Přejít na obsah


Fotka

Problém s aktivací GC


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#1 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2008 - 18:55

Mohl by mi někdo poradit kam se obrátit při problému s nedokončenou aktivací geocoinu? Ve třetím kroku aktivace mi zbuchlo připojení a geocoin je sice aktivovaný, ale neexistuje platný údaj Released: a Origin:. Jedná se o tenhle geocoin TB1YR9H Myslím, že tohle se dá opravit pouze v databázi Groundspeaku. Mám to zkusit na klasické adrese contact@geocaching.com, nebo existuje vhodnější řešení? Ve Faq je prdlačka a na fórum si se svojí Engliš netroufám. Díky za radu. Bo.T.L.
  • 0

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2008 - 21:11

Znovu to asi nejde, co? No tak bych asi napsal jak navrhuješ na ten GS...
  • 0

#3 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2008 - 21:28

sobikovi napsal/a:
Znovu to asi nejde, co? No tak bych asi napsal jak navrhuješ na ten GS...


Ne znovu to nejde. Píše že geocoin je už aktivovaný. Údaj o tom, kdy byl aktivován a kde prostě neexistuje.
  • 0

#4 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2008 - 22:11

Bo.T.L. napsal/a:
neexistuje platný údaj Released: a Origin:.


nezobrazí se to až od prvního logu ?
  • 0

#5 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2008 - 8:45

Fénix napsal/a:

Bo.T.L. napsal/a:
neexistuje platný údaj Released: a Origin:.


nezobrazí se to až od prvního logu ?


Většina mých geocoinů nemá žádný log (jsou pouze aktivované) a přesto při jejich zobrazení jsou všechny údaje vyplněny. Tedy datum aktivace i místo aktivace. Oba údaje se zadávají ve třetím kroku aktivace, která v mém případě nebyla dokončena, neboť mi zbuchlo internetové připojení.
  • 0

#6 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2008 - 8:18

sobikovi napsal/a:
Znovu to asi nejde, co? No tak bych asi napsal jak navrhuješ na ten GS...


Tak jsem napsal svou chabou angličtinou na Groundspeak a kupodivu přišla odpověď. Jenže ta odpověď je dost na prdlačku.
Píšou mi že se mám přihlásit na svůj účet, zobrazit si stránku geocoinu a dát edit this item.
Nevím jak u ostatních, ale já jako BM mohu editovat u jakéhokoli svého geocoinu pouze pole Name, Mission, Description a ještě je možné upload Image.
Takže Origin a Released nemám dostupné.
Jako druhou možnost, pokud toto není funkční, mi navrhují ... go ahead and go through the steps of activating the geocoin again and you'll be given the option to edit those details ...
Jenže to samozřejmě napíše, že geocoin je již aktivován a odkáže mě to na to samé jako v prvním případě. Paradoxně se v té zprávě geocoin je již aktivován píše, že edit items umožňuje změnu Origin, což není pravda.

Update: Tak je to jinak. Přestože to napíše informaci, že geocoin je již aktivován, potvrzením tlačítkem Edit Trackable Item's Details dokončím třetí krok aktivace a v něm mohu změnit údaj Origin a Released. Jak se zdá, mohu toto využít i při opravě údajů korektně aktivovaných geocoinů (mám několik adoptovaných, které mají Origin v některém ze států USA a položku Released s datumem, kdy jsem ještě chodil po geocacherských houbách).
  • 0

#7 pyngu

pyngu

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2008 - 20:57

Zdravím, nevíte někdo, jak aktivovat Travel Ingot? Zakoupil jsem jej v e-shopu, na obalu je pouze info, že aktivační kód na coincodes.com, ale na stránce je pouze Contact us a když to zkusím, je tam jen spuštění Outlooku bez adresy... Díky za radu
  • 0

#8 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2008 - 21:12

Zdravím, nevíte někdo, jak aktivovat Travel Ingot?


Na té stránce máš pod Contact us jednotlivé trackovatelné předměty, které se na ní dají aktivovat (resp. získat aktivační kódy) a ani Travel Ingot mezi nimi nechybí ;) Zde zasílám přímý odkaz.
  • 0

#9 pyngu

pyngu

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2008 - 21:18

Díky, přehlídl jsem ho. Už to běží ;)
  • 0

#10 Larius

Larius

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2008 - 11:31

Ahoj, poradíte? Dostal jsem nový GC (Travel Slug) a když jej zkusím aktivovat na coincodes.com, tak mi to hodí hlášku ,,We were unable to locate your tracking number." Nevíte, co s tím? Dá se případně GC reklamovat? Předem díky za odpověď.
  • 0

#11 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2008 - 15:50

No,mám ten samý problém.Objednal jsem si Travel Slug a hází mi to tu samou hlášku ?!
  • 0

#12 bob&bobek

bob&bobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2008 - 21:53

Ve většině případů je to chybným přečtením kodu z mince. Záměna čísla 0 za písmeno O, písmen C a G apod. Doporučuji důkladnou kontrolu kodu a pokud ani to nepomůže tak se obrátit na prodejce. Ve vyjímečných případech je chyba na straně výrobce - momentální nefunkčnost stránek/database kodů - opravdu nezaregistrovany kod mince
  • 0

#13 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2008 - 17:30

Díky bobovi i bobkovi za vyřešení problému s aktivací TS!!Už to funguje!
  • 0

#14 Katchi + Alf

Katchi + Alf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 13:21

Vyřešeno ve spolupráci s prodejcem... Mám také problémy s aktivací GC. Objednala jsem jich nekolik a ani u jednoho z nich nemuzu ziskat aktivacni kod. Na obalech jsou adresy, kde se maji aktivovat. Bud adresa vubec nefunguje nebo mi to po vlozeni trackovaciho cisla pise, ze kod je chybny. Mam se obratit spis na prodejce nebo nekam jinam? Diky
  • 0
"Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod."

#15 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2009 - 0:21

Katchi + Alf napsal/a:
Vyřešeno ve spolupráci s prodejcem...

Mám také problémy s aktivací GC. Objednala jsem jich nekolik a ani u jednoho z nich nemuzu ziskat aktivacni kod.
Na obalech jsou adresy, kde se maji aktivovat. Bud adresa vubec nefunguje nebo mi to po vlozeni trackovaciho cisla pise, ze kod je chybny.
Mam se obratit spis na prodejce nebo nekam jinam?
Diky


Když uvedeš o jaké GC se jedná, pak ti někdo třeba poradí. Takhle obecně asi těžko. O jaké se jedná adresy?
  • 0

#16 sekator

sekator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2009 - 19:50

Ahoj kolegove!Dostal jsem Czech Republic Flag Micro Geocoins a nejde mi aktivovat.Nemate nekdo prosim aktivacni kod?Diky za pomoc.Moc rad bych ho vlozil do sve nove kese.
  • 0

#17 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2009 - 21:00

Larius napsal/a:
Ahoj, poradíte? Dostal jsem nový GC (Travel Slug) a když jej zkusím aktivovat na coincodes.com, tak mi to hodí hlášku ,,We were unable to locate your tracking number." Nevíte, co s tím? Dá se případně GC reklamovat? Předem díky za odpověď.


Stejný problém, ale jde o Travel Space Shuttle (http://shop.spacecoa...95&categoryId=5)

Zkoušel jsem http://www.coincodes.com/ ale tam to háže

We were unable to locate your tracking number

i po několikátem zopakování kódu a kontrole, prodejce http://coinsandpins.com/ má nefunkční stránky.

Pokud má někdo aktivační kód pro tento GC (předpokládám že jsou všechny stejné) prosím o zaslání přes profil.

Díky za odpověď.
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#18 PaHa

PaHa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2009 - 12:38

mám stejný problém s Travel Pirate a Travel Dragon... dík za každou radu
  • 0

#19 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2009 - 13:36

Don82 napsal/a:

Larius napsal/a:
Ahoj, poradíte? Dostal jsem nový GC (Travel Slug) a když jej zkusím aktivovat na coincodes.com, tak mi to hodí hlášku ,,We were unable to locate your tracking number." Nevíte, co s tím? Dá se případně GC reklamovat? Předem díky za odpověď.


Stejný problém, ale jde o Travel Space Shuttle (http://shop.spacecoa...95&categoryId=5)

Zkoušel jsem http://www.coincodes.com/ ale tam to háže

We were unable to locate your tracking number

i po několikátem zopakování kódu a kontrole, prodejce http://coinsandpins.com/ má nefunkční stránky.

Pokud má někdo aktivační kód pro tento GC (předpokládám že jsou všechny stejné) prosím o zaslání přes profil.

Díky za odpověď.


coinsandpins spadly stránky, jinak by jsi to měl aktivovat tam... takže počkat...
  • 0

#20 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2009 - 17:33

Co se týče aktuálního stavu stránek CoinsAndPins.com, na Groundspeak stránkách fóra o geocoinech byla informace, že je možné zaslat žádost o aktivační kódy přes profil CoinsAndPins na GC.COM. Kdo nechce čekat, může jim napsat. Já jsem to tak již úspěšně udělal.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama