Přejít na obsah


Fotka

Rozesilani CWG


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
29 odpovědí na toto téma

#1 Fantazy Tob

Fantazy Tob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2008 - 23:28

Nevim jestli jste si s někým vyměnili cwg poštou, ale na mailu mi dnes přistála zpráva od jistého cachera z Náchoda:

Dobrý den
Poslali byste mi prosím jedno vaše cwg?

User's Profile:
http://www.geocachin...06-5b906de729df

Jestli vás to zajímá odpověděl jsem toto:

Dobrej, dobrej.
Mám pocit, že ne. Nějaké přeposílání cwg, nepodporuji. Takže pokud se Vám moje cwg, tak zalíbilo, sledujte skrz můj profil a sekci Moje CWG, do jakých keší cwg umisťuji a nebo vyčkejte, až vyrazím na nějaký event. Je to sice pitomost, jelikož jste z Náchoda, ale vy jste si začal.

Pěkné svátky
Fantazy Tob


Pak jsem tím chtěl pobavit přes icq, kamaráda cachera (a vlastníka svých cwg). A co jsem se nedozvěděl, onen náchodský zájemce psal i jemu.

Jinak vlastní cwg nevlastní, prý je bude mít až mu bude patnáct. (?)

Tímto se vás ptám, psal vám taky? Poslali jste mu to svoje? Co si o tom myslíte?
  • 0

#2 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 122 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2008 - 23:36

jj, taky. Odpovedel jsem v podobnem duchu jalko ty.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#3 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2008 - 0:14

Dobrý den
Poslali byste mi prosím jedno vaše cwg?
User's Profile:
http://www.geocachin...06-5b906de729df


Tak ja v ramci GC tykam, ale v zasade jsem odepsala stejne. Tzn. - bud najit v kesi ci v ramci setkani - eventu -, kde obvykle k vymenam dochazi...
  • 0

#4 kubacom

kubacom

    kubacom

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2008 - 0:24

Tak tohle přesně jsem hledala, už mně to naštvalo, protože nám za posledním týden přišly 4 "pobídky" k zaslání CWG, názor mám jako níže uvedení - neexistuje..., vkládáme CWG do kešek, které jsou něčím výjimečné, ne do každé "ušmudlané" krabičky. Nechceme být zlí, ale "nápad CWG" je opravdu originální, a tudíž produkt je jen za odměnu..... hotovo, tečka..
  • 0
Kdo si hraje, nezlobí

#5 codygeoteam

codygeoteam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2008 - 0:52

I my jsme dnes od tohoto "rádobykačera" dostali mail o zaslání. Z jeho profilu jsme se dozvěděli, že nejen že nemá svoje CWG (čímž tedy o nějakém posílání už vůbec nemůže být řeč), ale zdá se, že některé jeho zapsané kešky VŮBEC NENALEZL! Např. jeho poslední čtyři "nálezy", všechny virtuálky. 3.12. v Irsku, 4.12. v Holandsku, 4.12. 2x v Americe. Nebo 6.8. v Německu a ten samý den v Texasu. Opět virtuálky... U všech se hlavně dají indicie najít na netu a není tedy potřeba osobní návštěva. Ale třeba mu křivdíme a skutečně všude během jednoho dne byl :D
  • 0

#6 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2008 - 1:43

Čtu naučné knihy a sleduji různá dokumentární filmová díla (někdo je ze záhadných důvodů označuje jako sci-fi) takže tomu věřím, teleportace je naprosto běžná věc. Místo lovu starých kešek bych to ale spíš využil na FTF, zvládat to takto celosvětově by mohlo bít docela ohlas :) Jinak jsem byl také oslovem takže mám dojem, že onen dotyčný projel katalog a napsal každému. Třeba u někoho uspěje, i když pochybuji, poštou se to obvykle mění kus za kus (alespoň dle mých zkušeností)
  • 0

#7 Tacmud

Tacmud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2008 - 1:55

Taky mě psal! Taky jsem ho odkázal na mnou nalezené keše, případně eventy! Když jsem mu odpovídal, tak mě do oka padla jeho emailová adresa ...@seznam.cz. Majiteli této adresy (tedy jemu ) je 14 let! http://profil.lide.c...sacha@seznam.cz
  • 0
Lidé o mě říkají, že jsem flegmatik, mě je to ale jedno!

#8 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2008 - 10:15

Taky se hlásím do klubu oslovených ;) Můj názor se shoduje s výše uvedenými, taky jsem mu napsal, že nic posílat nebudu.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#9 mcavalera

mcavalera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2008 - 10:23

Mě se také ozval, tak jsem jednoduše hodil mail do koše a to žádal i CWG od kačera kolegy.... Kdo hledá ten najde.B)
  • 0

#10 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2008 - 10:39

Ano.Jeho přístup ke hře je poněkud nešťastný a asi i právem zavrženíhodný a s takovím přístupem si CWG ani nezaslouží. Jen mi vrtá hlavou - Výmena poštou - neexistuje. Jako proč??Co vím, tak je to mezi kačery scela normální věc.Někdo prostě chce určité CWG a nemá šanci se dostat ke správné krabce ani na event,tak proč by né poštou.Dělá to tak spousta kačerů a nevidím v tom nic špatného. To bych mohl kroutit očime, proč CWG dávat jen do hezkých krabiček a né do těch ušmudlaných...Ten co příde po vás, za to nemůže, že je krabka hnusná,to je věc ownera.A já kdybych našel hnusnou krabku, která by mě jen naštvala,CWG v ní by mi jistě zpravilo náladu. Prostě každej to hraje po svém tak nechápu, proč odsuzovat někoho za výměnu poštou,když to zrovna já nedělám. I mě se tenhle hošík ozval.Já mu to CWG klidně pošlu.Chce ho a když mu to udělá radost má ho mít, podle mě je to jedna z hlavních věcí, proč tu CWG jsou.Navíc, jsou Vánoce :) A jinak nakonec.JPAGeo s Poníkem mají speciální CWG, který dříve posílali společně s collection member kolcem.V krabce ho prostě nenajdete.Už ho neposílají a já se jich ptal jak ho získat - Poštou za pohlednici ci něco Geo na výměnu. Takže autoři CWG výměnu poštou nezavrhují,tak nechápu proč se vám ježí vlasy na hlavě.
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#11 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 467 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2008 - 10:47

Mail jsem dostal v pátek a odložil ho, že si vše rozmyslím... Dnes jsem náhodou na razil na tuto debatu a vzpomněl si. Jasně, že CWG jsou primárě určená pro vkládání do kešek, ale nevidím problém ve výměně CWG na eventech nebo i poštou. Už jsem pár takových výměn udělal. Přece jen ale, abych posílal někomu jen tak svoje CWG, to už mi tedy nesedí. Odepsal jsem a nabídl výměnu 2ks za 2 ks. Uvidíme - třeba si kolega sběratel svoje nakonec pořídí taky. :)
  • 0

#12 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2008 - 10:55

Mě na té žádosti hlavně vadilo, že sám nic nenabízí. Pokud by navrhl výměnu poštou kus za kus, uvažoval bych o tom, ale takto ne.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#13 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2008 - 11:08

Je to kluk, je mu 14, tisicovka na vlastni kolecka je hodne. A vy co jste ho tu nazvali "radobykacerem" se stydte!! Virtualky tu lovi vsichni kombajneri a tisicovkari tak proc ne on? CWGecko mu poslu s tim, ze az bude mit svoje, treba mi to oplati a treba taky ne. Co je sakra spatneho na tom, ze Vas nekdo slusne pozada. Slusne mu odpovezte a nevlacejte ho tady na foru. A nejlepsi kdybyste tohle vlakno smazali. Je to ostuda kaceru a pripomina mi to forum na Novinkach!!
  • 0

#14 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2008 - 11:13

s vymenou postou nemam problem, ale vzdy 1:1. takze pokud zadne nema, tak ma smolika, ne? email mi dosel taky... v tomhle duchu jsem mu odpovedel... bye Milda
  • 0

#15 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2008 - 11:38

Mě to přišlo trochu modifikovaný....jestli bych mu ho nedal v Náchodě na eventu... A my co reptila známe víc, víme že na takové emaily se odpovídá...Dát? to fakt ne, ale rád ho s tebou vyměním, to mě nedělá problém. Další emaily byly typu nemám, dám ti něco jinýho...ale bože, ruku na srdce, co jinýho by mi mohl nabídnout, co mě zajímá. No nic, nedám, nepošlu.....jinak výměna poštou, pokud se slušně požádá, mě nedělá problém... A tak mě napadá. Jelikož mě taky teď oslovilo víc lidí, něco jsem přislíbil..nemá někdo s někým špatné zkušenosti? Že třeba slíbené neposlal?...
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#16 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2008 - 11:39

codygeoteam napsal/a:
I my jsme dnes od tohoto "rádobykačera" dostali mail o zaslání. Z jeho profilu jsme se dozvěděli, že nejen že nemá svoje CWG (čímž tedy o nějakém posílání už vůbec nemůže být řeč), ale zdá se, že některé jeho zapsané kešky VŮBEC NENALEZL! Např. jeho poslední čtyři "nálezy", všechny virtuálky. 3.12. v Irsku, 4.12. v Holandsku, 4.12. 2x v Americe. Nebo 6.8. v Německu a ten samý den v Texasu. Opět virtuálky... U všech se hlavně dají indicie najít na netu a není tedy potřeba osobní návštěva. Ale třeba mu křivdíme a skutečně všude během jednoho dne byl :D



ano je to blbé ale reknete popravde kdo nekdy neco takvimto zpusobem neco neulovil treba GC nebo TB ktere viděl jen na fotce.. ale v ruce ho neměl... jak uz tu někdo řikal kdyby to bylo kus za kus tak rád vymenim..
ale také bych řekl že zalkádat kvůli tomu vlákno na fóru bylo zbytečné..:|
... jé můj 100. příspěvek...:)
  • 0
GPSmap60CSx+topo czech 3PRO /+nokia N73/na delší výpravy HP COMPAQ 6530b

#17 kreveta

kreveta

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2008 - 11:57

Zase si někdo dovolil něco nestandartního- zdržuji se komentáře o vhodnosti či nevhodnosti- a kačerstvo má důvod k sáhodlouhé diskuzi o tom co si to dotyčný dovolil....včera večer jsme se se známým bavili o tom, jestli se toto téma objeví na fóru ( taky jsme byli osloveni ) a vida- je to tu. Ještě v našich geoplenkách, jsme tu byli jednou kvůli jednomu logu taky pranýřováni, mám pocit, že převládá potřeba neustále někoho kritizovat. Což takhle popřát si krásné a klidné Vánoce:)???
  • 0

#18 Ondraha

Ondraha

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2008 - 12:00

Dobrý den
Poslali byste mi prosím jedno vaše cwg?

User's Profile:
http://www.geocachin...06-5b906de729df

Jestli vás to zajímá odpověděl jsem toto:

Dobrej, dobrej.
Mám pocit, že ne. Nějaké přeposílání cwg, nepodporuji. Takže pokud se Vám moje cwg, tak zalíbilo, sledujte skrz můj profil a sekci Moje CWG, do jakých keší cwg umisťuji a nebo vyčkejte, až vyrazím na nějaký event. Je to sice pitomost, jelikož jste z Náchoda, ale vy jste si začal.

Pěkné svátky
Fantazy Tob


Autore, autore. Kdyby mi přišla od někoho taková odpověď, tak se náramně pobavím. "Je to pitomost, ale vy jste si začal?" Připadne ti tohle jako normální odpověď? Možná to bude tím, že si věkově stejný jako onen žadatel, že?

Ostatní: Zbytečně kvůli tomu děláte povyk. Slušně se zeptal, tak mu slušně odpovězte a nestěžujte si tu jak malá děcka. Je to na zvážení každého kačera jestli pošle, či ne.
  • 0
MDA Asus P535, OziexplorerCE v2.19, mapy Published by CENIA © ČSÚ, ČÚZK 1:10 000, GSAK, GpxView

#19 Atip

Atip

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2008 - 12:06

kreveta napsal/a:
Zase si někdo dovolil něco nestandartního .....

Což takhle popřát si krásné a klidné Vánoce:)???


Tak to já mu CWGčko klidně pošlu, tedy pokud pošle adresu. Copak musíme všichni dělat něco za něco?

Mě bude bohatě stačit, když z něj bude mít radost.
  • 0

#20 lamin

lamin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2008 - 12:10

Atip napsal/a:


Mně bude bohatě stačit, když z něj bude mít radost.



A vvvvo tttttom to je, 100% souhlas.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama