Přejít na obsah


Fotka

Nezalogovaný GC v keši


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 Xoanon

Xoanon

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 22 September 2008 - 12:16

Ahoj, v kešce GC1B8Q2, kousek od Kolína, jsme 21.9.08 nečekaně našli GC - někdo ho tam vložil den před naší návštěvou. Na GC.com ale není zalogovaná ani návštěva ani uložení mince. Geocoin se podle logu tváří, že je od 3.9.08 v Českém Krumlově v keši GC1C98F. Co s ním? Mám použít volbu "Grab it from somewhere else"? Nebo je nějaká jiná možnost? Xoanon
  • 0

#2 hreg

hreg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 22 September 2008 - 13:24

Pár dní počkej, jestli se tam neobjeví a pokud ne, tak Grab It !!!
  • 0

#3 Toncek27

Toncek27

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 26 September 2008 - 8:44

Nekdo muze byt na dovolene a zaloguje treba az za tyden. Take se mi nekolikrat stalo, ze jsem zalogoval GC nebo TB az za 4 dny:-(
  • 0

#4 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3057 příspěvků(y)

Publikováno 26 September 2008 - 8:48

Radši ještě chvilku počkej, grabnutý TB občas nadělá paseku v jeho mapě a trasování.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#5 c.jirin

c.jirin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 26 September 2008 - 15:03

Také bych doporučil počkat.V posledním logu u GC by měl být ten ,kdo ho vyzvedl v Čes.Krumlově a sním se eventuelně spojit.Pokud log(vyzvednutí) chybí i tam,nezbýva než nějaký čas počkat.
  • 0

#6 Medved Brtnik

Medved Brtnik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 26 October 2009 - 18:31

My máme o něco horší situaci, než se mi podařilo najít v diskusích... Včera jsme vyzvedli Aztec GC z multiny na Rábí (vložil kešer Vranas UŽ PŘED MĚSÍCEM A NEZALOGOVAL) a ihned jsme GC přemístili do keše Krejnice city view... Vranasovi jsme psali, zatím žádná odezva... Ještě počkáme, ale kdyby se nic nedělo...? :o
  • 0

#7 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1483 příspěvků(y)

Publikováno 26 October 2009 - 18:38

Pokud uz je to mesic a Tvuj mail je bez odezvy, tak byt Tebou ten coin vyzvednu tam, kde ted je, vlozim ho do Rabi (pres Write note) a potom zase vyzvednu a vlozim do Krejnic. Coin tak snad nasbira vetsinu kilometru, ktere nacestoval. Mesic uz je dost. (Obecne se toleruje zpozdeni kolem tydne - dvou.)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#8 Nellas

Nellas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 26 October 2009 - 19:00

Já bych počkala, dokud se neobjeví log na keši. Jinak se nám už stalo, že jsme vložili TB do keše a za dva dny, při logování, jsme zjistili, že včera nám to někdo grabnul.
  • 0

#9 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1483 příspěvků(y)

Publikováno 26 October 2009 - 20:59

Nellas napsal/a:
Já bych počkala, dokud se neobjeví log na keši. Jinak se nám už stalo, že jsme vložili TB do keše a za dva dny, při logování, jsme zjistili, že včera nám to někdo grabnul.

Vzdyt se to tady mele furt dokola - kdyz Ti to nekdo grabne po dvou dnech, tak je blbec, ale pokud se ceka na predchoziho MESIC, tak to uz je casu dost. ;) Zamknout! B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#10 Medved Brtnik

Medved Brtnik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 26 October 2009 - 22:05

hplus - zrovna jsem se ještě chystala dotázat, co je "grabnout" - předpokládám, že to popisuješ v příspěvku z 18.38 :) Toto se nám ještě nestalo, takže naprosto netuším, jak postupovat. Počkám ještě, jestli se neozve poslední držitel a pak to zkusím... Dík! :P
  • 0

#11 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3176 příspěvků(y)

Publikováno 26 October 2009 - 22:19

Medved Brtnik napsal/a:
hplus - zrovna jsem se ještě chystala dotázat, co je "grabnout" -

Jeden z možných logů u travelbugů a geocoinů. Když vybíráš z určité cache a předmět je v ní zalogován i na internetu, použiješ log "Retrieve from cache ....", pokud jsi předmět dostala od jiného cachera, nebo našla jinde, než je zalogovaný, použiješ "Grab it from somewhere else".
Měsíc už je fakt hodně, jestli se neozve, asi bych udělal to, co píše H+.
  • 0

#12 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1103 příspěvků(y)

Publikováno 26 October 2009 - 22:27

Trhac napsal/a:
Radši ještě chvilku počkej, grabnutý TB občas nadělá paseku v jeho mapě a trasování.

to vyprávěj francouzům :(
graboval, ikdyž jsem tam nechal vzkaz, že zaloguju po návratu z dovolený
  • 0

#13 Medved Brtnik

Medved Brtnik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 26 October 2009 - 22:32

HA! Jsem idiot! Díky všem za rady (snad je nebudu muset využít :D ) - GC jsme nafotili, abychom mohli logovat a teď to teprve pořádně čtu: THIS IS NOT AN OFFICIAL COIN OR TB BUT IS YOU KEEP ME RUNNING I WOULD BE VERY GRATEFUL. SEND ME A SHORT MAIL TO atd.atd Pak ještě odkud přišel a WATCH OUT FOR THE CACHE GC1Q1XG IN AUG 09..
  • 0




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama