Přejít na obsah


Fotka

Ztracení TB hned v 1.keši!!!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#1 VerVo team

VerVo team

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2008 - 14:25

Měli jsme 1.TB a o víkendu jsme ho dali do GCHN27. Hned druhý den další team psal, že tam již není. No není to smůla? Na co je mi druhá destička od TB s nápisem COPY?Můžu ji vyslat do světa místo ztraceného? Ještě pár dní počkám, ale člověka to zamrzí. Nevěřím, že to byl mudla, ten by vzal celou schránku.Jinak TB číslo je F44C2T.Díky
  • 0

#2 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2008 - 15:00

A neplašíš trochu brzy? Třeba je tam někdo na dovolené a zaloguje až za týden.
  • 0
MaFa

#3 VerVo team

VerVo team

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2008 - 15:06

Možná jo,ale přeci jen v tomhle období a počasí asi lidi moc na dovolenou nejezdí. Každopádně mě to trochu děsí, když první zápis je, že už tam není
  • 0

#4 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2008 - 16:05

Skoč se tam podívat (pokud to jde) a mrkni do logbooku. Nejspíš tam bude zápis o vyzvednutí a chvilku potrvá než kačer zaloguje. Pokud zápis nebude, tak je to asi ta horší varianta :(
  • 0

#5 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 458 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2008 - 17:31

Vydrž, třeba to vyzvednul někdo, kdo se dostane k logování až po delší době, možná má dovolenou... První člověk, který vyzvedl můj TB na něj udělal hned 2 chyby - vyzvednul ho s datem, kdy ještě TB neexistoval a pak ho jinam vložil a jinam zalogoval. Můj slovník byl poněkud jadrnější, když mi chodily maily, že tam není....no, nakonec se s pomocí ostatních našel a já to přepsala.....a doufám, že trable jsou tímto vyčerpány.:D
  • 0

#6 ladabohac

ladabohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2008 - 18:22

Možná jo,ale přeci jen v tomhle období a počasí asi lidi moc na dovolenou nejezdí.


http://www.geocachin...aspx?id=1804567

nejezdí :D:D:D:D
  • 0

#7 MICHALaDOMCA

MICHALaDOMCA

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2008 - 19:05

Teď něco obráceně ale snad to pomůže, taky jsem na dovolené hned druhý den vložil coin a než jsem ho zalogoval tak uplynulo dost času.
  • 0
Táta se synem, kteří věčně nemůžou něco najít.

#8 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2008 - 20:46

ja ztratil na prvni cachi a po roce se objevil o 200km jinde...fakt presne po roce:-) takže buď trpělivej:-D
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#9 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2008 - 7:18

I jeden z našich GC se ztratil hned z první keše, kam jsme ho vložili, aby zahájil cestu na pěkném místě... Slehla se po něm zem :(
  • 0

#10 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2008 - 10:42

Dovolená nedovolená, kačeři si nějak zvykli na okamžité logování. Prostě jsou stále ještě tací, co vyrazí na několikadenní výpravu, naleznou xx keší, a postupně logují až po návratu. Copak je někde psáno, že musím logovat na netu ihned? Takže považovat TB za ztracený hned 1.den považuji za předčasné. Jinak pokud víš (dle logu v keši), kdo ho vyzvedl, zkus jej kontaktovat.
  • 0

#11 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2008 - 12:48

No přeci jen žijeme v době, kdy krabička s internetem v kapse stojí pár korun, rozhodně méně, než slušná navigace.
  • 0

#12 kubulak

kubulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2008 - 13:52

Je v te kesce v logbooku od nekoho ze ho vyzvedl? Jestli se k vyzvednuti nekdo "priznal", tak nechapu proc se plasis. Kor jestli jeho nick existuje na GC.com. Jestli v logbooku zadny OUT: TB neni, tak je to horsi. Muze bejt fakt v haji, ale porad zustava nadeje. Zazil jsem lidi co to do logbooku jen zapomeli napsat...
  • 0

#13 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2008 - 14:43

A pak je tu taky ještě možnost, že ho ještě ten den vložil do jiné keše a zapomněl si opsat tracking kód. ;) to Kaote: Prrr. Taky mám krabičku (N6230i) s internetem, ale abych z ní logoval? Je to tak akorát tak na log typu TFTC, TNLN! Používám to pouze, pokud mám nějaký problém při hledání. A navíc, tam kde se pohybujeme také není vždy signál (Krušné hory) a když tak zahraniční. A roaming už není o pár kačkách. Ale to už je téma pro jiné vlákno.
  • 0

#14 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2008 - 19:05

Ano, opravdu někdy nejde logovat okamžitě. Včera v noci jsme se vrátili z Prahy a po pětihodinové jízdě v dešti a v noci se mi opravdu logovat nechtělo a tak budu logovat teď. Včera jsem vložil do keše TB a kačer který ho vyzvednul, to nevydržel a ještě včera mi ho grábnul . Kdyby ho ještě ten den dal do jiné keše, tak to snad pochopím, ale má ho stále u sebe. Co s tím? Já mu ho prostě grábnu zpět, vložím do keše, kde jsem ho fyzicky dal a napíšu mail, ať si ho vyzvedne. K logování přes mobil - už to řekl PLAJ family - skoro vždy do logů napíšu víc než jen "Nalezeno. Díky." Takže přes mobil nemusím. Přes mobil snad jen pro ty nedočkavce vložení TB do keše s pomocí Write Note a log Found it později. Snad se tím nic neporuší, když ještě u keše nemám Found it.
  • 0

#15 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 467 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2008 - 19:36

moravan napsal/a:
Přes mobil snad jen pro ty nedočkavce vložení TB do keše s pomocí Write Note a log Found it později. Snad se tím nic neporuší, když ještě u keše nemám Found it.

Ano, přesně takhle to o dovolené dělám já... :) Trackables zaloguji z mobilu hned (vyjmutí klasicky Retrieved, vložení pomocí Write Note), abych neblokoval jejich pohyb. A šňůrku Found It logů si pak hezky vychutnám z domova - pěkně po pořadě, vybavuji si u toho zážitky od jednotlivých kešek. :)
Taky se mi už vícekrát stalo, že jsem v kešce našel Trackable, které bylo na netu ještě někde jinde. Když je u kačera, je to v pohodě - napíšu mu přes profil, ať s sebou při logování hodí a pár dní počkám. Když je na netu v jiné kešce, holt taky počkám, ale je to čekání víc na slepo. Prostě Grabnutí by měla být až poslední možnost, jak dát věci do pořádku. A i když už mi někdo Grabnul coin, který jsem vložil fyzicky do kešky, ale na netu to nestihl, tak to spravil mailík přes profil, vzájemná domluva a dologování chybějících logů.
  • 0

#16 Pay_01

Pay_01

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2008 - 20:13

Moje skore pro me 2 TB a 1 GC. TB 1: Vyzvednut nereg. kacery cca pred 20ti dny z jeho druhe kese a od te doby se po nem slehla zem... :( TB 2: Na druhe kesi se po nem slehla zem, prave jednam o zapis z logbooku.... :o GC: podle logbooku vyzvednut pred 7 dny z prvni cache reg. kacerem, nelogovano na netu, detske pismo a pravopis... no nevim.. :( Posledni TB je zatim u mne, nemam naladu ho zatim vypoustet do sveta.. :|
  • 0

#17 V.O.S.K.

V.O.S.K.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2008 - 20:16

ja kdyz jedu na dovcu, tak treba tyden nejsem na netu, listingy atd. mam nastahovany v PDAcku a loguju taky az za tyden a to vcetne GC a TB, proste tejden je klasika, kdy se ceka
  • 0
Fallie & Karabuni & Prťka & Kryštůfek = V.O.S.K.

#18 VerVo team

VerVo team

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2008 - 22:02

Bohuzel se plasime asi opravnene, mame potvrzeno, ze v logbooku zadny zapis neni. Tak ted uz muzem jen doufat, ze se nekdo zapomnel zapsat uplne. Je mozny, ze je nekdo takovej mamlas, ze si nezjisti zakladni pravidla hry? Mudla to nebyl, ten by vzal celou schranku. Hodne stesti vsem stejne "postizenym" pri nalezani ztracenych TB!
  • 0

#19 Iluvator

Iluvator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2008 - 6:00

VerVo team napsal/a:
......ze se nekdo zapomnel zapsat uplne. Je mozny, ze je nekdo takovej mamlas, ze si nezjisti zakladni pravidla hry? Mudla to nebyl, ten by vzal celou schranku. ....

Nevím, zda by mudla odnesl celou schránku, ale řekl bych, že máme nějaké straky :( mezi sebou. Tento rok se něco podobného stalo tady v Plzni a šlo o schránku, do které se nemůže dostat nikdo, aniž by ji poničil, když nezná geocaching a nemá pořádně přečtený a vyluštěný listing. Logbooku nebyl žádný zápis, v keši na stránkách je stále to GC a TB a fyzicky.... Bůh ví kde jsou. Ještě doplňuji, že keš byla OK.
  • 0
Oregon 300
Tak do toho šlápni ať vidíš kousek světa.....

#20 KrikyTeam

KrikyTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2008 - 8:26

Jo, asi nám tu na Plzeňsku nějaká straka řádí, na jaře se ztratili 2 coiny vždy těsně před naši návštěvou (pár dní před námi vloženo, při naší návštěvě už fuč):(, kešky byly na jedné "trase", ale na děti doost daleko od sebe a pro dospělého mudlu na místě, kam by normálně nelezl. Za to asi před měsícem našla kešku, co máme kousek od baráku banda dětí, nic nezničily, nic nevzaly (tedy nic hodnotnějšího, všechny cetky jsem spočítané neměla)..:)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka