Přejít na obsah


Fotka

Handy Geocaching = java aplikace určená pro geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1646 odpovědí na toto téma

#501 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2010 - 20:18

V posledních dnech pozoruju podivnou věc. Jsem v Detailech keše, dám Další, vyberu Listing. Aplikace se ihned vrátí do Detailů keše, pak se podezřele dlouho nic neděje (třeba až minutu) a pak se teprve začíná stahovat. Někdy se dá proces urychlit opakováním volby Listing. Zajímavé je, že při stahování hintu nebo nejbližších keší tento problém nenastává, čili záhada. Používám verzi 3.5.
  • 0
Vložený obrázek

#502 Hrošík97

Hrošík97

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2010 - 17:39

Werki napsal/a:
Při dnešním kešování jsem na razil na další drobnou chybičku...

Když si v Oblíbených dám nový bod a zadám mu ručně souřadnice tak když jsou souřadnice třeba N 50° 09.123, ale já je zapíšu jako N 50° 9.123, tak mě po uložení a ve chvíli kdy dám navigovat zmizí šipka (jen problikne po otevření obrazovky) a místo vzdálenosti se ukazuje jen 0, ale v hlavičce se pořád zobrazuje název bodu, popřípadě "není signál...". U východní souřadnice jsme to nezkoušel, ale dělá to jen mě nebo to je obecný problém?


Mě to dělalo dávno taky.
  • 0

#503 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2010 - 9:45

Ahoj, od včerejška mi nejde stáhnout a nainstalovat na BB8900 HRAE 3.5. A to ani poslední vývojová, ani stabilní verze. Vždy mi vyhodí hlášku: 907 Invalid JAR Descriptor missing required attribute: MIDlet-Version. Máte s tím někdo podobné zkušenosti?
  • 0

#504 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2010 - 8:04

Vydal jsem podepsanou verzi HG 3.5.2. Je úplně stejná jako poslední vývojová 3.5.2-r73 (akorát je podepsaná).

http://code.google.c...andygeocaching/
  • 0

#505 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2010 - 16:34

Tuž musim pochvalit všecky, kdo tvoři tento skvost! Na N5800XM to fakt funguje! Diky!!!
  • 0

#506 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2010 - 10:54

Tak po několika dnech, možná i týdnech v terénu s HG na 5800XM musím konstatovat, že je naprosto stabilní...nespadla ani jednou ;) Jen bych měl nápad a zajímalo by mě, co vy na to: Bylo by možné přidat funkci pípnutí při přiblížení ke keši (tuším že to má třeba Oregon)? Nebo ještě lépe třeba při vzdálenosti 30m pípání s delšími mezerami a při přibližování ke keší by se mezery zmenšovaly. Hodilo by se to třeba na kole, když má člověk telefon v dresu apod. Je to reálně řešitelné?
  • 0

#507 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2010 - 11:14

Telefon mi nebral vyvojovou verzi, tak jsem teprve ted mohla vyzkouset ten import GPX. A hlasim, ze na N E51 funguje! Diky.
  • 0

#508 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2010 - 12:14

Ad uloženo v oblíbených: Ten dialog by se měl automaticky schovat po cca 800ms, zkusim to nějak pořešit. Ad pípaní při příblížení: Pokusím se, ale pořadí prací je předělat nastavení (+ připojení k GPS), přidat podporu digitálního kompasu, přidat radar, přidat pípání... Merencin: To je divné, dělá to ještě někomu? Hrošík97, Werki: Ten parser souřadnic není zcela dokonalý, mrknu na to... bluetracer, Anupev: Zkus verzi 3.5.2, verze 3.5 je dost zabugovaná...
  • 0

#509 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2010 - 16:02

Ok,diky prubezne otestuji v terenu :-) Jinak fakt chvalim. Tolik piplani s tim...super prace.
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#510 Shida

Shida

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2010 - 17:53

Tak jsem zkusil podepsanou verzi a při importu gpx mi HG spadne. Nikdy předtím to neudělalo, vrátil jsem se k nepodepsané a v pohodě.
  • 0

#511 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2010 - 23:15

Po kliknutí na "send to phone" a zadání hesla se objeví tato hláška : The listing has been sent to your Trimble Outdoors Account and should be available for download on your phone. Poradí mi někdo, kde najdu ten Trimble Outdoors Account ? ;)
  • 0
mishiczka1

#512 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2010 - 7:41

Arcao napsal/a:

bluetracer, Anupev: Zkus verzi 3.5.2, verze 3.5 je dost zabugovaná...


Tak podepsaná 3.5.2 mi to dělá taky.
  • 0
Vložený obrázek

#513 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2010 - 9:57

Arcao napsal/a:
Merencin: To je divné, dělá to ještě někomu?


Ahoj, teď jsem na tom ještě lépe. Podepsaná verze 3.5.2 mi hlásí 909 Application authentication failure.

Používám BB8900 v4.6.1.133.

Celé martyrium začalo po odinstalování starší verze a instalaci 3.5 vývojové. Zasekávala se (reakce na pohyb se objevila tak po 30 až 40 metrech). Odinstaloval jsem ji a chtěl se vrátit ke stabilní 3.5. Bohužel, od té doby se mi nezadařila instalace.

Zatím jedu na Cacheberry, zaplatil jsem si licenci a jde to. Má oproti HGAE několik výhod (podle mne lepší správa WP, radar, integrace do BB apod.), ale je méně akční (nutná příprava GPX) a popravdě je pro mne HGAE srdeční záležitost.

Bude-li zapotřebí další info či testy, dej mi vědět, prosím.
  • 0

#514 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 22:19

Existuje nějaký podrobný manuál pro blbý od zapnutí aplikace až po úspěšné převedení kešky do mobilu ? Konkrétně mám na mysli v telefonu Nokia 5800xm. Vždy skončím při výběru připojení (hned na začátku).
  • 0
mishiczka1

#515 w.i.n.k.i

w.i.n.k.i

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 22:44

Mam 5800 normalne zapnu, zvolim interni GPS a povolim pristup. Nevim jak ty ale ja pouzivam i internet. Takze dam vyhledat mobil najde gps signal a odesle na geo...com. Bude po tobe chtit i prihlasovaci udaje jako mas na .com Najde ti kase a potom si vyberes a mas tam potom moznosti jako navigovat, log atd... Geocaching hraji teprve 24 hodin takze nejake nepresnosti u me muzou byt S aplikaci jsem velmi spokojen 5800 navigovala dobre.
  • 0

#516 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2010 - 18:30

mishiczka1: Je několik možností, kolega nade mnou popsal jednu, já popíšu další: Další možností, jak dostat cache do telefonu je soubor GPX, k jeho stažení (pokud nejsi PM) si můžeš stáhnout plugin pro Firefox - GPX Downloader a soubor poté nahrát na kartu v mobilu. Pak stačí v menu vybat Oblíbené, Volby, Importovat.. a GPX soubor na kartě vybrat a hotovo ;) Další možností, hlavně pokud nemáš internet v mobilu, je zadávat souřadnice řučně a to opět v Oblíbených, tentokrát položka Zadaný bod, dál už to pochopíš ;)
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#517 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2010 - 19:04

jo, snad se s tím poperu. Ten plugin GPX downloader seženu kde ke stažení? Já takhle postupně a kde nebudu vědět jak dál, se tu zeptám. Diky B)
  • 0
mishiczka1

#518 ARKTici

ARKTici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2010 - 19:08

GPX downloader seženeš na Google, nebo tady: https://addons.mozil...fox/addon/45777
  • 0

#519 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2010 - 23:10

Michalowic napsal/a:

Další možností, jak dostat cache do telefonu je soubor GPX


jakýs plugin z odkazu jsem si do mozilly nainstalovala a restartovala, co dál? Když otevřu keš, vidím několik voleb, jak to stáhnout. Krom do mobilu nebo GPS je tam i možnost GPX eXchange File, ale bohužel na to nejde kliknout. Znamená to, že jsem stáhla něco špatně nebo musím něco aktivovat nebo se ta keška stahuje odjinud?
  • 0
mishiczka1

#520 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2010 - 23:13

Další cesta (nelegální) je použití Skrýšotlače nebo třeba GeoGet + GeoJarry pro získání GPX souboru.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama