63 na dvoch rôznych GPX suboroch, v oboch pripadoch neuspesne. Tvari sa to ze import prebieha a v tom stave to zostane nekonecne dlho a nic nenaimportuje. V podpisanej verzii import prebehol ale so znamou chybou (zamena nazvu trackable za nazov cache) Oba GPX subory prikladam.

Přiložený soubor (y)

  • Přiložený soubor  geo.rar   54.75K   0 Počet stažení

  • 0

Garmin 550 + Galaxy S4 / iPhone 4S & Geocaching Live


#389 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 23 February 2010 - 16:05

Shida napsal/a:
Mel bych dalsi problem: Pri importu GPX to porad nacita a nic se dale nedeje. Vyrdrzel jsem to 2 hodiny ale furt nic, mozna je to tim, ze mi to porad vyhazuje hlasky ze aplikace neni od duveryhodneho dodavatele. Nevite nekdo jak to obejit? Nokia 5310 XpressMusic

Ahoj, import trvá tak max do minuty.ALe výsledný GPX je dobré prohnat přes geoget pomocí skriptu.http://lab.arcao.com...andygeocaching/

Tak si stáhni podepsanou verzi ;-)
Akorát vývojová verze není podepsaná. ;-(
Tu původní aplikaci musíš smazat a pak nainstalovat podepsanou ;-)Zde http://code.google.c...andygeocaching/
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#390 cizi

cizi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 24 February 2010 - 19:09

Nevím jestli se o tom už mluvilo, ale de v HC na stránce "mapa" si jí přiblížit???a čím??? díky
  • 0
Garmin etrex legend
HTC TyTN II+pocketdrake

#391 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1260 příspěvků(y)

Publikováno 24 February 2010 - 19:17

cizi napsal/a:
Nevím jestli se o tom už mluvilo, ale de v HC na stránce "mapa" si jí přiblížit???a čím??? díky


Mně na to funguje křížek a hvězdička..
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#392 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 25 February 2010 - 0:15

Tak poslušně hlásím, že posledním updatem na Geocaching.com opravili dlouhotrvající bug u inkrementální aktualizace u Field Notes. Takže nyní stačí mít v HG zaškrtlou Inkem. akualizaci a už to bude nahrávat pouze poslední Field notes. Dříve se musely další Field notes lišit alespoň o jeden den od datumu posledního odeslanýho field notes, aby byli akceptovány při inkrementální aktualizaci. Nic dalšího jsem netestoval. Tak uvidíme, jak moc se změnil kód na stránkách GC. Chyby kdyžtak hlaste.
  • 0

#393 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 27 February 2010 - 7:28

Ahoj, aplikace mi zničeho nic nejde spustit. Hlásí mi to, že certifikát není ani v telefonu, ani na sim. Co s tím???
  • 0

#394 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4316 příspěvků(y)

Publikováno 27 February 2010 - 9:06

preinstalovat aplikaci si zkousel?B)
  • 0

#395 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 27 February 2010 - 9:24

Zkoušel. Teď už aplikaci otevřu, ale nejdou mi vyhledávat nejbližší keše. Nakonec jsem musel nainstalovat verzi 3.5.1. Ale spíš mi jde o to, proč mi to vyhodilo tu hlášku o certfikátu.
  • 0

#396 I3oris

I3oris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 27 February 2010 - 20:32

Po navrate z vyvojovej nepodpisanej verzie spät na podpisanu, mi prestal fungovat import z GPX suboru aj na podpisanej stabilnej verzii :( Nepomohol ani niekolkonasobny reinstall stabilnej verzie...
  • 0

Garmin 550 + Galaxy S4 / iPhone 4S & Geocaching Live


#397 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 28 February 2010 - 13:10

Diky Arcaovi za upgrade HG, kdy uz neni potreba restartovat cely program kvuli vyprseni session a znovuprihlasovani! Moc prijemne, diky.
  • 0

#398 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 28 February 2010 - 13:58

I3oris: Odinstalace a znovuinstalace nepomuze? Pripadne jeste pred tim zkus v oblibenych volbu smazat vse a pak import z GPS.
  • 0

#399 I3oris

I3oris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 28 February 2010 - 21:45

Odinstalacia a nova instalacia (ani preinstalovanie) nepomohlo. GPX s jednou keskou naimportuje, GPX so suborom viacerych kesi nenaimportuje :( Perd skusanim nepodpisanej verzie importovalo aj GPX obsahujuce viacero kesi...
  • 0

Garmin 550 + Galaxy S4 / iPhone 4S & Geocaching Live


#400 Jerrybike

Jerrybike

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 28 February 2010 - 22:31

To Arcao: Tak nová testovaci verze na me nokii E71 maka v pohode, dokonce se mi prestala aplikace sekat s GPS modulem iTec BT-339 (s minulou testovaci verzi se mi stavalo, ze po delsim propojeni aplikace s modulem prestala data z nej prijimat a aplikaci neslo ani ukoncit). Odloveno cca 10 kesi vcetne 2 multin, kde by se prave ta chyba s ext GPS projevila.

[quote]Arcao napsal/a:
Tak jsem na GoogleCode nahrál verzi 3.5.1-r63, kde je opravena ta chyba s TB při importu keše.

Rád bych tuhle verzi prohlásil jako stabilní, tak by se hodili nějaký testeři :). quote]
  • 0
Geopřístroj: Nokia E72, Garmin GPSmap 62s, GeoGet




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama