Přejít na obsah


Fotka

Handy Geocaching = java aplikace určená pro geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1646 odpovědí na toto téma

#401 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 28 February 2010 - 22:49

Nooo, a jakpak jsme na tom s HG pro Nokia 5800XM? Bude nějaká změna co se týče padání aplikace (nejen) při importu GPX souboru? Díky.
  • 0

#402 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 01 March 2010 - 10:39

Ostravacek napsal/a:
Nooo, a jakpak jsme na tom s HG pro Nokia 5800XM?
Bude nějaká změna co se týče padání aplikace (nejen) při importu GPX souboru?
Díky.


Fakt nevím, kde by mohl být problém. Ještě zkus restartovat telefon. Ihned po restartu spustit HandyGeocaching a otestovat to na místech, kde ti to před tím padalo.
  • 0

#403 foto-tapety.cz

foto-tapety.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 01 March 2010 - 19:14

Nějak tu moje připomínka zapadla v záplavě jiných, ale strašně rád bych aby mi HG fungoval. Mám problém se Samsung S5230 Star...po nalezení BT GPS modulu spojení padá a hlavně se aplikace rapidně zpomalí a je nepoužitelná .. to samé dělá Locify a ted k tomu podstatnému ...dělal to i Open WIG ale díky super komunikaci a testování s ownerem se podařilo problém vyřešit a prý to není ani nic zásadního a funkční kod pro komunikaci s GPS je prý tady http://code.google.c...NMEAParser.java Něšlo by se na to kouknout ?... rád vyzkouším jestli to funguje a budu podávat report :-) Telefon nemá problém s Trek Buddy a ani s Jmap ... zřejmě je tam ta komunikace už nějak pořešená... díky. Prosíííím :-)
  • 0

#404 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 01 March 2010 - 20:30

Tenhle kód je již od r61, která ti nefungovala. Tak nevím...
  • 0

#405 foto-tapety.cz

foto-tapety.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 02 March 2010 - 23:18

Omluvám se že jsem tu prudil :-) nevšiml jsem si že už je to opraveno, a oprvdu to funguje jedna básen....díky moc za opravu.. ted už to nemá chybu :-)))
  • 0

#406 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 03 March 2010 - 20:26

V aplikaci je poznámka, že pokud přispěju na účet č......libovolnou částku na vývoj, přestane se mi zobrazovat úvodní reklama. Jak přesně to funguje? A pokud zaplatím, kdy se mi přestane reklama zobrazovat?
  • 0

#407 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 04 March 2010 - 8:51

Nevím jestli to funguje i s touto verzí, ale když na tom ještě dělal Destil tak po zaplacení a prvním stažení dat si to nějak zapamatovalo, že jsem přispěl a při příštím spuštění aplikace se reklama nezobrazovala. Důležité je to alespoň jedno připojení na net ;).
  • 0

#408 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1260 příspěvků(y)

Publikováno 06 March 2010 - 14:26

Arcao napsal/a:
Tak jsem na GoogleCode nahrál verzi 3.5.1-r63, kde je opravena ta chyba s TB při importu keše.

Rád bych tuhle verzi prohlásil jako stabilní, tak by se hodili nějaký testeři :). Ono totiž v poslední stabilní verzi 3.5 je docela dost chyb a teď chystám dost změn do další verze (waypointy a multisolver bude pod keší, v seznamu keší by měli být jen uživatelské waypointy a keše samotné) a nerad bych stále opravoval chyby.


Tak po cca 14 dnech používání žádná závada. Jsem offline a importuju gpx ze souboru geogetu, sice to trvá dlouho, ale tahám cca 400 wpt. Mám docela dlouhé odezvy při přibližování a odalování mapy, ale to bude asi tím počtem bodů. Jen mě trápí ta nemožnost listování třeba přes první písmeno (jako u Trekbuddy). Než se dostanu k M, mám Mrtvej prst :-). Není toto na wishlistu?
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#409 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 07 March 2010 - 9:42

Ahoj, chtěl bych se zeptat: Jde v HG naťukat na místě do tel log k nalezené keši? Tak aby se zobrazil u keše i v GC.com, započítalo mi to keš jako Fouund it , atd?? Pokud ano, co a jak je třeba nastavit? Díky.
  • 0

#410 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1260 příspěvků(y)

Publikováno 07 March 2010 - 11:15

vitablondak napsal/a:
Ahoj, chtěl bych se zeptat: Jde v HG naťukat na místě do tel log k nalezené keši? Tak aby se zobrazil u keše i v GC.com, započítalo mi to keš jako Fouund it , atd?? Pokud ano, co a jak je třeba nastavit? Díky.


Jasne že jo - u zobrazené kešky vybereš volby - Field note, máš už přednastavený název keše, čas a datum, doplníš komentář a uložíš (až sem osobně vyzkoušeno :-) NA hlavní stánce HG pak vybereš Field note, označíš a odešleš na gc.com..
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#411 Ignacius73

Ignacius73

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 07 March 2010 - 14:26

Ahojte. Na mojem Samsungu S8000 mi program HG-3.5.1-r67-nepodepsaný po spuštění interni GPS napíše... Popis chyby: Sekce:internal start Druh: java.lang.SecurityException: Application not authorized to access the restricted API Data:" Dá se toto nějak pořešit? Žádná jiná verze mi nechtěla zatím fungovat a tato se konečně někam pohla, ale zase je tam nějaký problémek:-) Díky
  • 0

#412 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 07 March 2010 - 17:26

plavcik napsal/a:

vitablondak napsal/a:
Ahoj, chtěl bych se zeptat: Jde v HG naťukat na místě do tel log k nalezené keši? Tak aby se zobrazil u keše i v GC.com, započítalo mi to keš jako Fouund it , atd?? Pokud ano, co a jak je třeba nastavit? Díky.


Jasne že jo - u zobrazené kešky vybereš volby - Field note, máš už přednastavený název keše, čas a datum, doplníš komentář a uložíš (až sem osobně vyzkoušeno :-) NA hlavní stánce HG pak vybereš Field note, označíš a odešleš na gc.com..


Pak ale jeste musis po prihlaseni na gc.com z PC tyto Field Notes vyhledat u sveho uctu, dat Compose Log (prevede Te to do okna, kde se pise log k prislusne kesi) a potvrdit jako normalni log. Odeslanim Field Notes z telefonu se log u kese automaticky neobjevi.
  • 0

#413 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 07 March 2010 - 20:48

Plavcik, majkeld: Díky. Teď jsem přijel z kešek, takže vyzkouším příště. Snad to půjde:-)
  • 0

#414 Rico-37390

Rico-37390

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 08 March 2010 - 10:42

Zdravím, jsem totální začátečník, nenašel jsem odpověď ve fóru tak to zkusím tady. Nainstaloval jsem si Handy na Nokii 95, vše OK, ale nevidím mapu jsou tam jen ikonky s keškama. Můžete někdo poradit co mám udělat, abych tam dostal i mapu? Mám na telefonu SmatComGPS mapy, ale to asi nebude ono. Buďte prosím jemní, jsem opravdu na začátku ;) Díky Rico.
  • 0

#415 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 08 March 2010 - 14:40

Funguje Handy na Nokii E52? Když má integrovanou GPS?
  • 0

#416 Rico-37390

Rico-37390

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 08 March 2010 - 14:45

Děkuju W&W, vyzkoušel jsem a funguje ;)
  • 0

#417 MoMir

MoMir

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 09 March 2010 - 21:53

Nokia E51 (200.34.36) + Nokia LD-4W prehral jsem si HG na r.67: - listingy kesi se mi zacaly zobrazovat cerne na bilem (doposud HG ctilo bez vyjimky nastaveni motivu telefonu Dots Grey) - v listingu zmizela volba Na začátek, Na konec (nyni je pouze Zpet) - dokud se v HG neprihlasim na internet a nebo do wifi, spojeni s GPS modulem funguje, po "pripojeni" se rozpoji telefon s modulem a az do restartu telefonu HG uz GPS modul nepripoji (samozrejme se to stava v nejnevhodnejsi dobu napr. kdyz tesne pred kesi stahnete z netu napovedu a nasledne nato se vam spojeni s GPS modulem rozpoji a uz vas sipka nenaviguje :-( ) - nezobrazuji se mi inventare u kesi
  • 0

#418 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 10 March 2010 - 1:40

Momir:
1,2) http://lab.arcao.com...jova-verze.html
3) V které verzi ti to fungovalo? Můžeš případně otestovat starší vývojové verze?
4) Ví se o tom...
  • 0

#419 MoMir

MoMir

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 10 March 2010 - 20:42

Arcao napsal/a:
Momir:
1,2) http://lab.arcao.com...jova-verze.html
3) V které verzi ti to fungovalo? Můžeš případně otestovat starší vývojové verze?
4) Ví se o tom...


1,2 sorry - necetl jsem, priste tim pred prepsanim na novou verzi zacnu
3. fungovalo mi to jedine ve verzi v.53
4. je hez´ke, ze se o tom vi
  • 0

#420 I3oris

I3oris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 12 March 2010 - 14:03

Tak znova k importu z GPX ;) Otestoval som ze GPX subor s mensim poctom waypointov/kešiek mi z GPX naimportuje, ked ich je viac (cca 20), tak to uz neurobi. Tvari sa to ze importuje do nenkonecna... Presnu hranicu poctu kedy to funguje a kedy nie sa mi zistit nepodarilo, pre mna je dôlezite ze to funguje aspon takto :) Vdaka tejto funkcii som teraz usetril nemalu ciastku na roamingovych polatkoch za datove prenosy! Vdaka! ;)
  • 0

Garmin 550 + Galaxy S4 / iPhone 4S & Geocaching Live





2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama