Přejít na obsah


Fotka

Handy Geocaching = java aplikace určená pro geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1646 odpovědí na toto téma

#561 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2010 - 12:11

Brblal: Na Nokiích u podepsané verze by mělo jít kompletně vypnout jakékoliv ptaní i na přístupové body, tedy mělo by jít nastavit napevno, kam se připojovat. Zkus se mrknout do Nastavení -> Správa aplikací (či nějak tak podobně).
  • 0

#562 rudiik

rudiik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 16:20

Zdravim, nemate nekdo zkusenost s Handygeocaching na Nokii 7230 nebo na necem podobnem se Series 40 OS? Aplikace jede, ale nedari se mi najit GPS. Zkousel jsem povolit v nastaveni pristupu aplikace co slo, nicmene bez vysledku. Pro srovnani jina Java aplikace - Sportypal - nabidne pro pripojeni nabidku zda vyhledat nove zarizeni nebo pripojit sparovane. HG jen vypise, ze hleda zarizeni, ale zda se, ze to dela ve sve rezii a zadne zarizeni nenajde :-( Nicmene o zapnuti BT si rict umi, takze v tom snad problem neni. Spis mi prijde, ze nejak nezavola to spravne menu pro vyber GPS. Zkousena posledni stable verze 3.5.2 i devel 3.5.3.
  • 0

#563 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 17:54

rudiik: Co používáš za GPS modul?
  • 0

#564 rudiik

rudiik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 20:38

Mam Navilock BT-338. :-)
  • 0

#565 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 3:18

Jak jsem psal výše (o pěkný kus), mám Samsung B3410 a poslední podepsanou verzi H.G. Jakmile chci dát cokoli vymazat z oblíbených,tak telefon začne trucovat a nechce se hnout od potvrzení smazání,ať mačkám co mačkám:-) Asi je to Samsungem jako takovým,hádám...
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#566 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 10:46

Vyřešeno v poslední vývojové verzi (nezapomenout v Nastavení->Obecné->Potvrzovat dialogy přepnout na Ano).
  • 0

#567 Hepaa

Hepaa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 18:15

Ve nové verzi mi to chybu s ukládáním do oblíbených už nedělá, ale v minulé dělávalo..taky.
Ale mám problém v nastavení kompasu..jakmile změním hodnotu NE na ANO, nejde to uložit ani zrušit a musím ukončit proces a to i když to ANO změním zase na NE..

A chtěl jsem se zeptat..nešlel by dát do nastavení preferovaný typ GPS? Abych vždy při startu nemusel dávat INTERNÍ GPS a rovnou to na ni skočilo.

A taky mě trápí jeden bug a to ten, že občas blbnou ikony při vyhledávání keší např. místo mystery se ukazuje multi, ale když si najedu na info o keši, tam je to dobře. Přikládám screeny..první screen je ještě z verze 3.5.2 a druhý jsem vyscreenoval teď ve verzi 3.5.3. Není to ale jen z MULTI->TRADI jak je na screenech, stalo se mi u jedné keše i z TRADI->MYSTERY.
Screenshoty jsou z keší: Wiesneruv dum [GC267VG], Chrudimska Strasidla [GC14391]
Vložený obrázek Vložený obrázek

Mám Nokii E52.
Jinak aplikace je skvělá, pro lov používám jen ji..fakt nádhera :)
  • 0

#568 Jerrybike

Jerrybike

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 20:35

Mam pocit, ze spravne nefunguje volba STOP funkce Stahnout vse ve vyhledavani.
Kdyz totiz pri vyhledavani nejblizsich kesi omylem zvolim Stahnout vse a zmacknu STOP, tak stahovani dalsich kesi stale pokracuje (asi se nestahne ta u ktere to zmacknu). Pokud se mi takhle zacne omylem stahovat napr. 10 kesi, tak to chvili trva nez to dojede do konce.
Dle meho nazoru by mela volba STOP u stahovani vsech nejblizsich kesek zajistit zastaveni nebo zruseni stahovani vsech kesek. Tak jestli je to bug nebo vlastnost :-)

Jinak diky za skvelou praci na rozvoji HG.
  • 0
Geopřístroj: Nokia E72, Garmin GPSmap 62s, GeoGet

#569 Hepaa

Hepaa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 20:40

Jo, jo, to mi taky dělá. Nebo taky když jdu do NEJBLIŽŠÍ DLE GPS, nechce mi to najít signál, tak se vrátím a použiju hledání podle klíčového slova, zobrazím listing a čtu a mezitím se třeba najde signál tak mě to přeruší zobrazený listing a hledá to NEJBLIŽŠÍ DLE GPS, což jsem zrušil.. Samozřejmě to neber jako kritiku, aplikace je skvělá, jen tu podávám návrhy na "zdokonalení" ;-)
  • 0

#570 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 259 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 22:09

Mám dotaz, jde tato aplikace používat i offline? GPS mám zabudované v telefonu, ale stále mi to vnucuje připojení k internetu a připojení na GC.com......
  • 0

#571 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 22:27

Sloup napsal/a:
Mám dotaz, jde tato aplikace používat i offline?
GPS mám zabudované v telefonu, ale stále mi to vnucuje připojení k internetu a připojení na GC.com......


Bez problému, stačí jen nelézt do volby "Vyhledat" a v "Oblíbených" nepoužívat věci co jsi si tam stáhl z netu. Nebo tak maximálně dát navigovat, ale neprohlížet listingy, hinty nebo logy.
  • 0

LG G6 + c:geo + OSM


#572 engys

engys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2010 - 11:31

Mě by se hlavně líbilo, kdyby u volby stáhnout vše se stáhlo skutečně vše, tj včetně listingu nápovědy a posledních logů. A pokud by se na mapě.cz zobrazila kromě kešky i moje poloha, bylo by to výborné. zvláště ve městě bych perfektně věděl, jestli jsem o ulici blíž nebo dál. Díky
  • 0

#573 m4rkus

m4rkus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2010 - 13:40

Stáhl jsem si před týdnem novou verzi a uspěšně odzkoušel import s gpx souborem. Když si ale v oblíbených oznyčím všechny cache a dám navigovat, šipka mě vede na první cache, která je v oblíbených na prvním místě. Jde se při navigování přepínat mezi jednotlivými cache?
  • 0

#574 zbycz

zbycz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 19:53

Měl bych takovou otázku v plén, zkoušeli jste také aplikaci TrekBuddy? Zobrazuje GPXky na offline stažených mapách, a celkově mi přijde docela promakanější (viz můj návod).

V čem vám to třeba konkrétně nevyhovuje? :)
  • 0
Geocaching offline v mobilu | Trekbuddy user | OSM.org mapper

#575 I3oris

I3oris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 10:36

Sloup napsal/a:
Mám dotaz, jde tato aplikace používat i offline?
GPS mám zabudované v telefonu, ale stále mi to vnucuje připojení k internetu a připojení na GC.com......

Je mozne ze mas v nastaveniach telefonu zapnute A-GPS, to vyzaduje pripojenie na net aby zistilo aktualnu polohu zo siete a nie len z GPS. Nesuvisi to s nastavenim HG, ale s nastavenim telefonu v menu "Urcovanie polohy"
  • 0

Garmin 550 + Galaxy S4 / iPhone 4S & Geocaching Live


#576 kullch

kullch

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2010 - 17:57

Chtěl bych se zeptat, nějak jsem nepřišel na to,jak (jestli to vůbec jde) najít polohu kešky...Když stáhnu informace o kešce, tak se mi stáhnou jen souřadnice..ale už třeba nevím, kde ta keška je,souřadnice jako takový mi těžko něco řeknou.. :) možná sem jen slepej, pak se předem omlouvám :) dík za odpověď:)
  • 0

#577 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 455 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2010 - 18:13

kullch napsal/a:
Chtěl bych se zeptat, nějak jsem nepřišel na to,jak (jestli to vůbec jde) najít polohu kešky...Když stáhnu informace o kešce, tak se mi stáhnou jen souřadnice..ale už třeba nevím, kde ta keška je,souřadnice jako takový mi těžko něco řeknou..

HA? cožeee? Dobrý vtip :D a těch tvých dosavadních 128 keší jsi našel jak?
P.S. a "Navigovat" ti nestačí?
  • 0

#578 kullch

kullch

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2010 - 21:19

dr.vota napsal/a:

kullch napsal/a:
Chtěl bych se zeptat, nějak jsem nepřišel na to,jak (jestli to vůbec jde) najít polohu kešky...Když stáhnu informace o kešce, tak se mi stáhnou jen souřadnice..ale už třeba nevím, kde ta keška je,souřadnice jako takový mi těžko něco řeknou..

HA? cožeee? Dobrý vtip :D a těch tvých dosavadních 128 keší jsi našel jak?
P.S. a "Navigovat" ti nestačí?

Tak doteď jsem handy geocaching nepoužíval.. :) teď jsem si ho prakticky sháněl kvůli FTFkám.. a na tu mapu se ptám z prostého důvodu.. když jsi třeba zrovna pryč od PC a pípne ti FTF, tak bych se rád podíval kde je, zda se tam chci vydat.. :)
  • 0

#579 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 455 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2010 - 21:51

kullch napsal/a:

dr.vota napsal/a:

kullch napsal/a:
Chtěl bych se zeptat, nějak jsem nepřišel na to,jak (jestli to vůbec jde) najít polohu kešky...Když stáhnu informace o kešce, tak se mi stáhnou jen souřadnice..ale už třeba nevím, kde ta keška je,souřadnice jako takový mi těžko něco řeknou..

HA? cožeee? Dobrý vtip :D a těch tvých dosavadních 128 keší jsi našel jak?
P.S. a "Navigovat" ti nestačí?

Tak doteď jsem handy geocaching nepoužíval.. :) teď jsem si ho prakticky sháněl kvůli FTFkám.. a na tu mapu se ptám z prostého důvodu.. když jsi třeba zrovna pryč od PC a pípne ti FTF, tak bych se rád podíval kde je, zda se tam chci vydat.. :)

No ale ty jsi nic o mapě nepsal, psal jsi o "poloze", a to se rovná souřadnice.
S mapou to umí například i Locify. V HGC mapy nepoužívám. Taky zobrazit polohu na mapě umí třeba Google Maps v mobilu...
  • 0

#580 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2010 - 9:16

Dotaz asi rovnou pro Arcaa. Mozna to je utopie, ale chtel jsem se zeptat na vec ohledne importovanych .gpx souboru, tedy kesi. Bylo by hodne slozite udelat, aby v Oblibenych ony naimportovane kese ukazovaly vzdalenost od aktualniho mista a radily se od neblizsi? Jde mi napr. o to, kdyz jedu v aute a mam vytvoreny seznam kesi kolem trasy. Proste abych nemusel s mobilem manipulovat pri rizeni a mel zaroven prehled o nejblizsich kesich... Je-li to nemozne az slozite, tak na to klido zapomen.
  • 0




5 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 5 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama