Přejít na obsah


Fotka

Geocaching shop EU


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
29 odpovědí na toto téma

#1 RaTTeam

RaTTeam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2008 - 14:18

O dodacích lhůtach nemluvim, je mi jasné že za všechno může pošta :| , Ale když si objenám zboží a chci v platit předem, protože jim důvěřuji je tam napsano "V případě platby předem vyčkejte na potvrzovací mail, zda je zboží skladem." Dobře čekal jsem, za dva dny přišel potvzovací email - zaplaťte. Obratem posílám peníze, přichází email zaplaceno-vyřízeno. Těším se na těch pár blbůstek co jsem si obědnal, jako malý kluk. Další týden se nic neděje. Píšu dotaz a v zapětí volaji, že mnou objednané a zaplacené zboží nemají. Kde jsem udělal chybu?:@
  • 0

#2 pavels

pavels

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2008 - 14:43

Mně taky mezi potvrzením platby a avízem o odeslání uplynul víc než týden. Mám za to, že tento shop nemá žádný sklad, a všechno objednává ad hoc.
  • 0

#3 ladabohac

ladabohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2008 - 16:45

RaTTeam napsal/a:
O dodacích lhůtach nemluvim, je mi jasné že za všechno může pošta :| ,
Ale když si objenám zboží a chci v platit předem, protože jim důvěřuji je tam napsano "V případě platby předem vyčkejte na potvrzovací mail, zda je zboží skladem." Dobře čekal jsem, za dva dny přišel potvzovací email - zaplaťte. Obratem posílám peníze, přichází email zaplaceno-vyřízeno. Těším se na těch pár blbůstek co jsem si obědnal, jako malý kluk. Další týden se nic neděje. Píšu dotaz a v zapětí volaji, že mnou objednané a zaplacené zboží nemají. Kde jsem udělal chybu?:@


kupoval jsem v tomhle e-shopu nedávno geocard a přišly do 14dní od e-mailu s vyřízením.
  • 0

#4 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2008 - 17:21

Než mi dodali Tux Micro Geocoin tak utekl snad měsíc! Jsou neuvěřitelně pomalí...
  • 0

#5 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2008 - 18:40

semik75 napsal/a:
Než mi dodali Tux Micro Geocoin tak utekl snad měsíc! Jsou neuvěřitelně pomalí...


Nic proti snahám prodávat geocoiny i u nás. Ale divím se že vůbec za ty ceny tady ty geocoiny někdo kupuje. Tady se snad vyplatí kupovat jenom CZ a SK geocoiny, které jsou na eBay vyjímečně.
Niméně jsem na eBay například vydražil Saman Team geocoin, který se u nás prý neprodával.
Dost hustý bylo zjištění, že nějaký amík na eBay dražil i Poníkovo CWGčko.
  • 0

#6 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2008 - 19:56

Myslis jako s moji objednavkou? ....
14.8. - ztratil jsem razitko, posilam v priloze, obratem platim ebankingem a v priloze posilam kopii prikazu
22.8. - cituju email: můžete mi ještě jednou zaslat předlohu pro razítko ? Máme výpadek na serveru a já to nemůžu dohledat.
- posilam obratem...
29.8. - dobry den, jak to vypada s moji objednavkou?
- vcera jsme ji odesilali - tedy 28.8. ....
4.9. - dorazilo zbozi....

mno... takhle si rychly obchod teda opravdu nepredstavuju... :(
bohuzel...
  • 0

#7 Tinah&Power Team

Tinah&Power Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2008 - 20:44

Nam se osvedcilo i objednavat coiny na http://www.geocoinshop.de. Priklad - v nedeli vecer zaslana objednavka + platba pres PayPal, ve ctvtek byl coin ve schrance. Na vsechny dotazy v anglictine behem par hodin reagovali. Vyborna zkusenost :)
  • 0

#8 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2008 - 20:49

Nakupoval jsem tam už spoustu věcí, ale mám dojem, že s nárustem kačerů a nekonkurencí na našem trhu začínají trochu polevovat. Hodně je to o komunikaci, o tom jakou máš banku a jak převádíš peníze, jak funguje pošta. Většinou jsem ale do 10dní od objednání zboží měl doma... smutný možná je to, že za stejnou dobu to mám i z USA a o Evropě nemluvě :-) Většinou ale teď už objednávám GC v zahraničí a při té příležitosti už k tomu přihodím další geo věci, takže na tento shop už de facto nechodím.
  • 0

#9 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2008 - 21:45

Tinah&Power Team napsal/a:
Nam se osvedcilo i objednavat coiny na http://www.geocoinshop.de. Priklad - v nedeli vecer zaslana objednavka + platba pres PayPal, ve ctvtek byl coin ve schrance. Na vsechny dotazy v anglictine behem par hodin reagovali. Vyborna zkusenost :)


Jo tenhle shop je dobrej a mě choděj geocoin tak za dva dny. Bohužel obecně jsou geoshopy ve státech EU dost drahý (poštovné z Německa na GCS.DE stojí v přepočtu víc než z USA či Kandy).
Paradoxně je někdy možné na eBay vydražit geocoiny z Evropy za nižší cenu než za kolik je tady koupíte.
Domnívám se, že pokud objedná Američan na GCS.DE, neplatí DPH. Pokud nakoupí více geocoinů, tak ten rozdíl DPH v porovnání s poštovným je znát. Pak je možné takový geocoin vydražit za nižší cenu než je tady v Evropě prodejní. A i přes dvojí poštovné (Evropa - USA - Evropa) to může být levnější.
Bohužel časy kdy kurz 100CZK/USD byl na PayPalu kolem 6,7 jsou pryč.
  • 0

#10 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2008 - 21:47

sobikovi napsal/a:
Nakupoval jsem tam už spoustu věcí, ale mám dojem, že s nárustem kačerů a nekonkurencí na našem trhu začínají trochu polevovat. Hodně je to o komunikaci, o tom jakou máš banku a jak převádíš peníze, jak funguje pošta. Většinou jsem ale do 10dní od objednání zboží měl doma... smutný možná je to, že za stejnou dobu to mám i z USA a o Evropě nemluvě :-) Většinou ale teď už objednávám GC v zahraničí a při té příležitosti už k tomu přihodím další geo věci, takže na tento shop už de facto nechodím.


Mám takové tušení, že tenhle shop změnil už několikrát banku. Co já pamatuji tak byli u GE a teď se chytli na mBank.
Ale možná to byl ten druhý shop v ČR.
  • 0

#11 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2008 - 22:02

Přes tento shop jsem si objednával razítko. Dodání trvalo 1,5 měsíce a komunikace s urgencemi čítala 15 mailů. Po této zkušenosti JIŽ NIKDY VÍCE.
  • 0

#12 vkrejci

vkrejci

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2008 - 22:18

Psí známky na TB - s urgencí 3 týdny, sorry, ale taktéž NIKDY VÍCE. Raději si připlatím na geocoinshop.de, rychlý a spolehlivý e-shop, mohu jen doporučit..
  • 0
Víťa

#13 pezik1

pezik1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 221 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2008 - 6:04

Niméně jsem na eBay například vydražil Saman Team geocoin, který se u nás prý neprodával.

Ten se tady normalne prodaval, ale uz je to nejakou dobu, takze uz asi normalni cestou neni k sehnani, ale mozna ma Saman doma pod madraci jeste ulity nejaky posledni kousky :P
  • 0

#14 Lenka1982

Lenka1982

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2008 - 6:45

Nevím nakolik se tu mezi sebou znáte, ale s holkama, s kterýma máme stejné hobby (výroba fotoalb ) se vždy domlouváme dohromady a objednáváme věci z Francie, Německa... Pak se o poštovné podělíme, čímž ho snížíme v podstatě na mizivou částku a získáme zboží, které u nás k sehnání není. A musím říci, že vždy to přišlo za velmi krátkou dobu, takže... jsem chtěla doporučit, pokud se mezi sebou znáte, důvěrujete si, abyste se na objednávkách ze zahraničí domlouvali a tím vás nemusí pálit poštovné. Jinak díky za info, že český obchůdek za moc nestojí. Aspoň případně vím, co čekat. ;)
  • 0

#15 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2008 - 7:05

No ja tam kupoval 2x vcetne jednou razitko a vzdycky to bylo docela rychly. Jenom tam maji na titulce PayPal a na dotaz jak s nim muzu zaplatit vubec nereagovali. Posledne jsem objednaval ze zminovaneho GCS.de a v patek vecer objednavka a v pondeli balicek v Brne coz je parada. Dobry zkusenosti mam i z coinsandpins, tam jsem ted bral za vic nez 100$ a na pruvodku napsali "game tokens - samples" a uvedli cenu 18$ takze v pohode bez cla :). Ale tam maji zas jenom GC a nemaji tam jinej kešing stuff.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#16 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2008 - 7:22

Taky se připojím se zkušenostma... provedl sjem 2 nákupy... poprvé zboží dorazilo za 3 dni, podruhé za 10 dnů po urgenci (letní období) a omluvou, že toho bylo najednou moc... neodsuzuji, nechválím... ale problém bych v tom neviděl...
  • 0

#17 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2008 - 13:56

tak se připojuji se svojí zkušeností, od potvrzení dodávky a zaplacení už uplynulo 22 dní a stále nic, přitom z mailů jsem pochopil, že nic nebrání zaslání zboží. jsem trochu dost rozčarován, seriozní obchod to není.
  • 0

#18 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2008 - 16:19

pozorjed napsal/a:
tak se připojuji se svojí zkušeností, od potvrzení dodávky a zaplacení už uplynulo 22 dní a stále nic, přitom z mailů jsem pochopil, že nic nebrání zaslání zboží. jsem trochu dost rozčarován, seriozní obchod to není.


Mám takový pocit, že se začali věnovat více nabídce na Aukru.
Docela mě pobavil popis u jednoho z geocoinů, který je v dražbě.
  • 0

#19 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2008 - 13:54

Už dva dny se pokouším připojit na oba naše "geo" e-shopy a vůbec mi nenaběhnou jejich stránky.Jak jste na tom ostatní? Díky za odpověď !
  • 0

#20 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2008 - 14:29

cinca2008 napsal/a:
Už dva dny se pokouším připojit na oba naše "geo" e-shopy a vůbec mi nenaběhnou jejich stránky.Jak jste na tom ostatní? Díky za odpověď !


běží oba
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama